Zakład pogrzebowy Tomaszów Mazowiecki

zakład pogrzebowy Maj Tomaszów Mazowiecki
Zakład pogrzebowy Maj Tomaszów Mazowiecki
ul. Piłsudskiego 41
97-200, Tomaszów Mazowiecki
693 123 123
605 400 004
biuro@zpmaj.pl
www.zpmaj.pl
Facebook

Zakład Pogrzebowy MAJ z Tomaszowa Maz. to rodzinna firma mogąca pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży funeralnej. Historia przedsiębiorstwa sięga roku 1983, kiedy to Jan i Zbigniew Maj założyli tartak, rozszerzając z czasem działalność o stolarnię produkującą trumny, by w 2000 roku otworzyć zakład pogrzebowy w Tomaszowie Mazowieckim.

Usługi Pogrzebowe Tomaszów Mazowiecki

Zakład Pogrzebowy MAJ zlokalizowany jest w Tomaszowie Mazowieckim, a główna siedziba mieści się przy ulicy Piłsudskiego 41. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów pracownicy firmy pogrzebowej pozostają do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Firma służy pomocą w każdej kwestii funeralnej – począwszy od pomocy w formalnościach, przez transport ciała Zmarłego, dobór odpowiednich akcesoriów pogrzebowych – w tym trumien – po dekoracje kwiatowe.

Firma pogrzebowa z Tomaszowa Mazowieckiego znana jest jako ta, która kieruje się zasadami etyki zawodowej, a przede wszystkim wartościami najbardziej cenionymi, jak szacunek do każdego człowieka, wrażliwość i sumienność.

Dużą wagę każdy z pracowników zakładu usług pogrzebowych przykłada do jakości obsługi rodzin, jak i godności  zmarłych.  Ma to swoje przełożenie w ich codziennej pracy i wykonywaniu obowiązków.

Usługi pogrzebowe, świadczone przez firmę MAJ z Tomaszowa Mazowieckiego, obejmują kompleksową organizację pogrzebu. Zapewnia ją wykwalifikowany, empatyczny personel, który do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie i duża wagę przywiązuje do potrzeb i wymagań Klientów. Zakład Pogrzebowy MAJ dba o najdrobniejszy detal, składający się na całość uroczystości – taki, jak chociażby oprawa muzyczna czy florystyczna.

usługi pogrzebowe Tomaszów mazowiecki

Transport Zmarłych Tomaszów Mazowiecki

Tabor samochodów zakładu pogrzebowego MAJ tworzą eleganckie i wyjątkowe karawany marki Mercedes, które zostały w pełni przystosowane do przewozu Zmarłych. Są to najwyższej klasy auta, które charakteryzują się nieskazitelnym wyglądem oraz niezawodnością. Dzięki temu firma  MAJ z Tomaszowa Mazowieckiego może świadczyć usługi transportu Zmarłych – z domów opieki, szpitali, hospicjów oraz domów rodzinnych do własnej chłodni, zarówno na terenie całej Polski, jak i na świecie.

Transmisje z ceremonii pogrzebowych

Warto wspomnieć, iż zakład pogrzebowy z Tomaszowa Mazowieckiego zapewnia krzyże, tabliczki, a także drukuje klepsydry oraz je rozwiesza. Możliwe jest zamieszczenie nekrologów oraz podziękowań w prasie oraz lokalnych mediach. Dla swoich Klientów oferuje on również takie unikalne usługi, jak transmisje pogrzebów online, a także e-Nekrologi.

Firma pogrzebowa MAJ zdaje sobie sprawę z tego, iż organizacja uroczystości pogrzebowej to skomplikowane przedsięwzięcie, często bardzo obciążające Bliskich Zmarłego pod względem logistycznym oraz psychicznym, dlatego bierze odpowiedzialność za ich przygotowanie na własne barki. Pełen profesjonalizm i perfekcja to określenia idealnie opisujące Dom Pogrzebowy MAJ z Tomaszowa Mazowieckiego.

przewóz zwłok Tomaszów mazowiecki

Kremacje Tomaszów Mazowiecki

Kremacja jest procesem polegającym na spopieleniu ciała Zmarłego w specjalnym piecu kremacyjnym. Warto wspomnieć, iż przed kremacją ciało zostaje przygotowane tak samo jak w przypadku pochówku tradycyjnego i umieszczone w specjalnej ekologicznej, drewnianej lub nielakierowanej trumnie.

Zakład Pogrzebowy MAJ współpracuje z renomowanymi krematoriami z województwa łódzkiego oraz okolic i posiada odpowiednie doświadczenie w przygotowaniu i przeprowadzeniu pogrzebów kremacyjnych. W ofercie posiada także odpowiednie do tego celu trumny. Po spopieleniu prochy zmarłego zostają umieszczone w specjalnie przygotowanej i wybranej urnie, a następnie pochowane. Decydując się na kremację, klienci firmy MAJ otrzymają wsparcie i pomoc we wszelkich kwestiach związanych z organizacją tego rodzaju pochówku.

kremacje Tomaszów Mazowiecki

Cmentarze w Tomaszowie Mazowieckim

Zakład Pogrzebowy MAJ z Tomaszowa Mazowieckiego służy z zaangażowaniem zarówno mieszkańcom Tomaszowa Mazowieckiego jak i całego województwa łódzkiego. Najczęściej uroczystości  żałobne, realizowane przez firmę MAJ, odbywają się na następujących cmentarzach:

 • Cmentarz Komunalny – ul. Dąbrowska 71/81, 97-200 Tomaszów Mazowiecki
 • Cmentarz Rzymsko–Katolicki – ul. Smutna 16, 97-200 Tomaszów Mazowiecki
 • Cmentarz Parafialny w Białobrzegach – ul. Cisowa, 97-200 Tomaszów Mazowiecki
 • Cmentarz w Brzustowie – 97-215 Brzustów
 • Cmentarz Parafialny – 97-215 Inowłódz

Producent trumien w Tomaszowie Mazowieckim

Wśród usług, świadczonych przez firmę MAJ, poza kompleksową organizacją uroczystości pogrzebowej, jest także produkcja wyjątkowych i niepowtarzalnych drewnianych trumien i urn. Wieloletnie doświadczenie, a także posiadanie własnej stolarni i lakierni procentuje najwyższą jakością oferowanych produktów.

Trumny produkowane w Tomaszowie Mazowieckim charakteryzują się wyjątkowym wzornictwem, estetyką i wytrzymałością. Produkowane są z litego drewna, głównie dębowego, ale istnieje możliwość stworzenia trumien z innych typów drewna.  Co ważne, firma MAJ jako producent trumien jest w stanie zapewnić niskie i konkurencyjne ceny hurtowe, co znacząco może wpłynąć na koszty całkowite ceremonii.

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, firma MAJ posiada ekspozycję trumien w swojej siedzibie. Dzięki temu każda zainteresowana osoba może się z nimi zapoznać i wybrać ten, który będzie najbardziej odpowiedni. Na specjalne życzenie istnieje możliwość wykonania trumien według indywidualnych potrzeb czyli posiadających niestandardowe wymiary, zdobienia czy wykończenie.

Zakład pogrzebowy Maj Tomaszów Mazowiecki jest dostępny pod adresem ul. Piłsudskiego 41 pod numerami telefonu 693 123 123 i 605 400 004.

Rekomendacje

Galeria

pogrzeby w tomaszowie mazowieckim przewóz zwłok Tomaszów mazowiecki godne pogrzeby Tomaszów mazowiecki pogrzeby w Tomaszowie mazowieckim pogrzeby urnowe pogrzeby w tomaszowie mazowieckim namiot pogrzebowy dom pogrzebowy maj Tomaszów mazowiecki zakład usług pogrzebowych producnet trumien Tomaszów mazowiecki tanie pogrzeby urnowe urna metalowa na prochy urny pogrzebowa urna urna na prochy kremacja urny drewniane urna drewniana urna pogrzebowa drewniane urny pogrzebowe urna urna pogrzebowa urna kamienna urna pogrzebowa kamienna urny kamienne atrakcyjny wybór urn

Kontakt z zakładem

ADRES: ul. Piłsudskiego 41 97-200 Tomaszów Mazowiecki

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

 1. Zakład pogrzebowy Maj to bez wątpienia najlepszy wybór do przygotowania ostatniej ziemskiej drogi naszych bliskich. Pracownicy firmy cechują się ogromnym poziomem kultury osobistej, empatii i współczucia. Przebieg ceremonii zachwycił i wzruszył całą rodzinę. Wszystko z zachowaniem szacunku, godności a przede wszystkim zgodnie z naszymi wcześniejszymi ustaleniami. Bezproblemowy kontakt na każdym etapie przygotowań. Szeroki wybór trumien i akcesoriów. Gorąco polecam wszystkim, którzy znajdą się w tym najtrudniejszym momencie życia. Dziękuję jeszcze raz.

 2. Pożegnałam swoją ukochaną mamę…. a firma w tak tragicznej sytuacji, była niesamowitym wsparciem. Indywidualne podejście i pomoc na każdym kroku

  (5/5)
 3. Szybka reakcja na nasze wezwanie, a była 1 w nocy, więc bardzo za to dziękujemy. Będziemy Państwa firmę polecać

  (5/5)
 4. Profesjonalna obsługa i świetni ludzie pełni empatii i z profesjonalnym podejściem do klientów pogrążonych w żałobie. Polecam

  (5/5)
 5. Pełen profesjonalizm i szybka reakcja na telefon. Pracownicy biura pomogli w praktycznie każdej kwestii, dzięki czemu wszystko było dopięte na ostatni guzik. Będę polecać

  (5/5)
 6. Firma najwyższej jakości i godna zaufania, wszystkie formalności zostały dopełnione przez zakład. Duża empatia i zaangażowanie ze strony pracowników. Przy tym oprawa florystyczna na najwyższym poziomie. Firma pomogła w każdej wątpliwości i cierpliwie odpowiadała na nurtujące mnie pytania.

  (5/5)

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *