Zakład pogrzebowy Warszawa Śródmieście

zakład pogrzebowy Heron Warszawa
Zakład Pogrzebowy Heron Warszawa Śródmieście
ul. Jana Kasprowicza 20
01-871 , Warszawa Śródmieście
570 800 910
biuro@heronpogrzeby.pl
heronpogrzeby.pl
heronpogrzeby.pl

Zakład Pogrzebowy HERON to rodzinna firma, która zajmuje się kompleksową i profesjonalną organizacją pogrzebów tradycyjnych i kremacyjnych na terenie Warszawy i okolic. Chociaż biuro firmy HERON zlokalizowane jest przy ulicy Jana Kasprowicza 20 na Bielanach, to jednak mieszkańcy warszawskiego Śródmieścia coraz chętniej korzystają z jej usług. Śródmieście jest dobrze skomunikowane z Bielanami, do których można dotrzeć w 15 minut. Urząd Stanu Cywilnego dla warszawskiego Śródmieścia znajduje się obok stacji metra Ratusz Arsenał, z którego do biura zakładu pogrzebowego Heron dojeżdżamy w kilkanaście minut.

Zakład usług pogrzebowych HERON organizuje zarówno pogrzeby wyznaniowe jak i świeckie, które prowadzone są przez Mistrza Ceremonii Pogrzebowej. Niezależnie od rodzaju uroczystości, firma troszczy się o każdy, nawet najdrobniejszy, element przygotowań wyjątkowej uroczystości.

Usługi pogrzebowe Warszawa Śródmieście

Personel firmy pogrzebowej to osoby obdarzone empatią i posiadające ogromne doświadczenie oraz wiedzę. W razie potrzeby dom pogrzebowy oferuje możliwość dopełnienia wszystkich formalności w miejscu wskazanym przez rodzinę w żałobie. Jest to usługa mobilnego biura, która skierowana jest do wszystkich osób, które nie są w stanie osobiście stawić się w siedzibie firmy. Po otrzymaniu takiego zlecenia oddelegowany pracownik dojedzie pod wskazany adres i w trakcie spotkania ustali wszystko, co niezbędne do przygotowania pogrzebu. W razie pytań personel pozostaje do dyspozycji pod numerem  570 800 910.

zakłady pogrzebowe warszawa śródmieście

Zakład Pogrzebowy dla swoich Klientów z warszawskiego Śródmieścia przygotował eleganckie i nastrojowe miejsce, w którym mogą pożegnać swoich Bliskich bez pośpiechu i w skupieniu. Sala Pożegnań, która znajduje się przy ul. Kazimierza Wóycickiego 14 czyli na terenie Cmentarza Komunalnego Północnego, jest miejscem, w którym mogą odbywać się czuwania bądź modlitwy w dniu kremacji lub pogrzebu. W tej samej lokalizacji firma dysponuje także własnym nowoczesnym pomieszczeniem chłodniczym, które spełnia wszelkie wymogi i standardy. Dzięki tak nowoczesnemu zapleczu technicznemu firma oferuje możliwość przygotowania ciała zmarłego do pochówku. Ciała osób zmarłych poddawane są takim zabiegom kosmetycznym, jak mycie, układanie fryzur, manicure, delikatny makijaż czy też balsamacja, a wszystko według wytycznych uzyskanych od najbliższych Zmarłego.

Krajowy i międzynarodowy transport Zmarłych

Usługi pogrzebowe, które świadczy firma HERON dla osób, które zamieszkują Warszawę Śródmieście to także transport Zmarłych, świadczony w kraju i za granicą. Firma HERON posiada nowoczesny tabor samochodów pogrzebowych, które są gwarancją jakości i bezpieczeństwa wykonywanych zleceń. Dom pogrzebowy HERON realizuje też przez całą dobę zlecenia eksportacji Zmarłych z miejsc, w których nastąpił zgon czyli z domów rodzinnych, domów opieki, szpitali i hospicjów do własnej chłodni.

usługi pogrzebowe warszawa śródmieście

Kompleksowe usługi pogrzebowe, oferowane przez firmę HERON, to również pomoc w doborze odpowiedniej oprawy muzycznej czy kompozycji kwiatowych. Wykwalifikowany personel tego zakładu pogrzebowego pomoże we wszystkich kwestiach związanych z organizacją pogrzebu, co gwarantuje nie tylko najwyższą jakość świadczonych usług, ale także daje pewność rodzinom w żałobie, że uroczystości żałobne będą naprawdę pięknym i godnym ostatnim pożegnaniem.

Kremacje Warszawa Śródmieście

Kremacja jako forma pochówku, alternatywna do pogrzebów tradycyjnych, w ostatnich latach zyskała na popularności. Przyczyniła się do tego z całą pewnością akceptacja kremacji przez Kościół Katolicki. Prochy Zmarłego po spopieleniu zostają umieszczone w urnie, która później zostaje pochowana w grobie lub w kolumbarium.

Zakład Pogrzebowy HERON posiada wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu i obsłudze uroczystości pogrzebowych połączonych z kremacją, dzięki współpracy z renomowanymi krematoriami. Firma dysponuje również wszystkimi akcesoriami pogrzebowymi, niezbędnymi przy tego typu uroczystościach, jak trumny kremacyjne czy urny.

pogrzeby warszawa śródmieście

Cmentarze Śródmieście i okolice

HERON jako zakład pogrzebowy z siedzibą w Warszawie służy mieszkańcom całej Stolicy. Najczęściej pogrzeby organizowane dla mieszkańców śródmieścia odbywają się na następujących nekropoliach:

  • Cmentarz Powązkowski – ul. Powązkowska 14, 01-797 Warszawa
  • Cmentarz Powązki Wojskowe – ul. Powązkowska 43/45, 01-797 Warszawa
  • Cmentarz Ewangelicko-Augsburski – ul. Młynarska 54/56/58, 01-171 Warszawa

dom pogrzebowy warszawa śródmieście

Ekshumacje Warszawa Śródmieście

Ekshumacja polega na wydobyciu zwłok lub szczątków z dotychczasowego miejsca pochówku, aby dokonać ich przeniesienia na inne miejsce.  Według ustawy z Dz. U. z 2000 r. Nr 23, poz. 295, „ekshumacja zwłok i szczątków może być dokonana na umotywowaną prośbę osób uprawnionych do pochowania zwłok za zezwoleniem powiatowego inspektora sanitarnego”. W pierwszej kolejności tymi osobami uprawnionymi do decyzji o ekshumacji oraz powtórnym pochówku są żyjący małżonek, dzieci, wnuki. Procedurę tę wykonuje się jedynie w okresie między 16 października a 15 kwietnia w godzinach porannych.

HERON zajmuje się kompleksową organizacją procesu ekshumacji na wszystkich cmentarzach Stolicy, także tych położonych w Warszawie Śródmieściu. Dzięki posiadanej wiedzy i doświadczeniu firma jest w stanie pomóc zarówno w przygotowaniu wszelkich formalności, jak i przeprowadzić całą operację, włącznie z ponownym pochówkiem w innym, wskazanym wcześniej, miejscu. Firma dysponuje specjalistycznym sprzętem, który umożliwia wykonanie ekshumacji z najwyższym poszanowaniem godności Osoby Zmarłej oraz w sposób bezpieczny dla ludzi i środowiska naturalnego.

Zakład Pogrzebowy Heron Warszawa Śródmieście jest dostępny pod adresem ul. Jana Kasprowicza 20 pod numerem telefonu 570 800 910.

Rekomendacje

Galeria

sala pożegnań Warszawa akcesoria pogrzebowe Heron kremacje Heron ceremonia pogrzebowa Heron oprawa pogrzebu Heron sala pożegnań Heron usługi pogrzebowe Warszawa usługi pogrzebowe Heron dom pogrzebowy warszawa śródmieście usługi pogrzebowe warszawa śródmieście pogrzeby warszawa śródmieście firma pogrzebowa warszawa ursus

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Jana Kasprowicza 20, 01-871 Warszawa

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

  1. Chciałbym podziękować za wspaniałą opiekę, którą zapewnili mojej rodzinie w trudnym czasie. Ich profesjonalizm i troska o nasze potrzeby sprawiły, że proces pogrzebowy przebiegł bezproblemowo.

    (5/5)

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *