Zakład pogrzebowy Sandomierz

zakład pogrzebowy ząbek
Centrum Pogrzebowe Jan Ząbek Sandomierz
ul. Dobkiewicza 19
27-600, Sandomierz
692 234 216
centrumpogrzebowe24@gmail.com
sandomierz.centrumpogrzebowe24.pl

Centrum Pogrzebowe JAN ZĄBEK Sandomierz to firma działająca na rynku funeralnym od wielu lat. Ta długa obecność w branży pozwoliła jej zgromadzić bogaty kapitał wiedzy i doświadczenia. Firma powstała z inicjatywy Pana Jana Ząbka, który zdecydował się własnym nazwiskiem firmować pracę zakładu pogrzebowego w Sandomierzu. Obecnie odpowiedzialność za pracę Centrum Pogrzebowego przejęło kolejne pokolenie czyli syn Pana Jana – Dawid. Wraz z całym personelem firmy JAN ZĄBEK stara się on każdego dnia sprostać oczekiwaniom rodzin. Siedziba Centrum Pogrzebowego zlokalizowana jest w Sandomierzu przy ul. Dobkiewicza 19. Tam do Państwa dyspozycji są pracownicy, którzy chętnie pomogą i odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania.

Kompetentny personel zakładu pogrzebowego

Zakład pogrzebowy z Sandomierza ogromną wagę przywiązuje do odpowiedniego doboru personelu, zatrudnionego w swoich szeregach. Są to osoby wykwalifikowane, obdarzone empatią i najwyższym szacunkiem względem osób Zmarłych i ich Bliskich. Na każdym kroku starają się oni pomóc i służyć radą w najbardziej problematycznych kwestiach.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów, Zakład Pogrzebowy JAN ZĄBEK jest w stanie zapewnić kompleksowe dopełnienie wszelkich kwestii formalnych związanych z organizacją uroczystości pogrzebowych. Do takich kwestii formalnych należy także załatwienie zasiłku pogrzebowego czy też w kwestii wszelkich formalności urzędowych pamiętając o tym, że dla rodziny w żałobie podjęcie się tego może stanowić nieraz wyzwanie ponad siły. Centrum Pogrzebowe JAN ZĄBEK to firma rzetelna i solidna: rozlicza się zawsze w sposób jasny i klarowny według transparentnych zasad.

Usługi pogrzebowe Sandomierz

Zakład pogrzebowy z Sandomierza specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług pogrzebowych. Wśród organizowanych przez tę firmę pogrzebów są zarówno uroczystości żałobne wyznaniowe, jak i świeckie. Zdarza się bowiem tak, że już za życia osoby nie życzą sobie pogrzebu wyznaniowego. Wtedy też zaleca się skorzystanie z usług Mistrza Ceremonii. Jest to osoba, która czuwa nas przebiegiem całości uroczystości oraz tworzy laudację na cześć zmarłego. Zakład Pogrzebowy JAN ZĄBEK współpracuje z Panią Magdaleną Kate Bykovski, która jest profesjonalnym Mistrzem Ceremonii z Rzeszowa, rekomendowanym przez Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe. Rekomendacja ta jest gwarancją, że ceremonie żałobne prowadzone przez Panią Magdalenę są zawsze najwyższej jakości, dzięki nienagannej prezencji, kulturze osobistej i szacunku wobec Zmarłego i jego Bliskich.

Zakład pogrzebowy z Sandomierza oferuje także pomoc przy oprawie muzycznej oraz florystycznej. Dzięki współpracy z najlepszymi kwiaciarniami Klienci zyskują nie tylko fachową poradę, ale także pewność, że przygotowane kompozycje będą wytrzymałe, a przede wszystkim piękne. Wszystko – każdy detal – ma służyć temu, aby przygotowywana uroczystość odbyła się tak, jak oczekują tego rodziny pogrążone w smutku.

pogrzeby sandomierz

Międzynarodowy transport zmarłych Sandomierz

Oprócz kompleksowych usług pogrzebowych w Sandomierzu, firma zajmuje się również transportem zwłok zarówno na terenie Polski, jak i świata. Zdając sobie sprawę z tego, że śmierć często przychodzi niespodziewanie i czasami z dala od miejsca zamieszkania, firma zapewnia transport zmarłych z każdego zakątka globu. Zlecenia sprowadzenia zwłok z zagranicy do Sandomierza, obarczone są często koniecznością zmierzenia się z bardzo skomplikowanymi procedurami, ale na każdym etapie mogą Państwo liczyć na pomoc i wsparcie pracowników firmy JAN ZĄBEK.

Prace cmentarne i usługi kamieniarskie

Oprócz wszystkich kwestii związanych z organizacją uroczystości pogrzebowych, w ofercie Zakładu Pogrzebowego JAN ZĄBEK znajduje się także wykonywanie wszelkiego rodzaju prac cmentarnych na wszystkich cmentarzach Sandomierza i okolic, przyjmuje także zlecenia na wykopanie i przygotowanie grobów, zarówno ziemnych jak i murowanych. Po zakończeniu ceremonii pracownicy troszczą się o zamknięcie grobu i ułożenie kwiatów, wieńców oraz zapaleniem zniczy, przyniesionych przez uczestników pogrzebu.

Zakład Pogrzebowy JAN ZĄBEK realizuje także usługi kamieniarskie, oferując wykonanie nagrobka z różnego rodzaju kamieni, głównie granitu oraz jego montaż. W siedzibie firmy w Sandomierzu Klienci zawsze mogą uzyskać fachowe doradztwo w kwestii projektu, samego wykonania aż po wyjaśnienia związane z montażem nagrobka.

Kremacja Sandomierz

Kremacja jest formą pochówku ze spopieleniem ciała osoby Zmarłej w specjalnym piecu kremacyjnym przed pogrzebem. Jest ona stosowana w Polsce obok formy tradycyjnej, w której do grobu składana jest trumna z ciałem Zmarłego. W przypadku pochówku kremacyjnego – po spopieleniu prochy zostają umieszczone w specjalnej urnie i złożone do grobu lub w niszy kolumbarium. Jest to pochówek, który w ostatnich latach bardzo zyskuje na popularności, głównie z powodu coraz mniejszej ilości dostępnych miejsc grzebalnych.

Centrum Pogrzebowe JAN ZĄBEK w swojej ofercie ma również pomoc w przygotowaniu całego procesu kremacji oraz nadzoru nad jej przebiegiem. Decydując się na taką opcję uzyskują Państwo kompleksowe wsparcie w organizacji  tego typu pogrzebu, we wszelkich kwestiach formalnych, a także w wyborze trumien kremacyjnych, urn i akcesoriów żałobnych.

Cmentarze w Sandomierzu

Zakład Pogrzebowy JAN ZĄBEK służy wszelkim wsparciem w przygotowaniu i przeprowadzeniu uroczystości żałobnych w Sandomierzu i okolicach. Odbywają się one najczęściej na następujących cmentarzach:

  • Cmentarz komunalny – ul. Lubelska 27, 27-600 Sandomierz
  • Cmentarz katedralny – ul. Tadeusza Kościuszki 2, 27-600 Sandomierz
  • Cmentarz parafialny – ul. Staromiejska, 27- 600 Sandomierz
  • Cmentarz parafialny – ul. Holownicza, 27-600 Sandomierz
  • Cmentarz parafialny w Chobrzanach – 27-650 Sandomierz

Ekshumacje w Sandomierzu

Ekshumacja polega na wydobyciu szczątków osoby Zmarłej z dotychczasowego miejsca pochówku, zazwyczaj w celu przeniesienia ich do innego grobu. W większości przypadków przeprowadzana jest na zlecenie rodziny Zmarłego, czasami jednak może odbywać się także na zlecenie Prokuratury lub Sądu, w trakcie trwania czynności dochodzeniowych. Ekshumacja wiąże się ze skomplikowanymi procedurami i może ona odbyć się jedynie za zgodą inspektora sanitarnego: wyłącznie w okresie jesienno-zimowym czyli pomiędzy 16 października a 15 kwietnia, w godzinach porannych. Wszystkie zasady przeprowadzani ekshumacji określa rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 7 grudnia 2001 r. w sprawie postępowania ze zwłokami i szczątkami ludzkimi.

Centrum Pogrzebowe JAN ZĄBEK z Sandomierza jest w stanie kompleksowo zrealizować cały skomplikowany proces ekshumacji. Decydując się na skorzystanie z usług tej firmy mogą być Państwo pewni, że powierzone zadanie zostanie wykonane zgodnie z wszelkimi obowiązującymi wymogami sanitarnymi oraz przy najwyższym szacunku wobec Osoby Zmarłej.

Rekomendacje

Galeria

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Dobkiewicza 19, 27-600 Sandomierz

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.