Zakład pogrzebowy Przasnysz

Dom Pogrzebowy Drejka
DREJKA Dom Pogrzebowy Przasnysz
ul. Baranowska 29
06-300, Przasnysz
570 888 578
glob.przasnysz@gmail.com
dompogrzebowyprzasnysz.pl
domypogrzebowedrejka.pl
Facebook

Zakład Pogrzebowy DREJKA jest firmą, którą charakteryzuje wieloletnie doświadczenie i wiedza we wszystkich kwestiach związanych z branżą funeralną. Od przeszło 30 lat firma DREJKA pomaga wszystkim osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji i zmuszone są do organizacji uroczystości pogrzebowej. Na przestrzeni trzech dekad działalności otwarte zostało już 10 biur firmy, które są zlokalizowane w trzech powiatach: przasnyskim, makowskim oraz ciechanowskim. W Przasnyszu biuro Domu Pogrzebowego DREJKA znajduje się przy ul. Baranowskiej 29 (róg z ul. Orlika).

W każdym z biur pracownicy firmy DREJKA są gotowi, aby służyć rodzinom w żałobie wszelką radą i wsparciem podczas przygotowań uroczystości pogrzebowych. Zakład Pogrzebowy DREJKA jest w stanie zająć się przygotowaniem wszystkich rodzajów uroczystości zarówno świeckich jak i wyznaniowych, kremacyjnych czy tradycyjnych. Wszystkie ceremonie zostają odpowiednio przygotowane z uwzględnieniem indywidualnych preferencji najbliższych Zmarłego bądź według wytycznych pozostawionych przez zmarłego.

Usługi pogrzebowe Przasnysz

Dzięki swojej empatii i zdolnościom komunikacyjnym wszystkie osoby zgłaszające się po pomoc zostają obsłużone w odpowiedni, delikatny sposób. Już na pierwszym spotkaniu możliwe jest załatwienie wszelkich kwestii formalnych, a nawet ustalenie przebiegu ceremonii. Personel firmy jest w stanie pomóc w doborze odpowiednich akcesoriów funeralnych, jak i odpowiedniej oprawy muzycznej, a także – przy wsparciu profesjonalnych florystów – zadbają o wszelkie kompozycje kwiatowe, gwarantując przy tym ich najwyższą jakość i świeżość. Do każdego zlecenia Zakład Pogrzebowy DREJKA podchodzi indywidualnie, skupiając się na potrzebach i wymaganiach swoich Klientów.

zakłady pogrzebowe Przasnysz

Usługi pogrzebowe w Przasnyszu to również kompleksowe usługi transportowe. Firma dysponuje flotą 15 pojazdów marki Mercedes, które zostały odpowiednio przygotowane do przewozu Zmarłych nie tylko na terenie Polski, ale również poza jej granicami. Pracownicy firmy DREJKA pozostają do dyspozycji 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu, dzięki czemu są w stanie podjąć się natychmiastowej eksportacji zwłok ze wskazanego miejsca. Firma DREJKA posiada również specjalistyczne środki transportu przystosowane do transportu osób zmarłych z powodu COVID-19, zaś personel firmy został odpowiednio zabezpieczony i przeszkolony.

Nowoczesne zaplecze i kaplica

Dom Pogrzebowy DREJKA Przasnysz dysponuje własnym pomieszczeniem chłodniczym oraz miejscem, w którym profesjonaliści z zakresu tanatokosmetologii mogą odpowiednio, według wytycznych rodziny, przygotować ciało do pochówku. Dodatkowo do dyspozycji rodziny jest także kaplica, gdzie w spokoju i odpowiedniej atmosferze rodzina może spędzić ostatnie wspólne chwile na czuwaniu przy ciele Zmarłego.

Zakład Pogrzebowy DREJKA to najwyższej jakości usługi pogrzebowe, oferowane wszystkim osobom, które są zmuszone, aby zorganizować ostatnie pożegnanie swoich Bliskich. Firma DREJKA z Przasnysza to służba drugiemu człowiekowi.

usługi pogrzebowe w przasnyszu

Kremacja Przasnysz

Kremacja w ostatnich latach stała się coraz częściej wybierana przez Klientów także w województwie mazowieckim. Mają na to wpływ kwestie zarówno ekonomiczne, jak i ekologiczne oraz coraz bardziej ograniczona liczba miejsc grzebalnych. Kremacja polega na spopieleniu ciała Zmarłego i umieszczeniu prochów Zmarłych w urnie. Urna zaś może zostać pochowana w pojedynczym grobie przed upływem 20 lat od poprzedniego pochówku.

Zakład Pogrzebowy DREJKA, posiadając własne krematorium w Przasnyszu, jest w stanie wykonać kremację bez udziału dodatkowych firm, co znacząco wpływa na obniżenie kosztów i skraca czas oczekiwania na jej realizację. To zaś sprawia, że pogrzeby z uprzednią kremacją odbywają się w założonym czasie, bez opóźnień, które mogą wystąpić, gdy kremacja jest przeprowadzana przez podmioty zewnętrzne.

Cmentarze w Przasnyszu

Zakład Pogrzebowy DREJKA podejmuje się organizacji ceremonii żałobnych w całym województwie mazowieckim. Z racji lokalizacji odbywają się one głównie na cmentarzach w Przasnyszu oraz w okolicznych miejscowościach takich, jak:

 • Cmentarz Parafialny – ul. Baranowska, 06-300 Przasnysz
 • Cmentarz – ul. Szkolna, 06-415 Czernice Borowe
 • Cmentarz w Chorzelach – 06-330 Chorzele
 • Cmentarz w Bogatem – 06-300 Bogate
 • Cmentarz w Krasnem – 35-001 Krasne
 • Cmentarz w Dzierzgowie – 06-520 Dzierzgowo
 • Cmentarz w Grudusku – 06-460 Grudusk
 • Cmentarz w Rostkowie – 06-415 Rostkowo
 • Cmentarz w Skierkowiźnie – 06-316 Skierkowizna
 • Cmentarz w Pawłowie Kościelnym – 06-415 Pawłowo Kościelne
 • Cmentarz – ul. Przasnyska, 06-316 Krzynowłoga Mała
 • Cmentarz w Krzynowłodze Wielkiej – 06-330 Krzynowłoga Wielka

pogrzeby w przasnyszu

Ekshumacje w Przasnyszu

Ekshumacja jest to proces polegający na wydobyciu ciała lub szczątków osoby zmarłej z dotychczasowego miejsca spoczynku. Najczęściej wykonywana jest na zlecenie rodziny w celu przeniesienia ich do innego grobu. W celu jej przeprowadzenia konieczna jest zgoda miejscowego inspektora sanitarnego. Polskie prawo zezwala na jej wykonanie tylko i wyłącznie między 16 października a 15 kwietnia w godzinach porannych.

Zakład Pogrzebowy DREJKA posiada odpowiednią wiedzę i doświadczenie umożliwiające sprawne i bezpieczne przeprowadzenie procesu ekshumacji. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji sugerowany jest kontakt bezpośrednio z firmą w Przasnyszu.

DREJKA Dom Pogrzebowy Przasnysz jest dostępny pod adresem ul. Baranowska 29 pod numerem telefonu 570 888 578.

Rekomendacje

Galeria

akcesoria pogrzebowe Drejka karawan pogrzebowy Drejka pogrzeby każdego rodzaju Drejka ceremonia pogrzebowa Drejka zakłady pogrzebowe w przasnyszu pogrzeby w przasnyszu usługi pogrzebowe w przasnyszu usługi pogrzebowe maków mazowiecki zakłady pogrzebowe w makowie mazowieckim

Kontakt z zakładem

Adres: Baranowska 29, 06-300 Przasnysz

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

 1. Zakład pogrzebowy godny zaufania, pełen profesjonalizm i szacunek. Uczciwa firma pogrzebowa, która wyjaśniła nam wszystkie sprawy związane z organizacją pogrzebu.

  (5/5)
 2. Wszystkie formalności i procedury związane z organizacją pogrzebu powinny być łatwo dostępne i przystępne dla każdego, a pracownicy powinni być gotowi do pomocy w każdym momencie i tak właśnie jest w Domu Pogrzebowym Drejka.

  (5/5)

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *