Zakład pogrzebowy Tarnów

requiem-piątek
Zakład Pogrzebowy Requiem-Piątek Tarnów
ul. Bernardyńska 7
33-100 , Tarnów
14 626 33 36
691 408 600
biuro@requiem.pl
www.requiem.pl
Facebook

Zakład pogrzebowy REQUIEM-PIĄTEK z Tarnowa jest rodzinną firmą, której wiedza i doświadczenie z zakresu przygotowania i organizacji ceremonii pogrzebowych są znane w całym województwie małopolskim. Na rynku branży funeralnej firma ta działa nieprzerwanie od 1990 roku, będąc tym samym najdłużej działającym pod jednym adresem i jednym miejscu zakładem pogrzebowym w Tarnowie. REQUIEM-PIĄTEK założył Piotr Piątek, który przy wsparciu żony Anny i syna Kamila, sprawuje pieczę nad przygotowaniem i realizacją godnych ceremonii pogrzebowych.

O renomie zakładu usług pogrzebowych REQUIEM-PIĄTEK świadczą rzesze klientów, które już korzystały na przestrzeni wcześniejszych lat z usług tej firmy, i które zwracają się do niej z prośbą o pomoc przy okazji konieczności zorganizowania kolejnego pogrzebu.

Biuro firmy zlokalizowane jest w Tarnowie przy ulicy Bernardyńskiej 7, gdzie oczekuje na każdego klienta wykwalifikowany personel służący pomocą i wsparciem. Wszystkie osoby zatrudnione w domu pogrzebowym obdarzone są empatią i charakteryzuje je wysoka kultura osobista, co wpływa na wysoką jakość oferowanych usług.

Usługi Pogrzebowe Tarnów

Rodziny po stracie otrzymują kompleksowe wsparcie tak, aby zyskać czas na spokojne przeżywanie żałoby. Potwierdzeniem kompetencji firmy oraz jej zaangażowania w pomoc lokalnej społeczności jest administracja cmentarzami parafialnymi w miejscowościach: Pleśna, Rzuchowa i Szczepanowice, z której to administracji firma REQUIEM-PIĄTEK wywiązuje się perfekcyjnie.

usługi pogrzebowe Tarnów

Pracownicy Zakładu Pogrzebowego REQUIEM-PIĄTEK, wychodzą naprzeciw potrzebom klientów, są w stanie pomóc w załatwieniu wszelkich kwestii formalnych. Po otrzymaniu upoważnienia będą reprezentować rodziny zmarłych w każdej instytucji, którą należy odwiedzić w trakcie organizacji pogrzebu, jak i pomogą w uzyskaniu należnego zasiłku pogrzebowego. Personel firmy pogrzebowej z Tarnowa troszczy się o właściwą oprawę muzyczną ceremonii, oferując możliwość wykonania muzyki zarówno w kaplicy, kościele, jak i przy grobie zmarłego. Dodatkowo istnieje możliwość dobrania kompozycji kwiatowych, wieńców, wiązanek i innych elementów dekoracyjnych, odpowiednich do charakteru uroczystości.

Dom pogrzebowy w Tarnowie posiada szeroki asortyment akcesoriów pogrzebowych. Na miejscu można dokonać wyboru krzyża, tabliczki, a także trumny czy urny. Wszystko dostępne w jednym miejscu, aby dzięki temu można było usprawnić przygotowania do pogrzebu.

kwiaty na pogrzeb Tarnów

Firma pogrzebowa REQUIEM-PIĄTEK dysponuje taborem pojazdów, złożonym z pięciu samochodów do przewozu ciał, jednym do przewozu obsługi oraz sprzętu wykorzystywanego do prac cmentarnych oraz jednym do przewozu pracowników, obsługujących pogrzeby.

Transport zmarłych Tarnów

Posiadanie rozbudowanej floty samochodów, przygotowanej i odpowiednio wyposażonej, pozwala firmie z Tarnowa świadczyć w sposób sprawny usługi transportu zwłok. Każdy z samochodów wyposażony jest w urządzenia chłodnicze, a także posiada wszelkie niezbędne certyfikaty i pozwolenia niezbędne do przewozu zmarłych.

Firma zajmuje się transportem zmarłych na terenie kraju, a także w razie potrzeby jest w stanie zapewnić przewóz osoby zmarłej właściwie z każdego miejsca na ziemi.

usługi pogrzebowe w tarnowie

Poza wyżej wymienionymi usługami REQUIEM-PIĄTEK dba o odpowiednie przygotowanie miejsca pochówku na cmentarzu. Firma wykonuje wszelkie prace cmentarne – w tym otwieranie i zamykanie grobowców, demontaż/montaż nagrobków czy też wykopanie mogił ziemnych. Do każdego zlecenia firma podchodzi w sposób indywidualny, skupiając się na potrzebach i wymaganiach klientów.

Kremacje Tarnów

Kremacja polega na spopieleniu ciała osoby zmarłej w piecu kremacyjnym. Następnie prochy zmarłego zostają umieszczone w urnie, która zostaje złożona do grobu lub umieszczona w kolumbarium. W ostatnich latach kremacja znacząco zyskała na popularności, głównie w związku z ograniczoną liczbą miejsc grzebalnych. Nie bez znaczenia pozostają także kwestie ekonomiczne i ekologiczne oraz światopoglądowe, które wpływają na decyzję osób we wszystkich grupach wiekowych.

Zakład Pogrzebowy REQUIEM-PIĄTEK zajmuje się przygotowaniem uroczystości połączonych z kremacją w Tarnowie i okolicach. Pracownicy są w stanie pomóc we wszystkich kwestiach z nią związanych, odpowiedzą także na wszelkie pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości.

transport zwłok Tarnów

Cmentarze w Tarnowie

Zakład Pogrzebowy REQUIEM-PIĄTEK świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe w Tarnowie i okolicach. Pogrzeby mieszkańców Tarnowa i okolic, przygotowywane przez tę firmę, organizowane są na następujących cmentarzach:

 • Cmentarz w Mościcach – ul. Czarna Droga, 33-101 Tarnów
 • Cmentarz komunalny w Klikowej – ul. Klikowska, 33-100 Tarnów
 • Cmentarz komunalny w Krzyżu – ul. Spokojna 43, 33-100 Tarnów
 • Cmentarz parafialny na Rzędzinie – ul. Szara, 33-100 Tarnów
 • Stary Cmentarz w Tarnowie – 33-100 Tarnów

Firma pogrzebowa REQUIEM-PIĄTEK jako administrator sprawuje nadzór nad takimi cmentarzami, jak:

 • Cmentarz parafialny w Pleśnej – 33-171 Pleśna
 • Cmentarz parafialny w Rzuchowej – 33-114 Rzuchowa
 • Cmentarz parafialny w Szczepanowicach – 33-114 Szczepanowice

dom pogrzebowy Tarnów

Ekshumacje w Tarnowie

Ekshumacja jest procesem polegającym na wydobyciu ciała lub szczątków osoby zmarłej z dotychczasowego miejsca spoczynku, aby przenieść je do innego grobu lub na inny cmentarz. Najczęściej wykonywana jest na zlecenie najbliższej rodziny, a do jej wykonania konieczne jest uzyskanie zgody miejscowego inspektora sanitarnego. Cały proces wykonywany jest zazwyczaj w godzinach porannych między 16 października a 15 kwietnia. Ekshumacja może także zostać zlecona przez prokuraturę lub sąd.

Zakład Pogrzebowy REQUIEM-PIĄTEK jest w stanie przeprowadzić ekshumacje i ponowny pochówek na wszystkich cmentarzach Tarnowa i okolic. Firma posiada wiedzę i doświadczenie w tego typu kwestiach i chętnie służy pomocą, zarówno podmiotom prywatnym, jak i instytucjonalnym.

Zakład Pogrzebowy Requiem-Piątek Tarnów jest dostępny pod adresem ul. Bernardyńska 7 pod numerami telefonu 14 626 33 36 i 691 408 600.

Rekomendacje

Galeria

zakład pogrzebowy requiem-piątek firma pogrzebowa tarnów requiem-piątek całodobowy zakład pogrzebowy pomoc po stracie requiem-piątek sprowadzenie zwłok z zagranicy Tarnów usługi pogrzebowe w tarnowie organizacja pogrzebów tarnów usługi pogrzebowe requiem-piątek tarnów organizacja pogrzebów tarnów dom pogrzebowy requiem-piątek w Tarnowie godne pogrzeby tarnów oprawa muzyczna pogrzebu organizacja ceremonii pogrzebowej Tarnów usługi cmentarne i ekshumacje tarnów akcesoria pogrzebowe requiem-piątek

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Bernardyńska 7, 33-100 Tarnów
Całodobowe numery telefonów:

+48 14 626 33 36 | +48 691 408 600

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

 1. Zakład Pogrzebowy z Tarnowa spełnił wszystkie wymagania, jakie miała moja rodzina i to w pełni profesjonalnie. Bardzo dobrze zorganizowani ludzie i pełni empatii.

  (5/5)
 2. Serdecznie dziękuję za poprowadzenie pięknej ceremoni pogrzebowej. Czysty profesjonalizm .Oprawa,prowadzenie, dbanie o najdrobniejszy szczegół ,wysoka kultura osobista obsługi i empatia. Bardzo dziękuję. Polecam

  (5/5)
 3. Z całego serca chciałabym podziękować pracownikom zakładu za zaangażowanie oraz za dobre słowo w takim ciężkim momencie. Żałobę mogłam przeżywać w ciszy i spokoju bo pracownicy wzięli na siebie wszelkie formalności urzędowe. Naprawdę wysoka jakość świadczonych usług, firma godna polecenia.

  (5/5)
 4. Moja mama miała przepiękny pogrzeb, a to wszystko dzięki Państwa zakładowi, za co jestem wdzięczny. To dla mnie tragedia, utrata tak bliskiej mi osoby, dlatego też ten pogrzeb był niezwykle dla mnie ważny. Na szczęście oddałem sprawę organizacyjną w państwa ręce i wyszło naprawdę idealnie.

  (5/5)
 5. Ważne było dla nas, że zakład pogrzebowy Requiem-Piątek zapewnił nam elastyczność i dostosował się do naszych indywidualnych potrzeb oraz religijnych wymagań. Ceremonię zrealizowali na wysokim poziomie, polecam.

  (5/5)
 6. Dziękujemy za Waszą profesjonalną i pełną szacunku postawę, za elastyczność w dostosowaniu się do naszych potrzeb oraz za otwartość na nasze sugestie. Wasza praca była nie tylko doskonała technicznie, ale przede wszystkim pełna ludzkiego ciepła i zrozumienia.

  (5/5)

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *