Zakład pogrzebowy Warszawa Rembertów

dom pogrzebowy Jankowscy
Zakład Pogrzebowy Jankowscy Rembertów
ul. Gościniec 10
05-077, Warszawa Rembertów
22 773 19 31
608 630 479
jankowscy1@o2.pl
jankowscy.pl

Dom Pogrzebowy Jankowscy to firma, która w branży funeralnej działa od 1990 roku. Ten rodzinny zakład pogrzebowy znany jest z tego, że oferowane przez niego usługi świadczone są zawsze na bardzo wysokim poziomie, z niezwykłą troską o dobro człowieka.

Firma Jankowscy posiada w Warszawie biuro zlokalizowane przy ulicy Gościniec 10. To z tego właśnie biura najczęściej korzystają mieszkańcy Rembertowa, którzy chcą powierzyć Zakładowi Pogrzebowemu Jankowscy zadanie organizacji uroczystości żałobnych. W siedzibie firmy oczekuje na rodziny w żałobie kompetentny personel, który z wielką życzliwością i otwartością odpowie na wszystkie pytania oraz pomoże w każdej kwestii związanej z organizacją wyjątkowej ceremonii. Pracownicy zrobią wszystko, żeby zaproponować najlepsze rozwiązanie i przede wszystkim dobrać usługi pogrzebowe tak, aby koszt całkowity ich realizacji był jak najbardziej dopasowany do możliwości rodziny w żałobie. Do realizacji każdej ceremonii firma Jankowscy podchodzi indywidualnie i zrobi wszystko, żeby pogrzeb został przygotowany w możliwie najpiękniejszy sposób.

Usługi pogrzebowe Rembertów

Usługi pogrzebowe, świadczone przez firmę Jankowscy, to kompleksowe wsparcie dla mieszkańców Rembertowa, w dużej mierze oparte na własnej infrastrukturze, gdyż firma dysponuje własną salą pożegnań, a także chłodnią. Wpływa to na znaczne obniżenie kosztów organizowanych uroczystości, gdyż rodziny w żałobie nie muszą korzystać z usług innych firm. Dodatkowo zakład usług pogrzebowych oferuje przygotowanie wszystkich typów uroczystości, zarówno tych tradycyjnych, jak i pogrzebów świeckich. Każdy pogrzeb jest oparty na wysokim stopniu personalizacji i ma stanowić nawiązanie do życia oraz działalności danej osoby za jej życia.

dom pogrzebowy warszawa rembertów

W zakres usług, które oferuje Dom Pogrzebowy Jankowscy, wchodzi także kompleksowa pomoc we wszystkich kwestiach formalnych. Pracownicy na życzenie Klienta są w stanie przejąć całość obowiązków i reprezentować Państwa we wszystkich urzędach czy instytucjach. Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców Rembertowa – Dom Pogrzebowy Jankowscy uruchomiła tzw. mobilne biuro, z którego chętnie i często korzystają właśnie mieszkańcy warszawskiego Rembertowa. Oznacza to, że pracownicy są w stanie dojechać w każde miejsce wskazane przez Klienta, aby tam dopełnić wszystkich kwestii związanych z organizacją uroczystości. Jest to opcja dostępna dla każdego po uprzednim kontakcie z pracownikami zakładu pogrzebowego.

Zakład Pogrzebowy Jankowscy to również usługi w zakresie transportu zwłok. Firma zapewnia możliwość wykonania eksportacji ciała zmarłego do własnej chłodni o każdej porze dnia i nocy, między innymi z Warszawy Rembertowa i innych okolicznych dzielnic. W razie potrzeby firma jest w stanie podjąć się przewozu zmarłych na terenie Polski oraz poza jej granicami. Dzięki najnowocześniejszej flocie pojazdów, usługi świadczone są bardzo sprawnie, a jednocześnie z ogromnym szacunkiem względem Zmarłego. W przypadku międzynarodowego transportu pracownicy firmy Jankowscy przejmują na siebie wszelkie obowiązki i formalności.

transport zmarłych Rembertów

Firma pogrzebowa Jankowscy to kompleksowa pomoc w zakresie przygotowania i przeprowadzenia uroczystości pogrzebowej. Poza wcześniej wymienionym zakresem usług, podejmuje się ona także przygotowania oprawy muzycznej ceremonii, dzięki współpracy z profesjonalnymi muzykami, jak również jest w stanie pomóc w doborze odpowiednich kompozycji kwiatowych.

Kremacje Rembertów

Kremacja jest procesem polegającym na spopieleniu ciała zmarłego i umieszczeniu prochów w specjalnej urnie. Ta forma pochówku, staje się coraz bardziej popularna w Polsce, co związane jest ze znacznym zwiększeniem świadomości społeczeństwa na temat pogrzebów połączonych z kremacją. Dodatkowo na wybór kremacji wpływają również kwestie ekologiczne i finansowe oraz ekonomiczne, w tym malejąca liczba miejsc grzebalnych, co można zauważyć także na cmentarzach Warszawy i okolic. Kremacja bowiem pozwala na pochowanie urny z prochami w grobie rodzinnym, bez konieczności szukania innego miejsca pochówku. Całość ceremonii nie różni się znacząco od tradycyjnych ceremonii pogrzebowych.

Zakład Pogrzebowy Jankowscy oferuje usługi kremacyjne zmarłych z Warszawy Rembertowa. Pracownicy firmy pozostają do dyspozycji Klientów w każdym momencie, służąc im pomocą oraz chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania, związane z organizacją tego typu uroczystości.

dom pogrzebowy Rembertów

Cmentarze na Rembertowie

Firma Jankowscy służy pomocą w kompleksowej organizacji ceremonii żałobnych w województwie mazowieckim. Uroczystości pogrzebowe mieszkańców Warszawy Rembertowa odbywają się głównie na cmentarzu parafialnym w Rembertowie – ul. Grzybowa 4, 04-498 Warszawa

Ekshumacje na Rembertowie

Ekshumacja zazwyczaj ma miejsce, kiedy rodzina decyduje się na przeniesienie szczątków osoby zmarłej w inne miejsce. Aby procedura ta mogła zostać wykonana, niezbędna jest zgoda lokalnego inspektora sanitarnego. Dlatego w przypadku konieczności przeprowadzenia ekshumacji warto skorzystać z pomocy doświadczonych w tej kwestii firm pogrzebowych.

kremacje rembertów

Domy Pogrzebowe Jankowscy oferują kompleksową pomoc w organizacji ekshumacji. Wiedza i doświadczenie pracowników oraz odpowiednie instrumentarium stanowią gwarancję, że cały proces odbędzie się zgodnie z założeniami, sprawnie i, co najważniejsze, z należytym szacunkiem. Firma służy także wsparciem w kwestiach formalnych i pozostaje do dyspozycji pod całodobowymi numerami telefonów: 22 773 19 31 oraz 608 630 479.

Zakład Pogrzebowy Jankowscy Rembertów jest dostępny pod adresem ul. Gościniec 10 pod numerami telefonu 22 773 19 31 i 608 630 479.

Rekomendacje

Galeria

przewóz zmarłych pogrzeby tradycyjne z trumną tani zakład pogrzebowy pogrzeby urnowe tanie kremacje elegancki pogrzeb eleganckie pogrzeby jankowscy domy pogrzebowe jankowscy firma pogrzebowa warszawa rembertów formalności pogrzebowe transport zmarłych warszawa rembertów eleganckie karawany wesoła i rembertów tani zakąłd pogrzebowy warszawa Rembertów całodobowy zakład pogrzebowy tanie kremacje warszawa zakłady pogrzebowe Jankowscy dom pogrzebowy warszawa rembertów dom pogrzebowy warszawa rembertów

Kontakt z zakładem

Adres: Gościniec 10, 05-077 Warszawa

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *