Zakład pogrzebowy Tarczyn

Zakład Pogrzebowy CERBER z Tarczyna to firma, która powstała, aby służyć pomocą wszystkim osobom, które zmuszone są mierzyć się ze śmiercią najbliższych. Personel firmy zdaje sobie sprawę, że w trudnych chwilach nikt nie chce być sam, dlatego w sposób jednocześnie profesjonalny oraz dyskretny wspiera rodziny osób zmarłych we wszystkich kwestiach związanych z organizacją uroczystości żałobnej. W Tarczynie biuro Zakładu Pogrzebowego CERBER mieści się przy ulicy Stępkowskiego 6. Tam zawsze otrzymają Państwo pomoc, wsparcie i wszystko, co niezbędne, by ostatnie pożegnanie najbliższych przebiegło w odpowiedniej atmosferze i spokoju.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie zawsze najbliżsi zmarłego są w stanie osobiście stawić się w biurze firmy, uruchomiono mobilne biuro. Pracownicy firmy pojawią się w miejscu wskazanym przez Klienta który nie może dojechać do biura w Tarczynie, w celu dopełnienia wszelkich kwestii formalnych. takie spotkanie i ustalenia nie różnią się niczym od tych dokonywanych w biurze stacjonarnym, a pozwalają na zaoszczędzenie czasu i zyskanie większego komfortu psychicznego.

Dla pracowników domu pogrzebowego CERBER Tarczyn to człowiek jest najważniejszy i wtedy, gdy trzeba mu pomóc, odległość nie ma najmniejszego znaczenia.

Usługi pogrzebowe Tarczyn

Zakład Pogrzebowy CERBER świadczy cały wachlarz uzupełniających się usług pogrzebowych i cmentarnych. Firma dba o godną eksportację ciała do pomieszczenia chłodniczego i to praktycznie natychmiast po otrzymaniu takiego zlecenia. Pojazdy, którymi świadczone są usługi transportowe, to swoista wizytówka Zakładu Pogrzebowego w Tarczynie.

Wszystkie karawany, które należą do taboru samochodowego firmy CERBER, to najwyższej klasy pojazdy, przystosowane do specjalistycznego transportu, jakim jest przewóz zwłok. Usługi pogrzebowe w zakresie transportu zwłok i prochów CERBER z Tarczyna świadczy zarówno na trasach krajowych, jak i zagranicznych.

zakłady pogrzebowe tarczyn

Usługi pogrzebowe w Tarczynie obejmują kompleksowe przygotowanie każdego rodzaju uroczystości pogrzebowych, zarówno tradycyjnych, połączonych z kremacją, świeckich czy wyznaniowych. Firma CERBER w swojej bogatej ofercie posiada także możliwość skorzystania z usług wykwalifikowanego i doświadczonego Mistrza Ceremonii. Jest to możliwe dzięki współpracy z Państwem Anną i Jackiem Borowikami. Są oni uważani za prekursorów nie tylko w prowadzeniu ceremonii pogrzebowych o charakterze świeckim, ale i w dziedzinie kształcenia kolejnych przedstawicieli tej profesji. Państwo Borowikowie w swoim dorobku zawodowym mogą poszczycić się przewodniczeniem uroczystościom wielu osób znanych z życia publicznego. Współpracują także z Kancelarią Prezydenta RP oraz Kancelariami różnych Ministerstw.

Zakład Pogrzebowy CERBER posiada bogate zaplecze techniczne, które umożliwia realizację niezapomnianych i dopracowanych w najdrobniejszym szczególe uroczystości. CERBER Tarczyn dysponuje wieloma namiotami pogrzebowymi różnej wielkości (niektóre z nich wyposażone są także w specjalne oświetlenie typu LED). W czasie ceremonii wykorzystywane są także windy do urn i trumien, katafalki, krzesła i cała gama akcesoriów funeralnych.

usługi pogrzebowe Tarczyn

Każdy z Klientów, który zdecyduje się powierzyć przygotowanie uroczystości pogrzebowej Zakładowi Pogrzebowemu CERBER w Tarczynie, zyskuje gwarancję, że wszystko przebiegnie w sposób zaplanowany i zgodny ze wszystkimi ustaleniami. Skupienie na oczekiwaniach Klientów oraz troska, aby ceremonia odpowiadała im w najdrobniejszych detalach procentuje nie tylko dobrymi opiniami, ale i zaufaniem coraz to nowych rzesz Klientów.

Kremacje Tarczyn

Kremacja należy do tych form pochówku, które w ciągu ostatnich lat bardzo zyskują na popularności. Za takim stanem rzeczy przemawia kilka istotnych czynników. Wśród nich wymienia się kwestie ekonomiczne, gdyż spopielenie ciała ma pewien wpływ na obniżenie całościowych kosztów pogrzebu. Dodatkowo, w związku z malejącą liczbą miejsc grzebalnych, wybór kremacji czasami jest jedynym wyjściem, gdyż umożliwia dochowanie urny z prochami do pojedynczego grobu tradycyjnego, jeszcze przed upływem 20 lat od ostatniego pochówku.

Zakład Pogrzebowy CERBER w Tarczynie służy wszechstronną pomocą w przygotowaniu uroczystości pogrzebowych połączonych z kremacją. Pomoc ta obejmuje wszystkie kwestie formalne, organizacyjne, logistyczne oraz wszelkie inne. Pracownicy firmy także chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją Państwa wątpliwości. By uzyskać więcej informacji zachęcamy do kontaktu z zakładem pogrzebowym CERBER pod numerem telefonu: 503 029 716.

dom pogrzebowy Tarczyn

Cmentarze w Tarczynie

Zakład Pogrzebowy CERBER podejmuje się organizacji ceremonii żałobnych w całym województwie mazowieckim. Pogrzeby mieszkańców Tarczyna i okolic, które przygotowuje firma CERBER, odbywają się najczęściej na następujących cmentarzach:

  • Cmentarz parafialny w Tarczynie – ul. 1 Maja, 05-555 Tarczyn
  • Cmentarz parafialny w Złotokłosie – ul. Piaseczyńska 59, 05-504 Złotokłos
  • Cmentarz parafialny w Młochowie – 05-831 Młochów
  • Cmentarz Komunalny Południowy w Antoninowie – Antoninów 40, 05-503

Ekshumacje w Tarczynie

Ekshumacja jest to proces polegający na wydobyciu ciała lub szczątków z dotychczasowego grobu. Najczęściej ekshumacja wykonywana jest na zlecenie najbliższej rodziny zmarłego w celu przeniesienia w inne miejsce spoczynku. Ekshumacja może zostać także wykonana na wniosek prokuratury lub sądu. Czas na jej przeprowadzenie został określony na miesiące jesienno-zimowe w okresie od 16 października do 15 kwietnia, jedynie we wczesnych godzinach rannych.  Procesem ekshumacji zajmują się doświadczone firmy pogrzebowe.

Zakład Pogrzebowy CERBER służy pomocą w przeprowadzeniu procesu ekshumacji na cmentarzach Tarczyna i okolic – zawsze z najwyższym szacunkiem względem Zmarłego oraz z dyskrecją i delikatnością względem jego Bliskich.

Zakład Pogrzebowy Cerber Tarczyn jest dostępny pod adresem ul. Stępkowskiego 6 pod numerami telefonu 503 029 716 i 609 852 407.

Rekomendacje

Galeria

karawany pogrzebowe Cerber przewóz zwłok Cerber transport zwłok cerber namiot pogrzebowy cerber pogrzeby kazdego rodzaju cerber oprawa florystyczna cerber pogrzeby tradycyjny cerber dom pogrzebowy cerber tarczyn zakłady pogrzebowe w tarczynie pogrzeby z trumną trumny pogrzebowe biuro zakładu usług pogrzebowych biuro cerber tarczyn odzież dla zmarłych Tarczyn akcesoria funeralne Tarczyn zakład pogrzebowy tarczyn zakłady pogrzebowe tarczyn przewóz zwłok karawan jaguar pilato zakłady pogrzebowe cerber

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Stępkowskiego 6, 05-555 Tarczyn

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *