Zakład pogrzebowy Trzcianka

Dom Pogrzebowy Arka Trzcianka
Zakład Pogrzebowy Arka Trzcianka
ul. Sikorskiego 29
64-980, Trzcianka
697 980 508
trzcianka@uslugipogrzebowe.pila.pl
uslugipogrzebowe.pila.pl

Zakład Pogrzebowy Arka to rodzinna firma, która istnieje od 2006 roku i oferuje wszechstronne usługi pogrzebowe na obszarze całego województwa wielkopolskiego. Założona przez Państwa Hanusiak, posiada swoje biuro w Trzciance przy ul. Sikorskiego 29, a także biuro w Pile przy ul. 11 Listopada 7. Firma pogrzebowa prowadzi własne krematorium i dom pogrzebowy wyposażony w salę pożegnań oraz pomieszczenie chłodnicze.

Usługi Pogrzebowe Trzcianka

Dom Pogrzebowy Arka angażuje się w każdy aspekt organizacji uroczystości pogrzebowej, zwracając uwagę także na najdrobniejsze detale. Rozumiejąc, jak trudne są chwile po utracie bliskiej osoby, a także jak często ogromnym wyzwaniem jest załatwienie spraw urzędowych – firma Arka oferuje wsparcie we wszystkich kwestiach, związanych ze stroną urzędową tego smutnego przedsięwzięcia. Pracownicy firmy troszczą się o formalności w ZUS-ie, Urzędzie Stanu Cywilnego czy w szpitalu, reprezentując Państwa interesy.

Wśród uroczystości żałobnych, przygotowywanych i realizowanych przez Zakład Pogrzebowy Arka, są zarówno uroczystości żałobne o charakterze wyznaniowym, jak i świeckim: tradycyjne i kremacyjne. Pogrzeby organizowane są w sposób godny na cmentarzach w miejscowościach: Trzcianka, Stobno, Biała, Niekursko, Siedlisko, Wołowe Lasy, Kuźnica Czarnkowska.

W siedzibie firmy Arka w Trzciance do dyspozycji klientów nieustannie pozostaje szeroki wybór trumien – w tym kremacyjnych, urn, odzieży, dewocjonaliów i akcesoriów pogrzebowych.

usługi pogrzebowe Trzcianka

Firma pogrzebowa Arka podchodzi do każdego zlecenia indywidualnie, gwarantując pełne wsparcie, pomoc i doradztwo tak, aby zorganizować uroczystość pogrzebową na najwyższym poziomie, niezależnie od dostępnych środków finansowych.

Zakład pogrzebowy w Trzciance oferuje również możliwość zorganizowania transportu dla uczestników pogrzebu, co w znaczący sposób ułatwia żałobnikom dotarcie do wszystkich miejsc, w których odbywa się ceremonia. Ta usługa jest szczególnie ceniona przez osoby, które nie dysponują środkiem własnego transportu bądź mają problemy ze swobodnym poruszaniem się.

Transport zmarłych Trzcianka

Usługi pogrzebowe w Trzciance, oferowane przez firmę Arka, obejmują także transport zmarłych, zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju. Firma działa całodobowo, realizując przewozy na zlecenie zarówno osób prywatnych, jak i instytucji – między innymi takich, jak prokuratury czy starostwa. Usługi transportu zmarłych obejmują najczęściej eksportację ciała do chłodni, ale Zakład Pogrzebowy Arka jest w stanie przewieźć zmarłego na znaczne odległości, jeśli zajdzie taka potrzeba. Wszystkie przewozy spełniają normy sanitarne i wymagania zarówno polskie, jak i międzynarodowe. Zespół firmy składa się z doświadczonych kierowców i pracowników, którzy doskonale orientują się we wszelkich aspektach formalnych, a także posiadają dobrą znajomość języków obcych, co niezwykle usprawnia cały proces.

transport zmarłych Trzcianka

Krematorium i kremacje w Trzciance

Zakład Pogrzebowy Arka posiada własne krematorium, z którego korzystają także mieszkańcy Trzcianki. Jest to nowoczesny obiekt zlokalizowany przy ulicy Glinianej 11 w Pile, oddalony o 23 kilometry od Trzcianki. W krematorium Arka znajduje się niezwykle elegancka, kameralna sala pożegnań, jak również chłodnia oraz pomieszczenia dla personelu zakładów pogrzebowych oraz pracowników, którzy czekają na odbiór urn. Krematorium to spełnia wszelkie przepisy zarówno krajowe, jak i międzynarodowe dotyczące usług kremacji.

Cmentarze w Trzciance

Firma Arka służy pomocą w organizacji ceremonii żałobnych w województwie wielkopolskim. Pogrzeby mieszkańców Trzcianki odbywają się głównie na cmentarzu komunalnym przy ulicy Wspólnej, 64-980 Trzcianka lub też – sporadycznie – na cmentarzu parafii rzymskokatolickiej pw. św. Jana Chrzciciela przy ul. ks. Piotra Skargi 14, 64-980 Trzcianka. Zakład Pogrzebowy jest też proszony często o przygotowanie uroczystości pogrzebowych na cmentarzach w Stobnie, Białej, Niekursku, Siedlisku, Wołowych Lasach oraz Kuźnicy Czarnkowskiej.

kremacje Trzcianka i Piła

Ekshumacje w Trzciance

Czasami zdarza się, że istnieje konieczność przeniesienia szczątków zmarłej osoby z jej dotychczasowego miejsca pochówku do innego miejsca lub potrzebne są dodatkowe ekspertyzy lekarsko-sądowe, które wymagają otwarcia grobu. W takich sytuacjach przeprowadza się ekshumację. Zanim zostanie ona zrealizowana, konieczne jest złożenie stosownego wniosku w odpowiedniej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, ponieważ polskie przepisy bardzo dokładnie regulują kwestie związane z tą procedurą. Pozwolenie na ekshumację jest wydawane wyłącznie z rygorem wykonalności w określonym czasie – to jest od 16 października do 15 kwietnia w godzinach porannych.

Zakłady Pogrzebowe Arka oferują możliwość przeprowadzenia ekshumacji na cmentarzach w miejscowościach Trzcianka, Stobno, Biała, Niekursko, Siedlisko, Wołowe Lasy, Kuźnica Czarnkowska. Posiada zarówno wiedzę, jak i doświadczenie w tym zakresie, zawsze przestrzegając dokładnych przepisów sanitarnych. W ramach swoich usług dba o to, aby proces ten odbywał się z szacunkiem i zgodnie z przepisami, gwarantując rodzinom spokój w trudnych chwilach.

Zakład Pogrzebowy Arka Trzcianka jest dostępny pod adresem ul. Sikorskiego 29 pod numerem telefonu 697 980 508.

Rekomendacje

Galeria

zakład pogrzebowy w trzciance transport zmarłych w trzciance kremacja trzcianka

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Sikorskiego 29, 64-980 Trzcianka

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *