Zakład pogrzebowy Warszawa Targówek

usługi pogrzebowe Elizjum
Zakład Pogrzebowy Warszawa Targówek
ul. Radzymińska 163
03-576 , Warszawa Targówek
513 059 721
519 666 163
elizjumwarszawa@wp.pl
www.elizjum-warszawa.pl
Facebook
Instagram

Zakład Pogrzebowy ELIZJUM to firma, która specjalizuje się w kompleksowym przygotowaniu i przeprowadzaniu uroczystości pogrzebowych. Gwarantując pełne wsparcie i pomoc we wszystkich zakresach każdorazowo starają się pomóc osoba znajdującym się w najtrudniejszym momencie życia jakim jest śmierć najbliższych.

Zakład usług pogrzebowych swoją ofertę kieruje do mieszkańców Warszawy, którzy mogą liczyć na wsparcie w przygotowaniu i realizacji wszystkich czynności związanych z organizacją pochówku, jak również na pomoc w załatwieniu spraw formalnych. Firma pogrzebowa ELIZJUM posiada biuro zlokalizowane przy ul. Radzymińskiej 163, do którego dojazd z każdej części Targówka jest bardzo prosty i zajmuje maksymalnie kilkanaście minut.  Miejsce to nie jest także zbytnio oddalone od Urzędu Stanu Cywilnego Warszawa Targówek przy ul. Kondratowicza 20.

Usługi pogrzebowe Targówek

Zakład Pogrzebowy ELIZJUM specjalizuje się w przygotowaniu wszystkich rodzajów uroczystości zarówno tradycyjnych jak i kremacyjnych, świeckich jak i wyznaniowych. Wieloletnie doświadczenie umożliwia przygotowanie ceremonii w wybranym obrządku co sprawia, że rodziny w żałobie nie muszą się martwić żadnymi kwestiami z tym związanymi. Pracownicy pomogą we wszelkich formalnościach, mogą też reprezentować Państwa w urzędach czy instytucjach oraz pomogą w uzyskaniu należnego zasiłku pogrzebowego.

usługi pogrzebowe targówek

Usługi, świadczone przez Zakład Pogrzebowy ELIZJUM dla mieszkańców dzielnicy Targówek, to również usługi transportu Zmarłych. Firma zapewnia przewiezienie zwłok do chłodni o każdej porze dnia i nocy. Pracownicy pozostają do dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Dzięki nowoczesnym karawanom usługi przewozu Zmarłych są świadczone w Polsce i na świecie.

Kompleksowa organizacja pogrzebów

Osoby zatrudnione w ELIZJUM obdarzone są empatią, cierpliwością i zawsze gotowe do tego, aby służyć fachową poradą – m.in. w doborze odpowiedniej oprawy muzycznej, oferując usługi profesjonalnych muzyków oraz zadbają o nagłośnienie. Firma zapewnia kompleksową pomoc i realizację najtrudniejszych nawet zadań, stawianych przed pracownikami. Poza tym personel firmy chętnie zajmie się przygotowaniem klepsydr, tabliczek a nawet kredytowaniem pogrzebu w ramach zasiłku pogrzebowego z ZUS-u, WBE, MSWiA. Poza tym ELIZJUM dysponuje własną kwiaciarnią, gdzie profesjonalni floryści przygotują odpowiednie kompozycje kwiatowe, dopasowane do oczekiwań i potrzeb Klientów. Wszystkie formy florystyczne wykonane są z najwyższej jakości i świeżości kwiatów.

Zakład Pogrzebowy ELIZJUM z Warszawskiego Targówka oferuje swoim Klientom szeroki wybór trumien, jak i urn pogrzebowych. W swojej ofercie firma posiada wiele rodzajów urn i trumien oraz odzieży żałobnej. Decydując się na skorzystanie z oferty firmy ELIZJUM, każda rodzina w żałobie otrzymuje kompleksową pomoc i wsparcie w przygotowaniu i realizacji ceremonii żałobnych.

dom pogrzebowy targówek

Kremacja Warszawa Targówek

Kremacja to coraz częściej wybierana forma pochówku, polegająca na spopieleniu ciała osoby zmarłej, a następnie na umieszczeniu jej prochów w urnie. Urna może zostać złożona do grobu lub umieszczona w specjalnie przygotowanym miejscu tzw. kolumbarium. W ostatnich latach, między innymi ze względu na coraz bardziej ograniczoną liczbę miejsc grzebalnych. Kremacja bowiem umożliwia złożenie prochów do pojedynczego grobu tradycyjnego przed upływem 20 lat od poprzedniego pochówku.

pogrzeby Warszawa

Zakład Pogrzebowy ELIZJUM Targówek specjalizuje się w przygotowaniu uroczystości połączonych z kremacją. Pracownicy chętnie pomogą we wszystkich kwestiach formalnych, jak i logistycznych. Decydując się na skorzystanie z usług firmy zyskują Państwo gwarancję, że wszystko odbędzie się sprawnie i przy najwyższym poszanowaniu zmarłego.

karawan elizjum

 

Cmentarze Targówek i okolice

  • Cmentarz Bródzieński – ul. Św. Wincentego 83, 03-350 Warszawa
  • Cmentarz Czerniakowski – ul. Czerniakowska 2/4, 00-701 Warszawa
  • Cmentarz parafialny w Falenicy –  ul. Narcyzowa 18, 04-930 Warszawa
  • Cmentarz Marysin Wawerski – ul. Kościuszkowców 85, 04-545 Warszawa
  • Cmentarz Marysin –  ul. Korkowa 152, 04-549 Warszawa

zakłady pogrzebowe na Targówku

Ekshumacje

Ekshumacja to procedura, która obejmuje wydobycie zwłok lub szczątków z dotychczasowego miejsca spoczynku i złożenie ich w innym grobie. Na jej wykonanie najczęściej decydują się rodziny, które chcą zmienić miejsce pochówku z powodów rodzinnych. Przeprowadzenie ekshumacji może też zlecić prokuratura lub sąd. Do jej wykonania między 16 października a 15 kwietnia w godzinach porannych, niezbędna jest zgoda miejscowego inspektora sanitarnego.

Zakład Pogrzebowy ELIZJUM z Warszawy Targówka to gwarancja niezbędnej wiedzy i doświadczenia w przeprowadzaniu ekshumacji. Pracownicy zadbają, aby wszystko przebiegło zgodnie z normami prawnymi i sanitarnymi. Posiadany sprzęt umożliwia szybkie i bezpieczne wykonanie tej procedury z jednoczesnym szacunkiem względem Osoby Zmarłej.

Zakład Pogrzebowy Warszawa Targówek jest dostępny pod adresem ul. Radzymińska 163 pod numerami telefonu 513 059 721 i 519 666 163.

Rekomendacje

Galeria

usługi pogrzebowe Elizjum pogrzeby każdego rodzaju Warszawa karawan pogrzebowy Elizjum transport zmarłych Elizjum ostatnie pożegnanie Elizjum pogrzeby świeckie Elizjum oprawa florystyczna Elizjum pogrzeby każdego rodzaju Elizjum karawan pogrzebowy Elizjum flota karawanów Elizjum oprawa kwiatowa Elizjum wieńce Elizjum usługi pogrzebowe Elizjum zakład pogrzebowy Elizjum transport zmarłych Elizjum przewóz zwłok Elizjum dom pogrzebowy targówek pogrzeby marki zakład pogrzebowy praga północ usługi pogrzebowe marki dom pogrzebowy praga północ dom pogrzebowy targówek zakłady pogrzebowe marki zakład pogrzebowy praga północ usługi pogrzebowe targówek pogrzeby praga północ dom pogrzebowy praga północ usługi pogrzebowe na targówku pogrzeby marki usługi pogrzebowe marki dom pogrzebowy targówek zakład pogrzebowy praga północ zakład pogrzebowy praga północ zakłady pogrzebowe marki pogrzeby na targówku

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Radzymińska 163 (wjazd od ul. Jórskiego),  03-576 Warszawa

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

  1. Chciałbym z całego serca podziękować za Państwa profesjonalną i godną pochwały obsługę podczas trudnego czasu po stracie mojego bliskiego. Wasza firma wykonała wszelkie zadania z najwyższą starannością, godnością i szacunkiem dla zmarłego oraz naszej rodziny.

    (5/5)

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *