Zakład pogrzebowy Sopot

zakłady pogrzebowe credo
Zakład pogrzebowy Credo Sopot
ul. Aleja Niepodległości 821
81-810, Sopot
606 650 016
biuro@credosopot.pl
credosopot.pl

Zakład Pogrzebowy CREDO z Sopotu jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w świadczeniu kompleksowych usług pogrzebowych, obejmujących przygotowanie i przeprowadzenie różnego rodzaju uroczystości pogrzebowych. Tym samym Dom pogrzebowy CREDO przejmuje troskę o organizację ostatniego pożegnania, zdejmując ją z barków najbliższej rodziny zmarłego.

Zakład Pogrzebowy CREDO świadczy swoje usługi na terenie Sopotu. Ta dyspozycyjność wynika z dogodnej lokalizacji biura. Znajduje się ono przy Alei Niepodległości 821, a więc przy głównej arterii łączącej nie tylko Sopot z Gdańskiem, ale i z całym Trójmiastem. Dlatego też firma CREDO jest często proszona o pomoc w organizacji pogrzebu przez mieszkańców całego Sopotu – Dolnego Sopotu, jak i Górnego Sopotu oraz takich dzielnic, jak Brodwino, Kamienny Potok, Karlikowo i Świemirowo.

Zakład usług pogrzebowych CREDO nie odmawia swojej pomocy nikomu i realizuje zlecenia od osób w każdym miejscu Trójmiasta, jak i całego województwa pomorskiego.

Usługi pogrzebowe Sopot

Zakład Pogrzebowy CREDO, wśród swoich usług pogrzebowych, posiada również te związane z dopełnieniem kwestii urzędowych. Dokonuje się to w Państwa imieniu, po otrzymaniu Państwa upoważnienia i obejmuje wizyty pracowników w takich urzędach, jak między innymi Urząd Stanu Cywilnego, jak również ZUS, KRUS czy instytucje resortowe, związane z wojskiem lub służbami mundurowymi. Dodatkowo, mając na uwadze najwyższą jakość obsługi Klienta, firma wprowadziła usługę tzw. mobilnego biura. Umożliwia ona załatwienie wszelkich formalności w domu Klienta lub we wskazanym przez niego miejscu.

pogrzeby w sopocie

Usługi pogrzebowe w Sopocie, świadczone przez firmę CREDO, obejmują organizację każdego rodzaju uroczystości pogrzebowych. W przypadku organizacji uroczystości o charakterze wyznaniowym, pracownicy zakładu pogrzebowego zadbają, aby uroczystość przebiegła dokładnie według przepisów liturgicznych, dokonując także wszelkich ustaleń w kancelariach i biurach, związanych z instytucjami wyznaniowymi oraz na cmentarzach.

W przypadku pogrzebów świeckich Centrum pogrzebowe z Sopotu uczyni wszystko, aby pożegnania te były godne i piękne, między innymi dzięki udziałowi w nich Mistrza Ceremonii Pogrzebowej.

zakład pogrzebowy sopot malczewskiego

Zakład usług pogrzebowych służy wsparciem we wszelkich kwestiach związanych z organizacją uroczystości pogrzebowej. Pracownicy domu pogrzebowego CREDO pozostają do dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu pod numerem: 606 650 016.

Zakład Pogrzebowy CREDO w Sopocie troszczy się także o oprawę florystyczną pogrzebu. Stanowi ona jeden z ważniejszych elementów ceremonii żałobnej, pozwalając uczestnikom w sposób niewerbalny wyrazić swoje uczucia.

Dlatego też CREDO umożliwia zamówienie dekoracji kwiatowych, które zawsze są wykonywane starannie. Dzięki współpracy z najlepszymi pracowniami florystycznymi z Sopotu i okolic, Klienci otrzymują najwyższej jakości kompozycje – takie, jak wieńce, wiązanki czy bukiety. Klienci firmy CREDO mogą również liczyć na przygotowanie specjalnej oprawy muzycznej. Nastrojowe utwory są wykonywane przez profesjonalnych muzyków zarówno w kaplicy, kościele, jak i przy grobie.

godny pogrzeb gdańsk i sopot

Kompleksowe usługi, świadczone przez Zakład CREDO, to również usługi kamieniarskie, wykonywane na wielu cmentarzach w Sopocie – m.in na cmentarzu przy ulicy Malczewskiego w Sopocie. Firma pogrzebowa służy doradztwem w wyborze odpowiedniego pomnika nagrobnego oraz nadzoruje cały proces jego realizacji. Jednocześnie istnieje możliwość zlecenia renowacji istniejącego już pomnika. CREDO gwarantuje najwyższą jakość wykonania nagrobków. Istnieje też możliwość zamówienia usługi opieki nad grobami, głównie w Sopocie oraz w Gdańsku.

Transport zmarłych Sopot

Usługi pogrzebowe z Sopotu to także szeroko rozumiany transport Zmarłych. Dom pogrzebowy CREDO Sopot dysponuje rozbudowaną flotą pojazdów najnowszej generacji, które gwarantują sprawny przewóz ciała z miejsca zgonu do chłodni.

urna kremacyjna

Firma daje także możliwość skorzystania z usługi transportu zwłok i prochów na trasach zarówno w kraju, jak i poza granicami Polski. Każdy z pojazdów należących do firmy CREDO, jest okresowo kontrolowany zgodnie z obowiązującymi normami sanitarnymi. Posiadają one także wszystkie pozwolenia i certyfikaty, wymagane przepisami prawa polskiego i zagranicznego.

 

Kremacje Sopot

Kremacja jest coraz częściej wybieranym sposobem pochówku, głównie ze względów ekonomicznych, światopoglądowych, praktycznych, jak i ekologicznych. W kontekście coraz mniejszej dostępności tradycyjnych miejsc grzebalnych, kremacja umożliwia dochowanie urny z prochami do istniejącego grobu.

Zakład Pogrzebowy CREDO podejmuje się organizacji pochówków, które poprzedza kremacja. Jest ona zazwyczaj realizowana w krematorium w Gdańsku, co pozwala też na realną redukcję całościowego kosztu pogrzebu. Pracownicy firmy udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania i pomogą w różnych kwestiach związanych z przygotowaniem pochówków kremacyjnych. Firma CREDO posiada także bogaty asortyment akcesoriów pogrzebowych używanych w czasie pogrzebów w kremacją.

firma pogrzebowa sopot

Cmentarze w Sopocie

Zakład Pogrzebowy CREDO wśród priorytetów działania stawia dyspozycyjność, otwartość na potrzeby Klientów oraz najwyższą jakość przygotowywanych uroczystości pogrzebowych. Firma CREDO organizuje pogrzeby głównie na cmentarzach w Sopocie przy ul. Malczewskiego, oraz w okolicach:

  • Cmentarz Komunalny – ul. Jacka Malczewskiego 31, 81-817 Sopot
  • Cmentarz Katolicki – ul. Jacka Malczewskiego 18, 81-817 Sopot

zakłady pogrzebowe w sopocie

Ekshumacje w Sopocie

Ekshumacja polega na wydobyciu z grobu szczątków osoby zmarłej, zazwyczaj w związku z koniecznością przeniesienia ich na inne miejsce spoczynku. Zdarza się również tak, iż ekshumacja ma miejsce w związku z decyzją sądu lub prokuratury. Może się odbywać również w przypadku wygaśnięcia prawa do grobu, którego rodzina nie decyduje się powtórnie opłacić. Zapisy w polskim prawie, dotyczące ekshumacji, ściśle określają, że może się ona odbyć wyłącznie między 16 października a 15 kwietnia.

Zakład Pogrzebowy CREDO jest w stanie przeprowadzić kompleksowo proces ekshumacji, zawsze w najwyższym poszanowaniu godności osoby zmarłej i według obowiązujących zasad sanitarnych.

Zakład pogrzebowy Credo Sopot jest dostępny pod adresem ul. Aleja Niepodległości 821 pod numerem telefonu 606 650 016.

Rekomendacje

Galeria

pogrzeby w sopocie zakłady pogrzebowe w sopocie firma pogrzebowa sopot pogrzeby w sopocie zakłady pogrzebowe w Sopocie godne pogrzeby sopot zakład pogrzebowy w Sopocie

Kontakt z zakładem

Adres: Aleja Niepodległości 821, 81-810 Sopot

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

  1. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i ogromnej empatii pracowników z zakładu pogrzebowego Lilia z Sopotu. Pogrzeb przebiegł bez zastrzeżeń, bardzo są wszyscy pomocni, znają się na wszystkim, pomogli we wszystkich formalnościach, nigdzie nie musieliśmy jeździć, składamy bardzo wielkie podziękowania za pomoc i na pewno będziemy Państwa polecać dalej.

    (5/5)

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *