Zakład pogrzebowy Warszawa Rembertów

zakład pogrzebowy Gralewski
Zakład Pogrzebowy Warszawa Rembertów
ul. Ostrobramska 72
04-175, Warszawa Rembertów
507 507 487
biuro@pogrzeby-gralewski.pl
pogrzeby-gralewski.pl

Zakład Pogrzebowy GRALEWSKI to firma, której działalność inspirowana jest ponad 20 letnim doświadczeniem w branży funeralnej założyciela i właściciela firmy – Pana Roberta Gralewskiego. Osobiście dokłada On wszelkich starań, żeby oferowane usługi świadczone były na najwyższym możliwym poziomie i aby na pierwszym miejscu stawiane było zawsze dobro człowieka.

Firma GRALEWSKI w Warszawie posiada dwa biura zlokalizowane przy ulicy Ostrobramskiej 72 oraz Łukowskiej 27. W każdej ze wskazanych lokalizacji na Klientów oczekuje kompetentny personel, który z wielką życzliwością i otwartością odpowie na wszystkie pytania oraz pomoże w każdej kwestii związanej z organizacją wyjątkowej ceremonii. Pracownicy zrobią wszystko, żeby zaproponować najlepsze rozwiązanie i przede wszystkim dobrać usługi pogrzebowe tak, aby koszt całkowity ich realizacji był jak najbardziej dopasowany do możliwości rodziny w żałobie. Do realizacji każdej ceremonii firma GRALEWSKI podchodzi indywidualnie i zrobi wszystko, żeby pogrzeb został przygotowany w możliwie najpiękniejszy sposób.

Usługi pogrzebowe Warszawa Rembertów

Usługi pogrzebowe, świadczone przez firmę GRALEWSKI, to kompleksowe wsparcie, w dużej mierze oparte na własnej infrastrukturze, gdyż firma dysponuje własną kaplicą i chłodnią. Wpływa to na znaczne obniżenie kosztów organizowanych uroczystości, gdyż rodziny w żałobie nie muszą korzystać z usług innych firm. Dodatkowo firma GRALEWSKI Warszawa Rembertów oferuje przygotowanie wszystkich typów uroczystości, zarówno tych tradycyjnych, jak i pogrzebów świeckich. Każdy pogrzeb jest oparty na wysokim stopniu personalizacji i ma stanowić nawiązanie do życia oraz działalności danej osoby za jej życia.

W zakres usług, które oferuje Zakład Pogrzebowy GRALEWSKI, wchodzi także kompleksowa pomoc we wszystkich kwestiach formalnych. Pracownicy na życzenie Klienta są w stanie przejąć całość obowiązków i reprezentować Państwa we wszystkich urzędach czy instytucjach. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów – firma GRALEWSKI uruchomiła tzw. mobilne biuro. Oznacza to, że pracownicy są w stanie dojechać w każde miejsce wskazane przez Klienta, aby tam dopełnić wszystkich kwestii związanych z organizacją uroczystości. Jest to opcja dostępna dla każdego po uprzednim kontakcie z pracownikami zakładu pogrzebowego.

Zakład Pogrzebowy Gralewski Warszawa

Wsparcie w organizacji pogrzebów

Zakład Pogrzebowy GRALEWSKI to również usługi w zakresie transportu zwłok. Firma zapewnia możliwość wykonania eksportacji ciała zmarłego do własnej chłodni o każdej porze dnia i nocy, między innymi z Warszawy Rembertowa i okolicznych dzielnic. W razie potrzeby firma jest w stanie podjąć się przewozu zwłok na terenie Polski oraz poza jej granicami. Dzięki najnowocześniejszej flocie pojazdów, usługi świadczone są bardzo sprawnie, a jednocześnie z ogromnym szacunkiem względem Zmarłego. W przypadku międzynarodowego transportu pracownicy firmy GRALEWSKI przejmują na siebie wszelkie obowiązki i  formalności.

Firma GRALEWSKI zatem to kompleksowa pomoc w zakresie przygotowania i przeprowadzenia uroczystości pogrzebowej. Poza wcześniej wymienionym zakresem usług, podejmuje się ona także przygotowania oprawy muzycznej ceremonii, dzięki współpracy z profesjonalnymi muzykami, jak również jest w stanie pomóc w doborze odpowiednich kompozycji kwiatowych.

Kremacja Warszawa Rembertów

Kremacja jest procesem polegającym na spopieleniu ciała zmarłego i umieszczeniu prochów w specjalnej urnie. Ta forma pochówku, staje się coraz bardziej popularna w Polsce, co związane jest ze znacznym zwiększeniem świadomości społeczeństwa na temat pogrzebów połączonych z kremacją. Dodatkowo na wybór kremacji wpływają również kwestie ekologiczne i finansowe oraz ekonomiczne, w tym malejąca liczba miejsc grzebalnych, co można zauważyć także na cmentarzach Warszawy i okolic. Kremacja bowiem pozwala na pochowanie urny z prochami w grobie rodzinnym, bez konieczności szukania innego miejsca pochówku. Całość ceremonii nie różni się znacząco od tradycyjnych ceremonii pogrzebowych.

usługi pogrzebowe warszawa Rembertów

Zakład Pogrzebowy GRALEWSKI z Warszawy Rembertowa oferuje usługi kremacyjne Zmarłych, które wykonywane są przede wszystkim w krematorium na warszawskim Cmentarzu Północnym Wólka Węglowa. Pracownicy firmy pozostają do dyspozycji Klientów w każdym momencie, służąc im pomocą oraz chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania, związane z organizacją tego typu uroczystości.

Cmentarze na Rembertowie

Firma GRALEWSKI służy pomocą w kompleksowej organizacji ceremonii żałobnych w województwie mazowieckim. Uroczystości pogrzebowe mieszkańców Warszawy Rembertowa odbywają się głównie na następujących cmentarzach:

  • Cmentarz Parafialny w Rembertowie – Grzybowa 4, 04-498 Warszawa

firma pogrzebowa warszawa rembertów

Ekshumacje na Rembertowie

Ekshumacja zazwyczaj ma miejsce, kiedy rodzina decyduje się na przeniesienie szczątków osoby zmarłej w inne miejsce. Aby procedura ta mogła zostać wykonana, niezbędna jest zgoda lokalnego inspektora sanitarnego. Dlatego w przypadku konieczności przeprowadzenia ekshumacji warto skorzystać z pomocy doświadczonych w tej kwestii firm pogrzebowych.

Zakład Pogrzebowy GRALEWSKI oferuje kompleksową pomoc w organizacji ekshumacji. Wiedza i doświadczenie pracowników oraz odpowiednie instrumentarium stanowią gwarancję, że cały proces odbędzie się zgodnie z założeniami, sprawnie i, co najważniejsze, z należytym szacunkiem. Firma służy także wsparciem w kwestiach formalnych i pozostaje do dyspozycji pod całodobowym numerem telefonu: 507 507 487.

Rekomendacje

Galeria

zakłady pogrzebowe wesoła Zakład Pogrzebowy Gralewski Warszawa zakład pogrzebowy wesoła domy pogrzebowe w wesołej usługi pogrzebowe warszawa wesoła dom pogrzebowy warszawa wesoła firma pogrzebowa warszawa praga północ

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Ostrobramska 72, 04-175 Warszawa

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.