Zakład pogrzebowy Świdnica

Zakład Pogrzebowy Olimp
Zakład Pogrzebowy Olimp Świdnica
ul. Westerplatte 48
58-100 , Świdnica
570 434 488
krematoriumolimp@gmail.com
zakladpogrzebowyolimp.pl

Zakłady Pogrzebowe OLIMP to rodzinna firma, która powstała z inicjatywy Pani Haliny Łobasz. W prawidłowym działaniu oraz rozwoju firmy wspiera Panią Halinę syn Paweł. Od początku swojej działalności firma przykłada wagę do profesjonalnych i kompleksowych usług pogrzebowych, starając się sprostać wszystkim wymaganiom Klientów.

Zakład Pogrzebowy OLIMP w Świdnicy prowadzi biuro zlokalizowane przy ulicy Westerplatte 48. Inne biura tej firmy zlokalizowane są we Wrocławiu oraz Strzelinie. Dom pogrzebowy prowadzi własne krematorium z chłodnią , sala pożegnań i nowoczesnym zapleczem. W każdym z biur do dyspozycji Klientów jest profesjonalna obsługa, która zrobi wszystko, aby pomóc w organizacji uroczystości pogrzebowej i ułatwić przetrwanie tego trudnego czasu.

Usługi Pogrzebowe Świdnica

Specjaliści, zatrudnieni w firmie OLIMP w Świdnicy, zajmują się pomocą Klientom od momentu pierwszego zgłoszenia, poprzez wszystkie formalności składające się na przygotowanie pogrzebu oraz uzyskanie zasiłku pogrzebowego oraz wykonanie innych niezbędnych usług. Dodatkowo Zakład Pogrzebowy OLIMP może zająć się wykonaniem usług kamieniarskich lub dodatkowych usług cmentarnych. Na rodziny czeka też nowoczesne rozwiązanie w postaci darmowych e-nekrologów.

dom pogrzebowy Świdnica

W skład kompleksowych usług, świadczonych przez Zakład Pogrzebowy OLIMP wchodzi także pomoc w doborze odpowiednich akcesoriów funeralnych. W ofercie znajduje się bogaty wybór urn oraz trumien. Firma zajmuje się zapewnieniem profesjonalnego wystroju wokół grobu, jak i jest w stanie zadbać o odpowiednie nagłośnienie, całościową oprawę muzyczną oraz florystyczną.

Nowoczesna infrastruktura – własne krematorium

Zakład Pogrzebowy OLIMP ze Świdnicy oddaje do dyspozycji rodzin w żałobie nowoczesną infrastrukturę funeralną, w postaci własnego krematorium. Oprócz krematorium, w obiekcie tym są sale pożegnań oraz sala, w której ciało zmarłego przygotowywane jest do ostatniego pożegnania poprzez usługi z zakresu tanatokosmetyki.

Firma Pogrzebowa Olimp w Świdnicy realizuje profesjonalne usługi z zakresu transportu zmarłych z zagranicy, wykonując przewozy na zlecenie osób prywatnych i instytucji. Zakład usług pogrzebowych posiada nowoczesny tabor karawanów pogrzebowych przystosowany do krajowego i międzynarodowego przewozu zwłok.

Dom Pogrzebowy OLIMP ze Świdnicy prowadzi całodobowe pogotowie pogrzebowe, w ramach którego wykwalifikowani pracownicy są do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

usługi pogrzebowe Świdnica

Zakład OLIMP oferuje usługi z zakresu szeroko rozumianych usług cmentarnych, jak przygotowanie mogił ziemnych czy murowanych, a także demontażu i montażu nagrobków. Dla osób, które nie są w stanie regularnie odwiedzać miejsc spoczynku swoich najbliższych, firma wprowadziła usługę opieki nad grobami.

Kremacje Świdnica

Kremacja w ciągu ostatnich paru lat zyskała bardzo na popularności. Duży wpływ miało na to uznanie kremacji za równorzędną względem pogrzebu tradycyjnego formę pochówku przez Kościół rzymsko-katolicki w 1983. Za jej wykonaniem obecnie przemawiają, oprócz kwestii psychologicznych, także kwestie ekologiczne i ekonomiczne, a przede wszystkim malejąca dostępność miejsc grzebalnych przystosowanych do pogrzebów tradycyjnych.

Zakład Pogrzebowy OLIMP organizuje w sposób godny pogrzeby urnowe z uprzednią kremacją. Firma, dzięki posiadaniu własnego krematorium, oferuje krótkie terminy na przeprowadzenie procedury kremacji. Dzięki temu termin oczekiwania na pogrzeb kremacyjny nie ulega wydłużeniu. Przed spopieleniem osoby zmarłej do krematorium rodzina ma możliwość pożegnania z nią w sali pożegnań. Każda wykonana kremacja jest opatrzona odpowiednim certyfikatem, wręczanym rodzinie.

firma pogrzebowa w Świdnicy

Cmentarze w Świdnicy

Zakład Pogrzebowy OLIMP służy wsparciem w kompleksowej organizacji uroczystości pogrzebowych w województwie dolnośląskim. Mieszkańcy Świdnicy i okolic najczęściej znajdują swoje miejsce spoczynku na następujących nekropoliach:

Cmentarz komunalny – ul. Waleriana Łukasińskiego 49, 58-100 Świdnica
Cmentarz komunalny – ul. Słowiańska 1, 58-100 Świdnica
Cmentarz parafialny – Al. Brzozowa 2, 58-100 Świdnica
Cmentarz parafialny – Bystrzyca Górna 17, 58-114 Bystrzyca Górna
Cmentarz parafialny – Bystrzyca Dolna, 58-100 Bystrzyca Dolna
Cmentarz parafii rzymsko-katolickiej pw. św. Mikołaja – 58-125 Pszenno
Cmentarz katolicki – Makowice 30, 48-320 Makowice
Cmentarz – Bojanice 57, 58-113 Bojanice

pogrzeb urnowy w Świdnicy

Ekshumacje w Świdnicy

Ekshumacja obejmuje procedurę otwarcia dotychczasowego grobu i wydobycie z niego zwłok lub szczątków, najczęściej w celu przeniesienia w inne miejsce spoczynku. Nadzór nad ekshumacjami sprawuje właściwy powiatowy inspektor sanitarny, który wskazuje datę jego wykonania. Najczęściej jest to możliwe jest między 16 października a 15 kwietnia w godzinach porannych. Wszelkie przepisy z nią związane zawarte zostały w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 7 grudnia 2001 r. w sprawie postępowania ze zwłokami i szczątkami ludzkimi (Dz. U. z 2001 r. Nr 153, poz. 1783).

Zakłady Pogrzebowe OLIMP posiadają odpowiednią wiedzę i doświadczenie w przeprowadzaniu procesu ekshumacji. Firma dysponuje właściwym sprzętem, który umożliwia przeprowadzenie tej operacji w sposób bezpieczny i z poszanowaniem godności Zmarłego.

Zakład Pogrzebowy Olimp Świdnica jest dostępny pod adresem ul. Westerplatte 48 pod numerem telefonu 570 434 488.

Rekomendacje

Galeria

całodobowy zakład pogrzebowy Świdnica zakład pogrzebowy w świdnicy urny pogrzebowe i kremacje Świdnica krematorium firmy Olimp usługi pogrzebowe organizacja pogrzebów firma pogrzebowa w świdnicy dom pogrzebowy w świdnicy usługi pogrzebowe i cmentarne całodobowy zakład pogrzebowy Świdnica organizcja pogrzebów na cmentarzach w Świdnicy usługi pogrzebowe w świdnicy

Kontakt z zakładem

Adres: Westerplatte 48, 58-100 Świdnica

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *