Zakład pogrzebowy Warszawa Praga Północ

usługi pogrzebowe Elizjum
Zakład Pogrzebowy Warszawa Praga Północ
ul. Targowa 46/68
03-733, Warszawa Praga Północ
513 059 721
519 666 163
elizjumwarszawa@wp.pl
www.elizjum-warszawa.pl
Facebook
Instagram

Zakład Pogrzebowy ELIZJUM jest firmą, która swoją działalnością obejmuje Warszawę i okolice, świadcząc kompleksowe usługi pogrzebowe. Firma posiada wiedzę i doświadczenie w zakresie organizacji pogrzebów, a nade wszystko odznacza się szacunkiem dla Zmarłych oraz ich Bliskich oraz wysoką kulturą pogrzebu.

Firma pogrzebowa ELIZJUM jest mocno związana z dzielnicą Praga Północ. Biuro firmy zlokalizowane jest przy ul. Targowej 46/68. Dodatkowo, także na Pradze Północ, na tyłach Szpitala Praskiego, znajduje się chłodnia i kaplica przedpogrzebowa Zakładu Pogrzebowego ELIZJUM. W kaplicy możliwe jest spędzenie ostatnich wspólnych chwil ze Zmarłym, bez pośpiechu i w spokoju.

Zakład Pogrzebowy ELIZJUM służy mieszkańcom dzielnicy Praga Północ, zajmując się organizacją uroczystości pogrzebowych w każdej formie: zarówno tradycyjnych jak i kremacyjnych, świeckich jak i wyznaniowych. Firma posiada niezbędne doświadczenie i wiedzę, dzięki czemu usługi świadczone są w sposób kompleksowy, z zachowaniem powagi i pełnego szacunku dla zmarłego.

zakłady pogrzebowe Praga północ

Usługi pogrzebowe Praga Północ

Usługi pogrzebowe, świadczone przez firmę ELIZJUM, to także całodobowy transport Zmarłych do chłodni, zawsze kiedy tylko niezbędna jest tego typu pomoc i wsparcie. Firma dysponuje nowoczesnymi pojazdami marki Mercedes, które stanowią gwarancję bezpieczeństwa i terminowości wykonania zlecenia. Samochody posiadają odpowiednie wyposażenie umożliwiające przewóz Zmarłego w sposób bezpieczny, z zapewnieniem poszanowania godności jego ciała, a także spełniają wszelkie wymogi sanitarne. Co ważne, w przypadku transportu zwłok do chłodni z odległości przekraczającej 90 km konieczne jest wykorzystanie samochodów wyposażonych w specjalistyczną chłodnię, czym również firma się zajmuje. Poza tym ELIZJUM świadczy usługi transportu międzynarodowego, który firma jest w stanie zorganizować drogą morską, lądową i lotniczą z krajów całego świata. Zespół doświadczonych i kompetentnych pracowników profesjonalnie i kompleksowo podchodzi do zadania sprowadzenia do Polski ciała osoby zmarłej za granicą.

flota karawanów Elizjum

Zakład Pogrzebowy ELIZJUM Praga Północ zajmuje się także przygotowaniem ciała zmarłych do pochówku. Wyspecjalizowani pracownicy są w stanie przeprowadzić wszystkie zabiegi kosmetyczne oraz ubieranie Zmarłego. Firma posiada także szeroki wybór trumien, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz solidnością konstrukcji. Poza tym są dostępne są także urny, między którymi każdy może znaleźć model najlepiej odpowiadający indywidualnym oczekiwaniom Klientów.

usługi pogrzebowe na pradze północ

Całościowa pomoc w organizacji pogrzebu

Kompleksowe usługi pogrzebowe, świadczone przez ELIZJUM, to także pomoc w doborze odpowiednich kompozycji kwiatowych. Firma jest w stanie przygotować wieńce pogrzebowe, jak i wiązanki czy stroiki na urnę bądź trumnę, a także bukiety okolicznościowe, które będą dopasowane do wszystkich oczekiwań i potrzeb. Wszystkie kompozycje można zamawiać wcześniej, a firma dostarczy je na miejsce uroczystości pogrzebowej.

pogrzeby świeckie Elizjum

Zakład Pogrzebowy ELIZJUM troszczy się o wszystkie, nawet najdrobniejsze detale związane z organizacją pogrzebu. Firma pomoże również w kwestiach formalnych, podejmując się reprezentowania Klientów we wszelkich instytucjach i urzędach. Dzięki temu każda rodzina w żałobie może w spokoju przygotować się do ostatniego pożegnania swojego Bliskiego.

karawan elizjum

Kremacja Warszawa Praga Północ

Kremacja jest coraz popularniejszą formą pochówku w Polsce. Dzieje się tak, również dzięki jej akceptacji przez Kościół Katolicki. Istnieje także możliwość, aby zorganizować pogrzeb połączony z kremacją w każdym innym obrządku religijnym, jak i świeckim. Po spopieleniu ciała Zmarłego, jego prochy umieszcza się w urnie, która zostaje złożona w grobie lub w specjalnie przygotowanym miejscu, jakim jest kolumbarium.

Zakład Pogrzebowy ELIZJUM, dzięki posiadanemu doświadczeniu, jest w stanie pomóc w zorganizowaniu pochówku połączonego z kremacją. Pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w kwestiach formalnych. Więcej informacji można uzyskać telefonicznie, pod numerami 513 059 721 lub 519 666 163, jak również osobiście w biurze firmy.

usługi pogrzebowe praga północ

Cmentarze na Pradze Północ

Zakład Pogrzebowy ELIZJUM organizuje uroczystości żałobne w całym województwie mazowieckim. Pogrzeby przygotowywane dla mieszkańców Warszawy Pragi Północ odbywają się najczęściej na takich cmentarzach, jak:

 • Cmentarz Wojskowy – ul. Powązkowska 43/45, 01-797 Warszawa
 • Cmentarz Komunalny Północny – ul. Kazimierza Wóycickiego 14, 01-938 Warszawa
 • Cmentarz – ul. Kościelna 8, 05-075 Warszawa
 • Cmentarz Powązkowski – ul. Powązkowska 14, 01-797 Warszawa
 • Cmentarz Bródzieński – ul. Św. Wincentego 83, 03-350 Warszawa
 • Cmentarz Czerniakowski – ul. Czerniakowska 2/4, 00-701 Warszawa
 • Cmentarz parafialny w Falenicy –  ul. Narcyzowa 18, 04-930 Warszawa
 • Cmentarz w Marysinie Wawerskim – ul. Kościuszkowców 85, 04-545 Warszawa
 • Cmentarz Marysin –  ul. Korkowa 152, 04-549 Warszawa
 • Cmentarz parafialny na Okęciu – ul. Hynka 4, 02-149 Warszawa
 • Cmentarz parafialny w Powsinie – ul. Ptysiowa 3, 02-969 Warszawa
 • Cmentarz Wolski – ul. Wolska 180/182, 01-258 Warszawa,
 • Cmentarz na Służewie – ul. Fosa 17, 02-768 Warszawa
 • Cmentarz parafialny we Włochach – ul. Rybnicka 27, 02-405 Warszawa
 • Cmentarz parafialny w Tarchominie – ul. Mehoffera 4, 03-131 Warszawa
 • Cmentarz Wilanowski – ul. Biedronki 1a, 02-946 Warszawa

dom pogrzebowy praga północ

Ekshumacje

Ekshumacja jest skomplikowanym, a zarazem delikatnym procesem, polegającym na wydobyciu ciała lub szczątków z doczesnego miejsca spoczynku. Jej wykonanie, najczęściej na zlecenie najbliższej rodziny Zmarłego, która chce zmienić miejsce dotychczasowego pochówku, lub na polecenie prokuratury lub sądu, poprzedzone jest zgodą miejscowego inspektora sanitarnego. Można ją przeprowadzić jedynie między 16 października a 15 kwietnia w godzinach porannych.

Zakład Pogrzebowy ELIZJUM posiada niezbędne doświadczenie i wiedzę z zakresu wykonywania ekshumacji. Pomoże mieszkańcom Pragi Północ we wszystkich kwestiach składających się na jej organizację. Ponadto firma posiada niezbędny sprzęt, który umożliwia bezpieczne wykonanie ekshumacji i gwarantuje najwyższe poszanowanie godności Osoby Zmarłej.

Zakład Pogrzebowy Warszawa Praga Północ jest dostępny pod adresem ul. Targowa 46/68 pod numerami telefonu 513 059 721 i 519 666 163.

Rekomendacje

Galeria

transport zmarłych Elizjum karawan pogrzebowy Elizjum pogrzeby każdego rodzaju Warszawa usługi pogrzebowe Elizjum wieńce Elizjum oprawa kwiatowa Elizjum flota karawanów Elizjum karawan pogrzebowy Elizjum pogrzeby każdego rodzaju Elizjum oprawa florystyczna Elizjum pogrzeby świeckie Elizjum ostatnie pożegnanie Elizjum usługi pogrzebowe Elizjum zakład pogrzebowy Elizjum transport zmarłych Elizjum przewóz zwłok Elizjum usługi pogrzebowe na pradze północ zakład pogrzebowy praga północ zakłady pogrzebowe marki dom pogrzebowy targówek dom pogrzebowy praga północ usługi pogrzebowe marki zakład pogrzebowy praga północ pogrzeby marki dom pogrzebowy targówek pogrzeby praga północ dom pogrzebowy praga północ usługi pogrzebowe targówek usługi pogrzebowe na targówku pogrzeby marki usługi pogrzebowe marki dom pogrzebowy targówek zakład pogrzebowy praga północ zakład pogrzebowy praga północ zakłady pogrzebowe marki pogrzeby na targówku

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Targowa 46/68, 03-733 Warszawa

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

 1. Bardzo dziękujemy za pomoc w organizacji uroczystości, otrzymaliśmy wiele rad odnośnie wyboru trumny. Uzyskaliśmy pomoc jeśli chodzi o dopełnienie formalności oraz traktowano nas z ogromnym szacunkiem, profesjonaliści

  (5/5)
 2. Elizjum jest zdecydowanie profesjonalną firmą, uważam, iż jest to najbardziej godna zaufania firma na Pradze Północ. Elizjum jest zakładem pogrzebowym, który dba o najmniejsze detale oraz świadczy swoje usługi na najwyższym poziomie.

  (5/5)
 3. Pracownicy domu pogrzebowego Elizjum są niezwykle życzliwi i pomocni. Służyli nam radą i wsparciem na każdym etapie przygotowań do pogrzebu. Sama ceremonia była piękna i bardzo dopracowana.

  (5/5)

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *