transport zwłok Glob Drejka Transport zwłok z Irlandii Glob Drejka: 604 559 569

Transport zwłok Irlandia

transport zwłok Glob Drejka
Transport zwłok z Irlandii Glob Drejka
ul. Liliowa 11 Maków Mazowiecki
06-200 Polska , Irlandia
604 559 569
29 71 71 827
24.glob@gmail.com
drejka.pl
transport-zwlok-z-anglii.co.uk
Facebook

GLOB DREJKA to firma z branży funeralnej, która od 30 lat specjalizuje się w transporcie zmarłych. Bazując na bogatym doświadczeniu i wiedzy zdobytej na przełomie wielu lat swojej działalności, jest w stanie zaoferować swoim klientom nie tylko przewóz ciała i prochów zmarłego pomiędzy różnymi państwami świata, ale i kompleksowe usługi pogrzebowe. Firma GLOB DREJKA jest w stanie zorganizować i przeprowadzić każdy rodzaj pochówku na świecie, jednak szczególne miejsce w portfolio firmy zajmuje transport międzynarodowy zwłok, w tym transport zwłok z Irlandii do Polski i w druga stronę.

Transport zmarłych z Irlandii

Firma GLOB DREJKA od wielu lat stara się pomóc osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji jaka jest śmierć osoby najbliższej, także poza granicami kraju. Wsparcie to dotyczy organizacji, przygotowaniu i przeprowadzeniu uroczystości ostatniego pożegnania. Po wstąpieniu do Unii Europejskiej Polacy zyskali większe możliwości wyjazdu z Polski i podjęcia pracy poza jej granicami, niemniej może zdarzyć się tak wyjazd taki może skończyć się zgonem. Wtedy to rodzina i nasi najbliżsi stają przed wyzwaniem sprowadzenia ciała do Polski.

transport z irlandii do Polski

Rodzinom w żałobie takie zadanie może wydać się ponad siły. W takich sytuacjach pomocą służy firma GLOB DREJKA, która świadczenie usługi międzynarodowego transportu zwłok doprowadziła niemalże do perfekcji. Trzydzieści lat doświadczenia przekłada się w tej firmie na znajomość zawiłości przepisów prawnych, sanitarnych i wymagań poszczególnych państw. GLOB DREJKA w swoim zespole zatrudnia  specjalistów, władających kilkoma językami, oddanych swojej pracy, kompetentnych, dla których pomoc i wsparcie Klienta jest priorytetem.

Świadczenie usług transportowych w zakresie przewozu zwłok to bardzo delikatna i jednocześnie wymagająca i odpowiedzialna usługa. Pracownicy firmy GLOB DREJKA zdają sobie sprawę, jakim obciążeniem i bólem okupione jest sprowadzenie zwłok najbliższych do Polski. Dlatego do każdego ze zleceń firma podchodzi indywidualnie uwzględniając przy tym kwestie formalne, logistyczne, prawne jak i wyznaniowe, a także możliwości finansowe rodziny. GLOB DREJKA zdaje sobie sprawę, z jakim obciążeniem wiąże się transport ciała osób nam najbliższych, dlatego w firmie GLOB DREJKA mają Państwo możliwość skorzystania z różnych form finansowania pogrzebu, jak i przewozu zwłok.

przewóz zmarłych z irlandii

Przewóz zwłok z Irlandii

Irlandia od lat jest destynacją często wybieraną jako miejsce do pracy czy rozpoczęcia nowego rozdziału życia. Dlatego właśnie wielu mieszkańców Polski wyjechało właśnie tam, opuszczając rodzinne strony. W przypadku, gdy obywatel polski umiera za granicą warto skorzystać z usług specjalistów takich jak GLOB DREJKA. Pracownicy firmy zajmą się wszelkimi aspektami prawnymi i formalnymi oraz zadbają, aby wszystko odbyło się z poszanowaniem godności osoby zmarłej. Dzięki znajomości przepisów pracownicy firmy zadbają o to, żeby pełna dokumentacja trafiła w odpowiednie miejsce, jakim jest Konsulat w Dublinie lub Belfaście – które to instytucje wydają zgodę na transport zwłok z Irlandii do Polski.

Transport zwłok na trasie Irlandia – Polska możliwy jest zarówno drogą lotniczą jak i drogowo-morską. O wyborze najczęściej decyduje rodzina, biorąc pod uwagę różne czynniki. Dzięki rozwiniętej siatce kontaktów z irlandzkimi firmami pogrzebowymi cała procedura przygotowania i przewozu trwa możliwie najkrócej. Firma GLOB Drejka umożliwia transport zwłok z całej Irlandii, w tym z Dublina, Cork, Limerick, Galaway czy Belfastu pod wskazany przez Klientów adres w Polsce.

Wszelkie informacje dotyczące transportu zwłok z Irlandii do Polski pod numerem (+48) 604 559 569.

Rekomendacje

Galeria

transport z irlandii przewóz zmarłych z irlandii

Kontakt

GLOB SP. Z O.O.
ul. Liliowa 11
06-200 Maków Mazowiecki

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o firmie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *