Zakład pogrzebowy Sosnowiec

zakład pogrzebowy Sosnowiec
Zakład Pogrzebowy Irys Sosnowiec
ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 16
41-219, Sosnowiec
32 360 37 37
501 697 831
biuro@irys.sosnowiec.pl
www.irys.sosnowiec.pl
Facebook

Zakład Pogrzebowy IRYS to znana w Zagłębiu firma, która specjalizuje się w realizacji usług pogrzebowych i przewozów zmarłych. Firma pogrzebowa oferuje swoim Klientom doświadczenie i solidność. Jest to możliwe dzięki zaangażowaniu w wypełnianie obowiązków zawodowych i wsłuchaniu się w potrzeby każdej rodziny w żałobie, a także dzięki empatii oraz współczuciu względem tych, którzy stanęli w obliczy śmierci bliskiej im osoby.

Dom pogrzebowy IRYS posiada biuro mieszczące się w Sosnowcu, w dzielnicy Zagórze przy ulicy Księdza Jerzego Popiełuszki 16. Tam można spotkać wykwalifikowany personel, który zrobi wszystko, by odciążyć Bliskich zmarłego w tych trudnych chwilach. Poza osobistym kontaktem w razie potrzeby można otrzymać fachową pomoc korzystając z telefonów firmy w Sosnowcu czynnych całą dobę. Są to numery: 32 360-37-37 oraz 501-697-831. Pracownicy firmy są w stanie pomóc we wszystkich formalnościach oraz uzyskaniu należnego zasiłku pogrzebowego.

Usługi pogrzebowe Sosnowiec

Zakład usług pogrzebowych IRYS specjalizuje się w przygotowaniu zarówno pogrzebów tradycyjnych z trumną, kremacyjnych z urną w formie wyznaniowej lub świeckiej. W przypadku pochówku o charakterze świeckim można skorzystać z usługi Mistrza Ceremonii, który w trakcie uroczystości staje się niejako ustami rodziny zmarłego: przewodniczy uroczystości, a także – najczęściej – wygłasza mowę pogrzebową przygotowaną specjalnie na tę okazję.

usługi pogrzebowe Sosnowiec

Zakład pogrzebowy z Sosnowca w swoim asortymencie posiada także bogaty wybór akcesoriów pogrzebowych. Na miejscu istnieje możliwość wybrania trumny, wśród wielu modeli, wykonanych z różnych rodzajów drewna. Każda z trumien proponowanych przez firmę IRYS jest inna, a zarazem każda jest wyjątkowa. Wzory zostały dopasowane do wymogów rynku pogrzebowego i dzięki temu z pewnością każda rodzina w żałobie może znaleźć taki model trumny, który będzie najbardziej odpowiedni. Poza tym w ofercie Domu pogrzebowego IRYS w Sosnowcu znajdują się także urny: drewniane, metalowe, kamienne czy ceramiczne. Wszystkie akcesoria żałobne odznaczają się najwyższą jakością, ponieważ pochodzą od najbardziej cenionych producentów z Polski i zagranicy.

Dom pogrzebowy z Sosnowca poza wyżej wymienionymi usługami pogrzebowymi, zajmuje się także doborem odpowiednich kompozycji kwiatowych, które stanowią idealne dopełnienie całości ceremonii. Firmowa florystka jest w stanie przygotować dla Państwa wieńce i wiązanki pogrzebowe, które zostaną wykonane krótko przed ceremonią żałobną i następnie dowiezione na miejsce pogrzebu. Każda z form florystycznych zostaje przygotowana z najwyższej jakości kwiatów lub na życzenie również z kwiatów sztucznych.

Dodatkowo pracownicy zakładu pogrzebowego zadbają o oprawę muzyczną ceremonii, oferując szeroki zakres możliwości. Ceremonia może zostać uświetniona akompaniamentem dźwięków trąbki, skrzypiec lub orkiestry. Wszystko odbywa się zgodnie z wolą najbliższej rodziny oraz według jej wytycznych.

transport zwłok sosnowiec

Przewóz zwłok Sosnowiec

Zakład Pogrzebowy IRYS oferuje także usługi z zakresu transportu zwłok w Polsce oraz poza granicami kraju. Usługa przewozowa obejmuje sprowadzenie ciała lub prochów zmarłego z zagranicy do Sosnowca lub innego miasta, ale także transport z Polski do innego kraju np. na Ukrainę.

Pracownicy firmy pogrzebowej IRYS pomogą we wszystkich formalnościach związanych ze sprowadzeniem ciała z zagranicy.  Transport zwłok odbywa się za każdym razem z zachowaniem szacunku dla Zmarłego. Wszystkie usługi przewozu zmarłych świadczone są samochodem przystosowanym do transportu międzynarodowego, który spełnia wszystkie normy sanitarne i konsularne.

kremacje sosnowiec

Kremacje Sosnowiec

Kremacja jest formą pochówku, która jest coraz częściej wybierana nie tylko przez osoby młodsze, ale także przez przedstawicieli starszego pokolenia.  Kremacja polega na spopieleniu ciała osoby zmarłej w piecu kremacyjnych, zaś po spopieleniu prochy zmarłego umieszcza się w urnie, która później zostaje złożona do grobu lub też umieszczona w niszy kolumbarium.

Zakład Pogrzebowy IRYS od wielu lat zajmuje się przygotowaniem ceremonii pogrzebowych urnowych, połączonych z kremacją. Posiadając niezbędną wiedzę i doświadczenie w tym zakresie – pracownicy firmy chętnie pomogą i odciążą bliskich osób zmarłych w tych najtrudniejszych chwilach oraz chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania, jakie mogą się pojawić w trakcie przygotowań do kremacji.

firma pogrzebowa sosnowiec

Cmentarze w Sosnowcu

Zakład Pogrzebowy IRYS świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe w województwie śląskim. Pogrzeby mieszkańców Sosnowca i okolic, które organizuje firma IRYS, odbywają się najczęściej na następujących cmentarzach:

 • Cmentarz parafii Katedralnej Wniebowzięcia NMP – ul. Smutna 5, 41-214 Sosnowiec
 • Cmentarz Komunalny – ul. Wojska Polskiego 124, 41-208 Sosnowiec
 • Cmentarz– ul. Generała Władysława Andersa, 41-200 Sosnowiec
 • Cmentarz Sosnowiec Pekin – ul. 11 Listopada, 41-200 Sosnowiec
 • Cmentarz Niwka – ul. Wojska Polskiego, 41-200 Sosnowiec
 • Cmentarz parafialny – ul. Zuzanny, 41-219 Sosnowiec
 • Cmentarz w Ostrowach – ul. Stefana Starzyńskiego 2, 41-200 Sosnowiec

Dom pogrzebowy Sosnowiec ul. Popiełuszki

Ekshumacje w Sosnowcu

Ekshumacja jest procesem, który polega na wydobyciu ciała lub szczątków osoby zmarłej z dotychczasowego miejsca spoczynku, zazwyczaj w celu przeniesienia w inne miejsce – np. do rodzinnego grobu lub na cmentarz w innej miejscowości. Wykonywana jest zazwyczaj na zlecenie najbliższej rodziny zmarłego, ale może zostać zlecona przez prokuraturę lub sąd. Jej wykonanie możliwe jest między 16 października a 15 kwietnia.

Zakład Pogrzebowy IRYS dysponuje wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w zakresie przeprowadzania ekshumacji na wszystkich cmentarzach Sosnowca i okolic. Posiada sprzęt umożliwiający jej sprawne przeprowadzenie, dzięki czemu wszystko odbywa się według przepisów prawnych, z uwzględnieniem bezpieczeństwa środowiska, jak i ludzi.

Zakład Pogrzebowy Irys Sosnowiec jest dostępny pod adresem ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 16 pod numerami telefonu 32 360 37 37 i 501 697 831.

Rekomendacje

Galeria

dom pogrzebowy sosnowiec zagórze pogrzeby w sosnowcu usługi pogrzebowe w sosnowcu całodobowy zakład pogrzebowy zakład pogrzebowy w sosnowcu przewóz zwłok sosnowiec transport zwłok sosnowiec pogrzeby tradycyjne sosnowiec firma pogrzebowa w sosnowcu pogrzeby z trumna i konduktem kremacje sosnowiec kwiaty na pogrzeb sosnowiec tani zakład pogrzebowy sosnowiec

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 16, 41-219 Sosnowiec

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

 1. Bardzo cieszymy się, że zdecydowaliśmy się na usługi w Irysie, zostaliśmy obdarzeni szacunkiem i zrozumieniem, wszystkimi formalnościami zajęła się firma.

  (5/5)
 2. Chciałbym wyrazić swoją wdzięczność dla zakładu pogrzebowego Irys za ich wspaniałą opiekę i wsparcie podczas organizacji pogrzebu mojej mamy. Ich troska i życzliwość były bardzo pocieszające w trudnych chwilach.

  (5/5)
 3. W zakładzie pogrzebowym Irys spotkaliśmy się z prawdziwą empatią i zrozumieniem. Wysoka jakość usług zapewniła piękną i godną ceremonię pożegnalną. Polecam tę firmę

  (5/5)
 4. Zakład pogrzebowy Irys stanął na wysokości zadania. Zorganizował dopracowaną w każdym szczególe piękną ceremonię. Uwzględnili wszystkie nasze prośby. Polecam

  (5/5)
 5. Polecam firmę pogrzebowa Irys, podczas rozmowy na spokojnie dopasowali rozwiązania i cenę pogrzebu do naszych oczekiwań. Organizacja ceremonii pogrzebowej bez zarzutu. Firma godna polecenia.

  (5/5)
 6. Firma Irys to dla mnie osobiście pewność, że w czasie pogrzebu nie zdarzy się nic nieprzewidzianego. Co więcej: każdy szczegół jest uzgodniony i drobiazgowo zrealizowany. Bardzo dziękuję całej firmie i bardzo polecam.

  (5/5)
 7. W najtrudniejszym okresie życia mogliśmy polegać na pracowników zakładu pogrzebowego Irys. Pomogli z formalnościami, z doborem kwiatów i trumny oraz zorganizowali piękną ceremonię.

  (5/5)

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *