Zakład pogrzebowy Warszawa Tarchomin

zakład pogrzebowy Nekropolis
Zakład Pogrzebowy Nekropolis Tarchomin
ul. Mehoffera 4
03-131 , Warszawa Tarchomin
602 390 231
biuro@nekropolis.com.pl
tarchomin.nekropolis.com.pl
nekropolis.com.pl
Facebook
Instagram

Zakład Pogrzebowy NEKROPOLIS należy do firm rodzinnych, działających w branży funeralnej nieprzerwanie od 1990 roku. Firma ta została założona i jest nadal prowadzona przez Rodzinę Państwa Chmielewskich. Rodzinny charakter firmy oraz przekazywanie tradycji z pokolenia na pokolenie przekłada się na najwyższą jakość pracy.

Zakład  pogrzebowy NEKROPOLIS z Tarchomina – Białołęki realizuje cały wachlarz usług pogrzebowych a jednocześnie zawsze zachowuje najwyższe standardy rzetelności i etyki zawodowej.

 

NEKROPOLIS działa na terenie całej Warszawy, posiadając w Stolicy kilka lokalizacji, dzięki czemu jest w stanie obsłużyć wszystkie osoby zwracające się do firmy o pomoc. Mieszkańcy Tarchomina, Białołęki i okolic mogą także zjawić się osobiście w siedzibie firmy przy ulicy Mehoffera 4. Tam też znajduje się elegancka kaplica, w której odbywać się mogą ceremonie ostatniego pożegnania.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodzin w żałobie uruchomione jest także mobilne biuro, które umożliwia po wcześniejszym kontakcie telefonicznym, załatwienie wszelkich formalności we wskazanym przez Klienta miejscu.

Zarówno w siedzibie firmy pogrzebowej na Tarchominie, jak też w ramach mobilnego biura można dokonać wyboru spośród szerokiej oferty wszelkiego rodzaju akcesoriów pogrzebowych, niezbędnych do uświetnienia i przeprowadzenia uroczystości pogrzebowej.

usługi pogrzebowe tarchomin

Usługi pogrzebowe Tarchomin

Usługi pogrzebowe NEKROPOLIS to przygotowanie wszystkich form uroczystości żałobnych: świeckich, wyznaniowych, tradycyjnych, kremacyjnych czy też pogrzebów dzieci utraconych.

NEKROPOLIS świadczy również usługi transportu zmarłych. Firma oferuje usługi obsługując przewóz zwłok i prochów na obszarze całej Polski oraz poza granicami naszego kraju.. W wielu krajach świata, dzięki wieloletniej działalności firma NEKROPOLIS posiada przedstawicielstwa i zaufanych współpracowników, co znacznie ułatwia realizację wszelkich kwestii formalnych i urzędowych. NEKROPOLIS organizuje transport zmarłych drogą lądowa, lotniczą oraz morską.

Dom pogrzebowy na Tarchominie podejmuje się troski o skompletowanie całości dokumentacji, niezbędnej do organizacji pogrzebu oraz godnie reprezentuje Klientów we wszystkich urzędach czy instytucjach. Dzięki kompleksowości usług rodziny organizujące pogrzeb mogą też skorzystać z usług florystycznych oraz zamówić piękną oprawę muzyczną.

Kremacje Tarchomin, Białołęka

Kremacja jest coraz częściej wybierana jako forma pochówku, co można zauważyć także na terenie Warszawy, ze względu między innymi na dużą liczbę mieszkańców i coraz bardziej odczuwalny niedobór miejsc na cmentarzach. Na jej coraz częstszy wybór wpływa również fakt, jest ona akceptowana przez Kościół Katolicki oraz to, że po jej wykonaniu możliwe jest złożenie prochów do pojedynczego grobu jeszcze przez upływem 20 lat od pierwszego pochówku.

Zakład Pogrzebowy NEKROPOLIS zajmuje się kompleksowym przygotowaniem wszystkich kwestii związanych z kremacją. Czuwanie przy Zmarłym oraz ceremonia żałobna może odbyć się w dogodnym czasie w kaplicy firmy na Tarchominie.

przewóz zwłok Tarchomin

Cmentarze na Tarchominie

Zakład Pogrzebowy NEKROPOLIS służy swoim zaangażowaniem mieszkańcom Warszawy i okolic, oczekującym kompleksowej pomocy i wsparcia w przygotowaniu ceremonii żałobnej. W ramach usług pogrzebowych firma podejmuje się organizacji pochówków najczęściej na takich cmentarzach, jak:

 • Cmentarz parafialny na Tarchominie – ul. Mehoffera 4, 03-131 Warszawa
 • Cmentarz Wojskowy – ul. Powązkowska 43/45, 01-797 Warszawa
 • Cmentarz Powązkowski – ul. Powązkowska 14, 01-797 Warszawa
 • Cmentarz Czerniakowski – ul. Czerniakowska 2/4, 00-701 Warszawa
 • Cmentarz Wolski – ul. Wolska 180/182, 01-258 Warszawa,
 • Cmentarz na Służewie – ul. Fosa 17, 02-768 Warszawa
 • Cmentarz parafialny we Włochach – ul. Rybnicka 27, 02-405 Warszawa
 • Cmentarz na Bródnie – ul. Św. Wincentego 83, 03-350 Warszawa
 • Cmentarz parafialny w Grabowie – ul. Taneczna 65, 02-829 Warszawa
 • Cmentarz w Marysinie Wawerskim – ul. Kościuszkowców 85, 04-545 Warszawa
 • Cmentarz parafialny na Okęciu – ul. Hynka 4, 02-149 Warszawa
 • Cmentarz parafialny w Falenicy –  ul. Narcyzowa 18, 04-930 Warszawa
 • Cmentarz parafialny w Gołąbkach – ul. Bolesława Śmiałego 13, 02-496 Warszawa
 • Cmentarz parafialny w Powsinie – ul. Ptysiowa 3, 02-969 Warszawa
 • Cmentarz Wilanowski – ul. Biedronki 1a, 02-946 Warszawa

Ekshumacje Tarchomin, Białołęka

Ekshumacja odbywa się na podstawie Ustawy z dnia 31 stycznia 1959r. o cmentarzach i chowaniu zmarłych (Dz. U. z 2017r. Poz. 912). Zgodnie z zapisem w niej zawartym ekshumacja może odbywać się w okresie między 16 października a 15 kwietnia, we wczesnych godzinach porannych, na podstawie zgody właściwego powiatowego inspektora sanitarnego. Zazwyczaj proces ekshumacji odbywa się na prośbę rodziny w celu przeniesienia szczątków zmarłego w inne miejsce spoczynku lub na wniosek prokuratury lub sądu.

Zakład Pogrzebowy NEKROPOLIS z Tarchomina w ciągu lat swojej pracy zdobył doświadczenie w przeprowadzaniu ekshumacji, co daje gwarancję że cały proces odbywa się zgodnie z wymaganiami sanitarnymi, jak z najwyższym szacunkiem godności osoby zmarłej.

Zakład Pogrzebowy Nekropolis Tarchomin jest dostępny pod adresem ul. Mehoffera 4 pod numerem telefonu 602 390 231.

Rekomendacje

Galeria

dom pogrzebowy tarchomin zakład pogrzebowy tarchomin sala pożegnań Tarchomin kaplica tarchomin zakłądy pogrzebowe firma pogrzebowa nekropolis tarchomin zakład usług pogrzebowych zakłady pogrzebowe warszawa tarchomin transport zwłok usługi pogrzebowe zakład pogrzebowy tarchomin

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Mehoffera 4, 03-131 Warszawa

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *