Zakład pogrzebowy Sosnowiec

zakład pogrzebowy Sosnowiec
Zakład Pogrzebowy Irys Sosnowiec
ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 16
41-219, Sosnowiec
32 360 37 37
501 697 831
biuro@irys.sosnowiec.pl
www.irys.sosnowiec.pl
Facebook

Zakład Pogrzebowy IRYS to znana w Zagłębiu firma, która specjalizuje się w realizacji usług pogrzebowych i przewozów zmarłych. Firma pogrzebowa oferuje swoim Klientom doświadczenie i solidność. Jest to możliwe dzięki zaangażowaniu w wypełnianie obowiązków zawodowych i wsłuchaniu się w potrzeby każdej rodziny w żałobie, a także dzięki empatii oraz współczuciu względem tych, którzy stanęli w obliczy śmierci bliskiej im osoby.

Dom pogrzebowy IRYS posiada biuro mieszczące się w Sosnowcu, w dzielnicy Zagórze przy ulicy Księdza Jerzego Popiełuszki 16. Tam można spotkać wykwalifikowany personel, który zrobi wszystko, by odciążyć Bliskich zmarłego w tych trudnych chwilach. Poza osobistym kontaktem w razie potrzeby można otrzymać fachową pomoc korzystając z telefonów firmy w Sosnowcu czynnych całą dobę. Są to numery: 32 360-37-37 oraz 501-697-831. Pracownicy firmy są w stanie pomóc we wszystkich formalnościach oraz uzyskaniu należnego zasiłku pogrzebowego.

Usługi pogrzebowe Sosnowiec

Zakład usług pogrzebowych IRYS  specjalizuje się w przygotowaniu zarówno pogrzebów tradycyjnych z trumną, kremacyjnych z urną w formie wyznaniowej lub świeckiej. W przypadku pochówku o charakterze świeckim można skorzystać z usługi Mistrza Ceremonii, który w trakcie uroczystości staje się niejako ustami rodziny zmarłego: przewodniczy uroczystości, a także – najczęściej – wygłasza mowę pogrzebową przygotowaną specjalnie na tę okazję.

usługi pogrzebowe Sosnowiec

Zakład pogrzebowy z Sosnowca w swoim asortymencie posiada także bogaty wybór akcesoriów pogrzebowych. Na miejscu istnieje możliwość wybrania trumny, wśród wielu modeli, wykonanych z różnych rodzajów drewna. Każda z trumien proponowanych przez firmę IRYS jest inna, a zarazem każda jest wyjątkowa. Wzory zostały dopasowane do wymogów rynku pogrzebowego i dzięki temu z pewnością każda rodzina w żałobie może znaleźć taki model trumny, który będzie najbardziej odpowiedni. Poza tym w ofercie Domu pogrzebowego IRYS w Sosnowcu znajdują się także urny: drewniane, metalowe, kamienne czy ceramiczne. Wszystkie akcesoria żałobne odznaczają się najwyższą jakością, ponieważ pochodzą od najbardziej cenionych producentów z Polski i zagranicy.

Zakład pogrzebowy z Sosnowca poza wyżej wymienionymi usługami pogrzebowymi, zajmuje się także doborem odpowiednich kompozycji kwiatowych, które stanowią idealne dopełnienie całości ceremonii. Firmowa florystka jest w stanie przygotować dla Państwa wieńce i wiązanki pogrzebowe, które zostaną wykonane krótko przed ceremonią żałobną i następnie dowiezione na miejsce pogrzebu. Każda z form florystycznych zostaje przygotowana z najwyższej jakości kwiatów lub na życzenie również z kwiatów sztucznych.

Dodatkowo pracownicy zakładu zadbają o oprawę muzyczną ceremonii, oferując szeroki zakres możliwości. Ceremonia może zostać uświetniona akompaniamentem dźwięków trąbki, skrzypiec lub orkiestry. Wszystko odbywa się zgodnie z wolą najbliższej rodziny oraz według jej wytycznych.

transport zwłok sosnowiec

Przewóz zwłok Sosnowiec

Zakład Pogrzebowy IRYS oferuje także usługi z zakresu transportu zwłok w Polsce oraz poza granicami kraju. Usługa przewozowa obejmuje sprowadzenie ciała lub prochów zmarłego z zagranicy do Sosnowca lub innego miasta, ale także transport z Polski do innego kraju np. na Ukrainę.

Pracownicy firmy pogrzebowej IRYS pomogą we wszystkich formalnościach związanych ze sprowadzeniem ciała z zagranicy.  Transport zwłok odbywa się za każdym razem z zachowaniem szacunku dla Zmarłego. Wszystkie usługi przewozu zmarłych świadczone są samochodem przystosowanym do transportu międzynarodowego, który spełnia wszystkie normy sanitarne i konsularne.

Kremacje Sosnowiec

Kremacja jest formą pochówku, która jest coraz częściej wybierana nie tylko przez osoby młodsze, ale także przez przedstawicieli starszego pokolenia.  Kremacja polega na spopieleniu ciała osoby zmarłej w piecu kremacyjnych, zaś po spopieleniu prochy zmarłego umieszcza się w urnie, która później zostaje złożona do grobu lub też umieszczona w niszy kolumbarium.

Zakład Pogrzebowy IRYS od wielu lat zajmuje się przygotowaniem ceremonii połączonych z kremacją. Posiadając niezbędną wiedzę i doświadczenie w tym zakresie – pracownicy firmy chętnie pomogą i odciążą bliskich osób zmarłych w tych najtrudniejszych chwilach oraz chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania, jakie mogą się pojawić w trakcie przygotowań do kremacji.

firma pogrzebowa sosnowiec

Cmentarze w Sosnowcu

Zakład Pogrzebowy IRYS świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe w województwie śląskim. Pogrzeby mieszkańców Sosnowca i okolic, które organizuje firma IRYS, odbywają się najczęściej na następujących cmentarzach:

  • Cmentarz parafii Katedralnej Wniebowzięcia NMP – ul. Smutna 5, 41-214 Sosnowiec
  • Cmentarz Komunalny – ul. Wojska Polskiego 124, 41-208 Sosnowiec
  • Cmentarz– ul. Generała Władysława Andersa, 41-200 Sosnowiec
  • Cmentarz Sosnowiec Pekin – ul. 11 Listopada, 41-200 Sosnowiec
  • Cmentarz Niwka – ul. Wojska Polskiego, 41-200 Sosnowiec
  • Cmentarz parafialny – ul. Zuzanny, 41-219 Sosnowiec
  • Cmentarz w Ostrowach – ul. Stefana Starzyńskiego 2, 41-200 Sosnowiec

dom pogrzebowy Irys Sosnowiec Popiełuszki

Ekshumacje w Sosnowcu

Ekshumacja jest procesem, który polega na wydobyciu ciała lub szczątków osoby zmarłej z dotychczasowego miejsca spoczynku, zazwyczaj w celu przeniesienia w inne miejsce – np. do rodzinnego grobu lub na cmentarz w innej miejscowości. Wykonywana jest zazwyczaj na zlecenie najbliższej rodziny zmarłego, ale może zostać zlecona przez prokuraturę lub sąd. Jej wykonanie możliwe jest między 16 października a 15 kwietnia.

Zakład Pogrzebowy IRYS dysponuje wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w zakresie przeprowadzania ekshumacji na wszystkich cmentarzach Sosnowca i okolic. Posiada sprzęt umożliwiający jej sprawne przeprowadzenie, dzięki czemu wszystko odbywa się według przepisów prawnych, z uwzględnieniem bezpieczeństwa środowiska, jak i ludzi.

Rekomendacje

Galeria

dom pogrzebowy sosnowiec zagórze pogrzeby w sosnowcu usługi pogrzebowe w sosnowcu całodobowy zakład pogrzebowy zakład pogrzebowy w sosnowcu przewóz zwłok sosnowiec transport zwłok sosnowiec pogrzeby tradycyjne sosnowiec firma pogrzebowa w sosnowcu pogrzeby z trumna i konduktem kremacje sosnowiec kwiaty na pogrzeb sosnowiec tani zakład pogrzebowy sosnowiec

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 16, 41-219 Sosnowiec

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.