Zakład pogrzebowy Pruszcz Gdański

zakład pogrzebowy Zieleń Pruszcz Gdański
Zakład Pogrzebowy Zieleń Pruszcz Gdański
ul. Grunwaldzka 24
83-000 , Pruszcz Gdański
58 341 20 71
58 341 20 73
zielen@zielen.pl
zielenpruszcz.pl
funer.com.pl

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe „ZIELEŃ” sp. z o. o. jest jednym z najbardziej doświadczonych zakładów pogrzebowych, gdyż działalność prowadzi nieprzerwanie od 1 kwietnia 1992 roku. Firma pogrzebowa powstała w wyniku przekształcenia „Miejskiego Przedsiębiorstwa Zieleni”. Firma zajmuje się kompleksowymi usługami cmentarno-pogrzebowymi, jak i prowadzi administrację cmentarzy komunalnych. Od wielu lat prowadzi biuro zakładu pogrzebowego i pomaga mieszkańcom Pruszcza Gdańskiego w organizacji godnych pogrzebów.

Firma pogrzebowa swoją działalność realizuje głównie na terenie województwa pomorskiego. Na Pomorzu posiada dwa biura. Jedno z nich zlokalizowane jest przy ulicy Grunwaldzkiej 24 w Pruszczu Gdańskim. Obok biura znajduje się też komfortowa sala pożegnań. Kolejne biuro zakładu pogrzebowego mieści się natomiast w Gdańsku. Dom pogrzebowy wyposażony jest też we własne nowoczesne krematorium. Mieszkańcy Pruszcza Gdańskiego mogą liczyć na wykwalifikowany personel, odznaczający się znajomością branży, a także empatią, zaangażowaniem i wysoką kulturą osobistą. Rodziny w żałobie otrzymują pomoc zarówno w kwestiach formalnych, jak i logistycznych w każdej chwili, kiedy występuje taka potrzeba.

Usługi pogrzebowe Pruszcz Gdański

Mieszkańcy Pruszcza Gdańskiego, zwracający się do Domu Pogrzebowego ZIELEŃ otrzymują pewność uzyskania usług pogrzebowych najwyższej jakości. Firma posiada bowiem bardzo dobrze wyposażone zaplecze techniczne, nowoczesne pomieszczenia chłodnicze, sale pożegnań i kaplice, w których możliwe jest godne pożegnanie rodziny z Osobą Zmarłą.

usługi pogrzebowe Pruszcz Gdański

Wykwalifikowana kadra zakładu pogrzebowego z Pruszcza Gdańskiego zajmuje się także kompleksowym przygotowaniem zmarłych do pochówku. Pracownicy mogą pochwalić się uczestnictwem w profesjonalnych szkoleniach, prowadzonych w Europie przez HYGECO POLSKA Sp. z o.o. pod patronatem Francuskiego Instytutu Tanatopraksji w zakresie tanatokosmetyki, toalety pośmiertnej i tanatologii ogólnej. Dzięki temu są w stanie w odpowiedni sposób przygotować ciało Zmarłego do pogrzebu z największym poszanowaniem jego godności.

Dodatkowo firma w swojej ofercie posiada wszelkiego rodzaju akcesoria pogrzebowe: trumny i urny oraz garderobę dla Zmarłych, a także inne dodatki, jak obrazki pamiątkowe, książeczki czy różańce.

Transport Zmarłych Pruszcz Gdański

Wśród usług firmy pogrzebowej z Pruszcza Gdańskiego znajduje się także transport Zmarłych, realizowany przede wszystkim jako całodobowa eksportacja z miejsca zgonu na terenie Pruszcza Gdańskiego. W razie potrzeby jednak także wykonywane są zlecenia na przewóz zwłok na obszarze obejmującym nie tylko całą Polskę, a także inne kraje Europy i świata. Umożliwia to nowoczesny i specjalistyczny tabor karawanów. Dzięki temu zlecenia na transport zwłok odbywają się zawsze godnie i z pełnym szacunkiem wobec Osób Zmarłych. Więcej informacji można uzyskać telefonicznie lub podczas kontaktu w biurze.

transport zwłok Pruszcz gdański

Kremacje Pruszcz Gdański

Kremacja jako forma pochówku uznawana przez wiele osób za bardziej ekologiczną i ekonomiczną, polega na spopieleniu ciała Zmarłego, a następnie na umieszczeniu jego prochów w specjalnej urnie. Urna z prochami Zmarłego może być dochowana do grobu ziemnego, złożona w grobie ziemnym lub murowanym, a także umieszczona w niszy kolumbarium. Na fakt rosnącego ciągle zainteresowania kremacją nie pozostała także bez wpływu akceptacja kremacji przez Kościół katolicki.

Zakład Pogrzebowy ZIELEŃ posiada własne krematorium, spełniające surowe wymogi standardów światowych. Dzięki posiadaniu tej nowoczesnej infrastruktury funeralnej jest w stanie wykonać kremację w sposób szybki, godny i bezpieczny dla ludzi oraz środowiska.

firma pogrzebowa w pruszczu gdańskim

Cmentarze Pruszcz Gdański i okolice

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe „ZIELEŃ” sp. z o. o. świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe w województwie pomorskim. Firma służy nie tylko osobom z Pruszcza Gdańskiego, ale także z innych miejscowości, przede wszystkim takich, jak Cedry Małe, Cedry Wielkie, Juszkowo, Koszwały, Łęgowo, Pszczółki, Rotmanka, Różyny, Rusocin, Straszyn oraz Trąbki Wielkie. Pogrzeby mieszkańców Pruszcza Gdańskiego odbywają się głównie na następujących cmentarzach:

  • Cmentarz komunalny – ul. Obrońców Pokoju 14, 83-000 Pruszcz Gdański
  • Cmentarz – 83-004 Pruszcz Gdański
  • Cmentarz Łęgowo – ul. Cmentarna 5A, 83-031 Łęgowo

zakłady pogrzebowe Pruszcz Gdański

Ekshumacje w Pruszczu Gdańskim

Ekshumacja jest to procedura, która odbywa się najczęściej na zlecenie najbliższej rodziny, ale może także zostać zarządzona przez prokuraturę lub sąd. Polega na wydobyciu ciała lub szczątków osoby zmarłej z dotychczasowego miejsca spoczynku i umieszczenia ich w nowym grobie. Do jej wykonania niezbędne jest uzyskanie zgody ze stacji sanitarno-epidemiologicznej odpowiedniej dla miejsca, w którym będzie wykonywana ekshumacja. Procedura ta jest przeprowadzana w trybie zwyczajnym pomiędzy 16 października a 15 kwietnia rano.

Zakład usług pogrzebowych ZIELEŃ  na życzenie rodziny Zmarłego bądź na podstawie zlecenia odpowiednich instytucji podejmuje się przeprowadzenia procesu ekshumacji wraz z powtórnym pochówkiem na wszystkich cmentarzach w Pruszczu Gdańskim i okolicach, a także na terenie całego Pomorza.

Zakład Pogrzebowy Zieleń Pruszcz Gdański jest dostępny pod adresem ul. Grunwaldzka 24 pod numerami telefonu 58 341 20 71 i 58 341 20 73.

Rekomendacje

Galeria

zakład pogrzebowy w pruszczu gdańskim usługi pogrzebowe Pruszcz Gdański dom pogrzebowy Pruszcz gdański firma pogrzebowa zieleń w Pruszczu gdańskim urny pogrzebowe zakłady pogrzebowe w pruszczu gdańskim przewóz zwłok Pruszcz Gdański eleganckie karawany pogrzebowe całodobowy przewóz zwłok usługi pogrzebowe w pruszczu gdańskim karawany marki mercedes zieleń Pruszcz Gdański firma pogrzebowa w pruszczu gdańskim

Kontakt z zakładem

Adres: ul Grunwaldzka 24, 83-000 Pruszcz Gdański

Telefony:
tel. 58 341 20 71
tel. 58 341 20 73
tel. 58 773 01 01 – Pn-Pt: 8:00 – 16:00

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *