transport zmarłych anielski orszak Transport zwłok na Ukrainę Anielski Orszak: 500 369 737

Transport zwłok Ukraina

transport zmarłych anielski orszak
Transport zwłok na Ukrainę Anielski Orszak
ul. Legionowa 14/16 lok. 107
15-099 Białystok, Polska , Ukraina
500 369 737
biuro@anielski-orszak.pl
anielski-orszak.pl
anielski-orszak.pl
Facebook

Dla wielu mieszkańców Ukrainy Polska jeszcze do niedawna temu stanowiła miejsce, gdzie mogli podjąć starania o podwyższenie komfortu swojego życia. Nasz kraj bowiem w momencie wstąpienia do UE i strefy Schengen stał się dla wielu mieszkańców Ukrainy atrakcyjnym rynkiem pracy oraz edukacji.

W roku 2022, w związku z atakiem Rosji na Ukrainę, wielu jej mieszkańców, wśród których przeważają kobiety i dzieci, zostało zmuszonych do ucieczki przed wojną. Szacuje się, że obecnie granicę z Polską przekroczyło już ponad 4 mln mieszkańców Ukrainy. Choć niektórzy z nich decydują się na powrót do rodzinnego kraju, to pewna część podejmuje decyzję o pozostaniu w Polsce na stałe. Również te osoby pochodzenia ukraińskiego, które już wcześniej swoje życie związały z Polską, pragną jednak spocząć po śmierci na Ukrainie. Dlatego też usługi transportu zwłok z Polski na Ukrainę są cały czas systematycznie realizowane, mimo trudności związanych m.in. z działaniami wojennymi.transport zmarłych na Ukrainę

 

Transport zwłok z Polski do Ukrainy

ANIELSKI ORSZAK służy wszechstronną pomocą we wszystkich kwestiach, jakich należy dopełnić przed przewozem zwłok z Polski na Ukrainę. Dzięki doświadczeniu oraz znajomości nawet najbardziej skomplikowanych procedur pracownicy są w stanie przejąć od zleceniodawców wszelkie kwestie formalne, w tym związane także z uzyskaniem niezbędnych dokumentów, zgód czy tłumaczeń.

Tak jak w przypadku transportu zmarłych z innych krajów świata – przewóz ciała z Polski do Ukrainy wiąże się z wieloma kwestiami formalnymi, jakie należy wykonać. Niezbędne jest uzyskanie takich dokumentów, jak:

  • akt zgonu
  • zaświadczenie wykluczające chorobę zakaźną jako przyczynę śmierci,
  • uzyskanie zgody konsula na przewóz zwłok na Ukrainę,
  • zaświadczenie od ukraińskiego zarządcy cmentarza,
  • zezwolenia z polskiego Sanepidu,
  • protokół zamknięcia trumny, że zwłoki zostały umieszczone w drewnianej trumnie z wkładem metalowym.

Należy pamiętać, że oprócz przewozu trumny możliwe jest także sprowadzenie prochów zmarłego po wykonaniu kremacji. Wtedy dodatkowo należy przedstawić zaświadczenie kremacji wydane przez polskie krematorium, w którym dokonano spopielenia.

Firma ANIELSKI ORSZAK pomaga rodzinom na każdym etapie realizacji zlecenia i pozostaje w kontakcie z nimi przez cały czas jego trwania. Taka kompleksowa opieka pozwala odciążyć rodzinę Zmarłego tak, aby się mogła skupić na przeżyciu żałoby.

przewóz zwłok z Polski na Ukrainę

Koszty sprowadzenia zwłok do Ukrainy

ANIELSKI ORSZAK specjalizuje się w świadczeniu usług transportu Zmarłych. Z racji niepowtarzalności każdego przypadku – każdy z nich rozpatrywany jest indywidualnie. Podobnie jest w przypadku określenia całościowego kosztu usługi. Na jej końcową kwotę wpływ ma wiele czynników, jak chociażby odległość, rodzaj trumny, koszty ponoszone w szpitalach czy innych placówkach.

Firma ANIELSKI ORSZAK dokonuje wyceny każdorazowo po rozpatrzeniu wszystkich zmiennych, po uprzednim kontakcie telefonicznym. Wtedy też do danego zlecenia przydzielony zostaje opiekun, który pozostaje w stałym kontakcie z rodziną Zmarłego, i jest do jej dyspozycji o każdej porze dnia i nocy. Wycena jest indywidualna i zmienna. Zależy ona m.in. od ilości obsługiwanych zleceń w danym tygodniu na danym obszarze, od odległości do pokonania na terenie krajów, przez które przebiega trasa przewozu, oraz od ewentualnych dodatkowych usług.

Zawsze jednak w koszcie transportu ujęte zostają kwestie takie, jak:

  • Koszt standardowej trumny z wkładem metalowym do międzynarodowego transportu zmarłych,
  • Opłaty związane z wszelkimi formalnościami tj. tłumaczeniami dokumentów, odprawami konsularnymi, uzyskaniem dokumentów w polskich oraz ukraińskich urzędach
  • Odprawa sanitarna i odprawa celna,
  • Transport specjalistycznym karawanem pogrzebowym.

ANIELSKI ORSZAK, wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów jest w stanie zagwarantować płatność rozłożoną na wygodne raty tak, by zleceniodawcy mogli sprostać wyzwaniu finansowemu, jakim jest transport zwłok.

przewóz zmarłych na ukrainę

Kremacje w Polsce i przewóz prochów na Ukrainę

W przypadku sprowadzenia zmarłych z Polski do Ukrainy wielokrotnie zapada decyzja o wykonaniu kremacji w Polsce, a następnie o przewozie na Ukrainę urny z prochami zmarłego. Zastosowanie procedury kremacji ułatwić może znacznie transportu zmarłego nawet w najbardziej odległe regiony Ukrainy. Przygotowanie do kremacji, jej wykonanie oraz sam przewóz prochów zmarłego znajduje się bezpośrednio w pieczy firmy ANIELSKI ORSZAK, co gwarantuje najwyższą jakość wykonania zlecenia.

transport zwłok na Ukrainę i z Ukrainy do polski

Informacje na temat sprowadzania zwłok i prochów z Polski na Ukrainę można uzyskać bezpośrednio w firmie ANIELSKI ORSZAK, kontaktując się z jej pracownikami pod numerem telefonu: 500 369 737.

Rekomendacje

Galeria

Ukraina przewóz zmarłych przewóz zwłok z Holandii do Polski sprowadzanie zmarłych na ukrainę przewóz zwłok z Polski na Ukrainę

Kontakt

Anielski Orszak
ul. Legionowa 14/16 lok. 107
15-099 Białystok

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o firmie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *