Zakład pogrzebowy Tczew

Zakłady pogrzebowe Juka
Zakład pogrzebowy Juka Tczew
ul. Gdańska 52
83-110 , Tczew
(58) 560 04 78
509 419 217
kontakt@juka-tczew.pl
juka-tczew.pl

Zakłady pogrzebowe Juka są rodzinną firmą, która specjalizuje się w kompleksowym przygotowaniu i przeprowadzaniu wyjątkowej ceremonii ostatniego pożegnania. Działając na rynku usług pogrzebowych nieprzerwanie od 1993 roku zgromadziła ona ogromną wiedzę, umiejętności i doświadczenie, które każdorazowo wykorzystuje w swojej działalności. Nad całością firmy czuwa Pan Rafał Węsierski ze swoim doświadczonym zespołem. Zespół firmy dba, aby oferta ceremonii była dopasowana do indywidualnych oczekiwań rodzin.

Firma pogrzebowa Juka działa głównie na terenie województwa pomorskiego. W Tczewie zakład pogrzebowy prowadzi biuro zlokalizowane przy ul. Gdańskiej 52 oraz nowoczesny dom pogrzebowy przy ulicy 1 Maja 18. Firma posiada także oddziały w Starogardzie Gdańskim, Pelplinie, Skarszewach i Skórczu. W każdym z tych miejsc oczekuje wykwalifikowany personel, który zrobi wszystko, aby pomóc w organizacji wyjątkowej ceremonii żałobnej. Wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów, Juka służy wsparciem w procesie dopełniania niezbędnych formalności związanych z organizacją ceremonii pogrzebowej.

Pracownicy domu pogrzebowego Juka odpowiedzą na wszystkie pytania i będą reprezentować rodziny w żałobie w rozmaitych urzędach czy instytucjach. Juka może także oddelegować wykwalifikowanego pracownika we wskazane miejsce, by tam omówił i dopełnił on wszelkich formalności, co jest szczególnie cenne dla osób, które nie są w stanie osobiście stawić się w siedzibie firmy.

usługi pogrzebowe tczew

Usługi pogrzebowe Tczew

Dom pogrzebowy Juka specjalizuje się w przygotowaniu pogrzebów tradycyjnych, kremacyjnych, świeckich jak i wyznaniowych w Tczewie i okolicach. Usługi świadczone przez tę firmę pogrzebową, obejmują pełny zakres przygotowań, od chwili przyjęcia zlecenia na eksportację ciała zmarłego po moment zakończenia ceremonii. Firma może pochwalić się także własną chłodnią, która gwarantuje odpowiednią dbałość o ciało osoby zmarłej. Dzięki temu każda z rodzin może być pewna, że ciało bliskiej osoby oczekuje na pochówek w odpowiednich warunkach. Poza tym Juka współpracuje z wybitnymi specjalistami w dziedzinie kosmetyki pośmiertnej i jest w stanie zadbać o wygląd zmarłych zgodnie z oczekiwaniami rodziny. Wszelkie zabiegi związane z kosmetyką i toaletą pośmiertną są wykonywane z profesjonalizmem i wielkim szacunkiem dla zmarłego.

dom pogrzebowy juka Tczew

Dom pogrzebowy w Tczewie

Juka to także nowoczesny dom pogrzebowy z salami pożegnań w Tczewie. Są to kameralne pomieszczenia, które umożliwiają spędzenie każdej rodzinie tyle czasu ze zmarłą osobą, ile jest to konieczne. W tej kameralnej przestrzeni możliwe jest przeżycie czuwania modlitewnego lub chwil refleksji przed ostatecznym pożegnaniem ukochanej osoby. Poza tym w każdej z siedzib firma Juka, daje swoim klientom możliwość dokonania wyboru trumny, urny, wieńców i wiązanek pogrzebowych oraz uzyskania szczegółowych informacji tak na temat produktów, jak i wszelkich usług pogrzebowych.

Kompleksowa oprawa ceremonii pogrzebowej

Pracownicy zakładu pogrzebowego Juka troszczą się o kwestie związane z oprawą florystyczną ceremonii. Wszystkie kompozycje kwiatowe tworzone są przez doświadczonych florystów jedynie ze świeżych kwiatów, pochodzących od sprawdzonych dostawców. W ofercie znajdują się zarówno standardowe wieńce i wiązanki, jak i opcja tworzenia spersonalizowanych kompozycji. W kwestii oprawy muzycznej Juka współpracuje z profesjonalnymi muzykami, którzy są w stanie wykonać wzruszającą oprawę ceremonii pogrzebowej – głównie na trąbce lub skrzypcach, by uświetnić ceremonie pogrzebowe.

kremacje tczew

Zakłady pogrzebowe Juka posiadają nowoczesną flotę pojazdów, która umożliwia świadczenie usług z zakresu transportu, zwłok zarówno na terenie Polski, jak i poza jej granicami. Usługa ta obejmuje również załatwianie wszelkich formalności oraz pozyskanie i nadzór nad obiegiem niezbędnej dokumentacji, Juka oferuje pomoc we wszystkich kwestiach, związanych z przygotowaniem i realizacją pogrzebu, gwarantując każdej rodzinie spokój i umożliwiając jej spokojne przeżywanie żałoby.

pogrzeby z trumną Juka Tczew

Kremacje Tczew

Kremacja jest formą pochówku, która w ostatnich latach znacząco zyskała na popularności. Polega ona na spopieleniu ciała osoby zmarłej i umieszczeniu jej prochów w urnie, która następnie zostaje złożona do grobu. Jej wykonanie umożliwia pochowanie urny w grobie pojedynczym przed upływem 20 lat od poprzedniego pochówku tradycyjnego. W ostatnich latach kremacja jest wybierana coraz częściej, na co ma wpływ między innymi stale ograniczająca się ilość miejsc grzebalnych. Dodatkowo nie bez znaczenia pozostają kwestie ekonomiczne i ekologiczne.

Zakład pogrzebowy Juka Tczew jest w stanie pomóc w organizacji ceremonii połączonej z kremacją, przejmując na siebie wszelkie kwestie związane z jej przygotowaniem i przeprowadzeniem. Pogrzeby kremacyjne, organizowane przez firmę Juka pozwalają uhonorować pamięć tych, którzy odeszli, w sposób najpełniejszy, godny i elegancki. W razie jakikolwiek pytań pracownicy służą pomocą i radą oraz chętnie rozwieją wszelkie wątpliwości, związane z pochówkiem urnowym.

usługi pogrzebowe w Tczewie

Cmentarze Tczew

Zakład pogrzebowy Juka podejmuje się organizacji godnych pogrzebów na wszystkich cmentarzach w Tczewie (Rokitki, Stary, Nowy i przy ul. Gdańskiej) i w okolicach. Najczęściej są to takie nekropolie, jak:

  • Cmentarz Komunalny Rokicka – ul. Rokicka 5, 83-110 Tczew
  • Cmentarz Parafii pw. św. Józefa – ul. Gdańska 33d, 83-110 Tczew
  • Cmentarz katolicki „Nowy”– ul. 30 Stycznia 56, 83-110 Tczew
  • Cmentarz katolicki „Stary” – ul. Szkoły Morskiej, 83-110 Tczew

zakłady pogrzebowe Juka Tczew

Ekshumacje Tczew

Ekshumacja jest procesem, który polega na wydobyciu ciała lub szczątków osoby zmarłej z dotychczasowego grobu. Najczęściej wykonywana jest na zlecenie najbliższej rodziny w celu przeniesienia zmarłego w inne miejsce spoczynku. Konieczność jej realizacji może także zgłosić prokuratura lub sąd, a jej wykonanie możliwe jest po uzyskaniu zgody miejscowego Inspektora Sanitarnego. Proces kremacji wykonywany jest w określonym czasie: między 16 października a 15 kwietnia w godzinach porannych.

Firma pogrzebowa Juka, ze świadomością, że ekshumacja jest procesem, który wymaga nie tylko umiejętności technicznych, ale również wyczucia emocjonalnego, oferuje realizację tej usługi z uwzględnieniem wszystkich uwarunkowań. Firma Juka gwarantuje, że dzięki połączeniu wiedzy, kompetencji technicznych i ludzkiej empatii są w stanie sprostać nawet najbardziej skomplikowanym wyzwaniom, jakie stawia realizacja tej procedury na wszystkich cmentarzach Tczewa i okolic.

Zakład pogrzebowy Juka Tczew jest dostępny pod adresem ul. Gdańska 52 pod numerami telefonu (58) 560 04 78 i 509 419 217.

Rekomendacje

Galeria

przewóz zwłok tczew transport zwłok tczew żałobnicy i kondukt pogrzebowy Juka Tczew dom pogrzebowy w Tczewie zakład pogrzebowy Juka pogrzeby Tczew pogrzeby świeckie Tczew organizacja pogrzebów w tczewie godne ceremonie pożegnalne sala pożegnań Juka tczew pogrzeby Juka kremacje i pogrzeby kremacyjne Juka Tczew sala pożegnań Tczew pogrzeby wyznaniowe tczew kremacje i pogrzeby urnowe pogrzeb z trumną Juka usługi pogrzebowe Juka godne pogrzeby tczew kompleksowa oprawa pogrzebu Juka tczew oprawa florystyczna pogrzebu nowoczesne karawany pogrzebowe w Tczewie kremacje i pogrzebu z urną pogrzeby tradycyjne Juka karawany pogrzebowe Juka międzynarodowy transport zwłok transport zwłok Tczew przewóz zwłok Juka Tczew karawan pogrzebowy juki z Tczewa przewóz zwłok Tczew całodobowe usługi pogrzebowe firmy Juka trumny Juka karawan pogrzebowy Juka

Kontakt z zakładem

Biuro zakładu pogrzebowego Juka:

ul. Gdańska 52, 83-110 Tczew

Dom Pogrzebowy Juka:

ul. 1 Maja 18, 83-110 Tczew

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *