Zakład pogrzebowy Sochaczew

zakład pogrzebowy Haron Rembiejewscy Sochaczew
Zakład Pogrzebowy Haron Rembiejewscy
ul. 1 Maja 12
96-500 , Sochaczew
602 384 056
602 603 357
haron-rembiejewscy.pl

Zakład Pogrzebowy HARON Rembiejewscy Sochaczew to firma, która nieprzerwanie działa w branży pogrzebowej od 1990 roku. Założycielami firmy są Jadwiga i Zenon Rembiejewscy, a obecnie o jakość usług pogrzebowych dba córka Malwina. Ich wspólne działania zaowocowały połączeniem doświadczeń starszego pokolenia z nowymi pomysłami i kreatywnością. Wszystko po to, by móc zagwarantować rodzinom w żałobie wszelką pomoc w spokojnym i sprawnym przygotowaniu uroczystości pogrzebowych swoich najbliższych. Oprócz ogromnego doświadczenia i wiedzy, wszyscy pracownicy firmy otaczają swoich Klientów troską, pełną wrażliwości i empatii.

 

Dom Pogrzebowy HARON ma swoją siedzibę w Sochaczewie przy ulicy 1 Maja 12. W biurze na rodziny w żałobie czekają wykwalifikowani pracownicy, którzy odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkich kwestiach związanych z organizacją pogrzebu. Jednocześnie zdając sobie sprawę z tego, iż nie każdy jest w stanie osobiście dotrzeć do wspomnianej wcześniej lokalizacji – Zakład Pogrzebowy HARON uruchomił tzw. mobilne biuro. Jest to usługa polegająca na tym, iż po wcześniejszym kontakcie pracownicy firmy są w stanie dojechać we wcześniej wskazane miejsce, głównie w Sochaczewie i okolicach, by tam na spokojnie dopełnić wszelkich formalności i ustalić wszystkie kwestie uroczystości. Specjaliści z zakładu pogrzebowego z Sochaczewa posiadają przy sobie wszelkie dokumenty oraz katalogi dostępnych akcesoriów funeralnych, tak by mogli Państwo ustalić wszystko bez wychodzenia z domu.

zakład pogrzebowy sochaczew

Kompleksowa pomoc w organizacji pogrzebów

Usługi pogrzebowe w Sochaczewie, świadczone prze Dom pPogrzebowy HARON, to kompleksowa pomoc w przygotowaniu ceremonii pogrzebowych. Mowa zarówno o pogrzebach wyznaniowych czyli związanych z obrzędami religijnymi jak i świeckich, czyli uroczystej formie pożegnania polegającej na pochówku pozbawionym odniesień do religii. Firma z Sochaczewa od lat współpracuje z renomowanym mistrzem ceremonii pogrzebowej. Zakład usług pogrzebowych HARON zajmuje się także pogrzebami dzieci nienarodzonych. Pracownicy firmy zdają sobie sprawę z bólu, jaki związany jest z utratą dziecka i od samego początku pomogą we wszystkich formalnościach, gdyż niezależnie kiedy doszło do poronienia czy śmierci dziecka w innych okolicznościach, rodzina ma prawo do pochówku.

Zakład pogrzebowy z Sochaczewa w swoich szeregach posiada wykwalifikowana kadrę, która pomoże w każdej nawet najdrobniejszej kwestii i wesprze Klientów w przejściu przez trudny czas, jakim jest strata najbliższych. Z upoważnienia rodziny pracownicy nadzorują obieg dokumentów, składają wniosek o zasiłek pogrzebowy czy oferują bezgotówkowe rozliczenie kosztów pogrzebu.

Profesjonalny i sprawny transport zmarłych Sochaczew

Usługi Pogrzebowe HARON to także profesjonalny transport zmarłych. Wykonanie tego typu usług powierzone zostaje każdorazowo doświadczonym kierowcom, którzy znają procedury obowiązujące nie tylko w Polsce, ale i za granicą, a także odznaczają się biegłą znajomością języków obcych. Przewóz Zmarłych odbywa się z zachowaniem wszelkich procedur sanitarnych oraz norm prawnych. Tabor pojazdów, którym dysponuje firma to nowoczesne karawany przystosowane do przewozu zmarłych, które gwarantują bezpieczeństwo i terminowość zlecenia. Wszystkie kwestie związane z transportem i kosztami ustalane są indywidualnie.

usługi pogrzebowe w Sochaczewie

Zakład Pogrzebowy Rembiejewskich oprócz wszystkich wyżej wspomnianych usług pogrzebowych, dysponuje także szerokim wyborem akcesoriów funeralnych. Firma oferuje trumny, urny, ubrania dla zmarłych, modlitewniki, różańce czy ubrania, dostępne w siedzibie zakładu. Jeśli Klient życzy sobie jakiś artykuł na zamówienie, firma HARON jest w stanie sprowadzić na specjalne zamówienie oczekiwaną rzecz. Zakład Pogrzebowy HARON wychodzi naprzeciw wszystkim potrzebom swoich Klientów i stara się sprostać każdemu wyzwaniu. Dodatkowo nieustannie personel firmy stara się o poszerzenie nie tylko zakresu swoich usług, ale i kompetencji, uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach czy kongresach.

Kremacja i pogrzeby urnowe Sochaczew

Kremacja jest jedną z form pochówku, który znana i stosowana jest w wielu kręgach kulturowych oraz różnych krajach na świecie. W ciągu ostatnich lat jest wybierana coraz częściej także w Polsce, co pozwala na całościowe obniżenie kosztów pogrzebu oraz zaoszczędzenie miejsc grzebalnych, których deficyt odczuwa coraz więcej regionów w kraju. Warto wspomnieć, że ta forma pochówku została zaakceptowana oficjalnie m.in. przez Kościół Katolicki.

Zakład Pogrzebowy HARON w Sochaczewie zajmuje się profesjonalnym przygotowaniem uroczystości pogrzebowych połączonych z kremacją. Pracownicy zadbają o każdy szczegół i wezmą pełną odpowiedzialność za wszelkie procedury związane z jej przygotowaniem. Dzięki skorzystaniu z usług profesjonalistów zyskują Państwo spokój i pewność uniknięcia błędów i dodatkowego, związanego z tym, stresu.

Cmentarze w Sochaczewie

Zakład Pogrzebowy HARON służy mieszkańcom województwa mazowieckiego. Większość pogrzebów organizowanych przez tę firmę odbywa się na następujących cmentarzach Sochaczewa i okolic:

  • Cmentarz Komunalny – ul. Trojanowska, 96-503 Sochaczew
  • Park Cmentarny – ul. Cmentarna 1, 96-515 Sochaczew
  • Cmentarz Parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny – Aleja 600-lecia 47, 96-500 Sochaczew
  • Cmentarz parafialny – ul. Akacjowa 7, 96-513 Kozłów Biskupi

Ekshumacje w Sochaczewie

Ekshumacja polega na otwarciu grobu i wydobyciu z niego szczątków zmarłego, najczęściej w celu przeniesienia do innego grobu na prośbę rodziny. Może również zostać zlecona przez sąd lub prokuratora w celu przeprowadzenia oględzin sądowych. Musi on odbywać się, zgodnie z prawem, jedynie między 16 października a 15 kwietnia, we wczesnych godzinach porannych, a zgodę na wykonanie wydaje Inspektor Sanitarny właściwy dla dotychczasowego miejsca pochówku.

Zakład Pogrzebowy HARON podejmuje się przeprowadzania ekshumacji. Pracownicy dysponują odpowiednia wiedzą i doświadczeniem oraz sprzętem, który jest niezbędny do sprawnego wydobycia szczątków Zmarłego z grobu. Dodatkowo pracownicy są odpowiednio wyposażeni w środki ochrony osobistej. Cały proces ekshumacji odbywa się możliwie najsprawniej i – co najważniejsze – przy pełnym poszanowaniu godności osoby zmarłej.

Rekomendacje

Galeria

zakład pogrzebowy sochaczew usługi pogrzebowe haron

Kontakt z zakładem

Haron Rembiejewscy
ul. 1 Maja 12
96-500 Sochaczew

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.