Centrum Pogrzebowe Jan Ząbek: 533 733 848

Zakład pogrzebowy Tarnobrzeg

Centrum Pogrzebowe Jan Ząbek
ul. Szpitalna 8
39-400, Tarnobrzeg
533 733 848
centrumpogrzebowe24@gmail.com
tarnobrzeg.centrumpogrzebowe24.pl
Facebook

Centrum pogrzebowe, które powstało z inicjatywy Pana Jana Ząbka i działa obecnie w województwie podkarpackim oraz świętokrzyskim, po dziś dzień firmowane jest imieniem i nazwiskiem swojego założyciela. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji uroczystości pogrzebowych. Od pewnego czasu zarządzanie działaniem firmy wziął na swoje barki syn Pana Jana – Dawid. Najważniejszym celem, który stawia sobie ten zakład pogrzebowy, jest kompleksowa pomoc osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji, jaką jest bez wątpienia śmierć osoby najbliższej.

Zakład Pogrzebowy JAN ZĄBEK na terenie miasta Tarnobrzeg posiada swoją siedzibę przy ulicy Szpitalnej 8, ale służy mieszkańcom wszystkich okolicznych miejscowości. W biurze firmy każdy Klient zawsze zyska pomoc i odpowiedź na każde – nawet najtrudniejsze – pytanie. Wychodząc naprzeciw potrzebom swoich Klientów zakład pogrzebowy z Tarnobrzega jest w stanie przejąć od rodzin w żałobie odpowiedzialność za dopełnienie wszystkich kwestii formalnych, które należy załatwić po śmierci najbliższych. Zdając sobie sprawę z zawiłości prawnych i administracyjnych, pracownik firmy jest w stanie na życzenie Klienta odwiedzić USC, administrację cmentarza czy ZUS. Firma pomaga także uzyskać zasiłek pogrzebowy, a koszty pogrzebu rozliczane są według ściśle określonych, jasnych i przejrzystych, zasad. Dzięki temu organizatorzy pogrzebu ze strony rodziny zmarłego zyskują spokój i pewność, że wszystkie sprawy zostaną załatwione we właściwy sposób.

Uroczystości pogrzebowe uwzględniające życzenia Klienta

Wieloletnie doświadczenie pozwala Centrum Pogrzebowemu JAN ZĄBEK we właściwy sposób zadbać o swoich Klientów. Do przygotowania każdego pogrzebu Centrum Pogrzebowe podchodzi w sposób spersonalizowany, starając się służyć wszelkim wsparciem w zakresie przygotowania i przebiegu uroczystości pogrzebowych.

Usługi pogrzebowe, świadczone przez firmę JAN ZĄBEK to również profesjonalne zaplecze florystyczne w Tarnobrzegu. Daje to możliwość skorzystania z różnorodnych usług pogrzebowych w tym samym miejscu. Klienci w czasie jednej wizyty w zakładzie pogrzebowym mogą zamówić wieńce i kwiaty oraz wszelkie inne akcesoria funeralne, które sprawiają, że ceremonia żałobna nabiera niepowtarzalnego charakteru. Pracownicy firmy zawsze doradzą i pomogą w doborze odpowiednich produktów tak, aby uroczystość miała taki charakter, na jakim Klientom najbardziej zależy. Oprócz usług florystycznych Centrum Pogrzebowe JAN ZĄBEK zapewnia także obsługę muzyczną oraz fotograficzną pogrzebu.

Firma pogrzebowa z Tarnobrzega podejmuje się zarówno organizacji pogrzebów wyznaniowych, jak i uroczystości o charakterze świeckim. W przypadku ceremonii żałobnych świeckich za ich przygotowanie oraz przeprowadzenie odpowiedzialna jest osoba zwana Mistrzem Ceremonii. Wygłasza on mowę pogrzebową na cześć Zmarłego i dziękuje Rodzinie, jak również wszystkim uczestnikom za przybycie i obecność. Centrum Pogrzebowe JAN ZĄBEK od lat współpracuje z profesjonalnym Mistrzem Ceremonii, rekomendowanym przez Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe: z Panią Magdaleną Kate Bykovski. To osoba o nienagannej prezencji oraz kulturze osobistej. Obecność Pani Magdaleny na ceremonii pogrzebowej gwarantuje najwyższą jakość i piękno uroczystości żałobnych.

tarnobrzeg pogrzeby

Usługi przewozu Zmarłych – krajowe i międzynarodowe

Zakład Pogrzebowy JAN ZĄBEK świadczy też usługi w zakresie transportu zwłok. Do każdego zlecenia firma podchodzi indywidualnie i z wielkim szacunkiem. Wszystkie przewozy Zmarłych odbywają się najwyższej jakości karawanami. Pojazdy te spełniają wszystkie normy sanitarne oraz wymogi związane z bezpieczeństwem.

Usługi pogrzebowe świadczone przez Centrum Pogrzebowe JAN ZĄBEK to także wszelkie prace cmentarne na nekropoliach w Tarnobrzegu i okolicach. Wśród tego typu prac wymienić należy m.in. otwarcie i zamknięcie grobu, a także wykonanie grobów ziemnych oraz murowanych.

Zakład Pogrzebowy JAN ZĄBEK specjalizuje się również w kamieniarstwie, oferując swoim Klientom pełen wachlarz usług w tym zakresie. Mistrzowie kamieniarstwa, związani z firmą JAN ZĄBEK, są w stanie wykonać nagrobki z różnego rodzaju kamieni, pochodzących od sprawdzonych i pewnych dostawców. Decydując się na skorzystanie z usług kamieniarskich otrzymują Państwo niezbędną poradę na każdym etapie realizacji usługi.

Kremacja Tarnobrzeg

Kremacja, polegająca na spopieleniu ciała zmarłego w krematorium, od wielu lat jest coraz chętniej wybieraną alternatywą dla tradycyjnego pochówku. Po kremacji prochy ludzkie zostają zamknięte w urnie, która jest w czasie ceremonii żałobnej umieszczana w grobie ziemnym, urnowym lub w kolumbarium.

Jeśli Klient podejmuje decyzję o wyborze takiej właśnie formy pogrzebu – Centrum Pogrzebowe JAN ZĄBEK podejmuje się kompleksowej pomocy we wszystkich kwestiach związanych z organizacją i przebiegiem pochówku z uprzednią kremacją. Na każdym etapie rodziny w żałobie mogą liczyć na wsparcie ze strony firmy, zarówno w przygotowaniach do samej ceremonii, jak i w wyborze trumny, urny czy innych akcesoriów funeralnych.

Cmentarze w Tarnobrzegu

Centrum Pogrzebowe JAN ZĄBEK służy mieszkańcom Tarnobrzega i okolic w kompleksowej organizacji uroczystości żałobnych. Doświadczenie pokazuje, że odbywają się one głównie na takich nekropoliach, jak:

  • Cmentarz parafialny – ul. Adama Mickiewicza, 39-400 Tarnobrzeg
  • Cmentarz Komunalny – Tarnobrzeg- Sobów- 39-400 Tarnobrzeg
  • Cmentarz parafialny w Tarnobrzegu-Wielowsi – Aleja Warszawska 322, 39-400 Tarnobrzeg

Ekshumacje w Tarnobrzegu

Ekshumacja to procedura, która podejmowana jest najczęściej na wniosek rodziny osoby zmarłej, a także na zlecenie prokuratury lub sądu. Polega na otwarciu grobu, wydobyciu szczątków osoby zmarłej, a następnie – najczęściej – przeniesieniu ich do innego grobu. W przypadku ekshumacji na zlecenie Prokuratury lub Sądu po wydobyciu szczątków zmarłego są one poddawane ekspertyzom. Przedział czasowy, kiedy ekshumacja może zostać wykonana, został sprecyzowany w polskim prawie i określony na czas między 16 października a 15 kwietnia, w godzinach porannych.

Centrum Pogrzebowe JAN ZĄBEK z Tarnobrzega podejmuje się również przeprowadzenia ekshumacji na wniosek osób lub instytucji zlecających. Dzięki doświadczeniu i wiedzy firma służy wszechstronnym wsparciem w uzyskaniu odpowiednich pozwoleń i zgód, a posiadanie odpowiedniego sprzętu jest gwarancją, że cały proces odbędzie się zgodnie z przepisami oraz z poszanowaniem osoby zmarłej.

Rekomendacje

Galeria

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Szpitalna 8, 39-400 Tarnobrzeg

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *