Zakład pogrzebowy Warszawa Ochota

zakład pogrzebowy warszawa ochota
Zakład Pogrzebowy Jakubisiak Ochota
ul. Grójecka 19/25
02-021, Warszawa Ochota
501 198 737
504 044 418
biuro@jakubisiak.pl
jakubisiak.pl
jakubisiak.eu
Facebook
Instagram

Zakład Pogrzebowy JAKUBISIAK to firma rodzinna, działająca w branży pogrzebowej od ponad ćwierć wieku. Tak długi czas istnienia i działania zaowocował imponującym doświadczeniem w kompleksowej organizacji ceremonii żałobnych dla mieszkańców Warszawy i okolic, a także całego województwa mazowieckiego. Każde zlecenie traktowane jest w sposób indywidualny tak, aby uroczystość mogła mieć dokładnie taki przebieg, jak sobie życzy tego rodzina zmarłego.

W Warszawie firma JAKUBISIAK posiada biura na Mokotowie, na Ursynowie oraz na Ochocie – przy ul. Grójeckiej 19/25, ale jeśli istnieje taka konieczność, w ramach mobilnego biura pracownik może dotrzeć do miejsca wskazanego przez klienta. Niezależnie jednak od miejsca – personel firmy JAKUBISIAK służy wszelką pomocą w dopełnieniu formalności urzędowych w każdej instytucji, jak USC, ZUS, KRUS: w uzyskaniu aktu zgonu czy też zasiłku pogrzebowego.

Usługi pogrzebowe Warszawa Ochota

Personel zakładu pogrzebowego na Ochocie odznacza się wielką empatią i kulturą osobistą, która sprawia, że rodziny w żałobie doświadczają niezwykle życzliwego przyjęcia. Firma JAKUBISIAK specjalizuje się w kompleksowym przygotowaniu uroczystości żałobnych: są to ceremonie tradycyjne oraz kremacyjne, religijne i świeckie.

Nowoczesne zaplecze funeralne – w tym własna chłodnia, którą posiada Zakład Pogrzebowy JAKUBISIAK – to gwarancja najwyższej jakości usług pogrzebowych. W ich zakres wchodzą także zabiegi tanatokosmetyki, wizażu oraz toalety pośmiertnej, zabezpieczania oraz dezynfekcji zwłok, ubierania zmarłego, a w razie potrzeby także rekonstrukcji powypadkowej czy też tanatopraksji (balsamacji). Wszystkie te zabiegi wykonywane są przez specjalistów, posiadających odpowiednie certyfikaty.

zakłady pogrzebowe ochota

Usługi pogrzebowe, świadczone przez Zakład Pogrzebowy JAKUBISIAK obejmują również transport zmarłych, realizowany w Polsce oraz poza jej granicami, a także przewóz uczestników pogrzebu. Po otrzymaniu zlecenia wykonywane są eksportacje zmarłych z miejsc zgonu.

Kompleksowe przygotowanie ceremonii żałobnych

Oferta Domu Pogrzebowego JAKUBISIAK jest bardzo różnorodna, zarówno pod względem bogactwa oferty, jak i przystępności cenowej. Zakład pogrzebowy z Ochoty troszczy się również o zapewnienie oprawy muzycznej oraz o realizację usług florystycznych, a także o obsługę fotograficzną ceremonii. Firma posiada własną kwiaciarnię w Warszawie, gdzie doświadczony personel florystyczny przygotowuje kompozycje kwiatowe z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Wśród usług pogrzebowych nie brakuje także publikacji klepsydr on-line, tradycyjnych nekrologów czy opieki nad grobami na cmentarzach Warszawy i okolic.

Asortyment zakładu usług pogrzebowych z Ochoty obejmuje także duży wybór akcesoriów pogrzebowych: trumien, urn, odzieży żałobnej, całunów, tabliczek i klepsydr pogrzebowych, jak również szarf oraz dewocjonaliów. Istnieje też możliwość zlecenia temu zakładowi pogrzebowemu przygotowania grobów do pogrzebu, a także prace kamieniarskie i liternictwo nagrobne.

Zakład pogrzebowy JAKUBISIAK pozostaje do dyspozycji mieszkańców Ochoty w żałobie przez całą dobę – pod numerem telefonu 501 198 737.

usługi pogrzebowe Ochota

Kremacje Warszawa Ochota

Kremacja to coraz częściej wybierana forma pochówku. Pogrzeb kremacyjny przebiega podobnie do pogrzebu tradycyjnego z tą różnicą, że ciało zmarłego ulega spopieleniu w piecu kremacyjnym, po czym jego prochy zostają umieszczone w urnie. Istnieje możliwość dochowania urny do grobu tradycyjnego przed upływem 20 lat od poprzedniego pochówku tradycyjnego. Ma to niebagatelne znaczenie zwłaszcza w przypadku coraz mniejszej liczby miejsc grzebalnych na cmentarzach Warszawy i okolic.

Zakład pogrzebowy JAKUBISIAK ma doświadczenie w przygotowywaniu uroczystości pogrzebowych z uprzednią kremacją. Firma ta posiada także duży wybór akcesoriów żałobnych przeznaczonych do tej formy pochówku – jak np. trumny kremacyjne czy też urny, a także całuny.

pogrzeby urnowe warszawa ochota

Cmentarze na Ochocie

Zakład Pogrzebowy JAKUBISIAK świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe w województwie mazowieckim. Pogrzeby mieszkańców dzielnicy Ochota odbywają się najczęściej na następujących cmentarzach:

  • Cmentarz Parafialny Parafii Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus – ul. Na Krańcu 1, 02-484 Warszawa
  • Cmentarz parafii św. Franciszka z Asyżu – ul. Leonidasa, 02-263 Warszawa
  • Cmentarz Powązkowski – ul. Powązkowska 14, 01-797 Warszawa

Ekshumacje

Ekshumacja jest procesem, który polega na wydobyciu ciała zmarłego z grobu, w którym spoczywa, w celu przeniesienia ich na inne miejsce spoczynku bądź też w celu wykonania badań zleconych przez prokuraturę lub sąd. Na wykonanie ekshumacji musi wydać zgodę Inspektor Sanitarny. Realizacja tej procedury jest możliwa między 16 października a 15 kwietnia w godzinach porannych.

Zakład pogrzebowy z Ochoty podejmuje się wykonania ekshumacji na zlecenie rodziny zmarłego bądź też uprawnionych instytucji. Każda taka operacja realizowana jest przy użyciu odpowiednich narzędzi, a także – zawsze – z wielkim szacunkiem względem godności zmarłego.

Zakład Pogrzebowy Jakubisiak Ochota jest dostępny pod adresem ul. Grójecka 19/25 pod numerami telefonu 501 198 737 i 504 044 418.

Rekomendacje

Galeria

transport zmarłych Jakubisiak transport zwłok Jakubisiak namiot pogrzebowy Jakubisiak przewóz zwłok Jakubisiak kremacje Jakubisiak usługi pogrzebowe Jakubisiak karawany pogrzebowe Jakubisiak kwiaty na pogrzeb Jakubisiak zakłady pogrzebowe na ochocie pogrzeby warszawa ochota usługi pogrzebowe na ochocie

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Grójecka 19/25, 02-021 Warszawa

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *