Zakład pogrzebowy Warszawa Bielany

zakład pogrzebowy Nekropolis
Zakład Pogrzebowy Nekropolis Bielany
ul. Gwiaździsta 17
01-651, Warszawa Bielany
602-390-231
biuro@nekropolis.com.pl
nekropolis.com.pl
Facebook

NEKROPOLIS to rodzinny zakład pogrzebowy, który działa na rynku usług funeralnych już nieprzerwanie od przeszło 30 lat. Prowadzony jest przez rodzinę Państwa Chmielewskich i obecnie zarządzają nią dwa pokolenia, dzięki czemu usługi świadczone na Bielanach można określić jako połączenie najlepszych tradycji funeralnych z nowoczesnością. Firma wciąż stara się poszerzać zakres oferowanych usług i wychodzić naprzeciw potrzebom swoich Klientów. Co najważniejsze, nadrzędną kwestią dla firmy NEKROPOLIS jest zachowanie najwyższych standardów etycznych i zawodowych.

Zakład Usług Pogrzebowych Bielany

Usługi pogrzebowe, świadczone przez firmę NEKROPOLIS, są całodobowe. Oznacza to, że firma jest w stanie pomagać swoim Klientom przez 365 dni w roku. Do dyspozycji Klientów pozostaje personel w biurze mieszczącym się na styku dwóch warszawskich dzielnic – Bielany i Żoliborz – przy ulicy Gwiaździstej 17. Lokalizacja ta umożliwia dojazd nawet z najbardziej oddalonych dzielnic drogą S8 (Aleja Armii Krajowej) oraz Wybrzeżem Gdyńskim (droga nr 7).

W siedzibie zakładu pogrzebowego na Bielanach można uzyskać kompleksową pomoc i wsparcie we wszystkich kwestiach związanych z przygotowaniem uroczystości ostatniego pożegnania. W razie potrzeby, firma wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów uruchomiła tzw. mobilne biuro. Po wcześniejszym kontakcie pod całodobowym numerem telefonu 602-390-231, pracownicy NEKROPOLIS dojadą we wskazane miejsce, by tam dopełnić wszelkich formalności, jak i eksportować ciało osoby zmarłej.

Zakład Pogrzebowy NEKROPOLIS specjalizuje się w przygotowaniu wszystkich rodzajów uroczystości pogrzebowych, zarówno tradycyjnych z trumną, jak i kremacyjnych oraz wyznaniowych i świeckich. Cały przebieg jest urzeczywistnieniem wymagań oraz oczekiwań Klientów. Pracownicy zakładu pogrzebowego na Bielanach zadbają o każdy najdrobniejszy detal – w tym o odpowiednie przygotowanie ciała zmarłego do pochówku.

usługi pogrzebowe Bielany

Pomoc w kwestiach urzędowych

Zadaniem firmy NEKROPOLIS jest wspomóc rodziny w żałobie we wszelkich trudnościach, jakie mogą napotkać w trakcie przygotowań do jednej z najtrudniejszych uroczystości. Dlatego dzięki posiadanemu doświadczeniu i wiedzy pracownicy tego zakładu pogrzebowego są w stanie przejąć całość kwestii formalnych, reprezentując Państwa we wszelkich sprawach biurokratycznych, administracyjnych we wszelakich urzędach, parafiach czy innych miejscach. Pomogą także w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego z każdej instytucji. Każdego dnia NEKROPOLIS na Bielanach stara się czynić wszystko, by ułatwić Państwu ten wyjątkowo trudny czas.

Usługi pogrzebowe, oferowane przez firmę NEKROPOLIS, obejmują również współpracę z najlepszymi lokalnymi kwiaciarniami i szkółkami roślin ozdobnych. Dzięki temu Klienci mogą zamawiać piękne wieńce, wiązanki i inne kompozycje kwiatowe. Każda przygotowana kompozycja wykonana jest ze świeżych kwiatów. Obok usług florystycznych NEKROPOLIS troszczy się również o oprawę muzyczną pogrzebu przy wsparciu doświadczonych muzyków, co daje gwarancję, że ceremonia pogrzebowa odbędzie się w  jeszcze bardziej podniosłej atmosferze.

NEKROPOLIS na Bielanach to najwyższej klasy specjaliści w branży funeralnej, świadczący także usługi transportu Zmarłych w Polsce oraz poza jej granicami.

Kremacja Warszawa Bielany

Kremacja jest procesem polegającym na spopieleniu ciała zmarłego i umieszczeniu jego prochów w specjalnie przygotowanej i wybranej przez rodzinę urnie. Jest to forma pochówku, na którą decyduje się coraz większa ilość osób, także w Warszawie, gdzie – ze względu na stale rosnącą liczbę ludności, coraz wyraźniej odczuwalny jest brak miejsc na cmentarzach na pochówki tradycyjne.

Zakład Pogrzebowy NEKROPOLIS na Bielanach zajmuje się wszystkim kwestiami związanymi z kremacją, zarówno jeżeli chodzi o transport ciała zmarłego do krematorium, jak i odbiór urny z prochami, ale także zapewnia wszystko co jest niezbędne, by mogła ona dojść do skutku. Pracownicy firmy pomogą Państwu w organizacji wszelkich kwestii formalnych i zadbają o każdy najdrobniejszy element wchodzący w skład przygotowań tego typu ceremonii. Decydując się na skorzystanie z usług Zakładu Pogrzebowego NEKROPOLIS otrzymują Państwo kompleksową pomoc i opiekę w zakresie kremacji.

zakłady pogrzebowe Bielany

Cmentarze na Bielanach

Zakład Pogrzebowy NEKROPOLIS znany jest w całym województwie mazowieckim z najwyższej jakości usług pogrzebowych. Najwięcej pogrzebów organizowanych przez tę firmę odbywa się na następujących cmentarzach w Warszawie oraz jej okolicach.

 • Cmentarz Powązkowski – ul. Powązkowska 14, 01-797 Warszawa
 • Cmentarz Wojskowy – ul. Powązkowska 43/45, 01-797 Warszawa
 • Cmentarz Czerniakowski – ul. Czerniakowska 2/4, 00-701 Warszawa
 • Cmentarz Bródnowski – ul. Św. Wincentego 83, 03-350 Warszawa
 • Cmentarz Wolski – ul. Wolska 180/182, 01-258 Warszawa
 • Cmentarz na Służewie – ul. Fosa 17, 02-768 Warszawa
 • Cmentarz parafialny we Włochach – ul. Rybnicka 27, 02-405 Warszawa
 • Cmentarz parafialny na Tarchominie – ul. Mehoffera 4, 03-131 Warszawa
 • Cmentarz Wilanowski – ul. Biedronki 1a, 02-946 Warszawa
 • Cmentarz międzyparafialny w Marysinie Wawerskim – ul. Kościuszkowców 85, 04-545 Warszawa
 • Cmentarz parafialny w Falenicy –  ul. Narcyzowa 18, 04-930 Warszawa
 • Cmentarz parafialny na Okęciu – ul. Hynka 4, 02-149 Warszawa
 • Cmentarz parafialny w Powsinie – ul. Ptysiowa 3, 02-969 Warszawa
 • Cmentarz parafialny w Gołąbkach – ul. Bolesława Śmiałego 13, 02-496 Warszawa
 • Cmentarz parafialny w Grabowie – ul. Taneczna 65, 02-829 Warszawa

Ekshumacje na Bielanach

Ekshumacja, która obejmuje wydobycie zwłok lub szczątków ludzkich z dotychczasowego miejsca spoczynku i przeniesienie ich do nowego grobu, możliwa jest do wykonania w okresie od 16 października do 15 kwietnia, we wczesnych godzinach rannych. Często jest ona przeprowadzana na wniosek rodziny, ale zdarza się również tak, że wykonuje się ją na zarządzenie prokuratora lub sądu.

Zakład Pogrzebowy NEKROPOLIS na Bielanach kompleksowo zajmuje się przeprowadzeniem i przygotowaniem do procesu ekshumacji. Firma dzięki wieloletniemu doświadczeniu posiada niezbędną wiedzę i kompetencje w tym zakresie, jak też dysponuje odpowiednim sprzętem, wymaganym przy tego typu procedurach.

Rekomendacje

Galeria

zakład pogrzebowy warszawa usługi pogrzebowe bielany

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Gwiaździsta 17, 01-651 Warszawa

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.