Zakład pogrzebowy Warszawa Bródno

Madar
ul. św. Wincentego 18
03-505, Warszawa Bródno
602 63 56 57
22 678 52 85
22 677 79 26
madar-uslugi-pogrzebowe.pl

Zakład Pogrzebowy MADAR swoją działalność rozpoczął w roku 1991. Od momentu otwarcia firmy jej siedziba znajduje się w tym samym miejscu czyli przy ulicy Świętego Wincentego 18 – jest to Warszawa Bródno. Ta stałość lokalizacji sprawiła, że firma jest rozpoznawalna przez wszystkich mieszkańców Stolicy, którzy doskonale wiedzą, że pod tym adresem zawsze znajdą pomoc, współczucie i wsparcie w najtrudniejszych chwilach, jakim jest ostatnie pożegnanie najbliższych.

Gwarancją najwyższej jakości świadczonych usług funeralnych jest nie tylko długa historia i doświadczenie, ale również fakt, iż MADAR należy do Polskiej Izby Pogrzebowej. Firma jest w stanie dopasować swoje usługi do potrzeb Klientów oraz do ich możliwości finansowych. Co ważne – zasobność portfela osób proszących o pomoc w organizacji pogrzebu nie wpływa w żaden sposób na zaangażowanie firmy w przygotowanie i obsługę uroczystości, gdyż dla pracowników firmy służba rodzinom w żałobie jest najważniejsza. Świadczone usługi pogrzebowe są obsługiwane z równą uwagą w najbogatszym wariancie usług pogrzebowych, jak i wtedy gdy rodzina prosi o tani pogrzeb.

Zakład Pogrzebowy MADAR z Bródna pozostaje do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu przez 365 dni w roku. Zajmuje się przygotowaniem i organizacją uroczystości pogrzebowych wszystkich wyznań, jak i świeckich. Ponad 30 letnie doświadczenie w branży funeralnej pozwala pomóc podejmować zadania i decyzje – nawet te trudne i skomplikowane. Pracownicy firmy to osoby zaangażowane w swoją pracę, a zarazem życzliwe i niezmiernie empatyczne.

Usługi transportu Zmarłych w Polsce oraz na świecie

Firma MADAR świadczy także usługi transportu zwłok na terenie Polski oraz poza jej granicami. W swoim parku maszynowym posiada karawany znanych i renomowanych światowych marek, które umożliwiają transporty na krótkich i dłuższych dystansach, ale i uczestnictwo w orszaku żałobnym. Przez całą dobę także realizowane są zlecenia na eksportację ciała Zmarłego z domu lub każdego miejsca, w którym nastąpił zgon. Firma gwarantuje, że wszystko odbywa się z należytym szacunkiem, a zarazem niezwykle sprawnie.

W ramach świadczonych usług pogrzebowych w całej Warszawie – a więc także w dzielnicy Bródno – MADAR zajmuje się także przygotowaniem Zmarłych do pochówku. Zdając sobie sprawę z tego, iż ten wizerunek osoby, która odeszła na długo pozostaje w pamięci Najbliższych, firma oferuje toaletę pośmiertną oraz dba o ubranie Zmarłego. Wszystko zaś według życzeń Rodziny, gdyż ich zdanie jest najważniejsze i decydujące. Wszystkie czynności wykonywalne są przez certyfikowanych specjalistów z zakresu tanatokosmetyki.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom swoich Klientów zakład pogrzebowy MADAR przejmuje od swoich Klientów wszystkie kwestie formalne. Dzięki specjalnemu upoważnieniu załatwi sprawy urzędowe, reprezentując Państwa w ZUS, KRUS czy MSWiA. Aby zminimalizować ilość procedur została także udostępniona możliwość bezgotówkowego rozliczenia pogrzebu.

pogrzeby warszawa bródno

Nowoczesny Dom Pogrzebowy

Zakład Pogrzebowy MADAR z warszawskiego Bródna zajmuje się kompleksową obsługą i przygotowaniem uroczystości pogrzebowej. Firma posiada własną chłodnię, dzięki czemu rodzina Zmarłego może być pewna, że ciało ich najbliższych trafiło pod właściwą opiekę, gdzie bezpiecznie i godnie może oczekiwać na dzień pochówku. Do dyspozycji Klientów zakładu pogrzebowego z Bródna pozostaje także sala pożegnań, w której w spokoju i skupieniu rodzina może spędzić ostatnie wspólne chwile ze Zmarłym. Na życzenie rodziny sala pożegnań zostaje udekorowana w taki sposób, aby nawiązywała do charakteru uroczystości.

MADAR posiada również bogaty asortyment akcesoriów funeralnych. Oferuje także fachowe doradztwo w wyborze nagrobków, urn czy relikwiarza. Od lat firma z Bródna stara się sprostać wymaganiom Klientów zapewniając najwyżej jakości produkty, przeznaczone zarówno do pochówków ziemnych, jak i do pogrzebów z kremacją.

Kremacja Warszawa Bródno

Na kremację decyduje się coraz więcej osób.  Zazwyczaj taka wola powinna zostać wyrażona przez osobę Zmarłą i potwierdzona przez rodzinę. Może się jednak zdarzyć, że kremacja staje się jedyną formą pochówku w przypadku, gdy niezbędne jest dochowanie do grobu tradycyjnego przed upływem 20 lat od zgonu osoby pochowanej tam wcześniej.

MADAR z Bródna pozostaje do dyspozycji Klientów również w kwestii przygotowania i przeprowadzenia pogrzebu z uprzednią kremacją. Sama procedura kremacji przeprowadzana jest w krematorium w Warszawie.  Po spopieleniu urna z prochami przekazywana jest rodzinie lub organizatorowi pogrzebu wraz ze specjalnym protokołem kremacji. Dozwolony jest pochówek w każdego rodzaju grobie tradycyjnym, urnowym oraz w kolumbariach.

Cmentarze na Bródnie

Warszawa jest miastem, w którym znajduje się wiele nekropolii, z czego niektóre z nich mają rangę zabytku. Zakład pogrzebowy MADAR działa na terenie Warszawy, organizując kompleksowo uroczystości pogrzebowe na następujących cmentarzach – zarówno komunalnych, jak i wyznaniowych:

  • Cmentarz na Bródnie – ul. Św. Wincentego 83, 03-350 Warszawa
  • Cmentarz Komunalny Północny na Wólce Węglowej – 01-938 Warszawa, ul. Wóycickiego 14
  • Cmentarz parafialny w Gołąbkach – ul. Bolesława Śmiałego 13, 02-496 Warszawa
  • Cmentarz parafialny w Grabowie – ul. Taneczna 65, 02-829 Warszawa

Ekshumacje na Bródnie

MADAR wśród swoich usług daje także swoim Klientom możliwość skorzystania z profesjonalnej pomocy przy ekshumacji. Pracownicy firmy przejmują odpowiedzialność za wszystkie procedury formalne, prawne i urzędowe. Należy pamiętać, iż ekshumacja możliwa jest za zgodą jednej z dwóch instytucji, a mianowicie Państwowego Inspektora Sanitarnego lub Państwowego Granicznego Inspektora Sanitarnego, w zależności od miejsca z którego podejmowane są szczątki Zmarłego.  Ekshumacja może zostać zlecona przez rodzinę Osoby Zmarłej, jak również na zlecenie prokuratury lub sądu.

MADAR ma doświadczenie w przeprowadzaniu procesu ekshumacji przy zachowaniu szacunku wobec Zmarłego. Wszystko odbywa się zgodnie z normami sanitarnymi i ekologicznymi.

Rekomendacje

Galeria

pogrzeby warszawa bródno

Kontakt z zakładem

Adres: ul. św. Wincentego 18, 03-505 Warszawa

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *