Zakład pogrzebowy Pruszków

dom pogrzebowy Szadkowski
Dom Pogrzebowy Szadkowski Pruszków
ul. Południowa 22
05-804, Pruszków
22 299 33 65
22 212 83 44
606 151 159
dpsz@dpsz.pl
www.dpsz.pl
www.szadkowski.pl
Facebook

Dom Pogrzebowy Szadkowski, od roku 1985 świadczy usługi pogrzebowe, oparte na zaufaniu, szacunku i najlepszych tradycjach funeralnych. Dla wielu mieszkańców województwa mazowieckiego firma Szadkowski to synonim rzetelności, której warto zaufać. Każda ceremonia pogrzebowa przygotowywana jest w sposób perfekcyjny – tak, aby stanowiła odpowiedź na potrzeby i oczekiwania rodzin w żałobie.

W Pruszkowie Dom Pogrzebowy Szadkowski mieści się przy ul. Południowej 22 – nieopodal cmentarza na Gąsinie. Infrastruktura firmowa obejmuje także nowoczesne krematorium z kaplicami, chłodniami oraz prosektorium. Personel firmy Szadkowski odznacza się wiedzą i doświadczeniem, które było zdobywane przez lata i teraz owocuje w tworzeniu niezwykle eleganckich i niepowtarzalnych uroczystości pogrzebowych. Prowadzimy też kolejne biuro zakładu pogrzebowego w Pruszkowie przy ul. Helenowskiej 3 – Osiedle Staszica.

zakład pogrzebowy w pruszkowie

Usługi pogrzebowe Pruszków

Dom Pogrzebowy Szadkowski w Pruszkowie to zaangażowani pracownicy, którzy są zawsze do dyspozycji rodzin w żałobie, gotowi służyć wsparciem, radą i pomocą. Domy pogrzebowe Szadkowski tworzą sieć obejmującą nie tylko takie miasta, jak Pruszków, Brwinów i Piastów, ale i całe województwo mazowieckie.

Firma Szadkowski w swoim asortymencie posiada różnorodne akcesoria pogrzebowe – a wśród nich trumny, urny, tabliczki i krzyże nagrobne, ubrania dla zmarłych. Różnią się one cenami, ale zawsze zachowana jest najwyższa jakość wykonania, która jest priorytetem. Personel tego zakładu pogrzebowego w Pruszkowie zawsze gotowy jest, aby doradzić przy wyborze odpowiednich akcesoriów żałobnych.

Zakład Pogrzebowy Szadkowski Pruszków świadczy również kompleksowe usługi przewozu zmarłych, zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Usługi te wykonywane są karawanami Mercedes, Ford oraz Jaguar, prowadzonymi przez doświadczonych kierowców. Oprócz samego transportu firma dba również o dopełnienie wszystkich formalności, wymaganych przy realizacji tego typu usług.

usługi pogrzebowe w pruszkowie

Kremacje Pruszków

Kremacja to forma pochówku coraz częściej wybierana także w Polsce. Wśród względów przemawiających na korzyść kremacji, wymienić należy kwestie ekologiczne, jak również możliwość dochowania urny z prochami zmarłego do istniejącego grobu tradycyjnego, niezależnie od czasu, który upłynął od ostatniego pochówku.

Dom Pogrzebowy Szadkowski w Pruszkowie prowadzi nowoczesne krematorium. To nowoczesny obiekt, zlokalizowany przy ul. Południowej 22. Dzięki temu firma zapewnia wykonanie kremacji w przystępnych cenach i krótkich terminach, co niejednokrotnie ma istotne znaczenie dla całości uroczystości ostatniego pożegnania.

We wnętrzu Domu Pogrzebowego w Pruszkowie znajdują się też kaplice, będące miejscami spokojnego pożegnania rodziny z bliskim jej zmarłym.

kremacje Pruszków

Cmentarze w Pruszkowie

Dom Pogrzebowy Szadkowski zapewnia kompleksowe usługi pogrzebowe, przede wszystkim w województwie mazowieckim. Ceremonie żałobne, przygotowywane przez tę firmę, odbywają się w Pruszkowie głównie na następujących cmentarzach:

  • Cmentarz Komunalny Gąsin – ul. Południowa 5, 05-804 Pruszków
  • Cmentarz Żbików – ul. Domaniewska, 05-800 Pruszków
  • Cmentarz parafialny – ul. Cmentarna 5, 05-804 Pruszków

zakłady pogrzebowe w Pruszkowie

Ekshumacje w Pruszkowie

Ekshumacją nazywane jest wydobycie z grobu ciała lub szczątków zmarłego, aby dokonać ich przeniesienia na inne miejsce spoczynku lub aby przeprowadzić badania zlecone przez prokuraturę lub sąd. Ekshumacja wykonywana jest w ściśle określonym czasie w roku – między 16 października a 15 kwietnia, we wczesnych godzinach porannych, po uzyskaniu zgody miejscowego inspektora sanitarnego.

Dom Pogrzebowy Szadkowski służy wszelką pomocą w organizacji i realizacji procedury ekshumacji na wszystkich cmentarzach Pruszkowa i okolic. Jest to możliwe dzięki posiadaniu niezbędnych narzędzi oraz dysponowaniu odpowiednim personelem. Ekshumacje, wykonywane przez Dom Pogrzebowy Szadkowski, przebiegają zawsze sprawnie i z szacunkiem względem godności osoby ludzkiej.

Dom Pogrzebowy Szadkowski Pruszków jest dostępny pod adresem ul. Południowa 22 pod numerami telefonu 22 299 33 65, 22 212 83 44 i 606 151 159.

Rekomendacje

Galeria

zakład pogrzebowy w pruszkowie dom pogrzebowy w pruszkowie usługi pogrzebowe w pruszkowie firma pogrzebowa w pruszkowie

Kontakt z zakładem

Adres:
ul. Południowa 22, 05-804 Pruszków
oraz
ul. Helenowska 3, 05-804 Pruszków

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *