Zakład pogrzebowy Świebodzice

Zakład Pogrzebowy Świebodzice
+48 501 759 267
funer.com.pl
mementis.com.pl


DODAJ SWÓJ ZAKŁAD POGRZEBOWY W ŚWIEBODZICACH

Kierownik projektu
Bartosz Wojtkowiak
tel. kom.: +48 501 759 267

Specjalista ds. obsługi klienta
Agnieszka Jastrzemska
tel. kom.: +48 790 600 102

 

Zakład Pogrzebowy ze Świebodzic specjalizuje się w świadczeniu usług pogrzebowych w Świebodzicach i okolicach. Firma zajmuje się przygotowaniem i przeprowadzaniem wszystkich rodzajów ceremonii pogrzebowych zarówno tradycyjnych jak i kremacyjnych, świeckich i wyznaniowych. Do każdego zlecenia zakład pogrzebowy podchodzi indywidualnie i dużą wagę przykłada do wsparcia rodzin, sprawnego załatwienia wszelkich formalności, zapewnienia pięknej i wzruszającej oprawy ceremonii w tym i tak wyjątkowo trudnym czasie.

Dom pogrzebowy posiada biuro zlokalizowane w Świebodzicach przy ulicy, gdzie na rodziny w żałobie oczekuje wykwalifikowany personel, posiadający stosowne kwalifikacje, obdarzony empatią i przez to wszystko ukierunkowany na spełnienie potrzeb swoich Klientów.

Pracownicy zakładu pozostają do dyspozycji 24 godziny na dobę i zawsze chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Dodatkowo w celu odciążenia Bliskich Zmarłego z trudu dopełnienia spraw urzędowych i organizacyjnych, pracownicy mogą przejąć wszystkie kwestie formalne i reprezentować Klientów we wszystkich urzędach czy instytucjach. Firma pogrzebowa oferuje bezgotówkowe rozliczenie pogrzebu w ramach zasiłku pogrzebowego z ZUS, KRUS oraz MSWiA. Firma służy pomocą każdej rodzinie w żałobie i odpowie na wszystkie pytania.

Usługi pogrzebowe Świebodzice

Zakład w Świebodzicach, obejmuje szeroki wachlarz usług pogrzebowych w tym również przewóz zmarłych na obszarze całego kraju oraz na trasach międzynarodowych. O każdej porze dnia i nocy, pracownicy są w stanie podjąć się eksportacji zwłok ze wskazanego wcześniej miejsca do własnej chłodni. Pracownicy firmy pogrzebowej udzielą także, w razie potrzeby, wszelkich informacji i wyjaśnią zasady postępowania w przypadku śmierci Bliskiej Osoby. Każde działanie nacechowane jest należytym szacunkiem względem godności Osoby Zmarłej i troską o jej rodzinę.

Podejmując się organizacji międzynarodowego transportu zwłok, zakład pogrzebowy ze Świebodzic przejmuje na siebie wszystkie obowiązki. Pracownicy posiadający ogromne doświadczenie i wiedzę pomogą we wszystkich formalnościach dotyczących przewozu zwłok, a nawet przejmą je na siebie oraz pomogą w tłumaczeniu dokumentów. Usługi transportowe świadczone są na najwyższym możliwym poziomie dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowników jak i nowoczesnemu taborowi pojazdów. Wszystkie karawany zostały przystosowane i odpowiednio wyposażone do świadczenia usług z zakresu transportu zwłok. Dzięki temu wszystko odbywa się zgodnie z literą prawa, a zlecenia realizowane są w wyznaczonym terminie.

Organizacja pogrzebów w Świebodzicach

Na kompleksowe usługi pogrzebowe składa się także przygotowanie oprawy muzycznej ceremonii. Muzyka bowiem towarzyszy człowiekowi na różnych etapach życia i często wykorzystywana jest do podkreślenia rangi uroczystości. Zakład Pogrzebowy w Świebodzicach oferuje szeroki repertuar świeckich i wyznaniowych utworów żałobnych. W zależności od potrzeb Klientów mogą one zostać wykonane na żywo przez profesjonalnych instrumentalistów lub odtworzone ze sprzętu nagłaśniającego.

dom pogrzebowy prowadzi sprzedaż różnorodnych akcesoriów pogrzebowych. Poza szerokim wyborem trumien czy urn w biurze firmy mogą Państwo nabyć  tabliczki, krzyże, różańce i modlitewniki. Firma zadba o każdy nawet najdrobniejszy element uroczystości tak, aby pogrzeb zgodny był z oczekiwaniami Klientów oraz ich możliwościami finansowymi.

Kremacje Świebodzice

Kremacja jest formą pochówku, która w ostatnich latach znacząco zyskała na popularności. Ten fakt jest związany z kwestiami ekonomicznymi, ekologicznymi i społecznymi. Kremacja oznacza spopielenie ciała osoby zmarłej, a następnie umieszczenie prochów Zmarłego w urnie. Urna zostaje złożona do grobu – ziemnego lub murowanego, do grobowca lub też do niszy w kolumbarium.

Zakład Pogrzebowy Świebodzice zajmuje się kompleksowym przygotowaniem i organizacją uroczystości żałobnych, połączonych z kremacją. Pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania Klientów i pomogą w organizacji kremacji, poprzez przejęcie na siebie całości kwestii formalnych i logistycznych, związanych z pogrzebem i kremacją.

Cmentarze w Świebodzicach

Zakład Pogrzebowy służy pomocą w organizacji usług pogrzebowych na terenie województwa dolnośląskiego. Pogrzeby mieszkańców Świebodzic oraz okolic, które przygotowuje firma pogrzebowa, odbywają się głównie na następujących cmentarzach:

  • Cmentarz komunalny – ul. Kamiennogórska, 58-160 Świebodzice
  • Cmentarz komunalny – ul. Wałbrzyska, 58-160 Świebodzice
  • Cmentarz – ul. Jasna 6, 58-160 Świebodzice

Ekshumacje w Świebodzicach

Ekshumacja jest skomplikowanym procesem, regulowanym prawnie, który polega na przeniesienia zwłok z istniejącego grobu na inne miejsce spoczynku. Najczęściej wykonywana jest na zlecenie rodziny, ale może zostać zlecona przez prokuraturę lub sąd. Do jej wykonania niezbędne jest uzyskanie zgody miejscowego Inspektora Sanitarnego. Procedura ekshumacji może zostać przeprowadzona w okresie między 16 października a 15 kwietnia w godzinach porannych.

Zakład Pogrzebowy zajmuje się przygotowaniem i wykonywaniem ekshumacji. Firma dysponuje doświadczeniem i wiedzą, koniecznymi, aby bezpiecznie, sprawnie i z szacunkiem względem Zmarłego przeprowadzić procedurę.

Zakład Pogrzebowy Świebodzice jest dostępny pod adresem pod numerem telefonu +48 501 759 267.

Rekomendacje

Kontakt z zakładem

Adres: ul. , 58-160 Świebodzice

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *