Zakład pogrzebowy Ostrów Wielkopolski

zakład pogrzebowy Abram Ostrów Wielkopolski
Abram Zakład Pogrzebowy Ostrów Wielkopolski
ul. Limanowskiego 31
63-400, Ostrów Wielkopolski
62 737 10 40
797 126 860
biuro@abram.net.pl
abram.net.pl
Facebook
Instagram

Zakład Pogrzebowy ABRAM to firma świadcząca kompleksowe usługi pogrzebowe dla mieszkańców województwa wielkopolskiego, głównie Ostrowa Wielkopolskiego. W Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Limanowskiego 31 znajduje się biuro firmy, natomiast przy ul. Okólnej 29 zlokalizowany jest nowoczesny dom pogrzebowy, w którym mieści się elegancka i największa w powiecie ostrowskim prywatna kaplica. Jest to wyjątkowe miejsce, gdzie możliwe jest pożegnanie się ze Zmarłym z szacunkiem i godnością. Dom pogrzebowy i kaplica zawdzięczają wyjątkowy klimat nowoczesnemu wystrojowi, który sprzyja skupieniu i refleksji.

Firma ABRAM z Ostrowa Wielkopolskiego przygotowuje uroczystości żałobne wszelkiego rodzaju – zarówno pogrzeby tradycyjne, jak i te połączone z kremacją; świeckie oraz wyznaniowe. Wiedza i doświadczenie firmy gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług pogrzebowych oraz jest gwarantem, że wszystko przebiegnie zgodnie z oczekiwaniami i według wcześniejszych ustaleń. ABRAM w czasie organizacji i realizacji każdego pogrzebu dba o wszystkie, nawet najdrobniejsze szczegóły ceremonii tak, aby była ona prawdziwie piękna.

Usługi pogrzebowe w Ostrowie Wielkopolskim

Personel firmy ABRAM z Ostrowa Wielkopolskiego składa się z doświadczonych pracowników, którzy są zaangażowani w swoją pracę, a dodatkowo ciągle rozwijają swoje umiejętności uczestnicząc w specjalistycznych kursach i szkoleniach. Dzięki temu każdy Klient, powierzający organizację ceremonii żałobnej temu zakładowi pogrzebowemu ma pewność, że są to osoby wyróżniające się empatią, rzetelnością, kulturą osobistą oraz nienaganną prezencją. Są oni przygotowani do stawienia czoła każdej sytuacji, zawsze z szacunkiem traktujący zarówno zmarłych, jak i ich Bliskich. Firma wychodzi bowiem z założenia, że to ludzie ją tworzą i gwarantują jej wysoką pozycję. Dlatego powierzając organizację uroczystości pogrzebowej, można być spokojnym, że wszystko odbędzie się zgodnie z ustaleniami i oczekiwaniami.

zakład pogrzebowy ostrów wielkopolski

Zakład Pogrzebowy ABRAM Ostrów Wielkopolski zadba o każdy element ceremonii. W związku z rosnącymi oczekiwaniami klientów firma oferuje przygotowanie estetycznego wystroju grobu (poprzez użycie namiotu pogrzebowego czy sztucznej trawy), a także zatroszczy się o odpowiednią oprawę muzyczną. Przyjmuje ona formę odtwarzania pieśni żałobnych podczas ostatniego pożegnania w kaplicy, w drodze na cmentarz czy bezpośrednio nad grobem.

Usługi pogrzebowe, które zapewnia firma ABRAM, to również pomoc w doborze odpowiednich akcesoriów pogrzebowych. W siedzibie zakładu mają Państwo możliwość obejrzenia trumien i urn na specjalnie przygotowanej ekspozycji. Pracownicy firmy dbają też o wygląd zmarłych, dzięki posiadanej wiedzy i doświadczeniu z zakresu tanatokosmetologii.

Kompleksowe wsparcie w organizacji pogrzebów

Decydując się na skorzystanie z usług zakładu pogrzebowego ABRAM w Ostrowie Wielkopolskim, każda rodzina w żałobie zyskuje kompleksową pomoc we wszystkich aspektach związanych z przygotowaniem ceremonii. Pracownicy służą także wsparciem w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego i we wszystkich innych kwestiach formalnych.

dom pogrzebowy abram ostrów wielkopolski

Usługi pogrzebowe w Ostrowie Wielkopolskim to także usługa transportu Zmarłych, która jest świadczona zawsze pojazdami o specjalnym przeznaczeniu czyli karawanami. Każdy z karawanów, którego używa firma ABRAM, posiada odpowiedni certyfikat. Dzięki temu firma może oferować usługi przewozu Zmarłych zarówno na terenie kraju, jak poza jego granicami. W zakres usług transportu Zmarłych wlicza się również całodobowe eksportacje ciał Zmarłych z miejsca, w którym nastąpił zgon.

Usługi pogrzebowe, świadczone przez firmę ABRAM w Ostrowie Wielkopolskim i okolicach, cechuje profesjonalizm i dbałość o każdy detal.

transport zwłok ostrów wielkopolski

Kremacja Ostrów Wielkopolski

Kremacja w ostatnich latach jest coraz częściej wybieraną formą pochówku. Na taki stan rzeczy znaczący wpływ ma coraz bardziej ograniczona liczba miejsc grzebalnych oraz możliwość znacznego obniżenia całościowych kosztów pogrzebu. Nie bez znaczenia jest fakt, że kremacja jest akceptowana przez wiele kościołów i związków wyznaniowych.

Zakład Pogrzebowy ABRAM z Ostrowa Wielkopolskiego organizuje pogrzeby z uprzednią kremacją. Pracownicy firmy pozostają do dyspozycji całą dobę 7 dni w tygodniu, w razie pytań gotowi do kontaktu pod numerami telefonów: 62 737-10-40 oraz 797-126-860.

Cmentarze w Ostrowie Wielkopolskim

Zakład Pogrzebowy ABRAM służy kompleksowym wsparciem w organizacji pogrzebów w całym województwie wielkopolskim. W Ostrowie Wielkopolskim i okolicach ceremonie żałobne odbywają się najczęściej na następujących cmentarzach:

 • Cmentarz parafialny parafii pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika – ul. Bolesława Limanowskiego, 63-400 Ostrów Wielkopolski
 • Stary cmentarz rzymsko-katolicki pod wezwaniem św. Stanisława Biskupa – ul. plac Bankowy, 63-400 Ostrów Wielkopolski
 • Cmentarz Rzymskokatolicki Parafii p.w. Św. Antoniego – ul. generała Józefa Bema 160, 63-400 Ostrów Wielkopolski
 • Cmentarz Ewangelicko-Augsburski – ul. Grabowska 29a, 63-400 Ostrów Wielkopolski
 • Cmentarz parafialny w Jankowie Przygodzkim – ul. Ostrowska 23, 63-424 Janków Przygodzki
 • Cmentarz w Wysocku Wielkim – ul. Kościelna 54, 63-400 Wysocko Wielkie

zakład usług pogrzebowych ostrów wielkopolski

Ekshumacje w Ostrowie Wielkopolskim

Ekshumacja oznacza wydobycie ciała lub szczątków Zmarłego z doczesnego miejsca spoczynku. Odbywa się ona za zgodą miejscowego inspektora sanitarnego i zazwyczaj przeprowadzana jest na życzenie najbliższej rodziny Osoby Zmarłej. Może także zostać zarządzona przez prokuraturę lub sąd. Jej wykonanie możliwe jest zgodnie z polskim prawem między 16 października a 15 kwietnia w godzinach porannych.

Zakład Pogrzebowy ABRAM w Ostrowie Wielkopolskim dysponuje odpowiednią wiedzą i doświadczeniem, które umożliwia sprawne przeprowadzenie procesu ekshumacji. Pracownicy firmy posiadają odpowiednie kwalifikacje i sprzęt, który zapewnia przeprowadzenie ekshumacji w sposób bezpieczny oraz zgodny ze wszystkimi przepisami.

Abram Zakład Pogrzebowy Ostrów Wielkopolski jest dostępny pod adresem ul. Limanowskiego 31 pod numerami telefonu 62 737 10 40 i 797 126 860.

Rekomendacje

Galeria

zakład pogrzebowy ostrów wielkopolski dom pogrzebowy ostrów wielkopolski usługi pogrzebowe ostrów wielkopolski pogrzeby ostrów wielkopolski

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Limanowskiego 31, 63-400 Ostrów Wielkopolski

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

 1. Zakład Pogrzebowy Abram bardzo mi pomógł w pochowaniu męża. Nie mieliśmy dzieci i zostałabym z tym wszystkim sama, co mnie przerażało. Ale Państwo mnie wsparliście i pomogliście w każdej możliwej rzeczy związanej z pochówkiem. Dziękuje za taką pomoc i zaangażowanie.

  (5/5)
 2. Chce wyrazić swoją wdzięczność dla pracowników i właścicieli Domu Pogrzebowego Abram za przygotowanie pięknego pogrzebu. Firma zajęła się wszystkim. Karawany ładne a kaplica przepięknie przygotowana – Polecam 5/5

  (5/5)

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *