Zakład pogrzebowy Nieporęt

Dom pogrzebowy Kalla Nieporęt
Zakład pogrzebowy Kalla Nieporęt
Plac Wolności 14
05-125, Nieporęt
604 677 356
kalla.com.pl

Zakład Pogrzebowy KALLA to firma, która specjalizuje się przygotowaniu i przeprowadzeniu uroczystości pogrzebowych. Posiada ogromne doświadczenie oraz wiedzę z zakresu usług funeralnych i jest w stanie zadbać o wszystkie kwestie składające się na przygotowanie wyjątkowej i dopasowanej do oczekiwań i potrzeb ceremonii żałobnej.

 

Firma mieści się w miejscowości Nieporęt, pod adresem Plac Wolności 14. Jednak oferta zakładu pogrzebowego skierowana jest do wszystkich mieszkańców całego Mazowsza, ale w razie potrzeby istnieje możliwość realizacji zlecenń z całej Polski. Pogrzeby najczęściej realizowane są na cmentarzach w Nieporęcie, Serocku, Radzyminie, Wieliszewie, Nowych Załubicach, Markach, Woli Kiełpińskiej, Legionowie, Jabłonnej i Warszawy.

KALLA świadczy usługi na najwyższym poziomie tak, by każda osoba zgłaszająca się po pomoc zawsze otrzymała profesjonalną obsługę i pomoc. Firma posiada wykwalifikowany personel, który jest w stanie pomóc we wszystkich kwestiach, związanych z przygotowaniem wyjątkowej ceremonii ostatniego pożegnania.

Zakład pogrzebowy Nieporęt


Usługi pogrzebowe Nieporęt

Pracownicy są w stanie przejąć na siebie obowiązki formalne związane z ceremonią i reprezentować Państwa w urzędach oraz instytucjach. Firma nadzoruje obieg dokumentów oraz  występuje o wypłatę zasiłku pogrzebowego, co przyspiesza cały proces oraz pozwala zminimalizować formalności. Poza tym wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, którzy nie zawsze są w stanie stawić się w biurze firmy, KALLA uruchomiła opcję mobilnego biura. Polega ona na tym, że przedstawiciel firmy jest w stanie szybko dotrzeć w miejsce wskazane przez klienta, by tam ustalić wszystkie szczegóły dotyczące planowanego pogrzebu.

Firma zdaje sobie sprawę, że przygotowanie pogrzebu to nie tylko kwestia formalna, ale sposób na wyrażenie wdzięczności za wszelkie dobro, które stało się udziałem naszym i tej osoby, która odeszła.

Usługi pogrzebowe Nieporęt

Zakład Pogrzebowy KALLA zajmuje się przygotowaniem pogrzebów świeckich i wyznaniowych, tradycyjnych jak i połączonych z kremacją. Firma stara się każdorazowo, aby każda ceremonia była piękna i pełna dostojeństwa. Pracownicy zadbają także o kwestie związane z wystrojem, jak i przygotowaniem wszystkich kompozycji kwiatowych. Dzięki zatrudnianiu profesjonalnych florystów jest w stanie stworzyć na zamówienie wieńce i wiązanki z kwiatów żywych lub sztucznych.

Poza tym personel jest w stanie zaoferować także oprawę muzyczną podczas uroczystości żałobnych. Dzięki współpracy z profesjonalnymi muzykami, przygotowywany jest klasyczny repertuar, jak i realizowane wykonanie ulubionych utworów muzycznych zmarłej osoby. Poza tym firma oferuje szeroki wybór utensyliów pogrzebowych,  jak trumny, urny, stroje pogrzebowe, krzyże, tabliczki, modlitewniki, różańce i inne. Wszystkie artykuły pochodzą od sprawdzonych dostawców, ze sprawdzonych źródeł, a wszystko po to, aby zapewnić ich najwyższą jakość.

dom pogrzebowy Kalla Nieporęt


Transport zwłok Nieporęt

Zakład Pogrzebowy KALLA świadczy także usługi z zakresu transportu zwłok. Posiada nowoczesną flotę pojazdów, które podlegają regularnym kontrolom wewnętrznym, aby zawsze były gotowe do bezpiecznej drogi poza granice kraju.

Poza tym pracownicy dysponują odpowiednią wiedzą oraz zapewniają pełną dyskrecję i takt w tych trudnych sytuacjach. Dzięki temu usługi transportowe, oferowane przez zakład pogrzebowy, są zawsze na najwyższym poziomie.

zakład pogrzebowy Kalla Nieporęt

Kremacje Nieporęt

Kremacja jest procesem polegającym na spopieleniu ciała osoby zmarłej i umieszczeniu jej szczątków w urnie. Następnie urna ta zostaje złożona w grobie lub umieszczona w kolumbarium. Ta forma pochówku zyskuje w ostatnich latach na popularności w związku z zaakceptowaniem jej przez Kościół Katolicki oraz przez wzgląd na kwestie ekonomiczne i ekologiczne. Jedną z największych zalet kremacji jest możliwość dochowania urny z prochami do istniejącego grobu przed upływem 20 lat od ostatniego pogrzebu.

Zakład Pogrzebowy KALLA oferuje pełen zakres usług związanych z kremacją. Pracownicy zajmą się przygotowaniem ciała zmarłego do pochówku, uzyskaniem niezbędnych dokumentów, a także będą nadzorować cały proces kremacji. Każda kremacja potwierdzona jest odpowiednim certyfikatem.

Kremacje Kalla Nieporęt


Cmentarze w Nieporęcie

Dom Pogrzebowy KALLA najczęściej organizuje pogrzeby na następujących cmentarzach:

  • Cmentarz Nieporęt – 05-126 Nieporęt
  • Cmentarz św. Anny – ul. Warszawska 19, 05-140 Serock
  • Cmentarz – ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 30, 05-250 Radzymin
  • Cmentarz – 05-135 Wieliszew
  • Cmentarz – 05-255 Nowe Załubice
  • Cmentarz – 05-140 Wola Kiełpińska
  • Cmentarz Powązkowski – ul. Powązkowska 14, 01-797 Warszawa
  • Cmentarz – ul. kard. Stefana Wyszyńskiego, aleja Legionów 50, 05-120 Legionowo

kremacje Nieporęt


Ekshumacje Nieporęt

Ekshumacja to skomplikowany proces, polegający na wydobyciu ciała lub szczątków osoby zmarłej z dotychczasowego miejsca spoczynku, dokonywana najczęściej na zlecenie rodziny w celu przeniesienia w inne miejsce. Może także zostać zlecona przez prokuraturę lub sąd. Jej wykonanie możliwe jest między 16 października a 15 kwietnia w godzinach porannych po uzyskaniu zgody miejscowego inspektora sanitarnego.

Zakład pogrzebowy KALLA, dzięki posiadanemu doświadczeniu i wiedzy oraz dzięki szkoleniom z zakresu BHP, jest w stanie podjąć się tego typu zleceń. Pracownicy w sposób profesjonalny zajmą się wykonaniem ekshumacji na cmentarzach Nieporętu, Serocka, Radzymina oraz okolic tych miejscowości.

Zakład pogrzebowy Kalla Nieporęt jest dostępny pod adresem Plac Wolności 14 pod numerem telefonu 604 677 356.

Rekomendacje

Galeria

firma pogrzebowa Kalla Nieporęt sala pożegnań Kalla Nieporęt karawany marki Mercedes Kalla akcesoria pogrzebowe Kalla Nieporęt przewóz zmarłych Kalla Nieporęt trumny drewniane Kalla Nieporęt Usługi pogrzebowe Kalla Nieporęt flota karawanów Kalla Nieporęt spopielenie zwłok Kalla Nieporęt zakład usług pogrzebowych Kalla Nieporęt pogrzeb urnowy Kalla Nieporęt Kremacje Kalla Nieporęt

Kontakt z zakładem

Adres: Plac Wolności 14, 05-126 Nieporęt

Realizujemy też: Usługi pogrzebowe w Serocku i Usługi pogrzebowe w Radzyminie

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *