Zakład pogrzebowy Warszawa Śródmieście

zakład pogrzebowy Heron Warszawa
Zakład Pogrzebowy Heron
ul. Jana Kasprowicza 20
01-871 , Warszawa Śródmieście
570 800 910
biuro@heronpogrzeby.pl
heronpogrzeby.pl
heronpogrzeby.pl

Zakład Pogrzebowy HERON to rodzinna firma, która zajmuje się kompleksową i profesjonalną organizacją pogrzebów tradycyjnych i kremacyjnych na terenie Warszawy i okolic. Chociaż biuro firmy HERON zlokalizowane jest przy ulicy Jana Kasprowicza 20 na Bielanach, to jednak mieszkańcy warszawskiego Śródmieścia coraz chętniej korzystają z jej usług. Śródmieście jest dobrze skomunikowane z Bielanami, do których można dotrzeć w 15 minut. Urząd Stanu Cywilnego dla warszawskiego Śródmieścia znajduje się obok stacji metra Ratusz Arsenał, z którego do biura zakładu pogrzebowego Heron dojeżdżamy w kilkanaście minut.

Zakład usług pogrzebowych HERON organizuje zarówno pogrzeby wyznaniowe jak i świeckie, które prowadzone są przez Mistrza Ceremonii Pogrzebowej. Niezależnie od rodzaju uroczystości, firma troszczy się o każdy, nawet najdrobniejszy, element przygotowań wyjątkowej uroczystości.

Usługi pogrzebowe Warszawa Śródmieście

Personel firmy pogrzebowej to osoby obdarzone empatią i posiadające ogromne doświadczenie oraz wiedzę. W razie potrzeby dom pogrzebowy oferuje możliwość dopełnienia wszystkich formalności w miejscu wskazanym przez rodzinę w żałobie. Jest to usługa mobilnego biura, która skierowana jest do wszystkich osób, które nie są w stanie osobiście stawić się w siedzibie firmy. Po otrzymaniu takiego zlecenia oddelegowany pracownik dojedzie pod wskazany adres i w trakcie spotkania ustali wszystko, co niezbędne do przygotowania pogrzebu. W razie pytań personel pozostaje do dyspozycji pod numerem  570 800 910.

zakłady pogrzebowe warszawa śródmieście

Zakład Pogrzebowy dla swoich Klientów z warszawskiego Śródmieścia przygotował eleganckie i nastrojowe miejsce, w którym mogą pożegnać swoich Bliskich bez pośpiechu i w skupieniu. Sala Pożegnań, która znajduje się przy ul. Kazimierza Wóycickiego 14 czyli na terenie Cmentarza Komunalnego Północnego, jest miejscem, w którym mogą odbywać się czuwania bądź modlitwy w dniu kremacji lub pogrzebu. W tej samej lokalizacji HERON dysponuje także własnym nowoczesnym pomieszczeniem chłodniczym, które spełnia wszelkie wymogi i standardy. Dzięki tak nowoczesnemu zapleczu technicznemu firma oferuje możliwość przygotowania ciała zmarłego do pochówku.

Odpowiedzialna za kwestie tanatokosmetyki oraz tanatopraksji jest Agnieszka Bukowiec, która posiada wieloletnie doświadczenie i wszechstronne wykształcenie zdobywane w kraju oraz za granicą na stanowisku laboranta sekcyjnego. Ciała osób zmarłych poddawane są takim zabiegom kosmetycznym, jak mycie, układanie fryzur, manicure, delikatny makijaż czy też balsamacja, a wszystko według wytycznych uzyskanych od najbliższych Zmarłego.

Krajowy i międzynarodowy transport Zmarłych

Usługi pogrzebowe, które świadczy firma HERON dla osób, które zamieszkują Warszawę Śródmieście to także transport Zmarłych, świadczony w kraju i za granicą. HERON posiada nowoczesny tabor samochodów pogrzebowych, które są gwarancją jakości i bezpieczeństwa wykonywanych zleceń. HERON realizuje też przez całą dobę zlecenia eksportacji Zmarłych z miejsc, w których nastąpił zgon czyli z domów rodzinnych, domów opieki, szpitali i hospicjów do własnej chłodni.

usługi pogrzebowe warszawa śródmieście

Kompleksowe usługi pogrzebowe, oferowane przez firmę HERON, to również pomoc w doborze odpowiedniej oprawy muzycznej czy kompozycji kwiatowych. Wykwalifikowany personel tego zakładu pogrzebowego pomoże we wszystkich kwestiach związanych z organizacją pogrzebu, co gwarantuje nie tylko najwyższą jakość świadczonych usług, ale także daje pewność rodzinom w żałobie, że uroczystości żałobne będą naprawdę pięknym i godnym ostatnim pożegnaniem.

Kremacje Warszawa Śródmieście

Kremacja jako forma pochówku, alternatywna do pogrzebów tradycyjnych, w ostatnich latach zyskała na popularności. Przyczyniła się do tego z całą pewnością akceptacja kremacji przez Kościół Katolicki. Prochy Zmarłego po spopieleniu zostają umieszczone w urnie, która później zostaje pochowana w grobie lub w kolumbarium.

Zakład Pogrzebowy HERON posiada wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu i obsłudze uroczystości pogrzebowych połączonych z kremacją, dzięki współpracy z renomowanymi krematoriami. Firma dysponuje również wszystkimi akcesoriami pogrzebowymi, niezbędnymi przy tego typu uroczystościach, jak trumny kremacyjne czy urny.

pogrzeby warszawa śródmieście

Cmentarze Śródmieście i okolice

HERON jako zakład pogrzebowy z siedzibą w Warszawie służy mieszkańcom całej Stolicy. Najczęściej pogrzeby organizowane dla mieszkańców śródmieścia odbywają się na następujących nekropoliach:

  • Cmentarz Powązkowski – ul. Powązkowska 14, 01-797 Warszawa
  • Cmentarz Powązki Wojskowe – ul. Powązkowska 43/45, 01-797 Warszawa
  • Cmentarz Ewangelicko-Augsburski – ul. Młynarska 54/56/58, 01-171 Warszawa

dom pogrzebowy warszawa śródmieście

Ekshumacje Warszawa Śródmieście

Ekshumacja polega na wydobyciu zwłok lub szczątków z dotychczasowego miejsca pochówku, aby dokonać ich przeniesienia na inne miejsce.  Według ustawy z Dz. U. z 2000 r. Nr 23, poz. 295, „ekshumacja zwłok i szczątków może być dokonana na umotywowaną prośbę osób uprawnionych do pochowania zwłok za zezwoleniem powiatowego inspektora sanitarnego”. W pierwszej kolejności tymi osobami uprawnionymi do decyzji o ekshumacji oraz powtórnym pochówku są żyjący małżonek, dzieci, wnuki. Procedurę tę wykonuje się jedynie w okresie między 16 października a 15 kwietnia w godzinach porannych.

HERON zajmuje się kompleksową organizacją procesu ekshumacji na wszystkich cmentarzach Stolicy, także tych położonych w Warszawie Śródmieściu. Dzięki posiadanej wiedzy i doświadczeniu firma jest w stanie pomóc zarówno w przygotowaniu wszelkich formalności, jak i przeprowadzić całą operację, włącznie z ponownym pochówkiem w innym, wskazanym wcześniej, miejscu. Firma dysponuje specjalistycznym sprzętem, który umożliwia wykonanie ekshumacji z najwyższym poszanowaniem godności Osoby Zmarłej oraz w sposób bezpieczny dla ludzi i środowiska naturalnego.

Rekomendacje

Galeria

dom pogrzebowy warszawa śródmieście usługi pogrzebowe warszawa śródmieście pogrzeby warszawa śródmieście firma pogrzebowa warszawa ursus

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Jana Kasprowicza 20, 01-871 Warszawa

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.