Zakład pogrzebowy Płońsk

Zakład Pogrzebowy Płońsk - dodaj firmę
+48 501 759 267
mementis.com.pl
funer.com.pl

DODAJ SWÓJ ZAKŁAD POGRZEBOWY

Kierownik projektu
Bartosz Wojtkowiak
tel. kom.: +48 501 759 267

Specjalista ds. obsługi klienta
Agnieszka Jastrzemska
tel. kom.: +48 790 600 102


Zakład Pogrzebowy z 
Płońska to rodzinna firma, która od wielu lat działa w branży funeralnej świadcząc najwyższej jakości usługi. Nad organizacją godnych i eleganckich ceremonii pogrzebowych dba osobiście właściciele. Dom pogrzebowy w Płońsku posiada biuro przy ulicy , gdzie pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji i służą pomocą oraz wsparciem.

Usługi pogrzebowe, które oferuje firma, to organizacja uroczystości wszystkich rodzajów, zarówno świeckich jak i wyznaniowych, tradycyjnych oraz kremacyjnych. Pracownicy firmy podejmują się reprezentowania rodzin w żałobie w każdej instytucji czy urzędzie oraz pomagają w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego. Personel firmy to najwyższej klasy specjaliści, którzy wciąż rozwijają swoje umiejętności oraz poszerzają kompetencje tak, aby zapewnić najwyższy poziom świadczonych usług, dopasowanych do rosnących oczekiwań i wymagań Klientów.

Kompleksowe usługi pogrzebowe Płońsk

Zakład Pogrzebowy  jako jeden z nielicznych w okolicy Płońska może pochwalić się własną pracownią florystyczną. Wykwalifikowani pracownicy kwiaciarni czerpią ze swojej wiedzy i doświadczenia, przygotowując kompozycje kwiatowe według wytycznych Klientów oraz chętnie służą pomocą i wsparciem w doborze odpowiednich, codziennie świeżych, kwiatów.

Dom pogrzebowy z Płońska oddaje do dyspozycji rodzin w żałobie własną kaplicę. Jest to miejsce, w którym bez pośpiechu, ze spokojem można przeżyć chwile czuwania przy Zmarłym. W miejscu tym możliwe jest przygotowanie wszystkich uroczystości, niezależnie od wyznania czy światopoglądu.

Firma posiada także w swojej ofercie ogromny wybór trumien oraz urn pogrzebowych. Dzięki wieloletniej współpracy z producentami w jej asortymencie znajdują się także inne akcesoria pogrzebowe najwyższej jakości, które cechuje bardzo atrakcyjna cena. Firma pogrzebowa proponuje artykuły odznaczające się oryginalnym wzornictwem i różnorodną kolorystyką; modele nowoczesne i tradycyjne. Pracownicy chętnie odpowiedzą na Państwa pytania i doradzą w kwestiach wyboru akcesoriów funeralnych dostosowanych każdorazowo do potrzeb Klientów.

Przewozy Zmarłych na trasach krajowych i międzynarodowych

Zakład Pogrzebowy to nie tylko kompleksowa pomoc w przygotowaniu i przeprowadzaniu uroczystości pogrzebowych. Od wielu lat bowiem firma świadczy także usługi przewozu Zmarłych w Polsce i na świecie, korzystając z najwyższej klasy pojazdów, obsługiwanych przez wykwalifikowanych kierowców. Te atuty stanowią swoistą gwarancję terminowego wykonania powierzonego zlecenia. Do każdego zadania firma podchodzi indywidualnie i bierze pod uwagę wszystkie aspekty związane tak z przygotowaniem, dokumentacją, jak i samym przewozem ciała osoby Zmarłej. Każdego dnia firma stara się służyć swoją pomocą, pozostając do dyspozycji Klientów 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Kremacje Płońsk

Kremacja jest alternatywną – względem pogrzebu tradycyjnego z trumną – formą pochówku. Polega na spopieleniu ciała zmarłego i umieszczeniu jego prochów w urnie. Kremacja w ostatnich latach wybierana jest coraz częściej w Polsce, do czego przyczyniło się dodatkowo uznanie tej formy pochówku przez Kościół Katolicki. Dodatkowo za wyborem kremacji przemawia aspekt ekologiczny jak i ekonomiczny: prochy bowiem możemy umieścić w niewielkiej urnie i dochować do istniejącego już grobu tradycyjnego.

Zakład Pogrzebowy oferuje pomoc w organizacji i realizacji uroczystości żałobnych z uprzednią kremacją. W razie jakichkolwiek pytań najlepiej kontaktować się bezpośrednio z zakładem pogrzebowym w Płońsku pod całodobowym numerem telefonu.

Cmentarze w Płońsku

Zakład usług pogrzebowych podejmuje się kompleksowej organizacji uroczystości żałobnych na różnych cmentarzach województwa mazowieckiego. W Płońsku i jego okolicach są to głównie takie nekropolie, jak:

 • Cmentarz parafialny pw. św. Michała Archanioła – ul. Mikołaja Kopernika, 09-101 Płońsk
 • Cmentarz – 09-164 Dzierzążnia
 • Cmentarz parafialny – ul. Glinojecka, 09-130 Baboszewo
 • Cmentarz – 09-110 Smardzewo
 • Cmentarz – 09-110 Sochocin
 • Cmentarz w Radzyminie k. Płońska – 09-152 Radzymin
 • Cmentarz –  09-152 Naruszewo
 • Cmentarz parafialny – 09-131 Stara Wrona
 • Cmentarz parafialny –  09-131 Joniec
 • Cmentarz – Płońska 22, 06-440 Soboklęszcz
 • Cmentarz parafialny – Świętokrzyska, 09-150 Czerwińsk nad Wisłą

Ekshumacje w Płońsku

Ekshumacja to procedura wydobycia ciała lub szczątków z grobu, w celu przeniesienia ich do innego grobu lub w celu wykonania niezbędnych badań procesowych. Ekshumacja przeprowadzana jest przez specjalistyczną firmę pogrzebową, najczęściej na zlecenie najbliższej rodziny zmarłego, a także sądu lub prokuratury. Jej przeprowadzenie możliwe jest tylko w okresie między 16 października a 15 kwietnia we wczesnych godzinach porannych.

Zakład Pogrzebowy z Płońska świadczy profesjonalne usługi w zakresie ekshumacji zwłok. Jest to możliwe dzięki posiadaniu przez nią odpowiedniego sprzętu oraz wykwalifikowanego personelu, odznaczającego się wiedzą i doświadczeniem. Firma służy pomocą we wszystkich kwestiach związanych z organizacją ekshumacji i gwarantuje, że cały proces odbędzie się zgodnie z przepisami sanitarnymi, prawnymi oraz z szacunkiem względem ciała Zmarłego.

Zakład Pogrzebowy Płońsk - dodaj firmę jest dostępny pod adresem pod numerem telefonu +48 501 759 267.

Rekomendacje

Kontakt z zakładem

Adres: 09-100 Płońsk

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *