Zakład pogrzebowy Pabianice

Zakłady pogrzebowe H. Skrzydlewska
Zakład Pogrzebowy Pabianice H.Skrzydlewska
ul. Orla 24
95-200, Pabianice
538 180 157
42 672 33 33
800 672 333
biuro@skrzydlewska.pl
pogrzeby.skrzydlewska.pl
Facebook

Zakład Pogrzebowy H.SKRZYDLEWSKA to firma, która oferuje najwyższej jakości usługi z zakresu przygotowania oraz przeprowadzenia uroczystości ostatniego pożegnania. Każdego dnia firma stara się pomóc wszystkim rodzinom w żałobie, tak aby odciążyć ich w tym najtrudniejszym momencie życia. Potwierdzeniem najwyższej jakości usług jest otrzymany przez firmę certyfikat jakości ISO 9001 : 2008.

Firma H.SKRZYDLEWSKA działa na terenie województwa łódzkiego. Jedno z biur firma posiada w Pabianicach pod adresem ul. Orla 24, a kilkanaście innych biur zlokalizowanych jest przy największych cmentarzach na terenie Łodzi, Zgierza, Głowna, Brzezin i Łowicza. W każdym z tych miejsc rodziny w żałobie otrzymają pomoc i wsparcie personelu, który zrobi wszystko by odciążyć swoich Klientów w tych trudnych chwilach. Firma do każdego zlecenia podchodzi w sposób indywidualny i dopasowuje usługi do oczekiwań i możliwości swoich zleceniodawców.

Usługi pogrzebowe Pabianice

Wszystkie osoby, zatrudnione w Zakładzie Pogrzebowym H.SKRZYDLEWSKA w Pabianicach to najwyższej klasy specjaliści obdarzeni empatią, potrafiący słuchać i doradzić we wszystkich kwestiach, składających się na przygotowanie pogrzebu. Są oni w stanie przejąć od rodzin pogrążonych w żałobie wszelkie kwestie formalne, reprezentując je we wszystkich urzędach czy instytucjach, jak i pomóc w uzyskaniu należnego zasiłku pogrzebowego. Doradzą także w doborze odpowiednich akcesoriów funeralnych jak chociażby trumny czy urny.

Zakład Pogrzebowy z Pabianic prowadzi także własną sieć kwiaciarni, dzięki czemu jest w stanie zadbać o oprawę florystyczną ceremonii, oferując najwyższej jakości i świeżości kompozycje kwiatowe. Profesjonalni floryści dobiorą i doradzą odpowiednie kwiaty do wieńców, wiązanek czy innych kompozycji. Dodatkowo firma dysponuje własnymi salami konsolacyjnymi, co umożliwia pomoc w organizacji stypy. Bogate menu i usytuowanie lokali stanowi swoisty atrybut i gwarantuje odpowiedni komfort uczestnikom stypy.

zakłady pogrzebowe w pabianicach

Przewóz zwłok Pabianice

Oprócz wyżej wspomnianych usług H.SKRZYDLEWSKA z Pabianic oferuje także usługi transportu Zmarłych, realizowane w Polsce oraz za granicą. W przypadku tras krajowych przewóz odbywa się on w formie darmowej usługi eksportacji osoby zmarłej, z miejsca zgonu do jednej z własnych specjalistycznych chłodni. Transport międzynarodowy natomiast obejmuje wszystkie formalności, odprawy konsularne, opłaty lotniskowe. W polskich i zagranicznych urzędach firma wyrabia konieczne do sprowadzania ciała dokumenty, decyzje administracyjne, kartę zgonu, odpis aktu zgonu oraz ich tłumaczenia.

Transport zmarłych z zagranicy do Pabianic realizowany jest przy wykorzystaniu najwyższej klasy pojazdów przystosowanych do przewozu zwłok, posiadających stosowne pozwolenia i spełniających międzynarodowe normy. Wszelkie informacje dotyczące międzynarodowego transportu zmarłych można uzyskać pod numerami telefonów: 692 486 809 oraz 42 672 33 33.

Firma pogrzebowa H.SKRZYDLEWSKA z Pabianic posiada nowoczesne chłodnie. Certyfikowani pracownicy zapewniają wykonanie zabiegów z zakresu tanatokosmetyki i odpowiednio przygotować ciała zmarłych do pochówku.

Kremacje Pabianice

Kremacja jest formą pochówku zyskującą w ostatnich latach na popularności. Rodziny zmarłych decydują się na jej wybór coraz częściej, a najczęściej podejmuje taką decyzję jeszcze za swojego życia, osoba zmarła. Duży wpływ mają na to czynniki ekonomiczne, ekologiczne i ograniczona liczba miejsc grzebalnych. Urna zajmuje o wiele mniej miejsca, niż tradycyjna trumna, co daje możliwość pochowania większej ilości członków jednej rodziny we wspólnym grobie.

Zakład Pogrzebowy H.SKRZYDLEWSKA dysponuje dwoma własnymi krematoriami, a pracownicy firmy są w stanie pomóc we wszystkich kwestiach związanych z przygotowaniem pogrzebu, połączonego z kremacją jak i samej kremacji.

usługi pogrzebowe w pabianicach

Cmentarze w Pabianicach

Zakład Pogrzebowy H.SKRZYDLEWSKA specjalizuje się w kompleksowej organizacji ceremonii pogrzebowych. Uroczystości żałobne mieszkańców Pabianic i okolic odbywają się głównie na następujących cmentarzach:

  • Cmentarz Komunalny – ul. Jana Kilińskiego 57/59, 95-200 Pabianice
  • Cmentarz rzymskokatolicki – ul. Jana Kilińskiego 55, 95-200 Pabianice
  • Cmentarz parafialny – Górka Pabianicka 21B, 95-200, Górka Pabianicka

Ekshumacje w Pabianicach

Wykonanie ekshumacji możliwe jest jedynie w okresie między 16 października a 15 kwietnia w godzinach porannych. Do jej przeprowadzenia należy uzyskać zgodę lokalnego inspektora sanitarnego. Najczęściej wykonywana jest na zlecenie rodziny, ale może zostać także zarządzona przez prokuraturę lub sąd.

Zakład Pogrzebowy H.SKRZYDLEWSKA posiada stosowną wiedzę, umiejętności oraz narzędzia, co pozwala na przeprowadzanie ekshumacji na cmentarzach Pabianic i w okolicach tego miasta. Więcej informacji można uzyskać kontaktując się bezpośrednio z firmą – pod numerem telefonu 538 180 157.

Zakład Pogrzebowy Pabianice H.Skrzydlewska jest dostępny pod adresem ul. Orla 24 pod numerami telefonu 538 180 157, 42 672 33 33 i 800 672 333.

Rekomendacje

Galeria

oprawa florystyczna H.Skrzydlewska produkcja trumien Pabianice usługi pogrzebowe H.Skrzydlewska zakład pogrzebowy Pabianice nagrobki zakłady pogrzebowe w pabianicach przewóz zwłok transport zwłok międzynarodowy przewóz zwłok usługi pogrzebowe i kremacje zakłady pogrzebowe urny pogrzebowe łódź usługi pogrzebowe kwiaty na pogrzeb łódź kwiaty na pogrzeb kwiaty na pogrzeb wieniec pogrzebowy

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Orla 24, 95-200 Pabianice

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

  1. Dzięki Wam mogliśmy pożegnać naszego bliskiego w sposób godny i pełen szacunku. Wasz profesjonalizm, dyskrecja i zaangażowanie włożone w organizację ceremonii pogrzebowej były nieocenione.

    Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za Waszą życzliwość i pomoc w tym trudnym okresie. Doceniamy Wasze wysiłki i wkład w to, byśmy mogli godnie pożegnać naszego dziadka.

    (5/5)

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *