transport zwłok Glob Drejka Transport zwłok z Włoch Glob Drejka: 604 559 569

Transport zwłok Włochy

transport zwłok Glob Drejka
Transport zwłok z Włoch Glob Drejka
ul. Liliowa 11
06-200 Maków Mazowiecki, Polska , Włochy
604 559 569
29 71 71 827
24.glob@gmail.com
drejka.pl
drejka.pl
Facebook

GLOB DREJKA jest firmą, która może pochwalić się ogromnym doświadczeniem w świadczeniu usług pogrzebowych oraz w transporcie osób zmarłych, co stało się główną specjalizacją. Osoby zatrudnione w firmie DREJKA to najwyższej klasy specjaliści, którzy posiadają odpowiednie kompetencje, niezbędne do realizacji powierzonych działań.

Firma GLOB DREJKA zajmuje się przygotowaniem uroczystości tradycyjnych oraz kremacji z pochówkami urnowymi, a także międzynarodowym transportem zmarłych, w tym transportem z oraz do Włoch.

Najważniejszą dewizą, jaka przyświeca firmie GLOB DREJKA jest pomoc w potrzebie i służba osobom, które przeżywają jedne z najtrudniejszych momentów życia. DREJKA to rodzinna firma prowadzona przez braci: Macieja, Jarosława i Szymona, dlatego więzy rodzinne są dla nich wyjątkowe i szczególnie ważne. 30 letnie doświadczenie w branży daje gwarancję, że potrzeby i oczekiwania Klientów będą zawsze spełnione, mimo ciągłej zmienności warunków, w jakich przychodzi firmie działać.

GLOB DREJKA zatrudnia najlepszych specjalistów, którzy są w stanie zmierzyć się z każdą, nawet najbardziej skomplikowaną kwestią formalną czy tłumaczeniem, które wiążą się ściśle z organizacją i realizacją usługi międzynarodowego transportu zmarłych. Zespół kompetentnych pracowników, nieustannie poszerzających swoją wiedzę, umożliwia także poszerzanie wachlarza usług oraz zasięgu działalności.

przewóz zmarłych z Włoch

Przewóz zwłok z Włoch

Firma DREJKA posiada najwyższej klasy pojazdy przystosowane do przewozu zwłok. Spełniają one wszystkie wymagane prawem poszczególnych krajów wymagania, takie jak między innymi trwałe oznakowanie wskazujące na jego przeznaczenie, kabinę kierowcy odizolowaną od części, w której podróżuje ciało zmarłego czy podłogę wykonaną z łatwych do utrzymania w czystości. Wszystkie pojazdy odpowiednio często podlegają przeglądom technicznym, dzięki czemu firma może pochwalić się niezawodnością i szybką realizacją powierzonych zadań.

Transport zwłok jest przedsięwzięciem skomplikowanym, a jednocześnie dla rodziny bardzo obciążającym. W celu zmniejszenia tego obciążenia GLOB DREJKA do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie, starając się uwzględnić rozmaite czynniki, które mają wpływ na czas oraz koszty całości usługi. Pracownicy są w stanie na bieżąco informować o przebiegu działań. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów istnieje także możliwość zastosowania różnych form finansowania kosztów transportu zwłok czy pogrzebu.

Firma GLOB DREJKA oferuje usługi transportu zmarłych obejmujące niemal wszystkie kraje na świecie – zarówno na obszarze państw leżących na terenie Europy Zachodniej i Wschodniej, USA czy Kanady. Jednym z krajów, na terenie którego GLOB DREJKA realizuje swoje usługi, są Włochy.

transport zmarłych z Włoch do Polski

Transport zmarłych z Włoch

Włochy to kierunek często wybierany przez mieszkańców Polski, jako kraj związany z wypoczynkiem. Warto jednak pamiętać, że Republika Włoska jest również miejscem pracy dla wielu Polaków, zwłaszcza z Polski południowej. Mimo, że jest to kraj stosunkowo bezpieczny i przyjazny, jednak zdarzyć się także mogą zgony, w wyniku chorób, wypadków i innych przypadków losowych. W znacznej mierze rodziny osób zmarłych we Włoszech decydują się na przewiezienie ich ciał lub prochów do Polski i pochówek w kraju pochodzenia. W przypadku konieczności skorzystania z transportu zmarłych z Włoch warto skorzystać z usług specjalistów, którzy pomogą w dopełnieniu wszelkich formalności.

GLOB DREJKA posiada doświadczenie w zakresie organizacji i realizacji usług przewozu zmarłych na trasie z Włoch do Polski, a także odpowiednie akcesoria pogrzebowe – w tym trumny do transportu. Włoskie przepisy w zakresie transportu zwłok są bardzo restrykcyjne i tylko nieliczne firmy z Polski są upoważnione, aby takie usługi przewozowe świadczyć. GLOB DREJKA wykonuje transport zmarłych na obszarze całych Włoch. Najwięcej zleceń firma otrzymuje z Mediolanu, Bolzano, Turynu, Bolonii, Neapolu czy Rzymu. Wszystkie informacje związane z warunkami świadczenia usługi przewozu zwłok osoby zainteresowane otrzymają dzwoniąc pod numer: (+48) 604 559 569.

Rekomendacje

Galeria

transport zmarłych Niemcy

Kontakt

GLOB SP. Z O.O.
06-200 Maków Mazowiecki
ul. Liliowa 11

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o firmie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *