Zakład pogrzebowy Słupsk

zakład pogrzebowy Kalla Słupsk
Zakład Pogrzebowy Kalla Słupsk
ul. Armii Krajowej 15
76-200, Słupsk
601 928 600
59 842 81 96
biuro@kalla-slupsk.pl
www.kalla.slupsk.pl

Zakład Pogrzebowy Kalla z Słupska jest firmą rodzinną prowadzoną przez Państwa Banach, z którą związana jest długa i bogata historia, sięgająca roku 1992. Przez te wszystkie lata, firma ta nieprzerwanie świadczy usługi pogrzebowe na wysokim poziomie, zyskując uznanie wśród klientów jako rzetelny i profesjonalny partner oraz towarzysz w trudnych chwilach żałoby. Działając w sektorze usług pogrzebowych, Kalla skupia się na zapewnianiu wsparcia rodzinom w organizacji i przeprowadzaniu ceremonii żałobnych – a wszystko to, aby uczcić pamięć bliskich zmarłych.

 

Biuro Domu Pogrzebowego Kalla mieści się w województwie pomorskim – w Słupsku przy ul. Armii Krajowej 15. Tam wykwalifikowany personel zakładu pozostaje zawsze do dyspozycji Klientów, służąc wsparciem w każdej sprawie, związanej z organizacją pogrzebu. Rozumiejąc doskonale, że formalności urzędowe mogą stanowić dodatkowe obciążenie dla rodzin, zwłaszcza w początkowym okresie żałoby, pracownicy firmy Kalla oferują swoją pomoc, przejmując na siebie wszelkie kontakty z instytucjami zewnętrznymi. Ich profesjonalizm i zaangażowanie są gwarancją, że każdy szczegół zostanie dopracowany z najwyższą dbałością o detale, spełniając oczekiwania rodziny zmarłego.

Usługi pogrzebowe Słupsk

Zakład pogrzebowy Kalla specjalizuje się nie tylko w przygotowaniu tradycyjnych ceremonii pogrzebowych, ale także w tych związanych z kremacją, z poszanowaniem zarówno światopoglądu religijnego, niezależnie od wyznania, jak i świeckiego – dzięki wieloletniej współpracy z Mistrzem Ceremonii. Dzięki szerokiemu wachlarzowi usług pogrzebowych, firma Kalla może spersonalizować każdą uroczystość, dostosowując ją do indywidualnych potrzeb rodziny i życzeń zmarłego. Wśród uroczystości żałobnych, w których przygotowywaniu zakład pogrzebowy ze Słupska ma doświadczenie, znajdują się także pogrzeby dzieci utraconych.

usługi pogrzebowe Słupsk

Oferta firmy pogrzebowej z Słupska to jednak nie tylko organizacja uroczystości, ale również sprzedaż akcesoriów pogrzebowych oraz odzieży żałobnej. Na miejscu dostępne są trumny, urny, modlitewniki, odzież żałobna, a także pomoc w doborze oprawy muzycznej i instrumentalistów. Do niezwykle ważnych aspektów działania Zakładu Pogrzebowego Kalla należy też przygotowywanie różnorodnych florystycznych form żałobnych, do których należą wieńce i wiązanki kwiatowe.

Międzynarodowy transport zmarłych Słupsk

Dom pogrzebowy Kalla rodziny Banach nie ogranicza swojego wsparcia dla rodzin w żałobie do granic Polski. W ofercie tego zakładu pogrzebowego w Słupsku znajdują się usługi transportu zmarłych zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami. Dzięki doświadczeniu w przewozach funeralnych, firma ta zapewnia profesjonalny przewóz ciał oraz prochów – a wszystko to zgodnie z procedurami, po uprzednim dopełnieniu formalności.

Dom pogrzebowy w Słupsku

Kremacje Słupsk

Kremacja staje się coraz popularniejszą formą pochówku, uważaną przede wszystkim za bardziej ekologiczną alternatywę dla tradycyjnych pochówków. Decyzja o wyborze tej formy pochówku pozwala na dochowanie urny do istniejącego grobu tradycyjnego przed upływem 20 lat od ostatniego pochówku, a także na pochówek w grobie urnowym lub w kolumbarium.

Personel firmy Kalla doskonale rozumie zainteresowanie tego rodzaju pogrzebami i oferuje wsparcie w organizacji uroczystości, związanych z kremacją. Firma współpracuje z nowoczesnym krematorium w Słupsku, gwarantując tym samym najwyższą jakość obsługi i realizacji tego rodzaju ceremonii. Wszystkie kremacje w Słupsku opatrzone są odpowiednimi certyfikatami.

kremacje Słupsk

Cmentarze w Słupsku

Zakład Pogrzebowy Kalla świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe w województwie pomorskim. Uroczystości żałobne, przygotowywane przez firmę Kalla, odbywają się głównie na następujących cmentarzach Słupska i okolic:

  • Stary Cmentarz – ul. Kaszubska, 76-200 Słupsk
  • Nowy Cmentarz (Zachodni) – ul. Zachodnia, 76-200 Słupsk
  • Cmentarz w Kobylnicy – 76-251 Kobylnica
  • Cmentarz w Lubuniu – 76-200 Lubuń
  • Cmentarz w Dębnicy Kaszubskiej – DW210, 76-248 Dębnica Kaszubska
  • Cmentarz w Dobieszewie – 76-248 Dobieszewo
  • Cmentarz w Podwilczynie – 76-248 Podwilczyn

pogrzeby na wszystkich cmentarzach w słupsku

Ekshumacje w Słupsku

Ekshumacja to procedura, która obejmuje wydobycie ciała lub szczątków osoby zmarłej z grobu, gdzie dotychczas zmarły spoczywał – w celu przeniesienia na inne miejsce bądź wykonania badań procesowych (na wniosek sądu lub prokuratury).

W sytuacjach związanych z koniecznością przeprowadzenia ekshumacji – Zakład Pogrzebowy Kalla także okazuje się rzetelnym partnerem. Działając w pełnym poszanowaniu procedur prawnie uregulowanych, firma ze Słupska jest w stanie zapewnić kompleksowe wsparcie w organizacji i realizacji tego procesu. Dzięki doświadczonemu personelowi i odpowiedniemu wyposażeniu, ekshumacje są przeprowadzane z pełnym szacunkiem względem ciała zmarłego.

Zakład Pogrzebowy Kalla Słupsk jest dostępny pod adresem ul. Armii Krajowej 15 pod numerami telefonu 601 928 600 i 59 842 81 96.

Rekomendacje

Galeria

ceremonie pogrzebowe Kalla Słupsk pogrzeby świeckie Kalla kremacje Słupsk organizacja pogrzebów Słupsk pogrzeby w słupsku kondukt pogrzebowy Kalla Słupsk godne pogrzeby Słupsk całodobowy zakład pogrzebowy Słupsk opinie zakład pogrzebowy Słupsk usługi pogrzebowe w słupsku firma pogrzebowa Słupsk pogrzeby z trumną Słupsk tani zakład pogrzebowy Słupsk tanie pogrzeby dom pogrzebowy Banach Halina i Krzysztof pogrzeby świeckie Słupsk pogrzeby z mistrzem ceremonii Słupsk usługi pogrzebowe i cmentarne w Słupsku zakład usług pogrzebowych kalla zakład pogrzebowy w słupsku kremacja w słupsku pogrzeby urnowe Słupsk zakłady pogrzebowe kalla organizacja pogrzebów

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Armii Krajowej 15, 76-200 Słupsk

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

  1. Zespół zakładu pogrzebowego Kalla stanął na wysokości zadania. Spełnili i uszanowali wszystkie nasze prośby i zadbali o przepiękną oprawę florystyczną. Bardzo porządna firma, polecam

    (5/5)

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *