Zakład pogrzebowy Radom

Dom pogrzebowy Lamento Radom
Zakład Pogrzebowy Lamento Radom
ul. Podwalna 24/26
26-600, Radom
504 266 171
48 363 99 55
pawel.porzyczka@wp.pl
www.lamento.pl
Facebook

Zakład Pogrzebowy Lamento jest firmą rodzinną, którą prowadzą Katarzyna i Paweł Porzyczka. Dom pogrzebowy posiada wieloletnie doświadczenie i wiedzę z zakresu przygotowania i przeprowadzania ceremonii pogrzebowych, głównie w Radomiu i całym województwie mazowieckim. Dzięki zaangażowaniu i wiedzy naszych pracowników wykonujemy powierzoną nam pracę z empatią i zaangażowaniem. Potrafimy wsłuchać się w oczekiwania osób, które proszą nas o pomoc i – co ważne – do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, wsłuchując się w potrzeby klientów i oferując usługi, dopasowane do ich możliwości oraz oczekiwań.

Nasz Zakład Usług Pogrzebowych Lamento zlokalizowany jest w Radomiu przy ulicy Podwalnej 24/26, gdzie oczekuje na Państwa wykwalifikowany personel służący radą, wsparciem i pomocą w tych trudnych chwilach. Zawsze czynimy wszystko, aby pomóc Państwu w organizacji ceremonii żałobnej, dlatego jesteśmy w stanie przejąć na siebie wszystkie kwestie formalne, związane z przygotowaniem pochówku.

Sprawy urzędowe należą do tych kwestii, które muszą zostać wykonane w sposób dokładny i terminowy, dlatego warto skorzystać z naszej oferty. Dzięki temu oszczędzą Państwo czas i siły, a my w Zakładzie Pogrzebowym Lamento zajmiemy się wszystkim, aby ograniczyć Państwa stres w tym ważnym i bolesnym momencie, jakim jest odejście osoby bliskiej. Dla osób, które z różnych powodów i przyczyn nie czują się na siłach, aby dotrzeć do naszej siedziby – udostępniliśmy usługę mobilnego biura. Zjawimy się w miejscu wskazanym przez Państwa, aby tam dopełnić wszelkich formalności.

usługi pogrzebowe Radom

Usługi pogrzebowe Radom

Oferta Firmy Pogrzebowej Lamento, proponowana przez nas, obejmuje kompleksowe usługi pogrzebowe. Organizujemy pogrzeby każdego typu na wszystkich cmentarzach w Radomiu i okolicznych miejscowościach. W zakresie naszego działania znajduje się także pomoc w stworzeniu odpowiedniej oprawy muzycznej ceremonii. Poza tym nasi pracownicy są w stanie doradzić Państwu w wyborze odpowiednich kompozycji kwiatowych na uroczystość pożegnania drogiej osoby zmarłej. Możecie Państwo zamówić wieńce i wiązanki kwiatów, a także bukiety czy też inne formy kwiatowe, które pełnią nie tylko rolę dekoracyjną, ale także służą do niewerbalnego wyrażenia wdzięczności względem osoby zmarłej.

Jako rzetelny i wszechstronny zakład pogrzebowy zajmujemy się przygotowaniem wszystkich rodzajów ceremonii, tradycyjnych i kremacyjnych, zarówno tych świeckich, jak i wyznaniowych. Posiadamy niezbędne doświadczenie w organizacji wszystkich rodzajów pogrzebów i dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować ich realizację w najlepszy możliwy sposób, z dbałością o najdrobniejszy szczegół. W Domu Pogrzebowym Lamento jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę, bo zdajemy sobie sprawę z tego, że silne emocje, związane z poczuciem straty, mogą utrudniać lub nawet uniemożliwiać podjęcie niezbędnych w takiej sytuacji działań. Pracownicy naszej firmy Lamento zawsze w takich przypadkach przyjdą Państwu z pomocą.

dom pogrzebowy Radom

Krajowy i międzynarodowy transport zmarłych

Także przez całą dobę jesteśmy gotowi do podjęcia się eksportacji zwłok. Dzięki posiadaniu nowoczesnej floty pojazdów podejmujemy się także usługi transportu zmarłych z całej Europy do każdego miejsca w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem województwa mazowieckiego, a także graniczącej z Mazowszem Małopolski. Dzięki posiadanemu doświadczeniu nasi pracownicy zajmują się również wszelkimi formalnościami, związanymi z przewozem ciała zmarłego, w tym uzyskaniem niezbędnych pozwoleń.

W naszym biurze w Radomiu posiadamy do dyspozycji klientów salę pożegnań, która  zaprojektowana została zgodnie z wszelkimi normami i wymogami tak, aby zagwarantować absolutne bezpieczeństwo i spokój osobom, przeżywającym te trudne chwile. Udostępniamy ją klientom, by mogli oni w spokoju spędzić ostatnie wspólne chwile ze zmarłym.

Nasza praca nie kończy się wraz z zakończeniem ceremonii pożegnania. Wiemy dobrze, że nie zawsze mają Państwo możliwość sprawowania opieki nad grobem bliskiego, dlatego w Zakładzie Pogrzebowym Lamento w Radomiu oferujemy przejęcie odpowiedzialności za porządek na grobie w odpowiedni sposób.

firma pogrzebowa w Radomiu

Kremacje Radom

Kremacja jest formą pochówku polegająca na spopieleniu ciała zmarłego i umieszczeniu jego prochów w urnie. Także w firmie Lamento zauważamy, że w ostatnich latach ten rodzaj pogrzebów, również w Radomiu, znacząco zyskał na popularności. Dzieje się tak głównie w związku z kwestiami ekonomicznymi, ekologicznymi i stale zmniejszającą się liczbą miejsc grzebalnych. Kremacja bowiem umożliwia dochowanie do pojedynczego grobu ziemnego przed upływem 20 lat od ostatniego pochówku tradycyjnego.

Nasz zakład pogrzebowy oferuje wszystkie usługi związane z kremacją i pogrzebami urnowymi. Chętnie pomożemy we wszystkich kwestiach związanych z przygotowaniem kremacji. Pozostajemy do Państwa dyspozycji i odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania.

Cmentarze w Radomiu

Nasz Zakład Pogrzebowy Lamento podejmuje się organizacji ceremonii pogrzebowych na wszystkich cmentarzach województwa mazowieckiego. W Radomiu są to głównie następujące nekropolie:

  • Cmentarz komunalny Wincentów – ul. Ofiar Firleja 45, 26-617 Radom
  • Cmentarz rzymskokatolicki parafii Świętego Wacława – ul. Dębowa 23, 26-639 Radom
  • Cmentarz prawosławny – ul. Warszawska 15, 26-617 Radom
  • Cmentarz ewangelicki – ul. Kielecka, 26-200 Radom

usługi pogrzebowe w Radomiu

Ekshumacje w Radomiu

Ekshumacja jest to wydobycie ciała lub szczątków osoby zmarłej z miejsca, w którym dotychczas spoczywało. Najczęściej wykonywana jest na zlecenie rodziny, ale może także zostać zarządzona przez prokuraturę lub sąd. Jej wykonanie możliwe jest w okresie między 16 października a 15 kwietnia w godzinach porannych. Wcześniej konieczne jest uzyskanie zgody miejscowego inspektora sanitarnego.

Nasz Dom Pogrzebowy Lamento posiada stosowną wiedzę i doświadczenie z zakresu przygotowania, jak i przeprowadzania całego procesu ekshumacji na wszystkich cmentarzach Radomia i okolic. Decydując się na skorzystanie z usług naszej firmy otrzymują Państwo kompleksowe wsparcie i pomoc oraz gwarancję, że wszystko zostanie przeprowadzone z najwyższym poszanowaniem godności osoby zmarłej.

Zakład Pogrzebowy Lamento Radom jest dostępny pod adresem ul. Podwalna 24/26 pod numerami telefonu 504 266 171 i 48 363 99 55.

Rekomendacje

Galeria

zakłady pogrzebowe w Radomiu kremacje radom usługi pogrzebowe w radomiu dom pogrzebowy Radom firma pogrzebowa w radomiu pogrzeby świeckie radom organizacja pogrzebów Radom pogrzeby w Radomiu formalności pogrzebowe firma pogrzebowa z Radomia całodobowy zakład pogrzebowy radom

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Podwalna 24/26, 26-600 Radom

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

  1. Według mnie Lamento to bardzo dobry Dom Pogrzebowy, elegancki karawan, żałobnicy, sala pożegnań wszystko na 5+.

    (5/5)

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *