Firma Pogrzebowa Maj: 693 123 123

Zakład pogrzebowy Tomaszów Mazowiecki

Firma Pogrzebowa Maj
ul. Piłsudskiego 41
97-200, Tomaszów Mazowiecki
693 123 123
605 400 004
biuro@zpmaj.pl
www.zpmaj.pl
Facebook

Zakład Pogrzebowy MAJ to firma mogąca pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży funeralnej. Historia sięga roku 1983, kiedy to Jan i Zbigniew Maj założyli tartak, rozszerzając z czasem działalność o stolarnię produkującą trumny, by w 2000 roku otworzyć zakład pogrzebowy.

Zakład Pogrzebowy MAJ zlokalizowany jest w Tomaszowie Mazowieckim, a główna siedziba mieści się przy ulicy Piłsudskiego 41. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów pracownicy firmy pozostają do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Firma służy pomocą w każdej kwestii funeralnej – począwszy od pomocy w formalnościach, przez transport ciała Zmarłego, dobór odpowiednich akcesoriów pogrzebowych – w tym trumien – po dekoracje kwiatowe.

Firma pogrzebowa z Tomaszowa Mazowieckiego znana jest jako ta, która kieruje się zasadami etyki zawodowej, a przede wszystkim wartościami najbardziej cenionymi, jak szacunek do każdego człowieka, wrażliwość i sumienność. Dużą wagę przykłada do jakości obsługi Klienta, jak i godności osób Zmarłych, To ma swoje przełożenie w codziennej pracy.

Transport Zmarłych krajowy i zagraniczny

Tabor samochody zakładu pogrzebowego MAJ tworzą eleganckie i wyjątkowe karawany marki Mercedes, które zostały w pełni przystosowane do przewozu Zmarłych. Są to najwyższej klasy auta, które charakteryzują się nieskazitelnym wyglądem oraz niezawodnością. Dzięki temu firma  MAJ z Tomaszowa Mazowieckiego może świadczyć usługi transportu Zmarłych – z domów opieki, szpitali, hospicjów oraz domów rodzinnych do własnej chłodni, zarówno na terenie całej Polski, jak i na świecie.

Usługi pogrzebowe świadczące przez firmę MAJ z Tomaszowa Mazowieckiego obejmują kompleksową organizację pogrzebu. Zapewnia ją wykwalifikowany, empatyczny personel, który do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie i duża wagę przywiązuje do potrzeb i wymagań Klientów. Zakład pogrzebowy MAJ dba o najdrobniejszy detal, składający się na całość uroczystości – taki jak chociażby oprawa muzyczna czy florystyczna.

Transmisje z ceremonii pogrzebowych

Warto wspomnieć, iż zakład pogrzebowy z Tomaszowa Mazowieckiego zapewnia krzyże, tabliczki, a także drukuje klepsydry oraz je rozwiesza. Możliwe jest zamieszczenie nekrologów oraz podziękowań w prasie oraz lokalnych mediach. Dla swoich Klientów oferuje on również takie unikalne usługi, jak transmisje pogrzebów online, a także e-Nekrologi.

Firma MAJ zdaje sobie sprawę z tego, iż organizacja uroczystości pogrzebowej to skomplikowane przedsięwzięcie, często bardzo obciążające Bliskich Zmarłego pod względem logistycznym oraz psychicznym, dlatego bierze odpowiedzialność za ich przygotowanie na własne barki. Pełen profesjonalizm i perfekcja to określenia idealnie opisujące zakład pogrzebowy MAJ z Tomaszowa Mazowieckiego.

pogrzeby w tomaszowie mazowieckim

Kremacja Tomaszów Mazowiecki

Kremacja jest procesem polegającym na spopieleniu ciała Zmarłego w specjalnym piecu kremacyjnym. Warto wspomnieć, iż przed kremacją ciało zostaje przygotowane tak samo jak w przypadku pochówku tradycyjnego i umieszczone w specjalnej ekologicznej, drewnianej lub nielakierowanej trumnie.

Zakład pogrzebowy MAJ współpracuje z renomowanymi krematoriami z województwa łódzkiego oraz okolic i posiada odpowiednie doświadczenie w przygotowaniu i przeprowadzeniu pogrzebów kremacyjnych. W ofercie posiada także odpowiednie do tego celu trumny. Po spopieleniu prochy zmarłego zostają umieszczone w specjalnie przygotowanej i wybranej urnie, a następnie pochowane. Decydując się na kremację klienci firmy MAJ otrzymają wsparcie i pomoc we wszelkich kwestiach związanych z organizacją tego rodzaju pochówku.

Cmentarze w Tomaszowie Mazowieckim

Zakład Pogrzebowy MAJ z Tomaszowa Mazowieckiego służy z zaangażowaniem zarówno mieszkańcom Tomaszowa Mazowieckiego jak i całego województwa łódzkiego. Najczęściej uroczystości  żałobne, realizowane przez firmę MAJ, odbywają się na następujących cmentarzach:

  • Cmentarz Komunalny – ul. Dąbrowska 71/81, 97-200 Tomaszów Mazowiecki
  • Cmentarz Rzymsko–Katolicki – ul. Smutna 16, 97-200 Tomaszów Mazowiecki
  • Cmentarz Parafialny w Białobrzegach – ul. Cisowa, 97-200 Tomaszów Mazowiecki
  • Cmentarz w Brzustowie – 97-215 Brzustów
  • Cmentarz Parafialny – 97-215 Inowłódz

Producent trumien w Tomaszowie Mazowieckim

Wśród usług, świadczonych przez firmę MAJ poza kompleksową organizacją uroczystości pogrzebowej, jest także produkcja wyjątkowych i niepowtarzalnych drewnianych trumien i urn. Wieloletnie doświadczenie, a także posiadanie własnej stolarni i lakierni procentuje najwyższą jakością oferowanych produktów.

Trumny produkowane w Tomaszowie Mazowieckim charakteryzują się wyjątkowym wzornictwem, estetyką i wytrzymałością. Produkowane są z litego drewna, głównie dębowego, ale istnieje możliwość stworzenia trumien z innych typów drewna.  Co ważne, firma MAJ jako producent trumien jest w stanie zapewnić niskie i konkurencyjne ceny hurtowe, co znacząco może wpłynąć na koszty całkowite ceremonii.

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów firma MAJ posiada ekspozycję trumien w swojej siedzibie. Dzięki temu każda zainteresowana osoba może się z nimi zapoznać i wybrać ten, który będzie najbardziej odpowiedni. Na specjalne życzenie istnieje możliwość wykonania trumien według indywidualnych potrzeb czyli posiadających niestandardowe wymiary, zdobienia czy wykończenie.

Rekomendacje

Galeria

pogrzeby w tomaszowie mazowieckim pogrzeby w tomaszowie mazowieckim pogrzeby w tomaszowie mazowieckim

Kontakt z zakładem

ADRES: ul. Piłsudskiego 41 97-200 Tomaszów Mazowiecki

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.