transport zmarłych anielski orszak Transport zwłok z Holandii Anielski Orszak: 500 369 737

Transport zwłok Holandia

transport zmarłych anielski orszak
Transport zwłok z Holandii Anielski Orszak
ul. Legionowa 14/16 lok. 107
15-099 Białystok, Polska , Holandia
500 369 737
biuro@anielski-orszak.pl
sprowadzenie-zwlok-z-niemiec.pl
anielski-orszak.pl
Facebook

Holandia jest krajem nadal stosunkowo często wybieranym przez Polaków jako cel emigracji zarobkowej, zarówno krótkoterminowej, jak i długoterminowej. Naszych rodaków zachęcają wysokie zarobki, dzięki którym można żyć na wyższym poziomie. Najwięcej ludności pochodzenia polskiego przebywa w Hadze, Rotterdamie i Amsterdamie. Większość z nich zatrudniona jest w obszarach budownictwa, produkcji rolniczej oraz rolnej, a także w przemyśle spożywczym. Obecne dane mówią, że w Holandii zamieszkuje aktualnie około 250 tysięcy osób z Polski.

Sprowadzenie zwłok z zagranicy do Polski związane jest z wieloma formalnościami, pozwoleniami i dokumentami. Nie inaczej jest w przypadku Holandii, dlatego też, by sprawnie przetransportować zwłoki lub prochy najbliższych, niezbędne jest dopilnowanie wielu spraw urzędowych.

sprowadzenie zwłok z Holandii do Polski

Sprowadzenie zwłok z Holandii

ANIELSKI ORSZAK specjalizuje się w usługach z zakresu międzynarodowego transportu zwłok, które to usługi każdorazowo świadczone są na najwyższym możliwym poziomie. Do każdego zlecenia firma podchodzi w sposób indywidualny, pragnąć pomóc przetrwać te trudne chwile rodzinom, które straciły bliską osobę.

W swoich szeregach ANIELSKI ORSZAK zatrudnia najwyższej klasy specjalistów, którzy znają specyfikę i normy prawne, obowiązujące w danym kraju, a dodatkowo obdarzeni są empatią i ukierunkowani na potrzeby swoich zleceniodawców. Personel firmy stara się odciążyć Klientów od wszystkich spraw urzędowych, formalnych jak i logistycznych związanych z transportem zwłok.

W przypadku transportu zwłok z Holandii do Polski niezbędne jest uzyskanie m.in. następujących dokumentów:

  • zgoda władz lokalnych na wywóz zwłok poza granice Holandii – Laissez-passer voor lijken
  • akt zgonu wydany na druku międzynarodowym lub właściwy akt zgonu wraz z tłumaczeniem przysięgłym na język polski
  • karta zgonu (medical statement) wraz z dokumentem stwierdzającym wykluczenie choroby zakaźnej jako przyczyny zgonu
  • zaświadczenie wydane przez urzędnika gminy, stwierdzające, że spełniono wymogi dotyczące międzynarodowego przewozu zwłok (specjalistyczna trumna z metalowym wkładem)- GENEESKUNDIGE VERKLARING
  • zgoda starosty w miejscowości, w której ma nastąpić pochówek na przewóz zwłok bądź prochów z zagranicy do Polski

Należy pamiętać, że konieczne jest również uiszczenie opłaty konsularnej, która umożliwia uzyskanie zgody polskiego konsulatu na przywiezienie ciała zmarłego z Holandii do Polski.

koszt transportu zwłok z Holandii do Polski

Koszty sprowadzenia zwłok z Holandii

Firma ANIELSKI ORSZAK dysponuje wiedzą i doświadczeniem z zakresu przewozu zmarłych, co umożliwia sprawny i bezpieczny transport zwłok lub prochów z każdego miejsca w Holandii do każdego kraju – w tym do Polski.

Cena usługi przewozu zwłok nie jest stała, ale każdorazowo zostaje oszacowana indywidualnie na podstawie zebranego w rozmowie z rodziną zmarłego wywiadu. Zostaje ona przedstawiona przez specjalnie przydzielonego konsultanta, który bierze na siebie odpowiedzialność za realizację danego zlecenia.

Koszt przewozu zmarłych z Holandii do Polski obejmuje m.in. następujące kwestie:

  • koszt standardowej trumny z wkładem metalowym do międzynarodowego transportu zmarłych,
  • opłaty związane z wszelkimi formalnościami tj. tłumaczeniami dokumentów, odprawami konsularnymi, uzyskaniem dokumentów w polskich oraz holenderskich urzędach
  • odprawa sanitarna i odprawa celna, transport karawanem pogrzebowym.

Firma ANIELSKI ORSZAK gwarantuje najbardziej konkurencyjne ceny za wysokiej jakości usługi transportu zwłok z Holandii do Polski. Holandia jest podzielona na 2 strefy, różniące się kosztem transportu. Ceny są uzależnione zatem od wielu zmiennych i zaczynają się od kwoty 8500 zł. Całkowita wycena uzależniona jest m.in. od odległości do pokonania na terenie poszczególnych krajów oraz ewentualnych dodatkowych usług.

transport zmarłych z Holandii

Wymagania dotyczące transportu zwłok z Holandii

W związku z tym, że ANIELSKI ORSZAK specjalizuje się w usługach z zakresu transportu zwłok z zagranicy do Polski, dlatego dysponuje znajomością wszelkich przepisów i nom prawnych. Zatrudniony w firmie wykwalifikowany personel może pochwalić się zarówno doświadczeniem, jak i wiedzą. Firma posiada też tabor pojazdów przystosowany do przewozu zwłok.

Wszystkie specjalistyczne samochody umożliwiają bezpieczny transport zwłok z każdego miejsca na świecie. Firma posiada także asortyment specjalistycznych trumien z metalowym wkładem, które są konieczne w przypadku usług międzynarodowego transportu zwłok, a także urn.

przewóz zwłok z Holandii do Polski

Kremacja w Holandii

Kremacja jest formą pochówku mogącą wpłynąć na znaczne obniżenie kosztów pogrzebu. ANIELSKI ORSZAK, podchodząc do każdego zlecenia w sposób indywidualny i wychodząc naprzeciw potrzebom swoich Klientów, oferuje możliwość rozłożenia na raty kosztów sprowadzenia zwłok. Firma nie wymaga przedpłat, nie praktykuje również rozliczenia w momencie dostarczenia zmarłej osoby do Polski. Relacja firmy z Klientem oparta jest na wzajemnym zaufaniu, które obejmuje każde działanie.

Informacje na temat sprowadzania zmarłych z Holandii do Polski można uzyskać bezpośrednio w firmie ANIELSKI ORSZAK dzwoniąc pod numer telefonu 500 369 737.

Rekomendacje

Galeria

przewóz zwłok z Holandii do Polski koszt transportu zwłok z Holandii do Polski transport zmarłych z Holandii

Kontakt

Anielski Orszak
ul. Legionowa 14/16 lok. 107
15-099 Białystok

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o firmie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *