Zakład pogrzebowy Sobótka

zakład pogrzebowy Witwicka
Zakład Pogrzebowy Sobótka - Witwicka
ul. Św. Anny 19
55-050, Sobótka
695 080 950
zp24@zakladpogrzebowy24.pl
www.zakladpogrzebowy24.pl
Facebook

Zakład Pogrzebowy WITWICKA z Sobótki należy do firm rodzinnych o długiej i bogatej historii, która zaczęła się w roku 1973. Od tamtego momentu firma WITWICKA świadczy usługi pogrzebowe, zawsze najwyższej jakości, adresowane do mieszkańców głównie województwa dolnośląskiego. W Sobótce biuro Zakładu Pogrzebowego WITWICKA znajduje się przy ulicy Świętej Anny 19.

Firma pogrzebowa z Sobótki ma doświadczenie w organizacji każdego rodzaju pogrzebu. Niezależnie czy jest to ceremonia tradycyjna czy kremacyjna, o charakterze religijnym czy świeckim – zakład pogrzebowy z Sobótki dokłada wszelkich starań, aby uroczystość żałobną przygotować i przeprowadzić z dbałością o najdrobniejszy szczegół. W przypadku ceremonii świeckich firma WITWICKA zapewnia obecność Mistrza Ceremonii Pogrzebowych. Firma współpracuje od lat z Panem Krzysztofem Pawlickim oraz jego synem Mateuszem Pawlickim, którzy są znanymi i cenionymi – nie tylko na całym Dolnym Śląsku, ale i w innych częściach Polski – Mistrzami Ceremonii Żałobnych.

Usługi Pogrzebowe Sobótka

Prawie pół wieku obecności i działania Zakładu Pogrzebowego WITWICKA wśród firm branży funeralnej sprawiło, że każda rodzina w żałobie, która pojawia się w biurze w Sobótce, może liczyć na profesjonalne doradztwo w kwestii doboru usług pogrzebowych. Pracownicy firmy wsłuchują się uważnie w oczekiwania i potrzeby Klientów, formułowane przez nich w rozmowie, i starają się tak dopasować usługi pogrzebowe, aby całościowy koszt ceremonii nie nadwyrężył rodzinnego budżetu. Jednocześnie zawsze uroczystości żałobne przygotowywane są tak, aby były eleganckie, pełne godności i aby podkreślały indywidualność Osoby Zmarłej.

zakłady pogrzebowe Sobótka

Ułatwieniem dla rodzin jest także możliwość skorzystania z bezgotówkowego rozliczenia kosztów pogrzebu z zasiłku pogrzebowego oraz z rozłożenia płatności na raty. Personel Zakładu Pogrzebowego WITWICKA służy także pomocą Bliskim osób zmarłych w dopełnieniu formalności urzędowych. W tym celu, po uzyskaniu upoważnienia od rodziny Zmarłego, pracownik firmy udaje się do odpowiedniego Urzędu Stanu Cywilnego, a także do innych instytucji, jak biura cmentarzy, ZUS, KRUS czy kancelarie parafialne.

Dom pogrzebowy WITWICKA Sobótka, dbając o każdy szczegół ceremonii pogrzebowych, posiada szeroki asortyment akcesoriów pogrzebowych. Są wśród nich trumny własnej produkcji, w wielu wzorach i kolorach, które powstały głównie z drewna dębowego i sosnowego. Jako producent trumien firma jest w stanie zaproponować nie tylko duży wybór modeli trumien, ale również zapewnić możliwość wykonania w krótkim terminie trumny na specjalne zamówienie lub o specjalnych parametrach – przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnej ceny.

Akcesoria pogrzebowe, których wyboru Klienci mogą dokonać w biurze Zakładu Pogrzebowego WITWICKA, to urny, modlitewniki, ubrania dla osób zmarłych, różańce, obrazki pamiątkowe oraz wszystko to, co jest niezbędne, aby ceremonia pogrzebowa odznaczała się prawdziwym pięknem.

Kwiaty na Pogrzeb

W siedzibie firmy oraz na stronie internetowej w Sobótce rodziny zmarłych mogą również zamówić wieńce oraz wiązanki kwiatów, które pracownicy firmy WITWICKA dostarczą w umówionym czasie na miejsce ceremonii żałobnej.

usługi pogrzebowe sobótka

Wśród usług pogrzebowych, które zapewnia Zakład Pogrzebowy WITWICKA jest także transport Zmarłych. Przez całą dobę realizowane są zlecenia na eksportację ciała Zmarłego z miejsca zgonu do chłodni. Zapotrzebowanie na tę usługę mieszkańcy Sobótki i okolic mogą zgłaszać pod numerem telefonu 695 080 950.

Usługi pogrzebowe WITWICKA Sobótka to firma która realizuje przewóz zmarłych na terenie całej Polski oraz poza granicami kraju (między innymi dotyczy to tych państw, gdzie mieszka wielu Polaków – takich, jak Niemcy, Anglia, Słowacja, Czechy czy Austria). Usługa przewozu Zmarłych obejmuje również kwestie konsularne oraz tłumaczenie dokumentów.

Zakład pogrzebowy z Sobótki zapewnia także kompleksowe usługi kamieniarskie, obejmujące doradztwo w zakresie wyboru granitowego pomnika nagrobnego, tak na groby tradycyjne, jak i urnowe, jego montażu, a także wykonania różnorodnych elementów galanterii kamieniarskiej (typu książki i poduszki z granitu).

Kremacje Sobótka

Kremacja, jako forma alternatywna względem pochówków tradycyjnych, wybierana jest przez coraz więcej osób, również w regionach, które były przez lata przywiązane do tradycji. Także wielu mieszkańców Sobótki wyraża wolę wyboru pogrzebu o charakterze kremacyjnych.

Zakład Pogrzebowy WITWICKA, wychodząc naprzeciw woli i decyzjom osób z Sobótki i okolic, podejmuje się przygotowania i przeprowadzenia pochówku z uprzednią kremacją. Organizacja tego typu pogrzebów obejmuje nie tylko przeprowadzenie ceremonii, ale również tego, co ją poprzedza, czyli samej procedury kremacji, a także odbioru urny z prochami Zmarłego. W biurze firmy pogrzebowej w Sobótce istnieje także możliwość wyboru odpowiedniej trumny kremacyjnej oraz doboru urny.

Zakład pogrzebowy w Sobótce prowadzi rozbudowany poradnik na swojej stronie w którym znajdą Państwo wszelkie informacje związane z organizacją pogrzebów.

zakład usług pogrzebowych

Cmentarze w Sobótce

Dom pogrzebowy z miejscowości Sobótka służy mieszkańcom całego Dolnego Śląska, którzy chcą powierzyć zadanie organizacji pogrzebu Bliskiej Osoby firmie rzetelnej i odpowiedzialnej. Pogrzeby osób z Sobótki i okolic, które przygotowuje firma WITWICKA, mają miejsce głównie na takich cmentarzach, jak:

  • Cmentarz komunalny – ul. Cmentarna 3, 55-050 Sobótka
  • Cmentarz parafii p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa – Aleja Jana Pawła II 7, 55-050 Sobótka

Ekshumacje w Sobótce

Zakład Pogrzebowy WITWICKA posiada doświadczenie, wiedzę oraz odpowiednie narzędzia, aby wykonywać usługę ekshumacji – przede wszystkim na cmentarzach Dolnego Śląska, w tym Sobótki.

Procedura ekshumacji, którą przeprowadza firma WITWICKA głównie na wniosek rodziny Zmarłego, jest zawsze poprzedzona uzyskaniem odpowiednich pozwoleń oraz niezbędnych dokumentów. Odbywa się – w myśl przepisów prawa polskiego – w okresie zimowym czyli między 16 października a 15 kwietnia rano.

Zakład Pogrzebowy Sobótka - Witwicka jest dostępny pod adresem ul. Św. Anny 19 pod numerem telefonu 695 080 950.

Rekomendacje

Galeria

całodobowy zakład pogrzebowy cena karawan pogrzebowy Witwicka usługi pogrzebowe i cmentarne transport zwłok witwicka przewóz zwłok dewocjonalia wrocław odzież dla zmarłych biuro zakładu usług pogrzebowych diamenty pamięci zakłady pogrzebowe producent trumien akcesoria pogrzebowe pogrzeby z trumną pogrzeby z trumną pogrzeby tanie kremacje urny pogrzebowe cena urny pogrzebowe i pogrzeb urnowy urny na prochy nagrobki

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Św. Anny 19  55-050 Sobótka

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *