Zakład pogrzebowy Nowy Dwór Mazowiecki

Zakład Pogrzebowy Kalla Nowy Dwór Mazowiecki
ul. Sukienna 52
05-100 , Nowy Dwór Mazowiecki
730 691 550
604 213 538
668 463 670
biuro@kalla-ndm.pl
www.kalla-ndm.pl
Facebook

Zakład Pogrzebowy KALLA jest rodzinną firmą, którą od lat zarządza Pan Łukasz Kozdryk. Potwierdzeniem najwyższej jakości świadczonych usług pogrzebowych jest wieloletnia przynależność firmy do Polskiej Izby Branży Pogrzebowej. Firma KALLA świadczy kompleksowe usługi funeralne, obejmujące przygotowanie i przeprowadzenie uroczystości pogrzebowych.

Usługi pogrzebowe, świadczone przez firmę KALLA, wyróżniają się przede wszystkim ogromnym zaangażowaniem w pomoc osobom potrzebującym. Siedziba tego zakładu pogrzebowego znajduje się w Nowym Dworze Mazowieckim przy ulicy Sukiennej 52. Zlecenia na usługi można też składać pod całodobowym numerem telefonu 48 730 691 550. Nie ma zlecenia, którego firma by się nie podjęła. Każda ceremonia żałobna jest przygotowywana i realizowana w sposób spersonalizowany.

Pracownicy każdego dnia starają się być wszędzie tam, gdzie są potrzebni, zdając sobie sprawę z tego jak bolesnym i trudnym przeżyciem jest śmierć osoby bliskiej. Personel udziela fachowej pomocy w dopełnieniu wszelkich formalności urzędowych i cmentarnych oraz w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego.

nowy dwór mazowiecki pogrzeb

Usługi pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy KALLA z Nowego Dworu Mazowieckiego posiada własne pomieszczenie chłodnicze, dzięki któremu nie musi korzystać z usług innych podmiotów, co przekłada się na znaczne obniżenie kosztów pogrzebu. Dodatkowo firma dysponuje własną klimatyzowaną kaplicą, która jest miejscem, gdzie najbliższa rodzina może przeżyć te ostatnie wspólne chwile ze zmarłym w kameralnej, a zarazem podniosłej atmosferze. Wszystko odbywa się bez pośpiechu i jednocześnie oferuje godne i pełne szacunku warunki dla Zmarłego i jego Rodziny. KALLA zajmuje się przygotowaniem i realizacją zarówno uroczystości świeckich jak i wyznaniowych, w formie tradycyjnej oraz kremacyjnej.

usługi pogrzebowe nowy dwór mazowiecki

Na całość uroczystości pogrzebowej składa się wiele elementów, wymagających podjęcia wielu decyzji przez rodzinę pogrążoną w żałobie. Jedną z takich kwestii jest wybór akcesoriów funeralnych – takich jak trumna, urna czy ubrania dla osoby Zmarłej. Zakład Pogrzebowy KALLA w swojej ofercie posiada ogromny wybór wszelkich akcesoriów pogrzebowych, a dzięki współpracy bezpośrednio z ich producentami jest w stanie zagwarantować atrakcyjne ceny przy najwyższej jakości oferowanych produktów. Dodatkowo pracownicy służą pomocą i radą w kwestiach wyboru odpowiednich artykułów funeralnych.

Usługi pogrzebowe KALLA Nowy Dwór Mazowiecki to jednak nie tylko organizacja uroczystości pogrzebowych. Od 2002 roku zakład pogrzebowy Nowy Dwór Mazowiecki może pochwalić się własną pracownią florystyczną, która oferuje zawsze świeże kwiaty i pomoc wykwalifikowanych florystów.

Transport Zmarłych w Polsce i na świecie

Firma KALLA w Nowym Dworze Mazowieckim realizuje także usługi transportu Zmarłych, udając się w trasy na obszarze całej Polski oraz za granicą. Firma posiada nowoczesny tabor pojazdów i wykwalifikowanych kierowców, dzięki czemu możliwe jest terminowe i bezpieczne wykonanie zleceń. KALLA pozostaje nieustannie do Państwa dyspozycji. Każdy z pracowników w sposób wyczerpujący odpowie na wszystkie pytania związane z przygotowaniem oraz dotyczące samego transportu.

dom pogrzebowy nowy dwór mazowiecki

Kremacja Nowy Dwór Mazowiecki

W ostatnich latach zauważalny jest wzrost liczby osób decydujących się na kremację. Wśród argumentów przywoływanych przez nie na poparcie takiego wyboru, są między innymi kwestie ekonomiczne (jak niższy koszt pogrzebu) oraz logistyczne, umożliwiające rodzinie zmarłego złożenie w grobie przed upływem 20 lat od poprzedniego pochówku, dzięki czemu krewni mogą spoczywać na jednym cmentarzu i jednym grobie. Poza tym ważna dla niektórych jest kwestia ekologii, etyki lub przekonań.

Zakład Pogrzebowy KALLA od lat kompleksowo zajmuje się przygotowaniem uroczystości pogrzebowych połączonych z uprzednią kremacją. Pracownicy firmy pozostają do dyspozycji w każdej kwestii związanej z jej przygotowaniem. Pomagają oni zawsze zarówno we wszystkich sprawach formalnych, jak i są życzliwym wsparciem w tych trudnych chwilach.

usługi pogrzebowe w nowym dworze mazowieckim

Cmentarze w Nowym Dworze Mazowieckim

Zakład Pogrzebowy KALLA pozostaje do dyspozycji mieszkańców całego województwa mazowieckiego. Firma podejmuje się organizacji ceremonii żałobnych na cmentarzach w Nowym Dworze Mazowieckim i okolicach. Są to głównie takie nekropolie, jak:

  • Cmentarz Komunalny – ul. Mała, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
  • Cmentarz parafialny Modlin Twierdza – ul. Generała Józefa Bema 355, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
  • Cmentarz parafialny – ul. Juliusza Słowackiego 5, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
  • Cmentarz parafialny w Krubinie – ul. Wincentego Witosa 25, 05-124 Krubin
  • Cmentarz parafialny – ul. Jana Kochanowskiego, 05-152 Łomna
  • Cmentarz parafialny – ul. Więźniów Twierdzy Zakroczym 5A, 05-170 Zakroczym
  • Cmentarz w Kazuniu – ul. Jeziorna 1, 05-152 Kazuń-Bielany

usługi pogrzebowe w nowym dworze mazowieckim

Ekshumacje w Nowym Dworze Mazowieckim

Ekshumacja jest procesem, który polega na wydobyciu ciała lub szczątków z grobu. Tego typu procedura odbywa się za zgodą miejscowego inspektora sanitarnego i często zlecana jest przez rodzinę, w celu przeniesienia Zmarłego w inne miejsce spoczynku. Może również zostać zlecona przez prokuraturę lub sąd w celu dokonania dodatkowych oględzin. Wykonanie ekshumacji w Polsce możliwe jest jedynie w okresie od 16 października do 15 kwietnia, we wczesnych godzinach rannych.

Zakład Pogrzebowy KALLA w Dworze Mazowieckim od lat świadczy usługi z zakresu ekshumacji zwłok. Posiada ogromną wiedzę popartą doświadczeniem, którą uzyskał w trakcie wielu lat swojej działalności. Cały proces odbywa się przy wykorzystaniu specjalistycznych narzędzi i zgodnie z rygorystycznymi wymaganiami sanitarnymi. Dodatkowo KALLA gwarantuje pomoc w kwestiach formalnych i prawnych oraz gwarantuje najwyższe poszanowanie godności i szacunek wobec osoby zmarłej.

Zakład Pogrzebowy Kalla Nowy Dwór Mazowiecki jest dostępny pod adresem ul. Sukienna 52 pod numerami telefonu 730 691 550 , 604 213 538 i 668 463 670 .

Rekomendacje

Galeria

usługi pogrzebowe nowy dwór mazowiecki usługi pogrzebowe w nowym dworze mazowieckim nowy dwór mazowiecki pogrzeb usługi pogrzebowe w nowym dworze mazowieckim zakład pogrzebowy nowy dwór mazowiecki usługi pogrzebowe nowy dwór mazowiecki

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Sukienna 52, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *