Zakład pogrzebowy Sochaczew

zakład pogrzebowy haron Sochaczew Rembiejewscy
Zakład Pogrzebowy Haron Rembiejewscy
ul. 1 Maja 12
96-500 , Sochaczew
602 384 056
602 603 357
haron-rembiejewscy.pl
Facebook

Zakład Pogrzebowy HARON Rembiejewscy z Sochaczewa to firma, która nieprzerwanie działa w branży pogrzebowej od 1990 roku. Założycielami firmy są Jadwiga i Zenon Rembiejewscy, a obecnie o jakość usług pogrzebowych dba córka Malwina. Ich wspólne działania zaowocowały połączeniem doświadczeń starszego pokolenia z nowymi pomysłami i kreatywnością. Wszystko po to, by móc zagwarantować rodzinom w żałobie wszelką pomoc w spokojnym i sprawnym przygotowaniu uroczystości pogrzebowych swoich najbliższych. Oprócz ogromnego doświadczenia i wiedzy, wszyscy pracownicy firmy otaczają swoich Klientów troską, pełną wrażliwości i empatii.

Dom Pogrzebowy HARON ma swoją siedzibę w Sochaczewie przy ulicy 1 Maja 12. W biurze na rodziny w żałobie czekają wykwalifikowani pracownicy, którzy odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkich kwestiach związanych z organizacją pogrzebu. Jednocześnie zdając sobie sprawę z tego, iż nie każdy jest w stanie osobiście dotrzeć do wspomnianej wcześniej lokalizacji – Zakład Pogrzebowy HARON uruchomił tzw. mobilne biuro. Jest to usługa polegająca na tym, iż po wcześniejszym kontakcie pracownicy firmy są w stanie dojechać we wcześniej wskazane miejsce, głównie w Sochaczewie i okolicach, by tam na spokojnie dopełnić wszelkich formalności i ustalić wszystkie kwestie uroczystości. Specjaliści z zakładu pogrzebowego z Sochaczewa posiadają przy sobie wszelkie dokumenty oraz katalogi dostępnych akcesoriów funeralnych, tak by mogli Państwo ustalić wszystko bez wychodzenia z domu.

dom pogrzebowy sochaczew

Usługi Pogrzebowe Sochaczew

Usługi pogrzebowe w Sochaczewie, świadczone przez Dom Pogrzebowy HARON, to kompleksowa pomoc w przygotowaniu ceremonii pogrzebowych. Mowa zarówno o pogrzebach wyznaniowych czyli związanych z obrzędami religijnymi jak i świeckich, czyli uroczystej formie pożegnania polegającej na pochówku pozbawionym odniesień do religii. Firma z Sochaczewa od lat współpracuje z renomowanym mistrzem ceremonii pogrzebowej. Zakład usług pogrzebowych HARON zajmuje się także pogrzebami dzieci nienarodzonych. Pracownicy firmy zdają sobie sprawę z bólu, jaki związany jest z utratą dziecka i od samego początku pomogą we wszystkich formalnościach, gdyż niezależnie kiedy doszło do poronienia czy śmierci dziecka w innych okolicznościach, rodzina ma prawo do pochówku.

Zakład pogrzebowy z Sochaczewa w swoich szeregach posiada wykwalifikowana kadrę, która pomoże w każdej nawet najdrobniejszej kwestii i wesprze Klientów w przejściu przez trudny czas, jakim jest strata najbliższych. Z upoważnienia rodziny pracownicy nadzorują obieg dokumentów, składają wniosek o zasiłek pogrzebowy czy oferują bezgotówkowe rozliczenie kosztów pogrzebu.

Transport zmarłych Sochaczew

Usługi Pogrzebowe HARON to także profesjonalny transport zmarłych. Wykonanie tego typu usług powierzone zostaje każdorazowo doświadczonym kierowcom, którzy znają procedury obowiązujące nie tylko w Polsce, ale i za granicą, a także odznaczają się biegłą znajomością języków obcych. Przewóz Zmarłych odbywa się z zachowaniem wszelkich procedur sanitarnych oraz norm prawnych. Tabor pojazdów, którym dysponuje firma to nowoczesne karawany przystosowane do przewozu zmarłych, które gwarantują bezpieczeństwo i terminowość zlecenia. Wszystkie kwestie związane z transportem i kosztami ustalane są indywidualnie.

usługi pogrzebowe w Sochaczewie

Zakład pogrzebowy z Sochaczewa oprócz wszystkich wyżej wspomnianych usług pogrzebowych, dysponuje także szerokim wyborem akcesoriów funeralnych. Firma oferuje trumny, urny, ubrania dla zmarłych, modlitewniki, różańce czy ubrania, dostępne w siedzibie zakładu.

Zakład Pogrzebowy HARON wychodzi naprzeciw wszystkim potrzebom rodzin i stara się sprostać każdemu wyzwaniu. Dodatkowo nieustannie personel firmy stara się o poszerzenie nie tylko zakresu swoich usług, ale i kompetencji, uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach czy kongresach. Dom pogrzebowy jako jedyny w regionie oferuje nieodpłatnie nekrologi multimedialne e-nekrologi.

Kremacja Sochaczew

Kremacja jest jedną z form pochówku, który znana i stosowana jest w wielu kręgach kulturowych oraz różnych krajach na świecie. W ciągu ostatnich lat jest wybierana coraz częściej także w Polsce, co pozwala na całościowe obniżenie kosztów pogrzebu oraz zaoszczędzenie miejsc grzebalnych, których deficyt odczuwa coraz więcej regionów w kraju. Warto wspomnieć, że ta forma pochówku została zaakceptowana oficjalnie m.in. przez Kościół Katolicki.

Zakład Pogrzebowy HARON w Sochaczewie zajmuje się profesjonalnym przygotowaniem uroczystości pogrzebowych połączonych z kremacją. Pracownicy zadbają o każdy szczegół i wezmą pełną odpowiedzialność za wszelkie procedury związane z jej przygotowaniem. Dzięki skorzystaniu z usług profesjonalistów zyskują Państwo spokój i pewność uniknięcia błędów i dodatkowego, związanego z tym, stresu.

Cmentarze w Sochaczewie

Zakład Pogrzebowy HARON służy mieszkańcom województwa mazowieckiego. Większość pogrzebów organizowanych przez tę firmę odbywa się na następujących cmentarzach Sochaczewa i okolic:

  • Cmentarz Komunalny – ul. Trojanowska, 96-503 Sochaczew
  • Park Cmentarny – ul. Cmentarna 1, 96-515 Sochaczew
  • Cmentarz Parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny – Aleja 600-lecia 47, 96-500 Sochaczew
  • Cmentarz parafialny – ul. Akacjowa 7, 96-513 Kozłów Biskupi

Ekshumacje w Sochaczewie

Ekshumacja polega na otwarciu grobu i wydobyciu z niego szczątków zmarłego, najczęściej w celu przeniesienia do innego grobu na prośbę rodziny. Może również zostać zlecona przez sąd lub prokuratora w celu przeprowadzenia oględzin sądowych. Musi on odbywać się, zgodnie z prawem, jedynie między 16 października a 15 kwietnia, we wczesnych godzinach porannych, a zgodę na wykonanie wydaje Inspektor Sanitarny właściwy dla dotychczasowego miejsca pochówku.

Zakład Pogrzebowy HARON podejmuje się przeprowadzania ekshumacji. Pracownicy dysponują odpowiednia wiedzą i doświadczeniem oraz sprzętem, który jest niezbędny do sprawnego wydobycia szczątków Zmarłego z grobu. Dodatkowo pracownicy są odpowiednio wyposażeni w środki ochrony osobistej. Cały proces ekshumacji odbywa się możliwie najsprawniej i – co najważniejsze – przy pełnym poszanowaniu godności osoby zmarłej.

Rekomendacje

Galeria

zakład pogrzebowy sochaczew usługi pogrzebowe haron

Kontakt z zakładem

Zakład Pogrzebowy Haron Rembiejewscy
ul. 1 Maja 12
96-500 Sochaczew

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.