Zakład pogrzebowy Pobiedziska

Zakład Pogrzebowy Przykucki Pobiedziska
ul. Władysława Jagiełły 17
62-010, Pobiedziska
602 584 805
61 815 32 83
kontakt@pogrzebypobiedziska.pl
pogrzebypobiedziska.pl

Zakład Pogrzebowy Przykucki jest firmą specjalizującą się w świadczeniu usług pogrzebowych i kamieniarskich. To przedsiębiorstwo z wielopokoleniowymi tradycjami, które powstało w latach 80. XX wieku i początkowo specjalizowało się w produkcji trumien. Obecnie Dom Pogrzebowy Przykucki, prowadzony przez Panów Piotra i Pawła Przykuckiego, oferuje mieszkańcom Wielkopolski kompleksową obsługę ceremonii pogrzebowych. Usługi pogrzebowe i kamieniarskie realizowane są –  poza Pobiedziskami – również w takich miejscowościach, jak Biskupice Wielkopolskie, Jerzykowo, Uzarzewo, Dąbrówka Kościelna, Dziekanowice, Imielno, Kiszkowo, Łagiewniki Kościelne, Gniezno, Wronczyn.

Firma dba, aby wszystkie świadczone usługi pogrzebowe i kamieniarskie realizowane były w najwyższym standardzie. Empatyczny personel każdorazowo stara się wsłuchać w głos najbliższych zmarłego i dopasować ofertę do potrzeb, oczekiwań i możliwości swoich klientów.

Usługi Pogrzebowe Pobiedziska

Firma Pogrzebowa Przykucki zapewnia profesjonalną pomoc we wszystkich kwestiach, także formalnych, związanych z pogrzebem, głównie dla mieszkańców województwa wielkopolskiego. W siedzibie firmy znajdującej się w Pobiedziskach przy ulicy Władysława Jagiełły 17 czekają doświadczeni pracownicy, który dbają o wszystkie aspekty związane z organizacją pogrzebu, włączając w to przygotowanie dokumentów, dopełnienie spraw urzędowych, administracyjnych i kościelnych oraz zapewnienie pełnej koordynacji całego procesu. Firma posiada również Dom Pogrzebowy w Pobiedziskach przy ul. Kiszkowskiej 4B. Personel Zakładu Pogrzebowego Przykucki jest gotowy podjąć się realizacji zlecenia przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

zakłady pogrzebowe w pobiedziskach

Kompleksowa organizacja pogrzebów

Dom Pogrzebowy Przykucki zapewnia także możliwość realizacji usług florystycznych, które pomogą uczcić pamięć bliskich zmarłych w piękny i godny sposób. Oferta obejmuje szeroki wybór kwiatów, wieńców, wiązanek i innych dekoracji, które każdorazowo są dostosowane do indywidualnych życzeń i preferencji klienta. Profesjonalni floryści służą wsparciem na każdym etapie procesu zamówienia, począwszy od doradztwa w wyborze odpowiednich kwiatów i dekoracji, aż po profesjonalną aranżację i dostawę na miejsce ceremonii żałobnej. Bez względu na to, czy klienci potrzebują pięknej wiązanki pogrzebowej, subtelnych kwiatów do wnętrza kościoła, czy okazałego wieńca na trumnę, zespół florystów zadba o stworzenie właściwej, jak najpiękniejszej kompozycji dopasowanej do oczekiwań.

Zakład Przykucki z Pobiedzisk oferuje także transport zmarłych, świadczony na trasach krajowych, jak i międzynarodowych. Firma ta dysponuje nowoczesnymi pojazdami dostosowanymi do przewozu zmarłych, co gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu.

usługi pogrzebowe i kamieniarskie w Pobiedziskach

Usługi kamieniarskie w Pobiedziskach

Poza wyżej wymienionymi aspektami – Firma Pogrzebowa Przykucki zajmuje się także usługami kamieniarskimi, obejmującymi projektowanie i wykonywanie pomników oraz nagrobków z różnych materiałów takich, jak granit czy marmur. Doświadczeni, wykwalifikowani kamieniarze dbają o każdy detal, aby stworzyć niepowtarzalne dzieło, które będzie trwałym upamiętnieniem zmarłego.

Firma oferuje gotowe wzory nagrobków, jak i na indywidualne zamówienie. Każdy etap – od konsultacji i projektowania, poprzez wybór odpowiednich materiałów, aż po wykonanie i montaż pomnika na miejscu – podlega drobiazgowej wewnętrznej kontroli jakości. Usługi kamieniarskie obejmują także kwestie związane z renowacją istniejących nagrobków, aby zapewnić im nowe życie i wyjątkowy wygląd.

pogrzeby w pobiedziskach

Kremacja Pobiedziska

Kremacja jest procesem spopielenia ciała zmarłego czyli redukcji ciała do prochów, które następnie są umieszczane w urnie i przekazywane rodzinie zmarłego. W ostatnich latach kremacja zyskuje na popularności ze względu na różne aspekty, w tym ekonomiczne, ekologiczne i światopoglądowe.

Zakład Pogrzebowy Przykucki podejmuje się organizacji pogrzebu z uprzednią kremacją, stawiając na pierwszym miejscu szacunek dla zmarłych i ich rodzin. Czerpiąc ze swojego doświadczenia, personel tego domu pogrzebowego pozostaje do dyspozycji wszystkich, którzy chcą uzyskać odpowiedzi na swoje pytania i wątpliwości związane z kremacją. Poza tym firma z Pobiedzisk służy wszelkim wsparciem w kwestiach formalnych, jak i logistycznych, dotyczących organizacji i realizacji kremacji.

Cmentarze w Pobiedziskach

Zakład Pogrzebowy Przykucki świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe, adresowane głównie do mieszkańców województwa wielkopolskiego. Z racji lokalizacji firma ta podejmuje się organizacji uroczystości żałobnych na cmentarzach w Pobiedziskach i Biskupicach Wielkopolskich, Jerzykowie, Uzarzewie, Dąbrówce Kościelnej, Dziekanowicach, Imielnie, Kiszkowie, Łagiewnikach Kościelnych, Gnieźnie oraz Wronczynie. Są to głównie takie nekropolie, jak:

 • Cmentarz parafialny – ul. Kiszkowska, 62-010 Pobiedziska
 • Cmentarz Komunalny – ul. Leśna, 62-010 Pobiedziska
 • Cmentarz parafialny – Poznańska 35, 62-007 Jerzykowo
 • Cmentarz w Węglewie – 62-010 Pobiedziska
 • Cmentarz parafii p.w. św. Stanisława Biskupa – 62-010 Wronczyn
 • Cmentarz parafii św. Michała Archanioła w Uzarzewie – C4RG+VC, 62-006 Uzarzewo
 • Cmentarz – Dąbrówka Kościelna 28, 62-280 Dąbrówka Kościelna
 • Cmentarz Parafialny w Imielnie – Imielno 6, 62-262 Imielno
 • Cmentarz parafii Świętego Jana Chrzciciela – ul. Pobiedziska, 62-280
 • Cmentarz w Łagiewnikach Kościelnych – 62-272 Łagiewniki Kościelne
 • Cmentarz św. Krzyża – ul. Świętokrzyska, 62-200 Gniezno
 • Cmentarz św. Piotra i Pawła – ul. Kłeckoska 2, 62-200 Gniezno
 • Cmentarz św. Wawrzyńca – ul. 17 Dywizji Piechoty, 62-200 Gniezno

Ekshumacje w Pobiedziskach

Proces ekshumacji polega na wydobyciu szczątków zmarłej osoby z dotychczasowego miejsca pochówku. W Polsce ekshumacje są przeprowadzane w okresie między 16 października a 15 kwietnia w godzinach porannych. Wykonuje się je zawsze zgodnie z rygorystycznymi przepisami prawnymi oraz protokołami sanitarnymi. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, ekshumacje mogą być przeprowadzane wyłącznie przez uprawnione podmioty – takie, jak doświadczone zakłady pogrzebowe.

Zakład Pogrzebowy Przykucki jest firmą, która posiada wymagane doświadczenie, wiedzę, narzędzia oraz możliwości do wykonania ekshumacji zgodnie z obowiązującymi przepisami. Ekshumacje mogą być wykonane na wszystkich cmentarzach w Pobiedziskach i okolicach. Pracownicy pomogą i zadbają o wszystkie kwestie związane z przygotowaniem, jak też i o to, aby ekshumacja została wykonana z poszanowaniem godności osób zmarłych.

Zakład Pogrzebowy Przykucki Pobiedziska jest dostępny pod adresem ul. Władysława Jagiełły 17 pod numerami telefonu 602 584 805 i 61 815 32 83.

Rekomendacje

Galeria

pogrzeby tradycyjne firma przykucki godne pogrzeby ceremonie pogrzebowe zakładu pogrzebowego przykucki kwiaty na pogrzeb pobiedziska wiązanki i wieńce pogrzebowe usługi pogrzebowe w Pobiedziskach Dom pogrzebowy przykucki transport zwłok pobiedziska wieniec pogrzebowy serce białe wieniec pogrzebowy serce czerwone florystyka pogrzebowa wieniec pogrzebowy w kształcie serca usługi kamieniarskie Pobiedziska nagrobki pobiedziska pomniki pobiedziska zakąłd kamieniarski pobiedziska

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Władysława Jagiełły 17, 62-010 Pobiedziska

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *