Zakład pogrzebowy Suwałki

dom pogrzebowy hades
Zakład Pogrzebowy Suwałki Hades
ul. Wyszyńskiego 3
16-400, Suwałki
87 567 40 05
87 566 30 58
hades.suwalki@wp.pl
www.hades-suwalki.pl

Zakład Pogrzebowy HADES jest firmą rodzinną i wielopokoleniową, która powstała w 1990 roku, co oznacza, że ma ponad 30 letnie doświadczenie w branży funeralnej. Od momentu swojego powstania nieprzerwanie pomaga w żałobie mieszkańcom Suwałk i okolicznych miejscowości takich jak Jeleniewo, Raczki, Kaletnik, Rutka-Tartak, Żyliny, Bakałarzewo w trudnej sytuacji, jaka związana jest ze śmiercią najbliższych.

Firma pogrzebowa w Suwałkach działa głownie na terenie województwa podlaskiego, jednak w razie potrzeby jest w stanie podjąć się przygotowania ceremonii w każdym miejscu w Polsce. Firma specjalizuje się w organizacji pogrzebów wszystkich rodzajów oraz w przewozie zwłok. Zakład pogrzebowy HADES prowadzi aż trzy biura w raz z rozbudowanym zapleczem i kaplicami. Jedno z biur zakładu pogrzebowego zlokalizowane jest przy ul. Wyszyńskiego 3, drugie przy ul. Bakałarzewskiej 6, natomiast trzecie – przy ul. Mickiewicza 17A. W każdym z tych biur czeka na rodziny w żałobie wykwalifikowany personel służący radą, pomocą i wsparciem w tych trudnych chwilach.

Usługi pogrzebowe Suwałki

Pracownicy zatrudnieni w Domu Pogrzebowym HADES w Suwałkach to kompetentni, obdarzeni empatią ludzie, którzy w swojej pracy skupiają się na pomocy drugiemu człowiekowi. Są oni w stanie przejąć od swoich Klientów wszelkie kwestie formalne, jakich należy dopełnić w celu przygotowania pogrzebu. Pracownicy firmy pomogą także w uzyskaniu należnego zasiłku pogrzebowego z ZUS, KRUS czy MSWiA oraz przy uzgadnianiu poszczególnych elementów usług pogrzebowych, a także zrobią wszystko, aby dopasować je do możliwości finansowych rodzin.

Dom Pogrzebowy HADES Suwałki oferuje także szeroki wybór akcesoriów funeralnych – takich, jak trumny, urny czy odzież żałobna. Poza tym firma, jest w stanie zaoferować rodzinom przygotowanie kompozycji kwiatowych. Wieńce, wiązanki czy bukiety zostaną wykonane ze świeżych kwiatów, gwarantując tym samym trwałość i wysoką jakość wykonania. Kwiaty zostaną dostarczone do kaplicy i na cmentarz, oraz odpowiednio wyeksponowane na pogrzebie.

dom pogrzebowy hades Suwałki

Kompleksowa pomoc w organizacji ceremonii żałobnych

Warto wspomnieć, iż Zakład Pogrzebowy w Suwałkach dysponuje własnym pomieszczeniem chłodniczym. Miejsce to wyposażone jest w profesjonalne zaplecze i jednocześnie gwarantuje, iż ciała zmarłych w odpowiednich warunkach będzie oczekiwać na pochówek. Całodobowa chłodnia umożliwia także świadczenie usług z zakresu tanatokosmetyki, polegające na przygotowaniu ciała do pochówku.

oprawa florystyczna Hades Suwałki

Pięciu pracowników Zakładu Pogrzebowego HADES przeszło szkolenia z zakresu tanatopraksji i kosmetyki pośmiertnej u jednego z czołowych specjalistów w tej dziedzinie na terenie Polski i w tej części Europy – Ireneusza Migdała. Wszystko więc odbywa się zgodnie z normami i ściśle według wytycznych najbliższej rodziny. Ponadto wychodząc naprzeciw potrzebom klientów firma udostępnia prywatne eleganckie kaplice, gdzie bliscy zmarłego mogą wspólnie spędzić ostatnie chwile w odpowiedniej atmosferze, bez pośpiechu i w ciszy – pożegnać ukochanego zmarłego.

flota karawanów Hades Suwałki

Zakład Pogrzebowy HADES świadczy także usługi z zakresu transportu zwłok, zarówno na obszarze Polski, jak i na trasach międzynarodowych. Wszystkie transporty odbywają się specjalistycznymi karawanami, marki Mercedes.

Kremacje Suwałki

Kremacja polega na spopieleniu ciała osoby zmarłej przy wykorzystaniu specjalistycznych pieców kremacyjnych. Cały proces odbywa się automatycznie. Wszystkie kremacje organizowane przez nasza firmę są opatrzone odpowiednim certyfikatem. 

Kremacja w ostatnich latach znacząco zyskała na popularności, co związane jest z coraz bardziej zmniejszającą się liczbą miejsc grzebalnych. Na wybór kremacji mają wpływ także inne aspekty: kulturowe, ekologiczne a także ekonomiczne, gdyż często koszt pogrzebu z uprzednią kremacją jest niższy od kosztu pogrzebu tradycyjnego.

Zakład Pogrzebowy HADES w Suwałkach spieszy z profesjonalną pomocą w organizacji uroczystości połączonych z kremacją, we wszelkich kwestiach formalnych oraz logistycznych.

kaplica pogrzebowa Suwałki

Cmentarze w Suwałkach

Zakład Pogrzebowy HADES świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe i cmentarne mieszkańcom Suwałk i okolic. Pogrzeby, organizowane przez tę firmę, odbywają się najczęściej na następujących cmentarzach:

  • Cmentarz – ul. Mikołaja Reja, 16-402 Suwałki
  • Cmentarz parafialny – ul. Wojska Polskiego 36, 16-400 Suwałki
  • Cmentarz w Płocicznie – 16-413 Suwałki
  • Cmentarz parafialny – ul. Cmentarna 5, 16-420 Raczki
  • Cmentarz rzymsko-katolicki – Kaletnik 72, 16-411 Kaletnik
  • Cmentarz Szczebra – 16-304 Nowinka

Ekshumacje w Suwałkach

Ekshumacja polega na wydobyciu ciała lub szczątków osoby zmarłej z dotychczasowego miejsca spoczynku, celem przeniesienia ich do innego grobu na tym samym lub innym cmentarzu. Do wykonania ekshumacji niezbędne jest uzyskanie zgody miejscowego inspektora sanitarnego, a sama ekshumacja może zostać przeprowadzona jedynie w okresie między 16 października a 15 kwietnia w godzinach porannych.

Zakład Pogrzebowy HADES podejmuje się przygotowania oraz realizacji procesu ekshumacji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu personel firmy dysponuje wiedzą, umiejętnościami oraz narzędziami, umożliwiającymi jej sprawne wykonanie.

Zakład Pogrzebowy Suwałki Hades jest dostępny pod adresem ul. Wyszyńskiego 3 pod numerami telefonu 87 567 40 05 i 87 566 30 58.

Rekomendacje

Galeria

oprawa kwiatowa Hades oprawa kwiatowa Suwałki oprawa florystyczna Suwałki oprawa florystyczna Hades zakład pogrzebowy Hades Suwałki namiot pogrzebowy Hades Suwałki karawany pogrzebowe Suwałki kaplica pożegnań Suwałki oprawa florystyczna Hades Suwałki sala pożegnań Suwałki sala pożegnań Hades Suwałki biuro pogrzebowe Hades Suwałki flota karawanów Hades Suwałki transport zwłok Suwałki dom pogrzebowy hades Suwałki zakład usług pogrzebowych w Suwałkach usługi pogrzebowe dom pogrzebowy hades suwałki kaplica pogrzebowa Suwałki pogrzeby wyznaniowe i świeckie sala pożegnań hades suwałki ceremonie pożegnalne kaplica hades suwałki pogrzeby urnowe i z trumną ceremonie pogrzebowe w Suwałkach i okolicach firma pogrzebowa suwałki usługi pogrzebowe raczki usługi pogrzebowe Bakałarzewo tanie pogrzeby suwałki kwiaty na pogrzeb suwalki wiązanki pogrzebowe wieńce pogrzebowe kwiaty z dowozem na pogrzeb w suwalkach

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Wyszyńskiego 3, 16-400 Suwałki

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *