Zakład pogrzebowy Opole

dom pogrzebowy Zeus Opole
Zakład Pogrzebowy Zeus Opole
ul. Cmentarna 4C
45-834, Opole
77 544 39 45
602 744 473
ZEUS.10@WP.PL
zeus.opole.pl

Dom Pogrzebowy ZEUS  z Opola jest firmą, która zajmuje się kompleksowym przygotowaniem i przeprowadzaniem ceremonii ostatniego pożegnania. Firma pogrzebowa pozostaje do dyspozycji klientów przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę i niezależnie od pory dnia jest w stanie podjąć się realizacji zlecenia. Do każdego zadania pracownicy zakładu pogrzebowego ZEUS podchodzą w sposób spersonalizowany, starając się sprostać oczekiwaniom swoich klientów i dopasować usługi do ich wymagań oraz możliwości finansowych.

Firma pogrzebowa ZEUS organizuje pogrzeby każdego typu na wszystkich cmentarzach na terenie Opola i województwa opolskiego. Biuro domu pogrzebowego zlokalizowane jest w Opolu przy ulicy Cmentarnej 4C. Firma zatrudnia wykwalifikowany personel, chętnie służący pomocą i radą. Wszystkie osoby pracujące w Zakładzie Pogrzebowym ZEUS odznaczają się wiedzą i doświadczeniem, jak również empatią i zaangażowaniem w wykonywanie swoich obowiązków zawodowych.

Usługi pogrzebowe Opole

Zakład pogrzebowy ZEUS zajmuje się przygotowaniem uroczystości o charakterze świeckim, jak i wyznaniowym, tradycyjnym jak i połączonym z kremacją. Pracownicy zajmą się kwestiami urzędowymi, logistycznymi oraz zatroszczą się o należytą oprawę, redukując obowiązki rodziny zmarłego do podjęcia najistotniejszych decyzji. W razie potrzeby personel firmy może reprezentować rodziny w żałobie we wszystkich urzędach i instytucjach, pomagając również w uzyskaniu należnego zasiłku pogrzebowego z ZUS czy KRUS.

Firma ZEUS może pochwalić się własnym pomieszczeniem chłodniczym, dzięki któremu jest w stanie zagwarantować odpowiednie warunki przechowywania ciała zmarłego. Ponadto dom pogrzebowy ZEUS zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie odbioru, transportu, przechowania zwłok oraz profesjonalnego przygotowania ciała zmarłego do pochówku z najwyższym poszanowaniem godności osoby zmarłej.

zakład pogrzebowy opole

Poza wyżej wymienionymi usługami zakład pogrzebowy w Opolu jest w stanie podjąć się przygotowania pełnej oprawy florystycznej i pomóc w doborze odpowiednich wieńców, wiązanek czy innych kompozycji kwiatowych. Ponadto personel firmy ZEUS może zadbać o przyozdobienie kościoła, kaplicy czy udekorować karawan, a także stworzyć odpowiednią oprawę muzyczną. Wszystko zostaje dopasowane odpowiednio do charakteru pogrzebu: wyznaniowego lub też świeckiego. Stosownie do potrzeb, wybrana muzyka może towarzyszyć całej ceremonii lub jej poszczególnym etapom (marsz pogrzebowy, muzyka w domu pogrzebowym etc.).

Zakład ZEUS Opole ma w swojej ofercie także sprzedaż trumien, urn oraz akcesoriów pogrzebowych, dostosowanych do różnych gustów, potrzeb i oczekiwań. Pracownicy służą pomocą w doborze oraz ręczą za wysoką jakość oferowanych  wyrobów. Decydując się na skorzystanie z oferty firmy ZEUS można otrzymać kompleksową pomoc i wsparcie we wszystkich kwestiach związanych z przygotowaniem wyjątkowej ceremonii.

usługi pogrzebowe opole

Kremacje Opole

Kremacja to proces polegający na spopieleniu ciała osoby zmarłej w specjalistycznych piecach kremacyjnych. Po przeprowadzeniu kremacji prochy umieszczane są w urnie i składane do grobu lub  kolumbarium. Jest to forma pochówku, która w ostatnich latach mocno zyskała na popularności, głównie ze względu na kwestie ekonomiczne, ekologiczne oraz coraz mniejszą dostępną ilość miejsc grzebalnych. Umożliwia ona dochowanie urny do pojedynczego grobu tradycyjnego przed upływem 20 lat od wcześniejszego pochówku.

Zakład Pogrzebowy ZEUS Opole jest w stanie pomóc w przygotowaniu pogrzebu połączonego z kremacją. Pracownicy zajmą się wszystkimi kwestiami formalnymi i chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania, a także rozwieją ewentualne wątpliwości.

Cmentarze w Opolu

Zakład Pogrzebowy ZEUS świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe w województwie opolskim. Pogrzeby mieszkańców Opola, których organizacji podejmuje się firma ZEUS, odbywają się najczęściej na następujących cmentarzach:

 • Cmentarz Komunalny Centralny – ul. Cmentarna 7A, 45-015 Opole
 • Cmentarz Komunalny – ul. Tysiąclecia 32, 45-015 Opole
 • Cmentarz Komunalny – ul. Wyszomirskiego, 45-015 Opole
 • Cmentarz Komunalny – ul. Oleska, 45-052 Opole
 • Cmentarz Komunalny – ul. Krapkowicka, 45-715 Opole
 • Cmentarz Komunalny – ul. Zielona, 45-015 Opole
 • Cmentarz Komunalny (Chmielowice) – ul. Śliczna, 45-940 Opole
 • Cmentarz Komunalny (Żerkowice) – ul. Niemodlińska, 45-015 Opole
 • Cmentarz parafii św. Jacka w Opolu – ul. Jaworowa 46, 46-020 Opole

pogrzeby w opolu

Ekshumacje w Opolu

Ekshumacja jest procedurą polegającą na wydobyciu ciała lub szczątków osoby zmarłej z dotychczasowego miejsca spoczynku. Wykonywana najczęściej w celu przeniesienia w inne miejsce, jest zlecana przede wszystkim przez rodzinę zmarłego. Cały proces został uregulowany prawnie rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 7 grudnia 2001 r. w sprawie postępowania ze zwłokami i szczątkami ludzkimi (Dz.U. z 2021 r. poz. 1910). Jej wykonanie możliwe jest po uzyskaniu zgody miejscowego inspektora sanitarnego – jedynie w terminie między 16 października a 15 kwietnia w godzinach porannych.

Zakład Pogrzebowy ZEUS w Opolu, dysponując wiedzą, doświadczeniem oraz odpowiednim sprzętem, jest w stanie pomóc w organizacji i przeprowadzić cały proces ekshumacji.

Zakład Pogrzebowy Zeus Opole jest dostępny pod adresem ul. Cmentarna 4C pod numerami telefonu 77 544 39 45 i 602 744 473.

Rekomendacje

Galeria

zakład pogrzebowy Zeus Opole dom pogrzebowy Zeus Opole usługi pogrzebowe Zeus Opole firma pogrzebowa Zeus Opole pogrzeby Zeus Opole pogrzeby kremacyjne Zeus Opole sala pożegnań Zeus Opole pogrzeby każdego rodzaju Zeus Opole oprawa florystyczna Zeus Opole całodobowa pomoc Zeus Opole oprawa florystyczna Zeus Opole dom pogrzebowy opole zakład pogrzebowy opole usługi pogrzebowe w Opolu zakład pogrzebowy opole wiązanki pogrzebowe Opole organizacja pogrzebu opole pogrzeby urnowe opole kremacje opole pogrzeby z trumna opole

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Cmentarna 4C, 45-834 Opole

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

 1. Dziękujemy za zorganizowanie pogrzebu na najwyższym poziomie, piękna oprawa muzyczna i florystyczna. Pracownicy z wysoką kulturą osobistą, bardzo empatyczni i wyrozumiali

  (5/5)
 2. Polecam firmę Zeus, wszystko powoli i dokładnie przedstawione, cennik usług podany do ręki. Obsługa i pogrzeb na najwyższym poziomie.

  (5/5)

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *