Zakład pogrzebowy Świebodzice

zakład pogrzebowy Ozyrys Świebodzice
Zakład Pogrzebowy Ozyrys Świebodzice
ul. Bolesława Prusa 2
58-160, Świebodzice
697 513 198
530 630 713
ozyrys.walbrzych@gmail.com
ozyrys-swiebodzice.pl
zakladpogrzebowyozyrys.pl

Zakład Pogrzebowy OZYRYS specjalizuje się w świadczeniu usług pogrzebowych w Świebodzicach i okolicach. Firma zajmuje się przygotowaniem i przeprowadzaniem wszystkich rodzajów ceremonii pogrzebowych zarówno tradycyjnych jak i kremacyjnych, świeckich i wyznaniowych. Do każdego zlecenia zakład pogrzebowy podchodzi indywidualnie i dużą wagę przykłada do wsparcia rodzin, sprawnego załatwienia wszelkich formalności, zapewnienia pięknej i wzruszającej oprawy ceremonii w tym i tak wyjątkowo trudnym czasie.

Dom pogrzebowy OZYRYS posiada biuro zlokalizowane w Świebodzicach przy ulicy Bolesława Prusa 2, gdzie na rodziny w żałobie oczekuje wykwalifikowany personel, posiadający stosowne kwalifikacje, obdarzony empatią i przez to wszystko ukierunkowany na spełnienie potrzeb swoich Klientów. Drugie biuro firmy OZYRYS znajduje się w Wałbrzychu przy ul. Henryka Wieniawskiego 37, w dzielnicy Podzamcze-Szczawienko. Tam też znajduje się piękny dom pogrzebowy, w którym odbywają się ceremonie ostatniego pożegnania dla rodzin naszych Klientów.

Pracownicy zakładu pozostają do dyspozycji 24 godziny na dobę i zawsze chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Dodatkowo w celu odciążenia Bliskich Zmarłego z trudu dopełnienia spraw urzędowych i organizacyjnych, pracownicy mogą przejąć wszystkie kwestie formalne i reprezentować Klientów we wszystkich urzędach czy instytucjach. OZYRYS oferuje bezgotówkowe rozliczenie pogrzebu w ramach zasiłku pogrzebowego z ZUS, KRUS oraz MSWiA. Firma służy pomocą każdej rodzinie w żałobie i odpowie na wszystkie pytania.

Usługi pogrzebowe Świebodzice

Usługi, świadczone przez OZYRYS w Świebodzicach, obejmują również przewóz Zmarłych i realizowane są na obszarze całego kraju oraz na trasach międzynarodowych. O każdej porze dnia i nocy, pracownicy są w stanie podjąć się eksportacji zwłok ze wskazanego wcześniej miejsca do własnej chłodni. Pracownicy firmy OZYRYS udzielą także, w razie potrzeby, wszelkich informacji i wyjaśnią zasady postępowania w przypadku śmierci Bliskiej Osoby. Każde działanie nacechowane jest należytym szacunkiem względem godności Osoby Zmarłej i troską o jej rodzinę.

zakład usług pogrzebowych w Świebodzicach

Podejmując się organizacji międzynarodowego transportu zwłok, zakład pogrzebowy ze Świebodzic przejmuje na siebie wszystkie obowiązki. Pracownicy posiadający ogromne doświadczenie i wiedzę pomogą we wszystkich formalnościach dotyczących przewozu zwłok, a nawet przejmą je na siebie oraz pomogą w tłumaczeniu dokumentów. Usługi transportowe świadczone są na najwyższym możliwym poziomie dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowników jak i nowoczesnemu taborowi pojazdów. Wszystkie karawany zostały przystosowane i odpowiednio wyposażone do świadczenia usług z zakresu transportu zwłok. Dzięki temu wszystko odbywa się zgodnie z literą prawa, a zlecenia realizowane są w wyznaczonym terminie.

Organizacja pogrzebów w Świebodzicach

Na kompleksowe usługi pogrzebowe składa się także przygotowanie oprawy muzycznej ceremonii. Muzyka bowiem towarzyszy człowiekowi na różnych etapach życia i często wykorzystywana jest do podkreślenia rangi uroczystości. Zakład Pogrzebowy OZYRYS oferuje szeroki repertuar świeckich i wyznaniowych utworów żałobnych. W zależności od potrzeb Klientów mogą one zostać wykonane na żywo przez profesjonalnych instrumentalistów lub odtworzone ze sprzętu nagłaśniającego.

usługi pogrzebowe w świebodzicach

Zakład Pogrzebowy OZYRYS prowadzi sprzedaż różnorodnych akcesoriów pogrzebowych. Poza szerokim wyborem trumien czy urn w biurze firmy mogą Państwo nabyć  tabliczki, krzyże, różańce i modlitewniki. Firma zadba o każdy nawet najdrobniejszy element uroczystości tak, aby pogrzeb zgodny był z oczekiwaniami Klientów oraz ich możliwościami finansowymi.

Kremacja Świebodzice

Kremacja jest formą pochówku, która w ostatnich latach znacząco zyskała na popularności. Ten fakt jest związany z kwestiami ekonomicznymi, ekologicznymi i społecznymi. Kremacja oznacza spopielenie ciała osoby zmarłej, a następnie umieszczenie prochów Zmarłego w urnie. Urna zostaje złożona do grobu – ziemnego lub murowanego, do grobowca lub też do niszy w kolumbarium.

Zakład Pogrzebowy OZYRYS Świebodzice zajmuje się kompleksowym przygotowaniem i organizacją uroczystości żałobnych, połączonych z kremacją. Pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania Klientów i pomogą w organizacji kremacji, poprzez przejęcie na siebie całości kwestii formalnych i logistycznych, związanych z pogrzebem i kremacją.

pogrzeby w świebodzicach

Cmentarze w Świebodzicach

Zakład Pogrzebowy OZYRYS służy pomocą w organizacji usług pogrzebowych na terenie województwa dolnośląskiego. Pogrzeby mieszkańców Świebodzic oraz okolic, które przygotowuje firma OZYRYS, odbywają się głównie na następujących cmentarzach:

  • Cmentarz komunalny – ul. Kamiennogórska, 58-160 Świebodzice
  • Cmentarz komunalny – ul. Wałbrzyska, 58-160 Świebodzice
  • Cmentarz – ul. Jasna 6, 58-160 Świebodzice

transport zwłok

Ekshumacje w Świebodzicach

Ekshumacja jest skomplikowanym procesem, regulowanym prawnie, który polega na przeniesienia zwłok z istniejącego grobu na inne miejsce spoczynku. Najczęściej wykonywana jest na zlecenie rodziny, ale może zostać zlecona przez prokuraturę lub sąd. Do jej wykonania niezbędne jest uzyskanie zgody miejscowego Inspektora Sanitarnego. Procedura ekshumacji może zostać przeprowadzona w okresie między 16 października a 15 kwietnia w godzinach porannych.

Zakład Pogrzebowy OZYRYS zajmuje się przygotowaniem i wykonywaniem ekshumacji. Firma dysponuje doświadczeniem i wiedzą, koniecznymi, aby bezpiecznie, sprawnie i z szacunkiem względem Zmarłego przeprowadzić procedurę.

Rekomendacje

Galeria

firma pogrzebowa świebodzice pogrzeby w świebodzicach usługi pogrzebowe w świebodzicach zakład pogrzebowy w świebodzicach

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Bolesława Prusa 2, 58-160 Świebodzice

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.