Zakład pogrzebowy Warszawa Bródno

zakład pogrzebowy Madar Bródno
Zakład pogrzebowy Madar Bródno
ul. św. Wincentego 18
03-505, Warszawa Bródno
602 63 56 57
22 678 52 85
madar-uslugi-pogrzebowe.pl

Zakład Pogrzebowy MADAR swoją działalność rozpoczął w roku 1991. Od momentu otwarcia firmy jej siedziba znajduje się w tym samym miejscu czyli przy ulicy Świętego Wincentego 18 – jest to dzielnica Bródno. Ta stałość lokalizacji sprawiła, że firma jest rozpoznawalna przez wszystkich mieszkańców Stolicy, którzy doskonale wiedzą, że pod tym adresem zawsze znajdą pomoc, współczucie i wsparcie w najtrudniejszych chwilach, jakim jest ostatnie pożegnanie najbliższych.

 

Usługi Pogrzebowe Bródno

Gwarancją najwyższej jakości świadczonych usług funeralnych jest długa historia i doświadczenie. Firma jest w stanie dopasować swoje usługi do potrzeb Klientów oraz do ich możliwości finansowych. Co ważne – zasobność portfela osób proszących o pomoc w organizacji pogrzebu nie wpływa w żaden sposób na zaangażowanie firmy w przygotowanie i obsługę uroczystości, gdyż dla pracowników firmy służba rodzinom w żałobie jest najważniejsza. Świadczone usługi pogrzebowe są obsługiwane z równą uwagą w najbogatszym wariancie usług pogrzebowych, jak i wtedy gdy rodzina prosi o tani pogrzeb.

Zakład Pogrzebowy MADAR z Bródna pozostaje do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu przez 365 dni w roku. Zajmuje się przygotowaniem i organizacją uroczystości pogrzebowych wszystkich wyznań, jak i świeckich. Ponad 30 letnie doświadczenie w branży funeralnej pozwala pomóc podejmować zadania i decyzje – nawet te trudne i skomplikowane. Pracownicy firmy to osoby zaangażowane w swoją pracę, a zarazem życzliwe i niezmiernie empatyczne.

Transport Zmarłych Bródno

Firma pogrzebowa MADAR Bródno świadczy także usługi transportu zwłok na terenie Polski oraz poza jej granicami. W swoim parku maszynowym posiada karawany znanych i renomowanych światowych marek, które umożliwiają transporty na krótkich i dłuższych dystansach, ale i uczestnictwo w orszaku żałobnym. Przez całą dobę także realizowane są zlecenia na eksportację ciała Zmarłego z domu lub każdego miejsca, w którym nastąpił zgon. Firma gwarantuje, że wszystko odbywa się z należytym szacunkiem, a zarazem niezwykle sprawnie.

W ramach świadczonych usług pogrzebowych w całej Warszawie – a więc także w dzielnicy Bródno – MADAR zajmuje się także przygotowaniem Zmarłych do pochówku. Zdając sobie sprawę z tego, iż ten wizerunek osoby, która odeszła na długo pozostaje w pamięci Najbliższych, firma oferuje toaletę pośmiertną oraz dba o ubranie Zmarłego. Wszystko zaś według życzeń Rodziny, gdyż ich zdanie jest najważniejsze i decydujące. Wszystkie czynności wykonywalne są przez certyfikowanych specjalistów z zakresu tanatokosmetyki.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom swoich Klientów zakład pogrzebowy MADAR przejmuje od swoich Klientów wszystkie kwestie formalne. Dzięki specjalnemu upoważnieniu załatwi sprawy urzędowe, reprezentując Państwa w ZUS, KRUS czy MSWiA. Aby zminimalizować ilość procedur została także udostępniona możliwość bezgotówkowego rozliczenia pogrzebu.

firma pogrzebowa warszawa Bródno

Dom Pogrzebowy Bródno

Zakład Pogrzebowy MADAR z warszawskiego Bródna zajmuje się kompleksową obsługą i przygotowaniem uroczystości pogrzebowej. Firma posiada własną chłodnię, dzięki czemu rodzina Zmarłego może być pewna, że ciało ich najbliższych trafiło pod właściwą opiekę, gdzie bezpiecznie i godnie może oczekiwać na dzień pochówku. Do dyspozycji Klientów zakładu pogrzebowego z Bródna pozostaje także sala pożegnań, w której w spokoju i skupieniu rodzina może spędzić ostatnie wspólne chwile ze Zmarłym. Na życzenie rodziny sala pożegnań zostaje udekorowana w taki sposób, aby nawiązywała do charakteru uroczystości.

Zakład pogrzebowy MADAR posiada również bogaty asortyment akcesoriów funeralnych. Oferuje także fachowe doradztwo w wyborze nagrobków, urn czy relikwiarza. Od lat firma z Bródna stara się sprostać wymaganiom Klientów zapewniając najwyżej jakości produkty, przeznaczone zarówno do pochówków ziemnych, jak i do pogrzebów z kremacją.

Kremacje Bródno

Na kremację decyduje się coraz więcej osób.  Zazwyczaj taka wola powinna zostać wyrażona przez osobę Zmarłą i potwierdzona przez rodzinę. Może się jednak zdarzyć, że kremacja staje się jedyną formą pochówku w przypadku, gdy niezbędne jest dochowanie do grobu tradycyjnego przed upływem 20 lat od zgonu osoby pochowanej tam wcześniej.

Zakład MADAR z Bródna pozostaje do dyspozycji Klientów również w kwestii przygotowania i przeprowadzenia pogrzebu z uprzednią kremacją. Sama procedura kremacji przeprowadzana jest w krematorium w Warszawie.  Po spopieleniu urna z prochami przekazywana jest rodzinie lub organizatorowi pogrzebu wraz ze specjalnym protokołem kremacji. Dozwolony jest pochówek w każdego rodzaju grobie tradycyjnym, urnowym oraz w kolumbariach.

Cmentarze na Bródnie

Warszawa jest miastem, w którym znajduje się wiele nekropolii, z czego niektóre z nich mają rangę zabytku. Zakład Pogrzebowy MADAR działa na terenie Warszawy, organizując kompleksowo uroczystości pogrzebowe na następujących cmentarzach – zarówno komunalnych, jak i wyznaniowych:

 • Cmentarz na Bródnie – ul. Św. Wincentego 83, 03-350 Warszawa
 • Cmentarz Komunalny Północny na Wólce Węglowej – 01-938 Warszawa, ul. Wóycickiego 14
 • Cmentarz parafialny w Gołąbkach – ul. Bolesława Śmiałego 13, 02-496 Warszawa
 • Cmentarz parafialny w Grabowie – ul. Taneczna 65, 02-829 Warszawa

Ekshumacje na Bródnie

MADAR wśród swoich usług daje także swoim Klientom możliwość skorzystania z profesjonalnej pomocy przy ekshumacji. Pracownicy firmy przejmują odpowiedzialność za wszystkie procedury formalne, prawne i urzędowe. Należy pamiętać, iż ekshumacja możliwa jest za zgodą jednej z dwóch instytucji, a mianowicie Państwowego Inspektora Sanitarnego lub Państwowego Granicznego Inspektora Sanitarnego, w zależności od miejsca z którego podejmowane są szczątki Zmarłego.  Ekshumacja może zostać zlecona przez rodzinę Osoby Zmarłej, jak również na zlecenie prokuratury lub sądu.

Dom pogrzebowy MADAR ma doświadczenie w przeprowadzaniu procesu ekshumacji przy zachowaniu szacunku wobec Zmarłego. Wszystko odbywa się zgodnie z normami sanitarnymi i ekologicznymi.

Zakład pogrzebowy Madar Bródno jest dostępny pod adresem ul. św. Wincentego 18 pod numerami telefonu 602 63 56 57 i 22 678 52 85.

Rekomendacje

Galeria

pogrzeby warszawa bródno dom pogrzebowy bródno dom pogrzebowy madar bródno zakład pogrzebowy na Bródnie sala pożegnań Bródno usługi pogrzebowe Bródno firma pogrzebowa Madar Baranowscy Bródno kaplica pożegnalna na Bródnie przewóz zwłok madar bródno

Kontakt z zakładem

Adres: ul. św. Wincentego 18, 03-505 Warszawa – Bródno

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

 1. W tych trudnych chwilach z całego serca polecam Dom Pogrzebowy Madar. Profesjonalizm na najwyższym poziomie połączony z niezwykłą wrażliwością i empatią pracowników. Dziękuję całemu personelowi firmy, dzięki któremu moja mama miała piękną uroczystość pogrzebową.

  (5/5)
 2. Bardzo profesjonalne podejście do klienta, dużo empatii i cierpliwości zostało nam okazane. Starannie i sumiennie został zorganizowany pogrzeb oraz uzyskaliśmy pomóc w dopełnieniu formalności.

  (5/5)
 3. Na ręce Pani Ani i wszystkich pracowników składam serdeczne podziękowania za zaangażowanie, włożone serce i oczywiście organizacje przepięknej ceremonii pogrzebowej.

  (5/5)

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *