Zakład pogrzebowy Sandomierz

Zakład Pogrzebowy Sandomierz - dodaj firmę
ul. Lubelska, Sandomierz
27-600, Sandomierz
501 759 267
mementis.com.pl
funer.com.pl

DODAJ SWÓJ ZAKŁAD POGRZEBOWY

Kierownik projektu
Bartosz Wojtkowiak
tel. kom.: +48 501 759 267

Specjalista ds. obsługi klienta
Agnieszka Jastrzemska
tel. kom.: +48 790 600 102

Dom Pogrzebowy Sandomierz to firma działająca na rynku funeralnym od wielu lat. Ta długa obecność w branży pozwoliła jej zgromadzić bogaty kapitał wiedzy i doświadczenia. Firma powstała jeszcze w poprzednim ustroju a obecnie odpowiedzialność za pracę Zakładu pogrzebowego przejęło kolejne pokolenie. Wraz z całym personelem firmy pogrzebowej stara się on każdego dnia sprostać oczekiwaniom rodzin. Siedziba Zakładu Pogrzebowego zlokalizowana jest w Sandomierzu przy ul. Tam do Państwa dyspozycji są pracownicy, którzy chętnie pomogą i odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania.

Zakład pogrzebowy z Sandomierza ogromną wagę przywiązuje do odpowiedniego doboru personelu, zatrudnionego w swoich szeregach. Są to osoby wykwalifikowane, obdarzone empatią i najwyższym szacunkiem względem osób Zmarłych i ich Bliskich. Na każdym kroku starają się oni pomóc i służyć radą w najbardziej problematycznych kwestiach.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodzin Zakład Pogrzebowy z Sandomierza jest w stanie zapewnić kompleksowe dopełnienie wszelkich kwestii formalnych związanych z organizacją uroczystości pogrzebowych. Do takich kwestii formalnych należy także załatwienie zasiłku pogrzebowego czy też w kwestii wszelkich formalności urzędowych pamiętając o tym, że dla rodziny w żałobie podjęcie się tego może stanowić nieraz wyzwanie ponad siły. To firma pogrzebowa rzetelna i solidna: rozlicza się zawsze w sposób jasny i klarowny według transparentnych zasad.

Usługi pogrzebowe Sandomierz

Zakład pogrzebowy z Sandomierza specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług pogrzebowych. Wśród organizowanych przez tę firmę pogrzebów są ceremonie wyznaniowe, jak i świeckie. Zdarza się bowiem tak, że już za życia osoby nie życzą sobie pogrzebu wyznaniowego. Wtedy też zaleca się skorzystanie z usług Mistrza Ceremonii. Jest to osoba, która czuwa nas przebiegiem całości uroczystości oraz tworzy laudację na cześć zmarłego. Zakład Pogrzebowy współpracuje z profesjonalnym Mistrzem Ceremonii. Jest to gwarancją, że ceremonie żałobne są zawsze najwyższej jakości, dzięki nienagannej prezencji, kulturze osobistej i szacunku wobec Zmarłego i jego Bliskich.

Zakład pogrzebowy z Sandomierza oferuje także pomoc przy oprawie muzycznej oraz florystycznej. Dzięki współpracy z najlepszymi kwiaciarniami Klienci zyskują nie tylko fachową poradę, ale także pewność, że przygotowane kompozycje będą wytrzymałe, a przede wszystkim piękne. Wszystko – każdy detal – ma służyć temu, aby przygotowywana uroczystość odbyła się tak, jak oczekują tego rodziny pogrążone w smutku.

Transport zwłok Sandomierz

Oprócz kompleksowych usług pogrzebowych w Sandomierzu, firma zajmuje się również transportem zwłok zarówno na terenie Polski, jak i świata. Zdajemy sobie sprawę z tego, że śmierć często przychodzi niespodziewanie i czasami z dala od miejsca zamieszkania, firma pogrzebowa zapewnia transport zmarłych z każdego zakątka globu. Zlecenia sprowadzenia zwłok z zagranicy do Sandomierza i okolic, obarczone są często koniecznością zmierzenia się z bardzo skomplikowanymi procedurami, ale na każdym etapie mogą Państwo liczyć na pomoc i wsparcie pracowników firmy pogrzebowej.

Usługi kamieniarskie Sandomierz

Oprócz wszystkich kwestii związanych z organizacją uroczystości pogrzebowych, w ofercie Zakładu Pogrzebowego znajduje się także wykonywanie wszelkiego rodzaju prac cmentarnych na wszystkich cmentarzach Sandomierza i okolic, przyjmuje także zlecenia na wykopanie i przygotowanie grobów, zarówno ziemnych jak i murowanych. Po zakończeniu ceremonii pracownicy troszczą się o zamknięcie grobu i ułożenie kwiatów, wieńców oraz zapaleniem zniczy, przyniesionych przez uczestników pogrzebu.

Zakład Pogrzebowy realizuje także usługi kamieniarskie, oferując wykonanie nagrobka z różnego rodzaju kamieni, głównie granitu oraz jego montaż. W siedzibie firmy w Sandomierzu Klienci zawsze mogą uzyskać fachowe doradztwo w kwestii projektu, samego wykonania aż po wyjaśnienia związane z montażem nagrobka.

Kremacje Sandomierz

Kremacja jest formą pochówku ze spopieleniem ciała osoby Zmarłej w specjalnym piecu kremacyjnym przed pogrzebem. Jest ona stosowana w Polsce obok formy tradycyjnej, w której do grobu składana jest trumna z ciałem Zmarłego. W przypadku pochówku kremacyjnego – po spopieleniu prochy zostają umieszczone w specjalnej urnie i złożone do grobu lub w niszy kolumbarium. Jest to pochówek, który w ostatnich latach bardzo zyskuje na popularności, głównie z powodu coraz mniejszej ilości dostępnych miejsc grzebalnych.

Zakład usług pogrzebowych w swojej ofercie ma również pomoc w przygotowaniu całego procesu kremacji oraz nadzoru nad jej przebiegiem. Decydując się na taką opcję uzyskują Państwo kompleksowe wsparcie w organizacji  tego typu pogrzebu, we wszelkich kwestiach formalnych, a także w wyborze trumien kremacyjnych, urn i akcesoriów żałobnych.

Cmentarze w Sandomierzu

Zakład Pogrzebowy służy wszelkim wsparciem w przygotowaniu i przeprowadzeniu uroczystości żałobnych w Sandomierzu i okolicach. Odbywają się one najczęściej na następujących cmentarzach:

  • Cmentarz komunalny – ul. Lubelska 27, 27-600 Sandomierz
  • Cmentarz katedralny – ul. Tadeusza Kościuszki 2, 27-600 Sandomierz
  • Cmentarz parafialny – ul. Staromiejska, 27- 600 Sandomierz
  • Cmentarz parafialny – ul. Holownicza, 27-600 Sandomierz
  • Cmentarz parafialny w Chobrzanach – 27-650 Sandomierz

Ekshumacje w Sandomierzu

Ekshumacja polega na wydobyciu szczątków osoby Zmarłej z dotychczasowego miejsca pochówku, zazwyczaj w celu przeniesienia ich do innego grobu. W większości przypadków przeprowadzana jest na zlecenie rodziny Zmarłego, czasami jednak może odbywać się także na zlecenie Prokuratury lub Sądu, w trakcie trwania czynności dochodzeniowych. Ekshumacja wiąże się ze skomplikowanymi procedurami i może ona odbyć się jedynie za zgodą inspektora sanitarnego: wyłącznie w okresie jesienno-zimowym czyli pomiędzy 16 października a 15 kwietnia, w godzinach porannych. Wszystkie zasady przeprowadzani ekshumacji określa rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 7 grudnia 2001 r. w sprawie postępowania ze zwłokami i szczątkami ludzkimi.

Dom pogrzebowy z Sandomierza jest w stanie kompleksowo zrealizować cały skomplikowany proces ekshumacji. Decydując się na skorzystanie z usług tej firmy mogą być Państwo pewni, że powierzone zadanie zostanie wykonane zgodnie z wszelkimi obowiązującymi wymogami sanitarnymi oraz przy najwyższym szacunku wobec Osoby Zmarłej.

Zakład Pogrzebowy Sandomierz - dodaj firmę jest dostępny pod adresem ul. Lubelska, Sandomierz pod numerem telefonu 501 759 267.

Rekomendacje

Kontakt z zakładem

Adres: 27-600 Sandomierz

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *