Zakład pogrzebowy Wałbrzych

zakłady pogrzebowe Niebieski Wałbrzych
Zakład pogrzebowy Wałbrzych - Niebieski
ul. Andersa 146
58-304, Wałbrzych
74 843 58 67
517 953 588
zakladniebieski@gmail.com
www.zakladniebieski.pl
Facebook
Instagram

Zakład Pogrzebowy NIEBIESKI z Wałbrzycha działa w branży usług pogrzebowych od 1990 roku. To pierwsza z prywatnych firm pogrzebowych, które powstały w Wałbrzychu. Na początku swojej działalności firma znana było pod nazwą Zakład Pogrzebowy Bogdan Bokwa, później – Usługi Pogrzebowe Bokwa s.c. Od 2018 roku natomiast oficjalna nazwa brzmi: Zakład Pogrzebowy NIEBIESKI. Firma ta świadczy kompleksowe usługi w zakresie organizacji i obsługi ceremonii żałobnych. Obecnie Zakład Pogrzebowy NIEBIESKI z Wałbrzycha prowadzony jest przez Izabelę Zdziebko i Urszulę Dajdę które osobiście dbają o jakość każdego pogrzebu.

 

Firma pogrzebowa z Wałbrzycha posiada dwa biura w tym mieście. Pierwsze zlokalizowane jest przy ul. Andersa 146 – dzielnica Biały Kamień, a drugie mieści się przy ul. Hetmańskiej 70a – dzielnica Podzamcze. W obu tych miejscach Klienci otrzymają odpowiednią pomoc i wsparcie, tak potrzebne w tych najtrudniejszych chwilach, jakimi dla człowieka jest śmierć najbliższych. Pracownicy zakładu pogrzebowego z otwartością i życzliwością udzielają pomocy w przygotowaniu pogrzebu – zarówno uroczystości wyznaniowych, jak i świeckich.

Zakład pogrzebowy NIEBIESKI na stałe współpracuje z wykwalifikowanym i profesjonalnym Mistrzem Ceremonii, którego obecność jest właściwie niezbędna przy uroczystościach świeckich.

Usługi pogrzebowe Wałbrzych

W zakres usług pogrzebowych, świadczonych przez dom pogrzebowy NIEBIESKI z Wałbrzycha, wchodzi też tak zwane mobilne biuro. Firma ta, wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, postanowiła umożliwić im załatwienie wszelkich formalności w dogodnym dla nich miejscu. Pracownicy są w stanie dojechać we wskazane miejsce, żeby dokonać wszelkich ustaleń i tym samym umożliwić organizację uroczystości w sposób jak najmniej obciążający dla rodziny Zmarłego.

Zakład Pogrzebowy NIEBIESKI daje też możliwość dopełnienia wszelkich kwestii urzędowych w imieniu Klienta. W ten sposób dodatkowo zyskują Państwo czas na spokojne przeżywanie żałoby. Pracownicy zajmą się wszystkimi kwestiami formalnymi reprezentując rodzinę Zmarłego w urzędach i wszelkich innych instytucjach. W celu skorzystania z usługi wystarczy wykonać telefon pod całodobowy numer 74 843 58 67 lub 517 953 588 – zwany też Niebieskim Pogotowiem Pogrzebowym.

Dom Pogrzebowy NIEBIESKI z Podzamcza i Białego Kamienia proponuje ogromny wybór wszelkiego rodzaju akcesoriów funeralnych – między innymi takich, jak wszelkiego rodzaju urny – niezbędne, gdy zapada decyzji o kremacji. Firma pogrzebowa z Wałbrzycha oferuje urny ekskluzywne, które są tworzone ręcznie, jak również urny z kamienia, mosiężne, z kompozytów oraz drewniane. Oprócz urn dostępne są także relikwiarze. Obok urn, Zakład Pogrzebowy NIEBIESKI w swoich salonach posiada też bogaty asortyment trumien: od najprostszych klasycznych do tych wykonanych na specjalne zamówienie.

Dodatkowo na miejscu Klienci znajdą również odzież dla zmarłych: można wybierać spośród gotowych zestawów lub skompletować ubiór dla Bliskiej Osoby samodzielnie. Pracownicy domu pogrzebowego w Wałbrzychu chętnie pomogą w doborze odpowiedniego rozmiaru.

zakłady pogrzebowe Wałbrzych

Organizacja uroczystości pogrzebowej to skomplikowany proces, składający się z wielu drobnych elementów, które razem tworzą niepowtarzalną i wyjątkową całość. Jednym z takich elementów są kwiaty, które właściwie od zawsze obecne są podczas uroczystości żałobnych. Zakłady Pogrzebowe w Wałbrzychu oferują ogromny wybór kwiatów i wieńców pogrzebowych.

Dzięki wieloletniej współpracy z najlepszymi florystami z Wałbrzycha i okolic oferowane produkty to najwyższej jakości kompozycje, przygotowane ze świeżych kwiatów. Składając zamówienie, każdy Klient zyskuje gwarancję, że kwiaty zostaną dostarczone w odpowiednie miejsce w odpowiednim czasie.

Kolejnym z wyznaczników jakości usług pogrzebowych jest oprawa muzyczna ceremonii. Zakład usług pogrzebowych posiada także najwyższej klasy nagłośnienie, dzięki czemu wszystkie momenty ceremonii są dobrze słyszalne, nawet w dużej odległości od grobu lub od każdego innego miejsca, gdzie odbywa się uroczystość.

Transport zwłok Wałbrzych

Usługi pogrzebowe , świadczone przez Zakład Pogrzebowy z Wałbrzycha  obejmują także transport Zmarłych. Firma specjalizuje się zarówno w przewozach zwłok oraz prochów na terenie Polski, jak i na trasach międzynarodowych.

Najczęściej sprowadzamy zmarłych z Niemiec, Austrii, Czech oraz Grecji ale obsługujemy całą Europę. Firma NIEBIESKI posiada flotę specjalistycznych pojazdów, zarówno ekskluzywnych karawanów, jak i atestowanych chłodni umożliwiających świadczenie tego typu usług. Duże doświadczenie w zakresie transportu i znajomość międzynarodowych przepisów dają gwarancję bezpiecznego i możliwie najszybszego wypełnienia zlecenia.

Kremacje Wałbrzych

Pogrzeb z kremacją czyli po spopieleniu ciała zmarłego w specjalnym piecu kremacyjnym, to coraz częściej wybierana forma pochówku. Za jej wyborem często przemawiają względy ekonomiczne oraz praktyczne czyli głównie ograniczone miejsce na cmentarzach i znacznie niższe całościowe koszty uroczystości żałobnych. Warto również pamiętać, że kremacja jest dopuszczona przez Kościół katolicki oraz przez część innych Kościołów i związków wyznaniowych.

Zakłady pogrzebowe NIEBIESKI zajmuje się kompleksowym przygotowaniem kremacji, która odbywa się najczęściej w krematorium w pobliskim Głogowie. Po spopieleniu ciała Zmarłego jego bliscy otrzymują świadectwo kremacji.

Cmentarze w Wałbrzychu

Zakład Pogrzebowy NIEBIESKI z Wałbrzycha służy swoją pomocą przede wszystkim mieszkańcom województwa dolnośląskiego. Z racji lokalizacji naszych biur podejmujemy się organizacji pogrzebów głównie na cmentarzach Wałbrzycha i okolic. Są to takie nekropolie, jak:

 • Cmentarz komunalny – ul. Stefana Żeromskiego 67, 58-300 Wałbrzych
 • Cmentarz komunalny – ul. Cmentarna 1, 58-300 Wałbrzych
 • Cmentarz komunalny Śródmieście – ul. Stanisława Moniuszki 36A, 58-300 Wałbrzych
 • Cmentarz – ul. Internatowa 1, 58-303 Wałbrzych
 • Cmentarz parafii pw. św. Jerzego i MB Różańcowej – ul. Piaskowa 4, 58-304 Wałbrzych
 • Cmentarz parafii pw. Zmartwychwstania Pańskiego – ul. Kazimierza Pułaskiego 1, 58-302 Wałbrzych
 • Cmentarz parafii pw. Świętej Barbary – ul. Różana 9B, 58-302 Wałbrzych
 • Cmentarz – ul. Władysława Orkana 78, 58-307 Wałbrzych
 • Cmentarz Komunalny – ul. Bolesława Prusa 1, 58-310 Szczawno-Zdrój

Ekshumacje w Wałbrzychu

Ekshumacja zwłok i szczątków może być dokonana na umotywowaną prośbę osób uprawnionych do pochowania zwłok, za zezwoleniem właściwego inspektora sanitarnego oraz na zarządzenie prokuratora lub sądu lub na podstawie decyzji właściwego inspektora sanitarnego w razie zajęcia terenu cmentarza na inny cel.

W przepisach sprecyzowano też, że proces ten może odbywać się w terminie od 16 października do 15 kwietnia w godzinach porannych.

Zakład Pogrzebowy NIEBIESKI posiada wieloletnie doświadczenie w przeprowadzania ekshumacji i organizacji ponownego pogrzebu – inhumacji. Pracownicy firmy dysponują odpowiednim doświadczeniem oraz sprzętem, umożliwiającym sprawne jej wykonanie. Decydując się na skorzystanie z usług pogrzebowych firmy NIEBIESKI, otrzymują Państwo gwarancję, że cała operacja zostanie zrealizowana zgodnie z najbardziej restrykcyjnymi przepisami sanitarnymi oraz z poszanowaniem godności osób zmarłych.

Zakład pogrzebowy Wałbrzych - Niebieski jest dostępny pod adresem ul. Andersa 146 pod numerami telefonu 74 843 58 67 i 517 953 588.

Rekomendacje

Galeria

firma pogrzebowa niebieski wałbrzych zakład pogrzebowy niebieski wałbrzych transport zwłok niebieski wałbrzych przewóz ciała niebieski wałbrzych transport ciała niebieski wałbrzych usługi pogrzebowe niebieski wałbrzych zakład pogrzebowy biały kamień zakład pogrzebowy podzamcze przewóz zwłok Wałbrzych karawany pogrzebowe pogrzeb z trumną Wałbrzych godny pogrzeb wałbrzych pogrzeby tradycyjne Wałbrzych karawan pogrzebowy kondukt pogrzebowy Wałbrzych zakłady pogrzebowe niebieski pracownicy firmy pogrzebowej wałbrzych pogrzeby pogrzeb w Wałbrzychu pogrzeb z trumną godny pogrzeb pogrzeb górnika Wałbrzych pogrzeby wojskowy wałbrzych namiot na każdym pogrzebie piękne pogrzeby Wałbrzych godne pogrzeby niebieski Wałbrzych

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Andersa 146, 58-304 Wałbrzych

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

 1. Wielkie podziękowania i całą naszą wdzięczność kierujemy do wszystkich pracowników Zakładu Niebieski. Nie wyobrażam sobie co byśmy zrobili gdyby nie ich wspaniała pomoc w każdym aspekcie organizacji pogrzebu naszej kochanej Mamy. Byliśmy w ciężkim stanie, strata była nagła i nieoczekiwana. Nie mieliśmy pojęcia jak zająć się pogrzebem. Na szczęście wszystkim zajęli się cudowni ludzie z Niebieskiego. Jak dobrze, że są takie firmy dla których branża pogrzebowa to misja i powołanie. Raz jeszcze dziękujemy z całego serca.

  (5/5)
 2. W całym nieszczęściu jakie nas spotkało, mieliśmy szczęście, że trafiliśmy na Zakład Pogrzebowy Niebieski, nasz zięć zginął w wypadku komunikacyjnym, więc szok był ogromny, tym bardziej, że osierocił 2 naszych wnucząt. Pani Iza z zakładu to cudowna kobieta, ma bardzo dużo zrozumienia w sobie i ogromne pokłady współczucia, widać, że lubi ludzi. Pracownicy byli również bardzo empatyczni i pomocni. Naprawdę można było na nich liczyć w każdej sytuacji, ceny nie są też powalające, Pani Iza jest bardzo elastyczna i potrafiła dostosować się do naszych fanaberii. Zależało nam bardzo, aby uroczystość odbyła się na wysokim poziomie i aby nasza rodzina i znajomi zapamiętali to pożegnanie, bo zięć był cudownym człowiekiem i zasłużył na taką uroczystość. Firma Niebieski stanęła na wysokości zadania. Jeszcze raz dziękujemy Pani Izo.

  (5/5)
 3. Ogromie dziękujemy Państwu za rzetelne i profesjonalne, a zarazem bardzo ludzkie podejście do naszego rodzinnego dramatu. Cała ceremonia przebiegła godnie, elegancko i z pełną empatią oraz szacunkiem. Dzięki opiece personelu cała nasza rodzina mogła spokojnie, bez żadnych nieprzewidzianych sytuacji, w spokoju, pożegnać swego ukochanego bliskiego. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wsparcie.

  (5/5)
 4. Utrata mojej kochanej babci to najgorsze, co mogło mnie pod koniec roku spotkać. Bardzo jest to trudny dla mnie i mojej rodziny czas. Babcia była niesamowicie ciepłą i pozytywną osobą. Bardzo byliśmy wzruszeni, jak właśnie takim charakterze zakład pogrzebowy Niebieski zorganizował Jej pogrzeb. Dzięki temu pozostaną z nami dalej sentymentalne i pozytywne z Nią związane wspomnienia.

  (5/5)
 5. Profesjonalne podejście i autentyczne współczucie w trudnym czasie. Zakład pogrzebowy Niebieski zadbał o każdy detal i uczynił ceremonię wzruszającą i piękną. Polecam

  (5/5)

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *