Zakład pogrzebowy Piła

Dom Pogrzebowy Klepsydra Piła
Zakład Pogrzebowy Klepsydra Piła
ul. 1 Maja 4
64-920, Piła
67 212 42 82
606 669 408
698 640 668
klepsydra.pila@gmail.com
klepsydra-pila.pl

Zakład Pogrzebowy Klepsydra to firma rodzinna Państwa Rożniak, która specjalizuje się w kompleksowej organizacji ceremonii ostatniego pożegnania. Zakład pogrzebowy z Piły czynny jest przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, dbając o to, aby każdy z Klientów mógł zawsze liczyć na wszechstronną pomoc w trudnych chwilach. Bez względu na porę dnia możliwa jest realizacja zlecenia na przewóz osoby zmarłej do chłodni. Zespół pracowników Zakładu Pogrzebowego Klepsydra traktuje każdą prośbę indywidualnie, starając się zrozumieć potrzeby rodzin w żałobie, dostosowując usługi do ich wymagań oraz możliwości finansowych.

Zakład Pogrzebowy Klepsydra oferuje kompleksowe usługi pogrzebowe głównie w Wielkopolsce. Biuro firmy znajduje się w Pile przy ul. 1 Maja 4. Wykwalifikowany personel tej firmy jest zawsze do dyspozycji każdego z Klientów, gotowy udzielić fachowej porady. Wszyscy pracownicy tego zakładu pogrzebowego posiadają solidną wiedzę i wieloletnie doświadczenie, a także wyróżniają się empatią i zaangażowaniem w wykonywanie swoich obowiązków zawodowych.

zakład pogrzebowy Klepsydra

Usługi pogrzebowe Piła

Usługi pogrzebowe, świadczone przez firmę Klepsydra, obejmują wszystkie rodzaje ceremonii żałobnych, zarówno o charakterze świeckim, jak i wyznaniowym, tradycyjnym lub połączonym z kremacją. Pracownicy firmy z Piły zajmują się załatwianiem formalności, organizacją kwestii logistycznych oraz starają się zapewnić godną oprawę uroczystości, aby rodzina zmarłego mogła skupić się na najważniejszych decyzjach. W razie potrzeby personel firmy może reprezentować rodziny w żałobie we wszelkich urzędach i instytucjach, pomagając również w uzyskaniu należnego zasiłku pogrzebowego z ZUS czy KRUS.

usługi pogrzebowe piła

Zakład Pogrzebowy Klepsydra oferuje kompleksową obsługę związaną z odbiorem, transportem oraz przechowaniem ciała Zmarłego w chłodni, a następnie z profesjonalnym przygotowaniem zmarłego do pochówku, z pełnym szacunkiem dla jego godności.

Oprócz podstawowych usług pogrzebowych – zakład pogrzebowy z Piły jest gotowy zająć się oprawą florystyczną i doradzić w wyborze odpowiednich wieńców, wiązanek czy innych kompozycji kwiatowych. Personel firmy Klepsydra może zatroszczyć się o dekorację kościoła lub sali pożegnań, a także zapewnić odpowiednią oprawę muzyczną dostosowaną do charakteru ceremonii. Również po zakończeniu uroczystości żałobnych Zakład Pogrzebowy Klepsydra gotów jest, aby służyć pomocą m.in. świadcząc usługę opieki nad grobami.

firma pogrzebowa klepsydra piła

Zakład Klepsydra w Pile oferuje również bogaty asortyment trumien, urn oraz akcesoriów pogrzebowych, dostosowanych do różnych gustów i potrzeb. Pracownicy tej firmy chętnie pomogą w dokonaniu odpowiedniego wyboru, gwarantując zarazem wysoką jakość oferowanych produktów. Wybierając usługi firmy Klepsydra, Klienci zyskują pewność kompleksowej pomocy i wsparcie we wszystkich aspektach związanych z przygotowaniem ceremonii pogrzebowej.

Firma zapewnia transport dla rodziny i uczestników pogrzebu, a także dla osoby przewodniczącej uroczystościom (osoba duchowna, Mistrz Ceremonii). Istnieje także możliwość uzyskania pomocy w kwestii organizacji stypy. Klepsydra, dzięki współpracy z renomowanymi zakładami kamieniarskimi, pośredniczy także w realizacji usług kamieniarskich.

kremacje piła

Kremacje Piła

Kremacja to proces, w którym ciało zmarłej osoby jest spopielane w specjalistycznym piecu kremacyjnym. Po przeprowadzeniu tego procesu, prochy osoby zmarłej są zbierane i umieszczane w urnie, która może być później pochowana w grobie lub kolumbarium. Jest to forma pochówku, która zyskuje coraz większą popularność, głównie ze względu na aspekty ekonomiczne, ekologiczne oraz ograniczoną dostępność miejsc grzebalnych. Co istotne, umożliwia ona pochowanie urny w grobie tradycyjnym wcześniej, niż po upływie 20 lat od wcześniejszego pochówku.

Zakład pogrzebowy Klepsydra w Pile jest w stanie pomóc w przygotowaniu i przeprowadzeniu godnego pogrzebu urnowego. Personel Domu Pogrzebowego Klepsydra zajmie się wszystkimi formalnościami, a także gotów jest udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania.

Międzynarodowy transport zwłok piła

Cmentarze w Pile

Firma Klepsydra dba o kompleksową organizację pogrzebów na cmentarzach w województwie wielkopolskim. Pochówki mieszkańców Piły i okolic, za które odpowiedzialny jest ten zakład pogrzebowy, odbywają się przede wszystkim na następujących nekropoliach:

  • Cmentarz Komunalny – ul. Motylewska 13, 64-920 Piła
  • Cmentarz komunalny – ul. Salezjańska 15, 64-920 Piła
  • Stary Cmentarz – Aleja Powstańców Wielkopolskich 86, 64-920 Piła

Ekshumacje w Pile

Ekshumacja to procedura, która polega na wydobyciu ciała lub szczątków zmarłego z dotychczasowego miejsca spoczynku. Wykonuje się ją najczęściej celem przeniesienia translokacji osoby zmarłej na inne miejsce pochówku. Procedurę tę regulują szczegółowo przepisy prawne, w szczególności rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 7 grudnia 2001 roku, dotyczące postępowania ze zwłokami i szczątkami ludzkimi (Dz.U. z 2021 r. poz. 1910). Ekshumację można przeprowadzić po uzyskaniu zgody miejscowego inspektora sanitarnego – w trybie zwykłym tego typu procedury mają miejsce między 16 października a 15 kwietnia, wyłącznie w godzinach porannych.

przewóz zwłok Klepsydra

Zakład pogrzebowy Klepsydra w Pile jest gotowy do pomocy w organizacji ekshumacji na wszystkich cmentarzach Piły i okolic. Firma dysponuje niezbędnym instrumentarium, a także doświadczeniem i wiedzą pracowników, co pozwala przeprowadzić ekshumację zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Zakład Pogrzebowy Klepsydra Piła jest dostępny pod adresem ul. 1 Maja 4 pod numerami telefonu 67 212 42 82, 606 669 408 i 698 640 668.

Rekomendacje

Galeria

zakład pogrzebowy Klepsydra karawany pogrzebowe Klepsydra trumny Piła transport zwłok Klepsydra przewóz zwłok Klepsydra firma pogrzebowa z piły pogrzeby piła akcesoria pogrzebowe Klepsydra usługi pogrzebowe w pile usługi pogrzebowe Piła organizacja pogrzebów klepsydra piła kremacje piła uczciwe zakłady pogrzebowe pogrzeby tradycyjne z trumną tani zakład pogrzebowy zakład pogrzebowy piła opinie całodobowy zakąłd pogrzebowy piła dom pogrzebowy klepsydra zakład usług pogrzebowych klepsydra rożniak

Kontakt z zakładem

Adres: ul. 1 Maja 4, 64-920 Piła

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

  1. Firma Klepsydra w sposób profesjonalny przeprowadzila ceremonię pożegnania bliskiej mi i rodzinie osoby, otrzymałem profesjonalną pomoc przy załatwianiu spraw organizacyjnych pogrzebu. Dziękuję wszystkim pracownikom FIRMY KLEPSYDRA za przeprowadzenie mnie i rodzinę, przez ten trudny dla nas czas. Polecam usługi FIRMY KLEPSYDRA.

    (5/5)

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *