Zakład pogrzebowy Puck

zakład pogrzebowy hedez
Zakład pogrzebowy Hedez Puck
ul. 1 Maja 8
84-100, Puck
602 274 205
607 266 108
58 673 22 44
hedez@wp.pl
hedez.pl

Zakład Pogrzebowy HEDEZ z Pucka jest firmą rodzinną działającą w branży usług pogrzebowych, specjalizującą się w przygotowaniu i prowadzeniu ceremonii pogrzebowych. Firma pogrzebowa może pochwalić się ogromnym doświadczeniem, gdyż rozpoczęcie jej działalności datuje się na rok 1918. Wiek tradycji i historii to nie tylko duma, ale i zobowiązanie, dlatego dom pogrzebowy HEDEZ kładzie duży nacisk na umiejętne łączenie bogatych lokalnych tradycji kaszubskich z nowoczesnością. Firma do każdego zlecenia podchodzi w sposób indywidualny.

Dom pogrzebowy HEDEZ stale poszerza swoją ofertę oraz zakres działalności, starając się wdrażać nowości rynkowe, by stale udoskonalać i podnosić jakość usług pogrzebowych. Głównym założeniem zakładu HEDEZ Puck jest perfekcja w działaniu, przez co każda uroczystość wyróżnia się nietuzinkową oprawą, która podkreśla szacunek wobec Zmarłego.

Usługi pogrzebowe Puck

Zakład Pogrzebowy HEDEZ jest w stanie zająć się przygotowaniem każdego rodzaju uroczystości: zarówno pogrzebów tradycyjnych z trumną, tych połączonych z kremacją, jak i świeckich. Zakład pogrzebowy dokłada wszelkich starań, aby każda z ceremonii cechowała się pięknem i godnością oraz stanowiła drobiazgowe wypełnienie ostatniej woli Zmarłego oraz spełnienie życzeń jego Rodziny. Firma od wielu lat pomaga w organizacji pogrzebów mieszkańcom miejscowości: Puck, Krokowa, Hel, Władysławowo, Żelistrzewo, Rekowo, Karwia, Mrzezino, Rzucewo, Osłonino, Starzyno, Gnieżdżewo, Swarzewo, Strzelno, Chałupy, Jastarnia, Jurata.

usługi pogrzebowe puck

Wszystkie osoby zatrudnione w firmie z Pucka to najwyższej klasy specjaliści, którzy zrobią wszystko, żeby pomóc rodzinom w żałobie w tych wszystkich kwestiach, które są związane z organizacją pogrzebu. Dom pogrzebowy HEDEZ bierze na siebie odpowiedzialność za formalności, oferując także bezgotówkowe rozliczenie kosztów pogrzebu z zasiłków ZUS, KRUS oraz innych. Niezależnie od rodzaju pogrzebu oraz źródła pochodzenia zasiłku klienci mogą mieć pewność, że wszystkie działania zakładu są w pełni transparentne.

Zakład pogrzebowy HEDEZ zdaje sobie sprawę, że nie dla wszystkich możliwa jest osobista wizyta w siedzibie firmy w Pucku, dlatego umożliwia skorzystania z usług biura mobilnego. Polega ona na tym, że pracownicy mogą w razie potrzeby dotrzeć w każde miejsce, wskazane na Kaszubach i w całym województwie pomorskim. Podczas tego spotkania dopełnimy formalności i ustalimy wszystkie kwestie związane z organizacją pogrzebu. Więcej informacji w tym zakresie otrzymać można, korzystając z numerów 58 673 22 44 oraz 602 274 205 i 607 266 108.

dom pogrzebowy puck

Zakład Pogrzebowy HEDEZ posiada także bardzo bogaty asortyment akcesoriów pogrzebowych. W siedzibie firmy można nabyć zarówno trumny jak i urny oraz ubrania dla osób zmarłych, a także modlitewniki, różańce tabliczki i krzyże. We wszystkich kwestiach można liczyć na wsparcie i kompetencję personelu firmy pogrzebowej z Pucka. Poza tym jeśli oferta dostępna na miejscu nie spełnia oczekiwań rodzin z żałobie, istnieje możliwość realizacji indywidualnych zamówień – jak np. sprowadzenia konkretnego modelu trumny na życzenie klienta.

Transport zwłok Puck

Poza wyżej wymienionymi usługami – Dom Pogrzebowy HEDEZ Puck zajmuje się także profesjonalnym transportem zmarłych. Firma świadczy usługi w tym zakresie zarówno na w Polsce, jak i na świecie – a wszystko to możliwe jest dzięki nowoczesnemu taborowi pojazdów, który spełnia niezbędne prawem wymagania. Specjalistyczne karawany, prowadzone przez wykwalifikowanych kierowców, są w stanie dotrzeć do niemal wszystkich zakątków Europy, a nawet świata. Firma i pracownicy dzięki wieloletniemu doświadczeniu pomogą w uzyskaniu i przetłumaczeniu wszystkich niezbędnych do przewozu zmarłych dokumentów – m. in. certyfikatów oraz pozwoleń.

transport zwłok Puck

Kremacje Puck

Kremacja to forma pochówku polegająca na spopieleniu ciała osoby zmarłej i umieszczeniu prochów w urnie, która zostaje złożona do grobu. W ostatnich latach kremacje znacząco zyskały na popularności, co ma związek z czynnikami ekonomicznymi, ekologicznymi, jak i ze znacząco zmniejszającą się liczbą miejsc grzebalnych przeznaczonych do pochówków w formie tradycyjnej.

Eksperci zakładu pogrzebowego posiada wiedzę i doświadczenie w zakresie przygotowania ceremonii połączonej z kremacją. Pracownicy służą pomocą w kwestiach formalnych, jak i w nadzorze i realizacji całości ceremonii. Firma zajmuje się organizacją pogrzebów z kremacją w Pucku, Władysławowie, Krokowej, a także na Helu.

Cmentarze w Pucku

Zakład Pogrzebowy HEDEZ świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe w województwie pomorskim. W Pucku, Władysławowie, Krokowej i okolicach pogrzeby, organizowane przez tę firmę, odbywają się głównie na następujących cmentarzach:

  • Cmentarz nad Zatoką – Aleja Lipowa 5, 84-100 Puck
  • Cmentarz Św. Jerzego – ul. Wojska Polskiego 61, 84-100 Puck
  • Cmentarz Komunalny – 84-100 Żelistrzewo

organizacja pogrzebów puck

Ekshumacje w Pucku

Ekshumacja jest procesem polegającym na wydobyciu ciała lub szczątków osoby zmarłej z dotychczasowego miejsca spoczynku, najczęściej w celu przeniesienia na inne miejsce spoczynku. Odbywa się za zgoda miejscowego inspektora sanitarnego i może zostać wykonana tylko w terminie między 15 października a 16 kwietnia w godzinach porannych.

Zakład Pogrzebowy HEDEZ zajmuje się profesjonalnym przeprowadzeniem ekshumacji, głównie na cmentarzach w Pucku i okolicach, a także na całym Półwyspie Helskim. Firma posiada wiedzę i doświadczenie zarówno w zakresie przygotowania ekshumacji, jak i jej przeprowadzenia. Firma dysponuje także odpowiednim sprzętem umożliwiającym jej wykonanie w sposób bezpieczny dla środowiska, jak i ludzi oraz – co najważniejsze – przy najwyższym poszanowaniu godności zmarłego.

Zakład pogrzebowy Hedez Puck jest dostępny pod adresem ul. 1 Maja 8 pod numerami telefonu 602 274 205, 607 266 108 i 58 673 22 44.

Rekomendacje

Galeria

biuro zakładu pogrzebowego w pucku akcesoria pogrzebowe hedez puck kremacja zwłok puck przewóz zmarłych puck transport zmarłych puck transport zwłok puck zakład pogrzebowy hedez puck organizacja pogrzebów puck ceremonie pogrzebowe puck usługi pogrzebowe krokowa organizacja ceremonii pogrzebowej krokowa hedez ostatnie pożegnanie krokowa oprawa ceremonii pogrzebowej władysławowo przewóz zmarłych krokowa hedez organizacja pogrzebów puck pogrzeby krokowa hedez usługi pogrzebowe puck akcesoria pogrzebowe hedez puck całodobowy transport zmarłych transport zmarłych puck przewóz zwłok puck

Kontakt z zakładem

Adres: ul. 1 Maja 8, 84-100 Puck

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

  1. Biuro pogrzebowe Hedez to profesjonalna firma, która zadba o wszystkie szczegóły. Pracownicy bardzo pomocni i życzliwi. Pomagają przejść przez ten trudny czas żałoby.

    (5/5)
  2. Wasza empatia, delikatność i troska przekroczyły nasze oczekiwania i pomogły nam przejść przez te trudne chwile żałoby. Od samego początku do końca procesu organizacji pogrzebu, byliście z nami, oferując wsparcie i odpowiedzi na nasze pytania.

    (5/5)

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *