Zakład pogrzebowy Opole Lubelskie

zakład pogrzebowy onyx opole lubelskie
Onyx Zakład Pogrzebowy Opole Lubelskie
ul. Długa 102
24-300 , Opole Lubelskie
502 210 880
81 827 21 20
grzeg.goliszek69@gmail.com
onyx-goliszek.pl

ONYX z Opola Lubelskiego to wszechstronna firma pogrzebowa, która początek swojej działalności datuje na rok 1992, co przekłada się na 30 lat doświadczenia z zakresu kompleksowej obsługi i przygotowania wszelkich uroczystości pogrzebowych. Firma została założona przez Pana Grzegorza Goliszka w celu świadczenia profesjonalnej pomocy w trudnych momentach po odejściu najbliższych. Pracownicy zakładu pogrzebowego do każdego Klienta podchodzą indywidualnie, wsłuchując się w jego potrzeby, oczekiwania i wymagania. Każdy kto decyduje się na skorzystanie z usług firmy ONYX, może być spokojny, że wszystko przebiegnie zgodnie z założeniami i oczekiwaniami.

Główna siedziba zakładu pogrzebowego ONYX zlokalizowana jest w Opolu Lubelskim przy ulicy Długiej 102, a Dom Pogrzebowy i kaplica znajdują się w Poniatowej przy ulicy Opolskiej 22. Nowoczesny Dom Pogrzebowy w Opolu Lubelskim i Poniatowej posiada własną chłodnię wraz z pomieszczeniami do przygotowania Zmarłych do ostatniej drogi oraz kaplicę z 25 miejscami siedzącymi, która może służyć także do przeprowadzenia świeckich ceremonii żałobnych. Miejsce to jest klimatyzowane i przygotowane tak, by ostatnie wspólne chwile spędzone ze Zmarłym upłynęły w jak najspokojniejszej atmosferze.

Usługi pogrzebowe Opole Lubelskie

Usługi pogrzebowe w Opolu Lubelskim, świadczone przez firmę ONYX, to gwarancja jakości i profesjonalizm. Wszystkie osoby, która zdecydują się na skorzystanie z usług firmy otrzymają potrzebne wsparcie i pomoc w każdej kwestii związanej z przygotowaniem pogrzebu. Każda organizowana ceremonia jest niepowtarzalna. Pracownicy Zakładu Pogrzebowego ONYX doradzą również w wyborze trumny, urny i innych akcesoriów pogrzebowych, dostępnych na miejscu w siedzibie firmy.

Zakład pogrzebowy Grzegorza Goliszka pozostaje do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu pod numerem telefonu (81) 827 21 20 lub 502 210 880. Po przyjęciu zgłoszenia pracownicy przyjadą, aby przewieźć ciało Zmarłego do własnej chłodni. Na dalszym etapie przygotowań uroczystości firma służy także pomocą w załatwieniu wszelkich formalności, odpowiedzą na wszelkie pytania i rozwieją ewentualne wątpliwości.

transport zmarłych opole lubelskie

Transport Zmarłych

Usługi pogrzebowe z Opola Lubelskiego i Poniatowej to także transport zwłok na trasach krajowych oraz międzynarodowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Dom Pogrzebowy ONYX może pochwalić się wieloma kontaktami w Polsce, jak i za granicą, co znacznie usprawnia świadczenie usług przewozu Zmarłych. W swoim taborze firma posiada specjalistyczne pojazdy przystosowane do transportu zwłok. Dzięki temu rodziny zyskują gwarancję terminowego i bezpiecznego wykonania zlecenia. Firma pogrzebowa ONYX pozyskuje w Państwa imieniu także wszelkie zgody, dokumenty i tłumaczenia niezbędne w tego typu zleceniach.

Wieloletnie doświadczenie na rynku funeralnym, jakim może pochwalić się Zakład Pogrzebowy ONYX z Opola Lubelskiego to gwarant jakości. Firma zapewnia wszechstronne wsparcie, organizując pogrzeby, w których łączy nowoczesne rozwiązania z szacunkiem do przekonań religijnych rodzin i ich tradycji.

Kremacja Opole Lubelskie

Kremacja wybierana jest w Polsce coraz częściej. Z roku na rok przybywa jej zwolenników. Warto wspomnieć, iż kremacja została dopuszczona jako forma pochówku przez Kościół Katolicki, co potwierdzają dokumenty Watykanu. Przywołuje się także, na korzyść wyboru kremacji, racje ekologiczne i ekonomiczne. Jest ona też pewnym rozwiązaniem problemu z pozyskaniem miejsc grzebalnych na cmentarzach, możliwe jest bowiem złożenie prochów zmarłego do wcześniej powstałego pojedynczego grobu.

Zakład pogrzebowy z Opola Lubelskiego i Poniatowej pomoże Państwu zorganizować kremację oraz zajmie się wszystkimi kwestiami formalnymi związanymi z tą formą pochówku. Dodatkowo firma posiada wszelkie akcesoria funeralne – w tym urny – niezbędne do przygotowania uroczystości pogrzebowych połączonych z kremacją.

usługi pogrzebowe opole lubelskie

Cmentarze w Opolu Lubelskim

Zakład Pogrzebowy ONYX podejmuje się organizacji pogrzebów w całym województwie lubelskim. Najczęściej pochówki przygotowywane przez tę firmę, odbywają się na następujących cmentarzach:

 • Cmentarz Komunalny – ul. Cmentarna 39, 24-300 Opole Lubelskie
 • Cmentarz parafialny – ul. Cmentarna 39, 24-300 Opole Lubelskie
 • Cmentarz Komunalny – ul. Opolska, 24-320 Poniatowa
 • Cmentarz parafialny w Wilkowie – 24-313 Wilków
 • Stary Cmentarz–  ul. Świętego Wawrzyńca, 24-310  Karczmiska Pierwsze
 • Cmentarz Katolicki –  Kraczewice Prywatne 75A, 24-320 Kraczewice Prywatne
 • Cmentarz parafialny Piotrawin 24-335
 • Cmentarz parafialny Wrzelowiec 24-300
 • Cmentarz parafialny w Józefowie nad Wisłą 24-340
 • Cmentarz parafialny Rybitwy 24-340
 • Cmentarz parafialny Boby 23-250
 • Cmentarz parafialny Prawno 24-340
 • Cmentarz parafialny w Wąwolnicy 24-160
 • Cmentarz parafialny Łubki 24-204
 • Cmentarz parafialny Ratoszyn 24-350
 • Cmentarz parafialny Chodel 24-350

Ekshumacje w Opolu Lubelskim

Ekshumacja jest procesem polegającym na wydobyciu szczątków ludzkich z grobu. Najczęściej wykonywana jest na zlecenie rodziny w celu przeniesienia Zmarłego w inne miejsce spoczynku. W każdym wypadku do jej wykonania konieczna jest zgoda lokalnego sanepidu. Wykonana może zostać ona także na zlecenie prokuratora lub sądu. Kwestia przeprowadzenia ekshumacji uregulowana jest prawnie. Procedura ta może odbyć się jedynie w okresie między 16 października a 15 kwietnia we wczesnych godzinach porannych.

Zakłady pogrzebowe Opole Lubelskie i Poniatowa

Zakład Pogrzebowy ONYX z Opola Lubelskiego i Poniatowej służy wszelką pomocą w wykonaniu ekshumacji, zarówno na zlecenie osób indywidualnych, jak i instytucji. Firma posiada odpowiedni sprzęt i wiedzę z zakresu niezbędną do jej wykonania. Wszystko odbywa się zgodnie z przepisami sanitarnymi, z obowiązującym prawem, a przede wszystkim przy najwyższym poszanowaniu godności zmarłego.

Onyx Zakład Pogrzebowy Opole Lubelskie jest dostępny pod adresem ul. Długa 102 pod numerami telefonu 502 210 880 i 81 827 21 20.

Rekomendacje

Galeria

kremacje Onyx pogrzeby Onyx sala pożegnań Onyx urny pogrzebowe Onyx sala pożegnań Onyx dom pogrzebowy Onyx namiot pogrzebowy Onyx przewóz zmarłych Onyx usługi pogrzebowe Onyx biuro pogrzebowe Onyx karawany pogrzebowe Onyx karawan Onyx transport zwłok Onyx przewóz zwłok Onyx namiot Onyx transport zwłok Onyx przewóz zwłok Onyx usługi pogrzebowe Onyx usługi pogrzebowe opole lubelskie

Kontakt z zakładem

Siedziba główna:

Zakład pogrzebowy Onyx Goliszek
ul. Długa 102
24-300 Opole Lubelskie

Dom Pogrzebowy – Kaplica Onyx Goliszek:
Zakład pogrzebowy Poniatowa
ul. Opolska 22
24-320 Poniatowa

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

 1. Firma bardzo profesjonalna, pracownicy są na poziomie, potrafią odpowiedzieć na każde pytanie, kwiaty były świeże, bardzo polecam ten zakład pogrzebowy Onyx.

  (5/5)

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *