Zakład pogrzebowy Sieradz

Zakład pogrzebowy Dudczak Sieradz
Zakład Pogrzebowy DUDCZAK Sieradz
ul. Wodna 5
98-200 , Sieradz
43 822 43 41
509 359 907
biuro@dudczak-pogrzeby.pl
www.dudczak-pogrzeby.pl

Firma pogrzebowa DUDCZAK z województwa łódzkiego przez ponad 100 lat działania w branży usług pogrzebowych zgromadziła imponujące doświadczenie oraz wiedzę. Od 1921 roku DUDCZAK nieprzerwanie pomaga rodzinom w jednych z najtrudniejszych momentów życia, jakim jest śmierć najbliższych.

Siedziba firmy DUDCZAK mieści się w Sieradzu przy ul. Wodnej 5, a pozostałe dwa biura znajdują się w Zduńskiej Woli oraz w miejscowości Brzeźnio. Oprócz zakładu pogrzebowego firma posiada również własny zakład stolarski, który zajmuje się tworzeniem wyjątkowych trumien według autorskich wzorów. Historia stolarni sięga 1920 roku, kiedy to produkcją trumien zajmował się Adam Dudczak, założyciel firmy, potem jego syn Czesław a teraz tradycje dziadka i ojca przejął przedstawiciel kolejnego pokolenia – Adam Dudczak, będący także obecnym właścicielem firmy. Wybierając trumny, tworzone przez firmę DUDCZAK, każdy z Klientów zyskuje pewność, że jest to produkt najwyższej jakości, z najlepszych materiałów, stworzony w Polsce.

zakład pogrzebowy w Sieradzu

Usługi pogrzebowe Sieradz

Oprócz stolarni, Zakład Pogrzebowy DUDCZAK dysponuje także nowoczesnym zapleczem funeralnym, w skład którego wchodzą pomieszczenia chłodnicze oraz miejsce do godnego przygotowania ciała Zmarłego do pochówku poprzez zabiegi wykonywane przez certyfikowanych specjalistów tanatokosmetyki. Wszystko odbywa się według wskazań rodziny Zmarłego i, co najważniejsze, z najwyższym poszanowaniem godności Zmarłego. Dodatkowo firma posiada własną klimatyzowaną kaplicę, w której rodzina i najbliżsi mogą w spokoju spędzić chwile czuwania i ostatniego pożegnania ze Zmarłym.

Zakład Pogrzebowy z Sieradza uruchomił całodobowy numer telefonu 43 822 43 41, pod który mogą dzwonić osoby, które chcą zlecić eksportację zwłok. Firma DUDCZAK dysponuje nowoczesną flotą pojazdów, przystosowaną do transportu zwłok, która spełnia wymagane normy. Nowoczesne pojazdy marki Mercedes umożliwiają nie tylko bezpieczny transport Zmarłych, ale także towarzyszą konduktowi żałobnemu.

usługi pogrzebowe Sieradz

Kompleksowa organizacja ceremonii żałobnych

DUDCZAK zajmuje się kompleksowym przygotowaniem uroczystości pogrzebowych, zarówno wyznaniowych jak i świeckich, tradycyjnych jak i połączonych z kremacją. Dzięki współpracy z Mistrzem Ceremonii oraz znajomości ceremoniałów pochówku różnych religii firma gwarantuje, że każdy pogrzeb zostanie przygotowany i przeprowadzony perfekcyjnie. Dodatkowo firma oferuje pomoc w organizacji oprawy muzycznej i dysponuje nowoczesnym nagłośnieniem. Pracownicy są w stanie pomóc także w doborze odpowiednich kompozycji kwiatowych, dzięki współpracy z profesjonalnymi florystami.

Decydując się na skorzystanie z usług firmy DUDCZAK w Sieradzu każdy Klient otrzymuje wsparcie i pomoc zarówno w kwestiach formalnych, jak i chociażby w doborze odpowiednich akcesoriów pogrzebowych. Personel firmy zawsze dokłada wszelkich starań, aby ustalenia przebiegły sprawnie – tak, aby rodziny zmarłych mogły skupić się na przeżywaniu żałoby.

dom pogrzebowy Sieradz

Kremacja Sieradz

Kremacja jako forma pochówku to alternatywa dla formy tradycyjnej. Jest wybierana coraz częściej w ostatnich latach, a z dużym prawdopodobieństwem na ten stan rzeczy ma wpływ fakt, że została ona zaakceptowana przez Kościół Katolicki. Decyzja o jej wyborze jest podejmowana także na podstawie przesłanek ekonomicznych, ekologicznych i finansowych.

Zakład Pogrzebowy DUDCZAK w Sieradzu jest w stanie pomóc w organizacji samego procesu kremacji, jak i pochówku w tej właśnie formie. Pracownicy firmy DUDCZAK chętnie odpowiedzą na wszystkie kwestie związane z kremacją. Firma zajmie się przewozem ciała Zmarłego do krematorium oraz odbiorem prochów po spopieleniu, a wszystko to przy najwyższym poszanowaniu godności Zmarłego.

firma pogrzebowa sieradz

Cmentarze w Sieradzu

Zakład Pogrzebowy DUDCZAK podejmuje się organizacji uroczystości pogrzebowych tradycyjnych i kremacyjnych, przede wszystkim w województwie łódzkim. Ceremonie żałobne mieszkańców Sieradza i okolic odbywają się głównie na następujących cmentarzach:

  • Cmentarz komunalny – ul. ks. Brzezińskiego 10, 98-200 Sieradz
  • Cmentarz – ul. Uniejowska, 98-200 Sieradz
  • Cmentarz parafialny – ul. Wojska Polskiego 36, 98-200 Sieradz
  • Cmentarz – ul. Polna, 98-200 Sieradz

pogrzeb na cmentarzu komunalnym sieradz

Ekshumacje w Sieradzu

Ekshumacja jest procesem polegającym na wydobyciu szczątków Zmarłego z dotychczasowego miejsca ich spoczynku w celu przeniesienia ich na inne miejsce pochówku. Do jej przeprowadzenia niezbędna jest zgoda miejscowego inspektora sanitarnego. Najczęściej ekshumacja odbywa się na zlecenie rodziny, ale może zostać wykonana na prośbę prokuratury lub sądu. Kwestia jej przeprowadzenia została uregulowana w polskim prawie, a jej wykonanie możliwe jest tylko w godzinach porannych między 16 października a 15 kwietnia.

Zakład Pogrzebowy DUDCZAK na zlecenie Klientów z Sieradza i okolic podejmuje się przeprowadzenia procedury ekshumacji na okolicznych cmentarzach. W celu uzyskania dokładniejszych informacji zalecany jest kontakt bezpośrednio z firmą.

Zakład Pogrzebowy DUDCZAK Sieradz jest dostępny pod adresem ul. Wodna 5 pod numerami telefonu 43 822 43 41 i 509 359 907.

Rekomendacje

Galeria

zakład pogrzebowy w sieradzu firma pogrzebowa sieradz dom pogrzebowy w sieradzu usługi pogrzebowe w sieradzu zakłady pogrzebowe w sieradzu

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Wodna 5, 98-200 Sieradz

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

  1. Cała nasza rodzina jest pod wrażeniem pięknych uroczystości pogrzebowych, które przygotowała firma Dudczak. Dziękujemy za wsparcie i zaangażowanie.

    (5/5)

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *