Zakład pogrzebowy Tarnobrzeg

Zakład pogrzebowy Tarnobrzeg - dodaj firmę
ul. Kopernika
39-400, Tarnobrzeg
501 759 267
mementis.com.pl
funer.com.pl

DODAJ SWÓJ ZAKŁAD POGRZEBOWY

Kierownik projektu
Bartosz Wojtkowiak
tel. kom.: +48 501 759 267

Specjalista ds. obsługi klienta
Agnieszka Jastrzemska
tel. kom.: +48 790 600 102


Dom Pogrzebowy działa obecnie w Tarnobrzegu i województwie podkarpackim oraz świętokrzyskim. Firma pogrzebowa z Tarnobrzega posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji uroczystości pogrzebowych. Najważniejszym celem, który stawia sobie zakład pogrzebowy w Tarnobrzegu, jest kompleksowa pomoc osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji, jaką jest bez wątpienia śmierć osoby najbliższej.

Zakład Pogrzebowy Tarnobrzeg prowadzi swoje biuro w Tarnobrzegu, ale służy pomocą mieszkańcom wszystkich okolicznych miejscowości. W biurze firmy każdy Klient zawsze zyska pomoc i odpowiedź na każde – nawet najtrudniejsze – pytanie. Wychodząc naprzeciw potrzebom rodzin zakład pogrzebowy z Tarnobrzega jest w stanie przejąć od rodzin w żałobie odpowiedzialność za dopełnienie wszystkich kwestii formalnych, które należy załatwić po śmierci najbliższych. Zdając sobie sprawę z zawiłości prawnych i administracyjnych, pracownik firmy jest w stanie na życzenie Klienta odwiedzić USC, administrację cmentarza czy ZUS. Firma pomaga także uzyskać zasiłek pogrzebowy, a koszty pogrzebu rozliczane są według ściśle określonych, jasnych i przejrzystych, zasad. Dzięki temu organizatorzy pogrzebu ze strony rodziny zmarłego zyskują spokój i pewność, że wszystkie sprawy zostaną załatwione we właściwy sposób.

Usługi Pogrzebowe Tarnobrzeg

Wieloletnie doświadczenie pozwala w Domu Pogrzebowym Tarnobrzeg we właściwy sposób zadbać o swoich Klientów. Do przygotowania każdego pogrzebu Centrum Pogrzebowe podchodzi w sposób spersonalizowany, starając się służyć wszelkim wsparciem w zakresie przygotowania i przebiegu uroczystości pogrzebowych.

Usługi świadczone przez firmę pogrzebową to również profesjonalne zaplecze florystyczne i kamieniarskie w Tarnobrzegu. Daje to możliwość skorzystania z różnorodnych usług pogrzebowych, florystycznych i kamieniarskich w tym samym miejscu. Klienci w czasie jednej wizyty w zakładzie pogrzebowym mogą zamówić wieńce i kwiaty oraz wszelkie inne akcesoria funeralne, które sprawiają, że ceremonia żałobna nabiera niepowtarzalnego charakteru.

Pracownicy firmy zawsze doradzą i pomogą w doborze odpowiednich produktów tak, aby uroczystość miała taki charakter, na jakim Klientom najbardziej zależy. Oprócz oprawy florystycznej pogrzebu Zakład pogrzebowy Tarnobrzeg zapewnia także obsługę muzyczną oraz fotograficzną pogrzebu.

Firma pogrzebowa z Tarnobrzega podejmuje się zarówno organizacji pogrzebów wyznaniowych, jak i uroczystości o charakterze świeckim. W przypadku ceremonii żałobnych świeckich za ich przygotowanie oraz przeprowadzenie odpowiedzialna jest osoba zwana Mistrzem Ceremonii. Wygłasza on mowę pogrzebową na cześć Zmarłego i dziękuje Rodzinie, jak również wszystkim uczestnikom za przybycie i obecność. Zakład Pogrzebowy od lat współpracuje z profesjonalnym Mistrzem Ceremonii. To osoba o nienagannej prezencji oraz kulturze osobistej. Obecność mistrza ceremonii świeckiej na ceremonii pogrzebowej gwarantuje najwyższą jakość i piękno uroczystości żałobnych.

Przewóz Zmarłych Tarnobrzeg

Zakład Pogrzebowy świadczy też usługi w zakresie transportu zwłok. Do każdego zlecenia firma podchodzi indywidualnie i z wielkim szacunkiem. Wszystkie przewozy Zmarłych odbywają się najwyższej jakości karawanami. Pojazdy te spełniają wszystkie normy sanitarne oraz wymogi związane z bezpieczeństwem.

Usługi pogrzebowe, świadczone przez Dom pogrzebowy Tarnobrzeg, to także wszelkie prace cmentarne na nekropoliach w Tarnobrzegu i okolicach. Wśród tego typu prac wymienić należy m.in. otwarcie i zamknięcie grobu, a także wykonanie grobów ziemnych i murowanych.

Zakład Pogrzebowy Tarnobrzeg specjalizuje się również w kamieniarstwie, oferując swoim Klientom pełen wachlarz nagrobków i kompleksowy zestaw usług kamieniarskich. Mistrzowie kamieniarstwa, związani z firmą, są w stanie wykonać nagrobki z różnego rodzaju kamieni, pochodzących od sprawdzonych i pewnych dostawców. Decydując się na skorzystanie z usług kamieniarskich otrzymują Państwo niezbędną poradę na każdym etapie realizacji usługi.

Kremacje Tarnobrzeg

Kremacja, polegająca na spopieleniu ciała zmarłego w krematorium, od wielu lat jest coraz chętniej wybieraną alternatywą dla tradycyjnego pochówku. Po kremacji prochy ludzkie zostają zamknięte w urnie, która jest w czasie ceremonii żałobnej umieszczana w grobie ziemnym, urnowym lub w kolumbarium.

Jeśli Klient podejmuje decyzję o wyborze takiej właśnie formy pogrzebu zakład pogrzebowy podejmuje się kompleksowej pomocy we wszystkich kwestiach związanych z organizacją i przebiegiem pochówku z uprzednią kremacją. Na każdym etapie rodziny w żałobie mogą liczyć na wsparcie ze strony firmy, zarówno w przygotowaniach do samej ceremonii, jak i w wyborze trumny, urny czy innych akcesoriów funeralnych.

Cmentarze w Tarnobrzegu

Zakład usług pogrzebowych służy mieszkańcom Tarnobrzega i okolic w kompleksowej organizacji uroczystości żałobnych. Doświadczenie pokazuje, że odbywają się one głównie na takich nekropoliach, jak:

  • Cmentarz parafialny – ul. Adama Mickiewicza, 39-400 Tarnobrzeg
  • Cmentarz Komunalny – Tarnobrzeg- Sobów- 39-400 Tarnobrzeg
  • Cmentarz parafialny w Tarnobrzegu-Wielowsi – Aleja Warszawska 322, 39-400 Tarnobrzeg

Ekshumacje w Tarnobrzegu

Ekshumacja to procedura, która podejmowana jest najczęściej na wniosek rodziny osoby zmarłej, a także na zlecenie prokuratury lub sądu. Polega na otwarciu grobu, wydobyciu szczątków osoby zmarłej, a następnie – najczęściej – przeniesieniu ich do innego grobu. W przypadku ekshumacji na zlecenie Prokuratury lub Sądu po wydobyciu szczątków zmarłego są one poddawane ekspertyzom. Przedział czasowy, kiedy ekshumacja może zostać wykonana, został sprecyzowany w polskim prawie i określony na czas między 16 października a 15 kwietnia, w godzinach porannych.

Zakład pogrzebowy z Tarnobrzega podejmuje się również przeprowadzenia ekshumacji na wniosek osób lub instytucji zlecających. Dzięki doświadczeniu i wiedzy firma służy wszechstronnym wsparciem w uzyskaniu odpowiednich pozwoleń i zgód, a posiadanie odpowiedniego sprzętu jest gwarancją, że cały proces odbędzie się zgodnie z przepisami oraz z poszanowaniem osoby zmarłej.

Zakład pogrzebowy Tarnobrzeg - dodaj firmę jest dostępny pod adresem ul. Kopernika pod numerem telefonu 501 759 267.

Rekomendacje

Kontakt z zakładem

Adres: 39-400 Tarnobrzeg

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *