Zakład pogrzebowy Rumia

zakład pogrzebowy in memoria
Zakład Pogrzebowy Rumia In Memoria
ul. Dębogórska 72
84-230 , Rumia
531 530 500
531 550 590
biuro@inmemoria24.pl
inmemoria24.pl
Facebook

Zakład Pogrzebowy IN MEMORIA Rumia świadczy kompleksowe usługi w zakresie przygotowania i organizacji wyjątkowych uroczystości pogrzebowych. Personel firmy posiada bogate doświadczenie, dzięki któremu jest w stanie zaoferować swoim Klientom usługi na najwyższym możliwym poziomie. Nazwa zakładu pogrzebowego nawiązuje do jednego z kluczowych celów pożegnań czyli na upamiętnieniu zmarłego oraz przywołaniu dobrych wspomnień. Świadczone usługi pogrzebowe cechuje ukierunkowanie na potrzeby zleceniodawców i wysoka jakość obsługi, którą charakteryzuje także zrozumienie i szacunek.

Firma działa na terenie województwa pomorskiego i posiada biuro w mieście Rumia przy ulicy Dębogórskiej 72. Tam oczekuje rodziny zmarłych wykwalifikowany personel, który do każdego zlecenia podchodzi w sposób indywidualny, wsłuchując się w potrzeby i oczekiwania każdej osoby, która zwraca się o pomoc. Pracownicy są w stanie pomóc we wszystkich kwestiach, zaczynając od formalności, a kończąc na przygotowaniu wyjątkowej ceremonii.

Usługi pogrzebowe Rumia

Personel firmy zdaje sobie sprawę, jakim obciążeniem pod względem logistycznym, jak i emocjonalnym dla rodziny jest przygotowanie pogrzebu. Zakład usług pogrzebowych IN MEMORIA spieszy z pomocą we wszelkich kwestiach urzędowych. Po otrzymaniu upoważnienia od Rodziny Zmarłego pracownik zakładu jest w stanie uzyskać niezbędne dokumenty w USC, ZUS oraz w innych instytucjach, odpowiedzialnych za wypłatę zasiłku pogrzebowego.

zakład pogrzebowy w rumi

Zakład Pogrzebowy IN MEMORIA zajmuje się kompleksową organizacją ceremonii pogrzebowych, zarówno tych tradycyjnych, jak i połączonych z kremacją, świeckich oraz wyznaniowych. We wszystkich przypadkach firma kładzie odpowiedni nacisk na dbałość o detale, starając się sprawić, by przygotować prawdziwie piękne i godne ostatnie pożegnanie ze zmarłym. W przypadku ceremonii świeckich zakład pogrzebowy zapewnia usługi Mistrza Ceremonii, który zadba o przebieg tego typu uroczystości. Ponadto ważnym elementem każdej ceremonii są akcesoria, które nie tylko pełnią funkcje użytkowe, ale także uświetniają ją i dodają jej blasku. Dlatego w swojej ofercie firma z Rumi posiada wszystkie niezbędne utensylia pogrzebowe, będące w zasięgu każdej rodziny, niezależnie od jej kondycji finansowej. Istnieje możliwość zakupu zarówno trumien, urn, ubrań czy zniczy w jednym zakładzie pogrzebowym.

Kompleksowa organizacja ceremonii pogrzebowych

Na usługi pogrzebowe, świadczone przez firmę IN MEMORIA, składa się także transport zwłok. Firma zajmuje się całodobowym przewozem ciał osób Zmarłych do chłodni oraz w dowolne wcześniej wskazane miejsce w kraju. Firma dysponuje flotą specjalistycznych pojazdów, przygotowaną do przewozu zwłok, które spełniają wszelkie wymagania i posiadają stosowne pozwolenia. Ponadto firma z Rumi oferuje wsparcie w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z przewozem Zmarłych.

Zakład IN MEMORIA z Rumii zapewnia piękną oprawę pogrzebu. Firma zadba o należytą obsługę muzyczną uroczystości dzięki współpracy z doświadczonymi instrumentalistami. Muzyka każdorazowo zostaje dopasowana do życzenia Klienta. Dodatkowo przy wsparciu kwiaciarni i wykwalifikowanych florystów jest w stanie zaoferować uczestnikom pogrzebu zawsze świeże i pięknie ułożone wiązanki, wieńce czy inne kompozycje kwiatowe.

usługi pogrzebowe rumia

Kremacja Rumia

Kremacja to forma pochówku polegająca na spopieleniu ciała osoby zmarłej i umieszczeniu jej prochów w urnie, która później zostaje umieszczona w grobie ziemnym, murowanym lub kolumbarium. Kremacje uznawane są często za formę bardziej ekonomiczną, bardziej przyjazną dla środowiska naturalnego oraz, co istotne, daje ona możliwość dochowania urny do już istniejącego pojedynczego grobu tradycyjnego, nawet przed upływem przepisowych 20 lat od ostatniego pochówku.

Firma pogrzebowa IN MEMORIA ma doświadczenie w przygotowaniu uroczystości pogrzebowych połączonych z kremacją. Pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i służą pomocą i wsparciem na każdym etapie przygotowań – pod numerem telefonu 531 530 500 lub 531 550 590.

Cmentarze w Rumi

Zakład Pogrzebowy IN MEMORIA świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe w województwie pomorskim. Pogrzeby mieszkańców Rumi i okolic odbywają się najczęściej na następujących pogrzebach:

  • Cmentarz Komunalny – ul. Górnicza 29, 84-230 Rumia
  • Cmentarz parafii Podwyższenia Krzyża Świętego – ul. Cmentarna, 84-230 Rumia
  • Cmentarz Parafialny – ul. Świętopełka 22, 84-230 Rumia
  • Cmentarz komunalny – ul. Rzemieślnicza 26C, 81-198 Kosakowo
  • Cmentarz Rekowo – ul. Semmerlinga, 84-240 Reda

pogrzeby Rumia

Ekshumacje w Rumi

Ekshumacja jest to skomplikowany proces, polegający na wydobyciu ciała lub szczątków osoby zmarłej z dotychczasowego miejsca spoczynku. Najczęściej ekshumacja zostaje wykonana w celu przeniesienia Zmarłego w inne miejsce, ale może zostać zlecona także przez prokuraturę lub sąd, które zarządzają badania procesowe. Do jej wykonania pomiędzy 16 października a 15 kwietnia w godzinach porannych niezbędna jest zgoda miejscowego Inspektora Sanitarnego.

Firma pogrzebowa IN MEMORIA Rumia podejmuje się przygotowania i przeprowadzenia procesu ekshumacji. Pracownicy dysponują odpowiednią wiedzą, która umożliwia dopełnienie wszystkich kwestii formalnych. Ponadto firma posiada narzędzia, umożliwiające przeprowadzenie ekshumacji w sposób szybki i bezpieczny, zarówno dla otoczenia, jak i ludzi, a także z szacunkiem względem godności osoby zmarłej.

Zakład Pogrzebowy Rumia In Memoria jest dostępny pod adresem ul. Dębogórska 72 pod numerami telefonu 531 530 500 i 531 550 590.

Rekomendacje

Galeria

usługi pogrzebowe w rumi zakład pogrzebowy w rumi pogrzeby w rumi

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Dębogórska 72, 84-230 Rumia

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *