Zakład pogrzebowy Szczucin

dom pogrzebowy Derus
Zakład Pogrzebowy A&W Derus Szczucin
ul. Szpitalna 1B
33-200 , Szczucin
501 715 501
14 642 46 71
pogrzebyderus@gmail.com
pogrzebyderus.pl
Facebook

Zakład Pogrzebowy A&W DERUS to rodzinna firma, którą w 1986 roku założyli dwaj bracia: Andrzej i Wiesław Derus. Pomimo śmierci jednego z braci – Wiesława – nazwa firmy pozostaje niezmienna, pełniąc także funkcję reprezentacyjną. Obecnie za ten zakład pogrzebowy odpowiedzialny jest Andrzej Derus, który z pomocą żony i córki oraz zaufanego grona pracowników, w sposób profesjonalny świadczy usługi pogrzebowe w Tarnowie, Dąbrowie Tarnowskiej, Szczucinie i okolicach.

Zakład Pogrzebowy A&W DERUS działa głównie na terenie województwa małopolskiego. Mieszkańcy Szczucina, z uwagi na lokalizację, mogą skorzystać z usług biura firmy DERUS, które znajduje się w Dąbrowie Tarnowskiej przy ulicy Szpitalnej 1b lub zamówić obsługę biura mobilnego. W biurze tym oczekuje na każdego z Klientów wykwalifikowany personel, który chętnie pomoże i odpowie na wszelkie pytania.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów personel jest w stanie pomóc we wszystkich kwestiach związanych z przygotowaniem wyjątkowej ceremonii takich jak chociażby wszelkie kwestie formalne. Pomogą także w doborze odpowiednich akcesoriów i są w stanie także zorganizować filmowanie pogrzebu. Usługa ta pozwala na odtworzenie ceremonii pogrzebowej w warunkach domowych, a zebrany materiał zostaje wysłany drogą mailową.

Usługi pogrzebowe Szczucin

Od początku swojej działalności zakład pogrzebowy specjalizuje się nie tylko w organizacji pogrzebów każdego rodzaju na cmentarzu w Szczucinie, ale również w międzynarodowym transporcie zwłok z całego świata. Sprowadzenie zmarłych do Polski wykonywane jest zarówno drogą lądową, powietrzną lub morską. Wszystko odbywa się zgodnie z przepisami, a pojazdy spełniają wszelkie normy i posiadają stosowne pozwolenia.

zakład pogrzebowy szczucin

Obecnie Dom Pogrzebowy DERUS jako jedyny zakład pogrzebowy w Tarnowie i Dąbrowie Tarnowskiej posiada własną kaplicę przedpogrzebową, która pozwala na zorganizowanie czuwania przy osobie zmarłej. Umożliwia to rodzinie i przyjaciołom spędzenie ostatnich wspólnych chwil w odpowiedniej atmosferze, bez pośpiechu i w skupieniu. Czuwanie może zostać wzbogacone o utwory muzyczne.

Zakład pogrzebowy DERUS ma też do dyspozycji pierwsze prywatne prosektorium w regionie, które także znajduje się w Dąbrowie Tarnowskiej Jego wyposażenie pozwala na dokonanie balsamacji zwłok, a pracownicy posiadający bogate doświadczenie i wiedzę, wykonują także zabiegi z zakresu kosmetyki pośmiertnej.

Nowoczesna infrastruktura domu pogrzebowego

Dom pogrzebowy A&W DERUS dysponuje także własną nowoczesną chłodnią z zapleczem sanitarnym. Dzięki temu możliwa jest znaczna redukcja kosztów pogrzebu. Firma nie musi bowiem korzystać z pomocy niezależnych podmiotów, a jednocześnie ma gwarancję wysokiej jakości tej usługi oraz odpowiednich warunków, w jakich przechowywane jest ciało zmarłego.

Zakład Pogrzebowy A&W DERUS dokłada wszelkich starań, aby każda ceremonia pogrzebowa obsługiwana przez ten zakład była na najwyższym poziomie, a rodziny zmarłych miały pełne poczucie, że ich bliscy zostali z troską przygotowani do pogrzebu oraz pochowani z należytą starannością, godnością i szacunkiem.

usługi pogrzebowe szczucin

Kremacje Szczucin

Kremacja polega na spopieleniu ciała osoby zmarłej. Po kremacji prochy umieszcza się w urnie, która następnie zostaje złożona do grobu. Po akceptacji tej formy pochówku przez Kościół Katolicki kremacja stała się częściej wybieraną formą pochówku. Ma to również związek ze stale malejącą liczbą miejsc grzebalnych, przeznaczonych na pogrzeby tradycyjne, oraz względami ekonomicznymi i ekologicznymi. Kremacja umożliwia dochowanie urny z prochami zmarłego do pojedynczego grobu przed upływem 20 lat

Zakład Pogrzebowy A&W DERUS ma doświadczenie w organizacji uroczystości połączonej z kremacją. Pracownicy zajmują się wszystkimi kwestiami zarówno formalnymi, jak i logistycznymi. W razie jakikolwiek pytań zachęcamy do kontaktu, a firma chętnie odpowie i pomoże w organizacji.

Cmentarze w Szczucinie

Zakład Pogrzebowy A&W DERUS specjalizuje się w kompleksowej organizacji uroczystości żałobnych w województwie małopolskim. Ceremonie pogrzebowe mieszkańców Szczucina i okolic, organizowane przez tę firmę, mają miejsce najczęściej na takich cmentarzach, jak:

  • Cmentarz parafialny – ul. Targowa, 33-230 Szczucin
  • Cmentarz parafialny w Bolesławiu – 33-220 Bolesław
  • Cmentarz parafialny w Woli Mędrzechowskiej – 33-221 Wola Mędrzechowska
  • Cmentarz parafialny Radgoszcz -Krzywda – ul. Akacjowa, 33-207 Radgoszcz
  • Cmentarz parafialny – ul. Św. Brata Alberta Chmielowskiego, 33-200 Dąbrowa Tarnowska
  • Cmentarz parafialny w Oleśnie – ul. Długa, 33-210 Olesno
  • Cmentarz parafialny – 33-200 Dąbrowa Tarnowska

usługi pogrzebowe Derus

 

Ekshumacje w Szczucinie

Ekshumacja polega na wydobyciu ciała lub szczątków osoby zmarłej z dotychczasowego miejsca spoczynku. W przypadku ekshumacji na życzenie rodziny dokonuje się ją w celu przeniesienia zmarłego w inne miejsce. Do jej wykonania niezbędna jest zgoda miejscowego Inspektora Sanitarnego. Ekshumacja może się odbywać w godzinach porannych między 16 października a 15 kwietnia.

Zakład Pogrzebowy A&W DERUS ma wiedzę i doświadczenie, które pozwalają mu na sprawne i bezpieczne przeprowadzenie procesu ekshumacji. Więcej informacji na temat tej procedury można uzyskać od pracowników firmy DERUS pod numerami telefonów: 14 642-46-71 oraz 501 715 501.

Zakład Pogrzebowy A&W Derus Szczucin jest dostępny pod adresem ul. Szpitalna 1B pod numerami telefonu 501 715 501 i 14 642 46 71.

Rekomendacje

Galeria

akcesoria pogrzebowe Derus karawany pogrzebowe Derus transport zmarłych Derus przewóz zwłok Derus usługi pogrzebowe Derus urny pogrzebowe Derus trumny Derus usługi pogrzebowe Derus zakład pogrzebowy dąbrowa tarnowska pracownicy domu pogrzebowego Derus firma pogrzebowa Derus biuro firmy pogrzebowej organizacja pogrzebów usługi pogrzebowe Derus szeroki wybór trumien trumny sosnowe i dębowe kremacje i pogrzeby urnowe sala pożegnań

Kontakt z zakładem

Kompleksowe usługi pogrzebowe w Szczucinie

Adres: ul. Szpitalna 1B, 33-200 Dąbrowa Tarnowska

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *