Zakład pogrzebowy Raszyn

cerber zakład pogrzebowy
Zakład Pogrzebowy Raszyn CERBER
ul. Ludwika Waryńskiego 27B
05-090 , Raszyn
503 029 716
(22) 715 63 24
biuro@pogrzeby-cerber.pl
raszyn.pogrzeby-cerber.pl
pogrzeby24.waw.pl
Facebook
Instagram

Zakład Pogrzebowy CERBER jest firmą, która od lat specjalizuje się w kompleksowych usługach branży funeralnej, adresowanych głównie do osób zamieszkujących województwo mazowieckie. Zdając sobie sprawę, z jakim bólem wiąże się moment ostatniego pożegnania z najbliższą osobą, pracownicy zapewniają profesjonalne wsparcie i pomoc, ale przede wszystkim zwykłą ludzką życzliwość.

 

Firma pogrzebowa CERBER w Raszynie posiada dwie lokalizacje. Jedną z nich jest Dom Pogrzebowy przy ul. Ludwika Waryńskiego 27B, drugą zaś nowe biuro przy ul. Cypriana Godebskiego 2A – na terenie parafii pw. św. Szczepana. Tam uzyskają Państwo niezbędną pomoc i wsparcie. Wspomniany Dom Pogrzebowy przy ul. Waryńskiego obejmuje nie tylko biuro, ale i pomieszczenie chłodnicze, salę do zabiegów kosmetyki pośmiertnej, co umożliwia przygotowanie osób zmarłych do pochówku. Pracownicy posiadają odpowiednią wiedzę z zakresu tanatokosmetologii i są w stanie zająć się ciałem Zmarłego, wykonać wszelkie niezbędne zabiegi oraz ubrać go, zgodnie z oczekiwaniami rodziny.

Dom Pogrzebowy Raszyn

Kaplica w Domu Pogrzebowym w Raszynie w 2020 roku przeszła kompleksową rewitalizację i została wykończona w niezwykle elegancki sposób tak, aby budować odpowiednią atmosferę i jednocześnie zagwarantować dyskrecję każdej rodzinie w żałobie. Zadbano także o najdrobniejsze elementy dekoracyjne – w tym o odpowiednie oświetlenie, rzeźby czy zawsze świeże kwiaty.

dom pogrzebowy Raszyn

Cały personel Zakładu Pogrzebowego CERBER to osoby posiadające ogromne doświadczenie w branży oraz wiedzę, dzięki czemu są w stanie fachowo doradzić w wyborze usług pogrzebowych oraz akcesoriów. Na każdym etapie przygotowań pozostają oni do dyspozycji Klientów, odpowiadając na ich wszystkie pytania i rozwiewając ewentualne wątpliwości.

CERBER to jednak nie tylko usługi pogrzebowe, ale przede wszystkim pomoc drugiemu człowiekowi. Gdy potrzebna jest profesjonalne wsparcie w organizacji ceremonii żałobnych, dla tego zakładu pogrzebowego w Raszynie odległość nie ma większego znaczenia. Dzięki wyznawanej zasadzie, że praca jest służbą, pracownicy firmy są w stanie wesprzeć w przygotowaniu uroczystości pogrzebowych w każdym zakątku Polski. Z kolei dzięki posiadanej najnowocześniejszej flocie pojazdów, które są swoistą wizytówką firmy, CERBER świadczy usługi transportu zwłok na terenie kraju oraz poza jego granicami. Pojazdy spełniają wszystkie normy, niezbędne przy przewozie zwłok i posiadają dokumenty oraz certyfikaty.

Usługi pogrzebowe Raszyn

Firma z Raszyna kompleksowo organizuje wszystkie uroczystości pogrzebowe, zarówno te świeckie jak i wyznaniowe; tradycyjne bądź z uprzednią kremacją. Każda uroczystość jest tak samo ważna i każda przygotowana zostaje z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb rodzin w żałobie tak, aby wszystko przebiegło zgodnie z ich oczekiwaniami.

karawany pogrzebowe Cerber

Firma CERBER zajmuje się także pomocą we wszystkich kwestiach formalnych związanych z przygotowaniem uroczystości, a pracownicy na specjalne życzenie są w stanie przyjechać w wyznaczone miejsce, aby tam dopełnić wszelkich kwestii urzędowych. Jest to usługa tzw. mobilnego biura, skierowana głównie do wszystkich osób, które nie są w stanie zjawić się w jednej z lokalizacji firmy. Pracownicy CERBERA mogą też reprezentować Państwa we wszystkich instytucjach i urzędach oraz pomóc w uzyskaniu należnego zasiłku pogrzebowego. Dodatkowo zakład pogrzebowy z Raszyna gwarantuje, że pomimo organizacji ceremonii charakteryzujących się najwyższymi standardami – ich kwota będzie zawsze dopasowywana do oczekiwań i możliwości finansowych wszystkich rodzin.

Usługi pogrzebowe, świadczone przez Zakład Pogrzebowy CERBER w Raszynie, obejmują także szeroki asortyment utensyliów pogrzebowych, głównie takich jak trumny, urny czy tabliczki pogrzebowe. W ofercie firmy znajduje się także profesjonalna oprawa muzyczna pogrzebu oraz usługi florystyczne.

Decydując się na skorzystanie z oferty firmy CERBER Raszyn otrzymują Państwo wszystko, co niezbędne do przygotowania uroczystości żałobnej oraz gwarancję, że przebiegnie ona zgodnie z oczekiwaniami.

zakłady pogrzebowe Raszyn

Kremacja Raszyn

Kremacja postrzegana jest coraz częściej, jako forma pochówku zarówno ekologiczna, jak i ekonomiczna. Wybór tej formy pozwala na znaczne obniżenie całkowitych kosztów pogrzebu. Ważne jest także to, że urna z prochami, które powstały po spopieleniu ciała Zmarłego, może spocząć w grobie tradycyjnym, murowanym oraz w ściennych niszach urnowych czyli tak zwanych kolumbariach.

Zakład Pogrzebowy CERBER to firma posiadająca wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu wszystkich typów uroczystości, również tych połączonych z kremacją. CERBER świadczy usługi w zakresie przygotowania kremacji, pomagając w ustaleniu jej terminu oraz miejsca pochówku. Zlecenia są przyjmowane pod numerem 503 029 716.

Cmentarze w Raszynie

Misją firmy CERBER jest przygotowanie i realizacja ceremonii żałobnych, które odbywają się w całym województwie mazowieckim. Mieszkańcy Raszyna chowani są głównie na następujących nekropoliach:

  • Cmentarz Parafialny w Raszynie – ul. Centralna, Raszyn
  • Cmentarz w Pęcicach – ul. Parkowa 4, 05-806 Pęcice
  • Cmentarz w Grabowie – ul. Poloneza, 02-826 Warszawa
  • Cmentarz parafialny – ul. Aleja Topolowa 14C, 05-816 Michałowice-Osiedle
  • Cmentarz na Solipsach – ul. Ryżowa, 02-495 Warszawa
  • Cmentarz parafialny w Magdalence – ul. Posępna, 05-552 Magdalenka

pogrzeby w raszynie

Ekshumacje w Raszynie

Ekshumacja polega na wydobyciu ciała lub szczątków z grobu – w celu przeniesienia ich do innego grobu bądź wykonania niezbędnych badań medyczno-sądowych. Odbywa się na prośbę uprawnionych osób z rodziny Zmarłego lub na zarządzenie prokuratura lub sądu. Do przeprowadzenia ekshumacji niezbędna jest zgoda miejscowego inspektora sanitarnego, a jej wykonanie możliwe jest tylko w okresie między 16 października a 15 kwietnia.

Zakład Pogrzebowy CERBER wykorzystując wiedzę, doświadczenie oraz odpowiednie instrumentarium firmowe jest w stanie przeprowadzić ekshumację na cmentarzach w Raszynie i okolicach – zawsze z najwyższym poszanowaniem godności osoby zmarłej.

Zakład Pogrzebowy Raszyn CERBER jest dostępny pod adresem ul. Ludwika Waryńskiego 27B pod numerami telefonu 503 029 716 i (22) 715 63 24.

Rekomendacje

Galeria

karawany pogrzebowe Cerber przewóz zwłok Cerber transport zwłok cerber namiot pogrzebowy cerber pogrzeby kazdego rodzaju cerber oprawa florystyczna cerber pogrzeby tradycyjny cerber godne usługi pogrzebowe firma pogrzebowa warszawa ursus zakład pogrzebowy Cerber warszawa ursus zakład usług pogrzebowych Warszawa Włochy usługi pogrzebowe raszyn pogrzeby raszyn zakład pogrzebowy raszyn zakład pogrzebowy cerber zakłady pogrzebowe tarczyn przewóz zwłok karawan jaguar pilato zakłady pogrzebowe cerber transport zwłok karawan pogrzebowy

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Ludwika Waryńskiego 27B, 05-090 Raszyn

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *