Zakład pogrzebowy Tarnobrzeg

zakład pogrzebowy ząbek
Zakład pogrzebowy Tarnobrzeg - Centrum Pogrzebowe Ząbek
ul. Szpitalna 8
39-400, Tarnobrzeg
533 733 848
centrumpogrzebowe24@gmail.com
tarnobrzeg.centrumpogrzebowe24.pl
Facebook

Centrum pogrzebowe, które powstało z inicjatywy Pana Jana Ząbka i działa obecnie w województwie podkarpackim oraz świętokrzyskim, po dziś dzień firmowane jest imieniem i nazwiskiem swojego założyciela. Firma pogrzebowa z Tarnobrzega posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji uroczystości pogrzebowych. Od pewnego czasu zarządzanie działaniem firmy wziął na swoje barki syn Pana Jana – Dawid. Najważniejszym celem, który stawia sobie zakład pogrzebowy w Tarnobrzegu, jest kompleksowa pomoc osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji, jaką jest bez wątpienia śmierć osoby najbliższej.

Zakład Pogrzebowy JAN ZĄBEK Tarnobrzeg prowadzi swoją siedzibę przy ulicy Szpitalnej 8, ale służy pomocą mieszkańcom wszystkich okolicznych miejscowości. W biurze firmy każdy Klient zawsze zyska pomoc i odpowiedź na każde – nawet najtrudniejsze – pytanie. Wychodząc naprzeciw potrzebom rodzin zakład pogrzebowy z Tarnobrzega jest w stanie przejąć od rodzin w żałobie odpowiedzialność za dopełnienie wszystkich kwestii formalnych, które należy załatwić po śmierci najbliższych. Zdając sobie sprawę z zawiłości prawnych i administracyjnych, pracownik firmy jest w stanie na życzenie Klienta odwiedzić USC, administrację cmentarza czy ZUS. Firma pomaga także uzyskać zasiłek pogrzebowy, a koszty pogrzebu rozliczane są według ściśle określonych, jasnych i przejrzystych, zasad. Dzięki temu organizatorzy pogrzebu ze strony rodziny zmarłego zyskują spokój i pewność, że wszystkie sprawy zostaną załatwione we właściwy sposób.

Usługi Pogrzebowe Tarnobrzeg

Wieloletnie doświadczenie pozwala Centrum Pogrzebowemu JAN ZĄBEK Tarnobrzeg we właściwy sposób zadbać o swoich Klientów. Do przygotowania każdego pogrzebu Centrum Pogrzebowe podchodzi w sposób spersonalizowany, starając się służyć wszelkim wsparciem w zakresie przygotowania i przebiegu uroczystości pogrzebowych.

Usługi świadczone przez firmę JAN ZĄBEK to również profesjonalne zaplecze florystyczne i kamieniarskie w Tarnobrzegu. Daje to możliwość skorzystania z różnorodnych usług pogrzebowych, florystycznych i kamieniarskich w tym samym miejscu. Klienci w czasie jednej wizyty w zakładzie pogrzebowym mogą zamówić wieńce i kwiaty oraz wszelkie inne akcesoria funeralne, które sprawiają, że ceremonia żałobna nabiera niepowtarzalnego charakteru. Pracownicy firmy zawsze doradzą i pomogą w doborze odpowiednich produktów tak, aby uroczystość miała taki charakter, na jakim Klientom najbardziej zależy. Oprócz oprawy florystycznej pogrzebu Centrum Pogrzebowe JAN ZĄBEK Tarnobrzeg zapewnia także obsługę muzyczną oraz fotograficzną pogrzebu.

Firma pogrzebowa z Tarnobrzega podejmuje się zarówno organizacji pogrzebów wyznaniowych, jak i uroczystości o charakterze świeckim. W przypadku ceremonii żałobnych świeckich za ich przygotowanie oraz przeprowadzenie odpowiedzialna jest osoba zwana Mistrzem Ceremonii. Wygłasza on mowę pogrzebową na cześć Zmarłego i dziękuje Rodzinie, jak również wszystkim uczestnikom za przybycie i obecność. Zakład Pogrzebowy JAN ZĄBEK od lat współpracuje z profesjonalnym Mistrzem Ceremonii, rekomendowanym przez Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe: z Panią Magdaleną Kate Bykovski. To osoba o nienagannej prezencji oraz kulturze osobistej. Obecność Pani Magdaleny na ceremonii pogrzebowej gwarantuje najwyższą jakość i piękno uroczystości żałobnych.

zakłady pogrzebowe Tarnobrzeg

Przewóz Zmarłych Tarnobrzeg

Zakład Pogrzebowy JAN ZĄBEK świadczy też usługi w zakresie transportu zwłok. Do każdego zlecenia firma podchodzi indywidualnie i z wielkim szacunkiem. Wszystkie przewozy Zmarłych odbywają się najwyższej jakości karawanami. Pojazdy te spełniają wszystkie normy sanitarne oraz wymogi związane z bezpieczeństwem.

Usługi pogrzebowe, świadczone przez Centrum Pogrzebowe Tarnobrzeg, to także wszelkie prace cmentarne na nekropoliach w Tarnobrzegu i okolicach. Wśród tego typu prac wymienić należy m.in. otwarcie i zamknięcie grobu, a także wykonanie grobów ziemnych i murowanych.

Zakład Pogrzebowy JAN ZĄBEK specjalizuje się również w kamieniarstwie, oferując swoim Klientom pełen wachlarz nagrobków i kompleksowy zestaw usług kamieniarskich. Mistrzowie kamieniarstwa, związani z firmą JAN ZĄBEK, są w stanie wykonać nagrobki z różnego rodzaju kamieni, pochodzących od sprawdzonych i pewnych dostawców. Decydując się na skorzystanie z usług kamieniarskich otrzymują Państwo niezbędną poradę na każdym etapie realizacji usługi.

Kremacja Tarnobrzeg

Kremacja, polegająca na spopieleniu ciała zmarłego w krematorium, od wielu lat jest coraz chętniej wybieraną alternatywą dla tradycyjnego pochówku. Po kremacji prochy ludzkie zostają zamknięte w urnie, która jest w czasie ceremonii żałobnej umieszczana w grobie ziemnym, urnowym lub w kolumbarium.

Jeśli Klient podejmuje decyzję o wyborze takiej właśnie formy pogrzebu – Centrum Pogrzebowe JAN ZĄBEK podejmuje się kompleksowej pomocy we wszystkich kwestiach związanych z organizacją i przebiegiem pochówku z uprzednią kremacją. Na każdym etapie rodziny w żałobie mogą liczyć na wsparcie ze strony firmy, zarówno w przygotowaniach do samej ceremonii, jak i w wyborze trumny, urny czy innych akcesoriów funeralnych.

Cmentarze w Tarnobrzegu

Zakład usług pogrzebowych JAN ZĄBEK służy mieszkańcom Tarnobrzega i okolic w kompleksowej organizacji uroczystości żałobnych. Doświadczenie pokazuje, że odbywają się one głównie na takich nekropoliach, jak:

  • Cmentarz parafialny – ul. Adama Mickiewicza, 39-400 Tarnobrzeg
  • Cmentarz Komunalny – Tarnobrzeg- Sobów- 39-400 Tarnobrzeg
  • Cmentarz parafialny w Tarnobrzegu-Wielowsi – Aleja Warszawska 322, 39-400 Tarnobrzeg

Ekshumacje w Tarnobrzegu

Ekshumacja to procedura, która podejmowana jest najczęściej na wniosek rodziny osoby zmarłej, a także na zlecenie prokuratury lub sądu. Polega na otwarciu grobu, wydobyciu szczątków osoby zmarłej, a następnie – najczęściej – przeniesieniu ich do innego grobu. W przypadku ekshumacji na zlecenie Prokuratury lub Sądu po wydobyciu szczątków zmarłego są one poddawane ekspertyzom. Przedział czasowy, kiedy ekshumacja może zostać wykonana, został sprecyzowany w polskim prawie i określony na czas między 16 października a 15 kwietnia, w godzinach porannych.

Zakład pogrzebowy z Tarnobrzega podejmuje się również przeprowadzenia ekshumacji na wniosek osób lub instytucji zlecających. Dzięki doświadczeniu i wiedzy firma służy wszechstronnym wsparciem w uzyskaniu odpowiednich pozwoleń i zgód, a posiadanie odpowiedniego sprzętu jest gwarancją, że cały proces odbędzie się zgodnie z przepisami oraz z poszanowaniem osoby zmarłej.

Rekomendacje

Galeria

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Szpitalna 8, 39-400 Tarnobrzeg

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.