Zakład pogrzebowy Warszawa Mokotów

Ursynów zakład pogrzebowy
Pogrzeby Ursynów - Zakład Pogrzebowy Mokotów
Aleja KEN 53 lok. U 6
02-797 , Warszawa Mokotów
600 399 199
22 499 20 01
666 381 050
biuro@pogrzebyursynow.pl
www.pogrzebyursynow.pl

Zakład Pogrzebowy URSYNÓW to firma, służąca mieszkańcom Warszawy w organizacji i realizacji uroczystości pogrzebowych. Dzięki wieloletniej obecności na rynku usług pogrzebowych znana i ceniona jest przez mieszkańców Ursynowa, Mokotowa, Służewa oraz innych dzielnic – będąc zawsze tam, gdzie niezbędna jest pomoc i wsparcie po śmierci osoby najbliższej.

Siedziba Domu Pogrzebowego zlokalizowana jest przy Alei Komisji Edukacji Narodowej 53 lok. 6 U. Choć biuro to znajduje się geograficznie w dzielnicy Ursynów, jednak odwiedzają je coraz częściej także rodziny w żałobie z pobliskiego Mokotowa i Służewa. Niezależnie, z jakiej dzielnicy Warszawy czy z jakiego regionu Polski pochodzą Klienci – wszystkie osoby, które pojawiają się w biurze firmy mogą mieć pewność, że personel zatrudniony w firma cechuje empatia oraz rzetelność, a każdy Klient jest obsługiwany zgodnie z najwyższymi standardami.

Pracownicy posiadają wiedzę w każdej dziedzinie związanej z przygotowaniem pogrzebów. Służą oni zatem także wszechstronnym doradztwem w kwestiach formalnych, jakie składają się na przygotowanie uroczystości i chętnie pomogą w ich załatwieniu lub nawet całkowicie przejmą je od Bliskich Zmarłego. Dodatkowo dla wszystkich osób, które nie są w stanie osobiście stawić się w siedzibie firmy, udostępniono możliwość skorzystania z tzw. mobilnego biura, gdzie w razie potrzeby pracownicy dojadą we wskazane miejsce, głównie w Warszawie i okolicach, by tam dopełnić wszystkich formalności.

Usługi Pogrzebowe Mokotów

Firma pozostaje do dyspozycji Klientów 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, również w dni ustawowo wolne od pracy oraz w święta. Kadra zakładu usług pogrzebowych to ludzie, którym zawsze przyświeca jeden cel: pomoc rodzinom w przeżyciu tych pierwszych, najtrudniejszych dni po odejściu na zawsze najbliższej osoby. Dlatego już od pierwszego kontaktu telefonicznego każdy z Klientów może liczyć na niezbędne wsparcie. Zakład Pogrzebowy URSYNÓW jest w stanie przygotować wszystkie rodzaje uroczystości żałobnych – a wśród nich zarówno tradycyjne z trumną jak i kremacyjne, o charakterze świeckim oraz wyznaniowym. Firma zapewnia obecność Mistrza Ceremonii, który przewodniczy głównie uroczystościom świeckim, a także troszczy się o każdy, nawet najdrobniejszy element ceremonii, niezależnie od jej rodzaju.

usługi pogrzebowe mokotów

Pracownicy Zakładu Pogrzebowego dbają także o oprawę muzyczną ceremonii, oferując szeroki repertuar utworów, które wykonują doświadczeni muzycy, zawsze zgodnie z oczekiwaniami rodziny Zmarłego. Poza tym firma zapewnia przygotowanie różnorodnych kompozycji kwiatowych, takich jak wieńce, wiązanki czy bukiety. Oferowane kwiaty pochodzą od sprawdzonych dostawców, co jest jednocześnie gwarancją trwałości. Do dyspozycji Klientów jest także szeroki wybór akcesoriów funeralnych, a wśród nich trumny, urny oraz relikwiarze, dewocjonalia, tabliczki i krzyże.

Przewóz zmarłych Mokotów

Zakład Pogrzebowy zajmuje się także transportem Zmarłych, zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami. Firma dysponuje taborem pojazdów, co umożliwia sprawną i bezpieczną eksportację zwłok do własnej chłodni.

Pracownicy zakładu pogrzebowego obsługującego dzielnice Mokotów to ludzie z doświadczeniem oraz pasją, którzy do realizacji każdego zadania podchodzą z największym zaangażowaniem. Transport świadczony jest głównie na terenie województwa mazowieckiego, a międzynarodowe usługi realizowane są drogą lądową, morską i powietrzną. Dzięki posiadaniu przedstawicieli na całym świecie Zakład Pogrzebowy może sprawnie zorganizować przewóz ciała, a jeśli takie jest życzenie rodziny Zmarłego – także kremację poza granicami Polski, a następnie przewóz prochów.

Kremacje Mokotów

Kremacja to forma pochówku, która coraz częściej jest wybierana, także przez mieszkańców województwa mazowieckiego. Mimo obecności na Mazowszu licznych cmentarzy, także w tym regionie odczuwalne jest wyczerpywanie się dostępnych miejsc na pochówki tradycyjne. Pochówek po uprzedniej kremacji pozwala dochować urnę z prochami zmarłego do istniejącego pojedynczego grobu tradycyjnego przed upływem 20 lat od ostatniego pochówku. Na wybór kremacji wpływ mają także inne czynniki ekonomiczne, ekologiczne, jak też i uznanie tej formy, jako dopuszczalnej, przez Kościół Katolicki.

kremacje mokotów

Dom Pogrzebowy jest w stanie przygotować w sposób sprawny godny pogrzeb połączony z kremacją, Firma także służy pomocą we wszystkich kwestiach formalnych czy organizacyjnych z tym związanych. Pracownicy dysponują bogatą wiedzą i doświadczeniem w tym zakresie i chętnie pomogą, udzielając odpowiedzi na wszystkie pytania, jakie mogą się ewentualnie pojawić. W razie wątpliwości personel firmy pozostaje do dyspozycji Klientów 24 godziny na dobę przez 7 dni tygodniu.

Cmentarze na Mokotowie

Zakład Pogrzebowy oferuje kompleksowe usługi organizacji i realizacji ceremonii żałobnych dla mieszkańców całej Warszawy i okolic. Uroczystości pogrzebowe osób, zamieszkujących Mokotów, mają miejsce głównie na takich cmentarzach, jak:

 • Cmentarz na Służewie przy ul. Wałbrzyskiej – ul. Wałbrzyska 02-739, 02-739 Warszawa
 • Cmentarz Czerniakowski – ul. Powsińskiej 44/46, 02-909 Warszawa
 • Cmentarz parafialny na Służewie – ul. Renety, 02-768 Warszawa
 • Cmentarz w Pyrach – ul. Farbiarska 30, 02-862 Warszawa
 • Cmentarz w Grabowie – ul. Poloneza, 02-826 Warszawa
 • Cmentarz  – ul. Stanisława Kulczyńskiego 9, 02-777 Warszawa
 • Cmentarz Parafialny Parafii Rzymskokatolickiej pw. św. Piotra i Pawła w Warszawie – ul. Farbiarska, 02-862 Warszawa
 • Cmentarz Wilanowski – ul. Aleja Wilanowska, 01-999 Warszawa

pogrzeby mokotów

Ekshumacje Mokotów

Ekshumację przeprowadza się w celu wydobycia ciała lub szczątków Zmarłego z dotychczasowego miejsca spoczynku, a następnie przeniesienia ich do innego grobu. Jest wykonywana za zgodą miejscowego Inspektora Sanitarnego i najczęściej na zlecenie najbliższej rodziny. Ekshumacja może również zostać zlecona przez prokuraturę lub sąd. Jej wykonanie jest uregulowane prawnie i może się odbyć w trybie zwykłym między 16 października a 15 kwietnia.

Zakład usług pogrzebowych służy wszechstronną pomocą w organizacji i realizacji procesu kremacji. Pracownicy pomogą także we wszystkich kwestiach formalnych, jak i w samym przeprowadzeniu ekshumacji gwarantując jednocześnie, że cała procedura odbędzie się przy najwyższym poszanowaniu godności Zmarłego.

Pogrzeby Ursynów - Zakład Pogrzebowy Mokotów jest dostępny pod adresem Aleja KEN 53 lok. U 6 pod numerami telefonu 600 399 199, 22 499 20 01 i 666 381 050 .

Rekomendacje

Galeria

zakład pogrzebowy ursynów usługi pogrzebowe ursynów usługi pogrzebowe mokotów pogrzeby mokotów zakłady pogrzebowe na ursynowie zakłady pogrzebowe mokotów

Kontakt z zakładem

Adres: Aleja KEN 53 lok. U 6, 02-797 Warszawa

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

 1. Chciałbym polecić zakład pogrzebowy wszystkim potrzebującym ich usług. Ich troska o nasze potrzeby i profesjonalizm były na najwyższym poziomie, co sprawiło, że proces pogrzebowy przebiegł bardzo sprawnie i bezproblemowo.

  (5/5)
 2. Nie sposób docenić wystarczająco Waszego zaangażowania i zaufania, które nam okazaliście. Jesteśmy wdzięczni za Waszą niezawodność i to, że z łagodnością prowadziliście nas przez cały proces, umożliwiając nam skupienie się na przeżywaniu żałoby i wsparciu

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *