Zakład pogrzebowy Nadarzyn

cerber zakład pogrzebowy
Zakład Pogrzebowy Cerber Nadarzyn
ul. Sienkiewicza 11
05-830, Nadarzyn
503 029 716
(22) 720 61 44
biuro@pogrzeby-cerber.pl
nadarzyn.pogrzeby-cerber.pl
Facebook
Instagram

Zakład Pogrzebowy CERBER to firma świadcząca najwyższej klasy usługi związane z przygotowaniem i przeprowadzeniem wyjątkowej uroczystości pogrzebowej. Pracownicy firmy pozostają do Państwa dyspozycji w biurze zlokalizowanym w Nadarzynie przy ul. Sienkiewicza 11. Tam otrzymają Państwo kompleksową pomoc oraz wsparcie, a wszystko to z najwyższym szacunkiem i powagą.

Usługi Pogrzebowe Nadarzyn

Dom Pogrzebowy CERBER pomaga nie tylko mieszkańcom Nadarzyna, ale również spieszy z pomocą mieszkańcom okolicznych powiatów i miejscowości, takich jak Antoninów, Magdalenka, Łazy, Komorów, Wolica, Rusiec, Młochów, Kostowiec, Ojrzanów czy Żelechów. W razie potrzeby pracownicy firmy są w stanie dojechać w każde wskazane miejsce, gdyż dla CERBERA nie liczą się kilometry, ale ludzie, którzy potrzebują pomocy w tym jednym z najtrudniejszych momentów, jakim jest śmierć osób najbliższych.

Zakład Pogrzebowy CERBER Nadarzyn w swojej ofercie posiada także tzw. biuro mobilne, które umożliwia załatwienie wszystkich kwestii organizacyjnych i formalnych związanych z organizacją uroczystości we wskazanym przez Klienta miejscu. Pracownicy są w stanie później reprezentować Państwa w każdym urzędzie czy instytucji, w której konieczne jest załatwienie formalności przedpogrzebowym.

Usługi pogrzebowe firmy CERBER z Nadarzyna to możliwość organizacji wszystkich typów uroczystości, zarówno tych tradycyjnych jak i kremacyjnych, świeckich czy wyznaniowych. Niezależnie od typu ceremonii otrzymają Państwo należne wsparcie, będące owocem rzetelnej wiedzy i pomoc we wszystkich kwestiach związanych z pochówkiem. Pracownicy pomogą w doborze akcesoriów pogrzebowych, które firma pogrzebowa CERBER posiada w swoim asortymencie. Dodatkowo firma jest w stanie zadbać o oprawę muzyczną, przygotowywana przez profesjonalistów w swojej dziedzinie oraz zatroszczyć się o przygotowanie różnych form kwiatowych, z pomocą wykwalifikowanych florystów.

zakład pogrzebowy nadarzyn

Dom pogrzebowy CERBER w Nadarzynie oferuje rodzinom w żałobie możliwość skorzystania z klimatyzowanej sali pożegnań, która umożliwia spędzenie ostatnich chwil ze Zmarłym w spokoju i w prawdziwie godnych warunkach. Wystrój i kompozycje kwiatowe będą korespondowały z całością innych elementów, na jakie zdecydują się Państwo w trakcie przygotowań. Pracownicy firmy zrobią wszystko, by mogli Państwo poczuć się otoczeni prawdziwą troską i spokojni o przebieg przygotowań oraz samej uroczystości pogrzebowej.

Krajowy i międzynarodowy przewóz Zmarłych

Usługi pogrzebowe, świadczone przez firmę CERBER Nadarzyn, to także transport Zmarłych. Firma zajmuje się przewozem zwłok i prochów, zarówno na obszarze Polski, jak i na trasach międzynarodowych. CERBER posiada nowoczesną flotę pojazdów, która stanowi swoistą wizytówkę firmy, co daje gwarancję, że usługi przewozu Zmarłych będą wykonane perfekcyjnie i na czas. Zakład Usług Pogrzebowych Nadarzyn świadczy wszystkie usługi transportowe bardzo sprawnie, dzięki czemu jest w stanie zagwarantować szybkie terminy realizacji.

Zakład Pogrzebowy CERBER w Nadarzynie to kompleksowa pomoc w organizacji i dbałość o detale, które składają się na całość uroczystości. Kadrę tej firmy stanową wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy, którzy do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie. Dodatkowo wykonując swoje obowiązki, pamiętają oni o zwykłej ludzkiej życzliwości, która jest miarą człowieczeństwa.

 

Kremacje Nadarzyn

Kremacja oraz pochówek urnowy jest alternatywą dla pochówku tradycyjnego. Za tą właśnie formą przemawiają zarówno kwestie ekologiczne, jak i często ekonomiczne. Kremacja w wielu przypadkach umożliwia znaczące obniżenie kosztów pogrzebu, a także sprawia, że możliwy jest pochówek do grobu – przed upływem 20 lat od poprzedniego pochówku w formie tradycyjnej.

przewóz zwłok Cerber

Zakład Pogrzebowy CERBER dysponuje odpowiednią wiedzą i doświadczeniem tak w zakresie przygotowania, jak i przeprowadzenia uroczystości połączonych z kremacją. Pracownicy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania związane z kremacją oraz pomogą przy jej organizacji. Decydując się na tę formę pochówku otrzymują Państwo niezbędne wsparcie na każdym etapie przygotowań i realizacji tego typu pogrzebu.

Cmentarze w Nadarzynie

Firma CERBER służy swoją pomocą mieszkańcom województwa mazowieckiego, w tym Nadarzyna. Pogrzeby osób z tej miejscowości, które organizuje Zakład Pogrzebowy CERBER, odbywają się najczęściej na następujących cmentarzach:

 • Cmentarz – ul. Turystyczna, 05-830 Nadarzyn
 • Cmentarz Komunalny Południowy – ul. Julianowska 27, 05-503 Antoninów
 • Cmentarz parafialny w Jazgarzewie – ul. Główna 41, 05-500 Jazgarzew
 • Cmentarz parafialny w Magdalence – ul. Posępna, 05-552 Magdalenka
 • Cmentarz w Mrokowie – parafia Św. Stanisława Kostki – ul. Rejonowa, 05-552

kremacje nadarzyn

Ekshumacje w Nadarzynie

Ekshumacja jest procesem, który odbywa się na zlecenie najbliższych osoby zmarłej, najczęściej w celu przeniesienia do innego miejsca spoczynku. Także prokuratura lub sąd mogą zlecić wykonanie ekshumacji, w celu dopełnienia ekspertyz niezbędnych do wyjaśnienia spraw procesowych. Do wykonania tej procedury konieczne jest uzyskanie zgody miejscowego inspektora sanitarnego. Ekshumacja może odbywać się wyłącznie w godzinach porannych między 16 października a 15 kwietnia.

Zakład Pogrzebowy CERBER na zlecenie swoich Klientów może podjąć się organizacji i przeprowadzenia procesu ekshumacji. Firma dysponuje odpowiednią wiedzą i doświadczeniem oraz niezbędnym sprzętem, dzięki któremu cały proces odbywa się przy najwyższym poszanowaniu godności zmarłego oraz zgodnie z przepisami sanitarnymi i wymogami prawnymi.cerber zakład pogrzebowy

Zakład Pogrzebowy Cerber Nadarzyn jest dostępny pod adresem ul. Sienkiewicza 11 pod numerami telefonu 503 029 716 i (22) 720 61 44.

Rekomendacje

Galeria

karawany pogrzebowe Cerber przewóz zwłok Cerber namiot pogrzebowy cerber transport zwłok cerber oprawa florystyczna cerber pogrzeby kazdego rodzaju cerber pogrzeby tradycyjny cerber dom pogrzebowy nadarzyn pogrzeb z trumną biuro zakładu pogrzebowego pogrzeby urnowe sprzedaż trumien pogrzeby w nadarzynie zakład pogrzebowy cerber przewóz zwłok karawan jaguar pilato karawan pogrzebowy

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Sienkiewicza 11, 05-830 Nadarzyn

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

 1. W zakładzie pogrzebowym Cerber człowiek otrzymuje prawdziwe wsparcie. Wybór tej firmy okazał się bardzo dobry, ponieważ na każdym etapie przygotowań do pogrzebu otrzymywaliśmy pomoc i dobre rady. Tak samo było z formalnościami. Pracownicy załatwili je za nas, i za to jestem im bardzo wdzięczny. Sama ceremonia była piękna i wzruszająca. Polecam szczerze

  (5/5)
 2. W tym zakładzie pogrzebowym mogłam liczyć na kompleksową obsługę, i to w kwestiach związanych z transportem bliskiego i w załatwieniu w moim imieniu wszelkich formalności. Ceremonia przebiegła bez zarzutu, była naprawdę piękna i dopracowana w najmniejszym szczególe.

  (5/5)
 3. Polecam dom pogrzebowy Cerber z Nadarzyna, piękny karawan, sale pożegnań, wszystko przygotowali naprawdę z gustem i w wysokiej klasie.

  (5/5)

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *