Zakład pogrzebowy Pszczyna

Zakłady pogrzebowe Tutak
ul. Bielska 6a
43-200, Pszczyna
507 556 535
pogrzeby-pszczyna.pl

Zakład Pogrzebowy TUTAK to firma działająca w branży usług funeralnych już od 1997 roku. Specjalizuje się w organizacji wszelkiego rodzaju ceremonii pogrzebowych, a swoje działania prowadzi kompleksowo, podchodząc indywidualnie do każdego zlecenia. Proponowana gama usług pogrzebowych została przygotowana w taki sposób, żeby sprostać rosnącym oczekiwaniom Klientów. Oferta firmy TUTAK skierowana jest do wszystkich osób z Pszczyny i okolicy.

Usługi Pogrzebowe Pszczyna

Biuro firmy zlokalizowane jest w Pszczynie przy ulicy Bielskiej 6A oraz posiada dwie filie: w Woli przy ul. Kopalnianej 3 i Filie w Kobiórze przy ul. Rodzinnej. W miejscach tych spotkają Państwo wykwalifikowanych pracowników, którzy pomogą i chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Otrzymają Państwo fachową pomoc i ustalą wszystkie szczegóły związane z organizacją uroczystości pogrzebowej. Zakład pogrzebowy z Pszczyny gwarantuje, że zadba o wszystkie elementy, tak by całość ceremonii miała podniosły charakter, a wszystko odbyło się w atmosferze największego szacunku.

Ceremonie żałobne wszystkich rodzajów

Zakład pogrzebowy z Pszczyny, działając w regionie zamieszkałym przez osoby głęboko związane z tradycjami, oferuje przygotowanie pogrzebów tradycyjnych z trumną. Do tego typu pochówków zapewnia także szeroki wybór akcesoriów funeralnych, w tym trumien wykonanych z najlepszej jakości litego drewna. Wychodząc naprzeciw potrzebom swoich Klientów, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, firma TUTAK jest w stanie odciążyć najbliższych Zmarłego w wszelkich kwestiach formalnych. Pracownicy firmy zajmą się załatwieniem wszystkich niezbędnych dokumentów i spraw urzędowych związanych z organizacją pogrzebu. Celem firmy jest pomóc przetrwać te najtrudniejsze w życiu chwile, pochylając się nad potrzebami najbliższych osoby zmarłej.

Zakład Pogrzebowy TUTAK zajmuje się organizacją ceremonii wyznaniowych czyli takich, które zostały przygotowane zgodnie z wartościami wyznawanymi za życia przez osobę Zmarłą. Firma umożliwia przygotowanie ceremonii zgodnie z tradycją i obrzędami wielu wyznań. Wszystko to zaś dzięki znajomości obrzędów poszczególnych religii. Oprócz ceremonii wyznaniowych, firma z Pszczyny jest w stanie zorganizować uroczystości świeckie, którym nie przewodzi osoba duchowna. W tym wypadku przebieg ceremonii powierza się Mistrzowi Ceremonii, która oprócz poprowadzenia uroczystości odczytuje specjalnie przygotowaną mowę pogrzebową, tak by w odpowiednich słowach pożegnać osobę zmarłą.

Usługi transportu Zmarłych w Polsce i na świecie

Usługi pogrzebowe, świadczone przez firmę TUTAK, to także międzynarodowy transport zwłok. Usługa ta możliwa jest po przyjęciu zlecenia, które można złożyć telefonicznie pod numerem: 507 55 65 35. Telefon ten jest czynny całą dobę. Pracownicy w każdej chwili gotowi są do przyjęcia zlecenia i przetransportowania zwłok do chłodni. Wszystko odbywa się z zachowaniem wszelkich standardów sanitarnych i przy najwyższym poszanowaniu ciała Zmarłego. Firma dysponuje nowoczesną i sprawdzoną flotą samochodową, która potwierdza najwyższą jakość świadczonych usług, Zdając sobie sprawę z tego, iż często śmierć przychodzi niespodziewanie, zakład pogrzebowy z Pszczyny uruchomił także usługi z zakresu międzynarodowego transportu zwłok.

Usługi pogrzebowe z Pszczyny, świadczone przez firmę TUTAK, to kompleksowa pomoc w organizacji uroczystości pogrzebowej. Pracownicy pomogą w odpowiednim doborze każdego elementu ceremonii, w tym oprawy muzycznej i florystycznej.

pogrzeby w pszczynie

Kremacja Pszczyna

Zakład Pogrzebowy TUTAK z Pszczyny zajmuje się także przygotowaniem uroczystości pogrzebowych połączonych z kremacją. Kremacja to proces polegający na spopieleniu ciała zmarłego za pomocą specjalnego pieca kremacyjnego. To forma pochówku, która zyskuje na popularności i coraz więcej osób decyduje się na tego typu pogrzeb.

Firma TUTAK w swojej ofercie posiada duży wybór trumien kremacyjnych oraz urn, które wykonane są zarówno z metalu, drewna, jak i kamienia. Pracownicy firmy służą pomocą na każdym etapie przygotowania procesu kremacji i służą wsparciem we wszystkich kwestiach formalnych z tym związanych.

Cmentarze w Pszczynie

Zakład Pogrzebowy TUTAK zapewnia pomoc w organizacji ceremonii pogrzebowych mieszkańcom całego województwa śląskiego. Z racji lokalizacji najczęściej realizuje ceremonie pogrzebowe w Pszczynie i okolicznych miejscowościach. Są to głównie nekropolie takie, jak:

  • Cmentarz św. Krzyża – ul. Żorska, 43-200 Pszczyna
  • Cmentarz Wszystkich Świętych – ul. Hallera, 43-200 Pszczyna
  • Cmentarz Świętej Jadwigi Śląskiej – ul. Chopina, 43-200 Pszczyna
  • Cmentarz komunalny – ul. Kochanowskiego, 43-211 Piasek
  • Cmentarz – ul. Borowikowa 7A, 43-215 Jankowice
  • Cmentarz parafialny w Radostowicach – ul. Dworcowa 38, 43-200 Radostowice

Ekshumacje w Pszczynie

Ekshumacja – jej warunki, okoliczności oraz przebieg – zostały ściśle określone w polskich przepisach. Jej przeprowadzenie możliwe jest tylko w terminie między 16 października a 15 kwietnia w godzinach porannych. Najczęściej złożenie wniosku o ekshumację jest podyktowane pragnieniem umieszczenia szczątków osób najbliższych na jednym cmentarzu bądź w jednym grobie. Ekshumacja może również zostać zlecona w celu wydania ekspertyzy zleconych przez Prokuraturę lub Sąd. Zgoda na wykonanie wydawana jest przez inspektora sanitarnego, który musi być obecny podczas jej wykonywania.

Ekshumacja jest procesem, który wymaga odpowiedniej wiedzy, kwalifikacji i dobrej jakości sprzętu. Zakład Pogrzebowy TUTAK z Pszczyny spełnia wszystkie wyżej wymienione warunki, a także dysponuje odpowiednimi narzędziami do wykonania ekshumacji.

Zakłady pogrzebowe Tutak jest dostępny pod adresem ul. Bielska 6a pod numerem telefonu 507 556 535.

Rekomendacje

Galeria

pogrzeby w pszczynie pszczyna

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Bielska 6a, 43-200 Pszczyna

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

  1. Świetni ludzie – pełni empatii i wrażliwości wobec drugiego człowieka, któremu przytrafiła się tak tragiczna sytuacja w życiu.

    (5/5)

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *