Zakład pogrzebowy Tomaszów Lubelski

Zakłady pogrzebowe K&M Miszczyszyn Tomaszów Lubelski
Zakład pogrzebowy K&M Miszczyszyn Tomaszów Lubelski
ul. Lwowska 81A
22-600, Tomaszów Lubelski
669 000 350
669 000 450
biuro@pogrzebymiszczyszyn.pl
pogrzebymiszczyszyn.pl

Zakład Pogrzebowy K&M Miszczyszyn to rodzinne przedsiębiorstwo pogrzebowe, specjalizujące się w organizacji ceremonii pogrzebowych, która przez wszystkie lata działalności zyskało uznanie i szacunek na terenie Lubelszczyzny.

Firma powstała w 2010 roku, ale jej korzenie sięgają 1997 roku. Tak długa i bogata historia oznacza, że posiada ona ogromne doświadczenie w obszarze usług funeralnych. Do każdego zlecenia ten zakład pogrzebowy pochodzi w sposób indywidualny, oferując usługi dopasowane do potrzeb, oczekiwań i możliwości swoich klientów.

Główna siedziba Domu Pogrzebowego K&M Miszczyszyn znajduje się przy ulicy Lwowskiej 81 A w Tomaszowie Lubelskim. Firma posiada także biuro przy Zamojskiej 43, a dodatkowo, wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, do ich dyspozycji są także punkty obsługi w miejscowości Dąbrowa Tomaszowska 61 oraz w Komarowie, pod adresem Komarów Wieś 15A. Dom pogrzebowy K&M Miszczyszyn zapewnia bezproblemowy dostęp do swoich usług pogrzebowych także dla mieszkańców innych okolicznych miejscowości, głównie takich, jak Bełżec, Krasnobród, Józefów (powiat biłgorajski), Susiec, Ulhówek, Lubycza Królewska, Narol, Łaszczów, Tyszowce, Telatyn, Krynice, Wożuczyn, Łabunie, Hrubieszów, Jarczów, Tarnawatka i Rachanie.

transport zwłok Tomaszów Lubelski

Usługi pogrzebowe Tomaszów Lubelski

Firma Pogrzebowa K&M Miszczyszyn szanuje różnorodność potrzeb rodzin, dlatego jest w stanie zaoferować kompleksowe usługi pogrzebowe, obejmujące organizację zarówno ceremonii świeckich, jak i wyznaniowych, z uprzednią kremacją oraz tradycyjnych. Doświadczeni doradcy są gotowi służyć pomocą w dostosowaniu ceremonii pogrzebowej do indywidualnych życzeń oraz przekonań zmarłego i jego rodziny. Personel dba o każdy detal, aby zapewnić rodzinie i bliskim możliwość godnego pożegnania zmarłego. Wszystkie usługi świadczone są z najwyższym szacunkiem i empatią, aby uczcić pamięć zmarłego w najbardziej godny sposób.

Zakład pogrzebowy z Tomaszowa Lubelskiego zatrudnia specjalistów, którzy pozostają do dyspozycji rodzin, gotowi sprostać każdej potrzebie i zapewnić wsparcie na każdym kroku, także w załatwianiu wszelkich formalności administracyjnych związanych z pogrzebem. Dodatkowo firma zapewnia kameralne sale pożegnań, które są stworzone z myślą o potrzebach naszych klientów w czasie trudnego czasu pożegnania bliskich. Przemyślana aranżacja przestrzeni umożliwia dostosowanie każdej sali do różnych wyznań, tradycji oraz obrzędów. Stonowane, delikatne kolory oraz oświetlenie sprawiają, że sale te emanują atmosferą powagi i spokoju.

dom pogrzebowy tomaszów lubelski

Firma pogrzebowa posiada także własne pomieszczenia chłodnicze, gwarantujące przechowanie ciała zmarłego w odpowiednich warunkach do czasu ceremonii pogrzebowej. Znacząco wpływa to na znaczne obniżenie kosztów pogrzebu, gdyż firma nie musi korzystać z usług podwykonawców. Chłodnie zostały także wyposażone w pomieszczenia umożliwiające przeprowadzenie zabiegów z zakresu tanatokosmetyki. Certyfikowani pracownicy domu pogrzebowego z Tomaszowa Lubelskiego doskonale rozumieją, jak delikatne, a zarazem odpowiedzialne to zadanie i wykonują je z ogromnym szacunkiem względem zmarłego.

Całodobowy transport zmarłych w Tomaszowie Lubelskim

Firma oferuje także kompleksowe usługi transportu zmarłych, zarówno krajowe, jak i międzynarodowe, zapewniając rodzinom spokój i wsparcie w trudnych chwilach pożegnania ich bliskich. Zakład K&M Miszczyszyn dysponuje nowoczesną flotą pojazdów, specjalnie przystosowanych do przewozu zmarłych, co gwarantuje komfort i bezpieczeństwo podczas podróży.

Wieńce i wiązanki pogrzebowe

Dom pogrzebowy K&M Miszczyszyn dysponuje własną kwiaciarnią, w której wykonuje piękne kompozycje kwiatowe na ceremonie pogrzebowe. Personel troszczy się o każdy detal oprawy florystycznej, aby zapewnić rodzinom i przyjaciołom możliwość godnego pożegnania swoich bliskich. Wieńce i wiązanki pogrzebowe na prośbę rodzin mogą zostać dostarczone do sali pożegnań, kościoła i na cmentarz.

Usługi pogrzebowe Tomaszów Lubelski

Kremacja Tomaszów Lubelski

Usługa kremacji to coraz częściej wybierany sposób pożegnania zmarłych. Kremacja to proces, w którym ciało zmarłej osoby jest poddawane wysokiej temperaturze w specjalnym piecu kremacyjnym, prowadząc do redukcji zwłok do prochów. Prochy te następnie zostają umieszczone w specjalnej urnie, a ta złożona w grobie lub kolumbarium. Kremacja umożliwia dochowanie do pojedynczego miejsca spoczynku przed upływem 20 lat od poprzedniego pochówku.

Zakład pogrzebowy K&M Miszczyszyn służy wsparciem bliskim zmarłego, zapewniając profesjonalną pomoc w zaplanowaniu wszystkich szczegółów uroczystości pogrzebowej z uprzednią kremacją. Firma zapewnia, że cała procedura będzie przeprowadzona z najwyższym szacunkiem i dbałością o godność zmarłego.

firma pogrzebowa z Tomaszowa Lubelskiego

Cmentarze w Tomaszowie Lubelskim

Zakład pogrzebowy K&M Miszczyszyn świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe głównie dla mieszkańców województwa lubelskiego. W Tomaszowie Lubelskim pogrzeby, organizowane przez tę firmę pogrzebową, odbywają się głównie na następujących cmentarzach:

  • Cmentarz Komunalny – ul. Zamojska 50, 22-600 Tomaszów Lubelski
  • Cmentarz Parafialny – ul. Lwowska 81, 22-600 Tomaszów Lubelski

zakłady pogrzebowe w tomaszowie lubelskim

Ekshumacje w Tomaszowie Lubelskim i okolicy

Ekshumacja to proces, w którym ciało lub szczątki zmarłej osoby są podejmowane z pierwotnego miejsca pochówku w celu przeniesienia ich w inne miejsce lub dla celów dochodzeniowych. Jej wykonanie możliwe jest, po uzyskaniu zgody miejscowego inspektora sanitarnego, w okresie między 15 października a 16 kwietnia. Jest to procedura wymagająca odpowiedniej wiedzy, doświadczenia i profesjonalnego podejścia, którym może pochwalić się zakład pogrzebowy K&M Miszczyszyn.

Firma zatrudnia wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie, by przeprowadzić ekshumację zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz z poszanowaniem dla zmarłego i jego rodziny. Zakład pogrzebowy aktywnie współpracuje z odpowiednimi instytucjami i organami, by spełnić wszelkie formalności i wymagania prawne związane z ekshumacją.

Zakład pogrzebowy K&M Miszczyszyn Tomaszów Lubelski jest dostępny pod adresem ul. Lwowska 81A pod numerami telefonu 669 000 350 i 669 000 450.

Rekomendacje

Galeria

całodobowy zakład pogrzebowy z Tomaszowa lubelskiego usługi pogrzebowe k&m Mszczyczyn zakład pogrzebowy tomaszów lubelski zakłady pogrzebowe w tomaszowie lubelskim dom pogrzebowy z salą pożegnań dom pogrzebowy tomaszów lubelski firma pogrzebowe w tomaszowie lubelskim kwiaciarnia Tomaszów Lubelski godna oprawa pogrzebu kwiaciarnia i kwiaty na pogrzeb organizacja pogrzebów tomaszów lubelski wieńce, wiązanki i stroiki pogrzebowe

Kontakt z zakładem

Adres:

Lwowska 81A, 22-600 Tomaszów Lubelski

oraz

Zamojska 43, 22-600 Tomaszów Lubelski

 

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *